>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis Masters Cup - Szanghaj

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na niedziele przeciw naszym az 1.60, nasz debel to troche takie panienki z WTA Tour bo wygrywaja Mastersa a zaraz przegrywaja z slabymi parami, wygrywaja z Bryanami zeby zaraz udupic z Coetzee/Moodie a ten mecz dawal awans do Mastersa. Nestor/Zimonjic klasowa para, Kanadyjczyk ma bardzo dobry sezon, Zimonjic dostosował sie poziomiem, bardzo dobrze serwuje, oczywiście, że widze szanse dla Polakow, nie mniej taki kurs jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, spodziewałam sie nie więcej jak 1.40 maksymalnie 1.45 i pewnie bym tez wtedy zagrała.
 
dokciu 2

dokciu

Użytkownik
Myślę, że ciekawie wyglądają typy na Djokera i na Kolie. Del Potro chyba już się wypalił, nie zachwyca ostatnio,gładka porażka z Nalbim dobrze nie wróży. Tsonga wygrał Paryż ale ciągle szarpie swoją grą, ogrom błędów popełnia. Nie wiem czy taka gra wystarczy na solidniaczka, który lubi często pozytywnie(jak i negatywnie) zaskakiwać.
Myślę, że Del Potro się nie wypalił. Był napięty harmonogram w ostatnim czasie. Rozegrał sporo meczy. Ponadto grając z Nalbandianem miał właściwie pewny udział w Master Cup.
 
B 0

bobek22

Użytkownik
Na niedziele przeciw naszym az 1.60, nasz debel to troche takie panienki z WTA Tour bo wygrywaja Mastersa a zaraz przegrywaja z slabymi parami, wygrywaja z Bryanami zeby zaraz udupic z Coetzee/Moodie
hola hola. Troche nie obiektywny punkt widzenia. Śmiało można powiedziec ze deblisci w wiekszym stopniu olali turniej w Paryżu. Bracia jak i Nestor/Zimonjic
nie przez przypadek odpadli na tym etapie rozgrywek a nie innym nie chcąc sie poprostu zmęczyc. Przegrali z Coetze/Moodie którzy raz- nie grali dzien wczesniej , dwa-mieli o wiele słabyszch rywali w losowaniu , trzy - motywacja zagrania w Szanghaju zdecydowanie zwiększa wydolnośc i mobilizacje.

No i też miejmy na wzgledzie to że Polacy narzucili sobie w ostatnich 2 miesiach mega wysokie tempo i rozegrali duzo meczacych długich meczy. Sami na blogu stwierdzili ze w pewnym momencie nie mogli patrzec na rakiety.
No ale prawdziwy test juz zaniedługo. To prawda
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja jednak widze duże szanse polaków w swoim pierwszym meczu. Oczywiście że para Nestor/Zimonijc jest to światowa para deblowa, jednak w ostatniej części sezonu odnotowali bardzo mało startów. Myśle że mecz w Paryżu nie był przypadkiem, ponieważ brakuje im brak ogrania. Sądze że Frystenberg/Matkowski wygrają swój pierwszy mecz o ile wyjdą skoncentrowani na kort i uwierzą w swoje umięjtności. A po pokonaniu braci Bryan to napewno łatwo tego meczu nie odadzą.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Murray vs Roddick 1 1,4
DW: 2-0 1,95
Jutro o godzinie 13 zostanie rozegrany mecz grupy czerwonej pomiędzy Szkotem Andy Murray’em a jego imiennikiem Amerykaninem ,Andy Roddickiem. Dziś w turnieju bez większych niespodzianek, zwycięstwa Djokera i Denki… Murray świetnie dysponowany w drugiej części sezonu. Zwycięstwo w St. Petersburgu i Madrycie oraz finał wrześniowego US Open mówią same za siebie. Ostatnio wygrywa praktycznie wszystko co możliwe. W turnieju rozstawiony z „czwórką” ale gdyby równie udany początek roku zapewne byłaby to lepsza lokata. Pod nieobecność kontuzjowanego Rafaela Nadala to on stał się głównym pretendentem do tytułu w tym prestiżowym, kończącym rok tenisowy , turnieju. Wielką karierę rozpoczął właśnie od zwycięstwa dwa lata temu na Wimbledonie z będącym w doskonałej formie Roddickiem. Uważany jest za wielki talent i przymierzany na godnego zastępcę Federera… A-Rod w ostatnich czasach pokazał że końcówka roku zupełnie nie należy do niego. Obecność w turnieju zawdzięcza punktom zgromadzonym dawno, dawno temu. Ale pora skupić się na jutrzejszym pojedynku. Faworytem spotkania jest oczywiście Brytyjczyk co w ogóle nie dziwi. Forma i styl z jakimi wygrywał ostatnie mecze nie pozostawiają złudzeń że i jutro nie będzie inaczej. Skoro w ostatnich czasach wygrywał z samym Federerem , Nadalem czy będącym w życiowej formie Del Potro to czemu nie miałby pokonać „wygasającego” Roddicka. Amerykanin jedynie czym będzie mógł postraszyć i powalczyć ze Szkotem to swoim atomowym serwisem. Jednak Murray ma też czym odpowiedzieć a samym serwem się nie wygra meczu. Obaj tenisiści dosyć często mieli przyjemność równania się ze sobą lecz ostatni pojedynek odbył się półtorej roku temu w Miami gdzie górą był Murray. To może mu również stworzyć pewną przewagę psychologiczną lecz powinien skupić się wyłącznie na jutrzejszym pojedynku. Jeżeli Szkot zagra tak jak przyzwyczaił nas ostatnimi czasy to widzę tylko jeden rezultat. Łatwe zwycięstwo ;]
 
B 0

bobek22

Użytkownik
Tsonga - Del Potrotyp:1 kurs:1,65

Obaj debiutanci , obaj przegrali swoj pierwsze mecze i obaj z wielkim zaangażowaniem przystąpią do walki o szanse na wyjście z grupy. Mam jednak nieodparte wrażenie graniczące z pewnością że to własnie Francuz ma większe szanse. Mimo że nieporadził sobie z tym energicznym Rosjaninem , to utrzymując ten serwis jakim dręczył rywali w ostatnich dniach plus szybkie znajdowanie się pod siatką i te czucie w ręce mogą zdecydowanie wystarczyc. Argentynczyk chyba okres świetnosci w tym sezonie ma za Sobą , coprawda walczy do końca ( patrz mecz z Djokoviem ) ale uwazam ze jeszcze to nie jest ta mentalnośc. Jo zyskał napewno wielki komfort psychiczny i przekonanie ze moze wygrywac z najwiekszymi. Opanowanie i mocno bite płaskie piłki powinny rