>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis Masters Cup - Szanghaj

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zbliza sie turniej Masters, zakladam temat bowiem jest dosc istotne kto walczy o ten turniej a takie pytania przed Paryzem beda sie pojawiac.

1. Rafael Nadal
2. Roger Federer
3. Novak Djokovic
4. Andy Murray
5. Nikolay Davydenko
-------------------------
6. Andy Roddick
7. David Ferrer
8. Juan Martin Del Potro
-------------------------
9. Gilles Simon
10. James Blake

W bardzo dobrej sytuacji jest Simon, ktory bedzie grac u siebie Masters w Paryzu, kompletnie bez formy jest David Ferrer, juz teraz przejdzie go Del Potro. Roddick ma 369 pkt, Ferrer 338, Del Potro 337, Simon 331, Blake 310 - trudna sytuacja Amerykanina chociaz on akurat w ogole na Masters nie zasluguje.

Jesli chodzi o debel:

1. Bryan/Bryan 989
2. Nestor/Zimonjic 926
3. Bhupathi/Knowles 593
4. Erlich/Ram 551
5. Bjorkman/Ullyett476
6. Dlouhy/Paes 431
7. Fyrstenberg/Matkowski 395
8. Coetzee/Moodie 375
-------------------------------
9. Melo/Sa 328
10. Aspelin/Knowle 294
11. Damm/Vizner 288

Wyjatkowo dziwny sezon deblowy, sukcesy graczy malo znanych, teoretycznie slabych lub nie pasujacych do debla. Niestety Clement/Llodra nie zalapia sie do &quot;8&quot;, zaluje rowniez, ze moze nie byc Melo/Sa bo to dwa moje ulubione deble. Szkoda rowniez, ze polska para zawalila strasznie Basel, byloby juz po klopocie a tak trzeba walczyc. Melo, Sa oraz Aspelin, Knowle jeszcze maja szanse.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Muszę Cię Rox poprawić w jednej kwestii. W tym roku jest coś dziwnego, mianowicie zwycięzcy debla na RG, mianowicie para Horna/Cuevas, zajmująca w Race dopiero 13 miejsce, jest automatycznie zakwalifikowana na Mastersa, kosztem pary na 8 miejscu. Dlatego Coetzee/Moodie wciąż się biją o Mastersa.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rok temu tez tak bylo, po prostu moj blad, zapomnialam. Chociaz ten przepis jest beznadziejny to jednak nie ma to zadnego znaczenia. Horna i Cuevas obecnie bez formy a na dodatek hard wiec totalna pomylka ale trudno, moze jakas niespodzianke zrobia. To troche komplikuje sytuacje, Paryz bedzie nalezec do debli ????
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Już chyba znamy ósemkę szczęśliwców, których zobaczymy na kortach w Szanghaju. Dzisiaj odpadli Del Potro i Simon, którzy rzutem na taśmę zakwalifikowali się do tego elitarnego grona kosztem Ferrera i Blakea, więc w rankingu już nie zajdą żadne istotne zmiany.

Jeszcze wczoraj ranking wyglądał następująco:


Latest ATP 2008 Race Standings (after Friday&#39;s play)

1. Rafael Nadal* 1310
2. Roger Federer* 988 (1001 if reaches Basel final, 1016 if wins title)
3. Novak Djokovic* 914
4. Andy Murray* 631 (644 if reaches St. Pete final, 659 if wins title)
5. Nikolay Davydenko* 418
6. Andy Roddick 369
7. Juan Martin del Potro 354 (367 if reaches Basel final, 382 if wins title)
8. Gilles Simon 341 (352 if reaches Lyon final, 366 if wins title)
....................................
9. David Ferrer 338
10. James Blake 310
11. Stanislas Wawrinka 301
12. Jo-Wilfried Tsonga 290 (301 if reaches Lyon final, 315 if wins title)
13. Fernando Gonzalez 284
14. Fernando Verdasco 268 (281 if reaches Basel final, 296 if wins title)
15. Gael Monfils 264
16. David Nalbandian 262 (275 if reaches Basel final, 290 if wins title)
*Already qualified for Tennis Masters Cup Shanghai
Players in bold still active this week

Dzisiaj już nie dopiszemy żadnych punktów Simonowi i Del Potro a w grze zostają jeszcze tylko Federer (i tak bez szans na doścignięcie Nadala) oraz Murray.

Zatem szykujmy się na emocje związane z meczami światowej czołówki!


Źródło: atptennis.com
 
midel 189

midel

Użytkownik
Selekcja wkracza w decydującą fazę:

Latest ATP 2008 Race Standings (at 18:00 CET on Thursday) 1) Rafael Nadal# 1325 (adds 10 pts if wins Thursday)
2) Roger Federer# 1041 (adds 20 pts if wins Friday)
3) Novak Djokovic# 929
4) Andy Murray# 684 (adds 20 pts if wins Friday)
5) Nikolay Davydenko# 433 (adds 10 pts if wins Thursday)

6) Andy Roddick 394# (adds 20 pts if wins Friday)
7) Juan Martin del Potro 369
8) Gilles Simon 356
.....................................................
9) David Ferrer 339
10) James Blake 335 (adds 20 pts if wins Friday)
11) Jo-Wilfried Tsonga 315 (adds 20 pts if wins Friday)
12) Stanislas Wawrinka 302
13) David Nalbandian 300 (adds 20 pts if wins Friday)
13) Fernando Gonzalez 284
14) Fernando Verdasco 283
15) Gael Monfils 279 (adds 10 pts if wins Thursday)
17) Robin Soderling 265
# Qualified for Tennis Masters Cup Shanghai


Mam nadzieję, że Simona nie wypchną rywale ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie zapominajmy o naszym deblu który dzisiaj pokonał nie lada kogo bo braci Bryan. A to warunki by zakwalifikować się do Szanghaju.
Fyrstenberg/Matkowski will qualify if:
1) Fyrstenberg/Matkowski lose in 1st round or 2nd round and Coetzee/Moodie lose first match and Melo/Sa do not win Paris.
2) Fyrstenberg/Matkowski lose in QF and Coetzee/Moodie lose 1st match and Melo/Sa do not win Paris.
3) Fyrstenberg/Matkowski lose in SF and Coetzee/Moodie lose before SF.
4) Fyrstenberg/Matkowski reach Final.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wydawało się że to już koniec emocji, a jednak nie ...
1) Rafael Nadal# 1335
2) Roger Federer# 1041
3) Novak Djokovic# 929
4) Andy Murray# 684
5) Nikolay Davydenko# 463
6) Andy Roddick # 394
7) Juan Martin del Potro# 369
8 ) Jo-Wilfried Tsonga 360 (adds 30 pts if wins Sunday)
.....................................................
9) Gilles Simon 356
10) James Blake 355
11) David Nalbandian 345 (adds 30 pts if wins Sunday)
12) David Ferrer 339
13) Stanislas Wawrinka 302
14) Fernando Gonzalez 284
15) Fernando Verdasco 283
16) Gael Monfils 279
17) Robin Soderling 265

Lepiej tego sobie wymarzyć nie mogliśmy... Ostatni mecz sezonu przed kończącym Masters, a my ciągle nie znamy 8 finalisty. Ten kto jutro wygra oprócz zwycięstwa w turnieju zagra w Szanghaju !
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Coś wspaniałego nareszcie znowu Polacy w turnieju Masters, szkoda że pechem kogoś innego ale jednak. Szkoda też że nie mamy chociaż jednego takiego gracza jak naszych dwóch w singlu przynajmniej w pierwszej setce czy drugiej. Najważniejsze żeby osiągneli lepszy wynik niż dwa lata temu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wielka szansa przed nimi widać potencjał mają , mogą być &#39;&#39;czarnym Koniem&#39;&#39; tych zawodów i oby się udało.
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
Hiszpan Rafael Nadal z powodu kontuzji wycofał się z turnieju Masters Cup w Szanghaju. O swojej decyzji tenisista poinofromował na oficjalnej stronie interentowej. Nadal to aktualny numer jednen w rankingach ATP i Champions Race.
z tego wynika ze chyba Simon go zastapi jesli patrzec na tabele.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jeśli chodzi o Polski debel Fyrstenberg/Matkowski to myślę że albo tutaj ... wygrają albo odpadną na początku. Niestety choć grają bardzo dobrze to miewają słabsze turnieje i nie chodzi mi tylko o turniej w Bazylei w którym odpadli w pierwszej rundzie ale także o zeszły rok w którym końcówkę mieli bardzo podobną do tegorocznej ...

A w singlu ja oczywiście będę kibicował Tsondze :] cóż szkoda mi Nadala bo to po Tsondze mój ulubiony zawodnik. Chyba wszyscy uwielbiają oglądac Hiszpana w akcji ... to niewątpliwie wielka strata dla turnieju. Sądzę że turniej wygra w optymalnej formie Murray, Federer bądź ... Tsonga! Ostatni mecz który może moim zdaniem wmieszać się w walkę o tytuł jest Davydenko. Można go lubić, nienawidzić itd. ale jednak gdy jest w formie to trudno go zatrzymać komukolwiek. I myślę że z wymienionej powyżej czwórki dwóch czyli - Tsonga i Davydenko gdyby porwali się na swoją najlepszą dyspozycje byliby nie do zatrzymania, a w Paryżu obaj pokazali że do tej formy jest już bardzo, bardzo blisko...
 
P 15

panasik

Użytkownik
hej! zgodze sie do davydenki, ze jezeli wejdzie w forme ciezko go zatrzymac, mimo ze jest jaki jest, tsonga.. hmmm nie sadze zeby kiedys zblizyl sie do klasy fedexa czy nadala.. fakt potrafi rozegrac turniej marzen jak np w AO czy ostatnio w paryzu, ale czy bedzie potrafil powtorzyc to w kolejnym truenieju, nie sadze.. chociaz serwis przyznam niesamowity.. ale kazdy kto ogladal go w akcji czy w meczu z roddikiem gdzie obroznil ok 17bp moze odniesc podobne wrazenie ze mmial troche szczescia, ale wygral i za to mu chwala, ale o jego regularnosc moze byc ciezko.. hmm jak dla mnie rogger/murray/denko/roddik kotry pokazal sie z dobrej strony i gdyby niemoc w przleamniu tsnoogi w 2 secie to on pewnie by gral w finale.. ale czas pokaze, djoko ew bez formy, simon.. hmm moze byc zbyt zmecozny i znuzony.. pierwsze mecze pokaza.. GL
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jeśli chodzi o Polski debel Fyrstenberg/Matkowski to myślę że albo tutaj ... wygrają albo odpadną na początku. Niestety choć grają bardzo dobrze to miewają słabsze turnieje i nie chodzi mi tylko o turniej w Bazylei w którym odpadli w pierwszej rundzie ale także o zeszły rok w którym końcówkę mieli bardzo podobną do tegorocznej ...
A w singlu ja oczywiście będę kibicował Tsondze :] cóż szkoda mi Nadala bo to po Tsondze mój ulubiony zawodnik. Chyba wszyscy uwielbiają oglądac Hiszpana w akcji ... to niewątpliwie wielka strata dla turnieju. Sądzę że turniej wygra w optymalnej formie Murray, Federer bądź ... Tsonga! Ostatni mecz który może moim zdaniem wmieszać się w walkę o tytuł jest Davydenko. Można go lubić, nienawidzić itd. ale jednak gdy jest w formie to trudno go zatrzymać komukolwiek. I myślę że z wymienionej powyżej czwórki dwóch czyli - Tsonga i Davydenko gdyby porwali się na swoją najlepszą dyspozycje byliby nie do zatrzymania, a w Paryżu obaj pokazali że do tej formy jest już bardzo, bardzo blisko...
Nie, nie wszyscy :p (odpowiedź do tezy, ze wszyscy uwielbiają oglądać mecze Nadala) Mi np. mecze z jego udziałem nigdy się nie podobały, ale mniejsza z tym :p
Co do Masters. Oczywiście będę kibicował Nole, Simonkowi i Del Potro, ale stawka jest okrutnie wyrównana. Federer, Murray, Tsonga czy Davidienko również grają ostatnio kapitalnie, a nie można zapominać o Roddicku, którego bardzo nie lubię, ale ostatnio spisuje się bardzo dobrze, szkoda, że zamiast niego nie zagra Nalbandian, ale to już raczej moje prywatne życzenia :p Mam nadzieję, że Nole wreszcie zagra dobry turniej i na niego bardzo liczę ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Wylosowano grupy:
Red Group
Federer,Murray,Roddick,Simon
Gold Group
Djokovic,Davydenko,Tsonga,Del Potro
Jak dla mnie wychodza: Federer i Murray oraz Tsonga albo Del Potro i Djokovic ;]
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
z tego co się orientuję to grupy nie są losowane tylko jest 1 z 8, 2 z7 itd.
a co do turnieju stawka bardziej wyrównana niż u kobiet i jak dl amnie tylko Simon i Roddick tu nie pasują, Tsonga tez mnie nei przekonuję
ja bedę kibicowal Nole i mam nadzieje, że wygra pierwszy mecz z Del Potro...
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Sobotni zestaw rozgrywek:



Moim &quot;skromnym&quot; zdaniem ciekawymi typami wydają się być zwycięstwa Djokovica oraz Murraya. Federer oczywiście też jest w moim oczach zdecydowanym faworytem, lecz kurs mnie nie satysfakcjonuję, a nie lubię grać typów z zakładami na sety.
Pole do popisu zostawię jednak lepszym typerom w tej dziedzinie.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Myślę, że ciekawie wyglądają typy na Djokera i na Kolie. Del Potro chyba już się wypalił, nie zachwyca ostatnio,gładka porażka z Nalbim dobrze nie wróży. Tsonga wygrał Paryż ale ciągle szarpie swoją grą, ogrom błędów popełnia. Nie wiem czy taka gra wystarczy na solidniaczka, który lubi często pozytywnie(jak i negatywnie) zaskakiwać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom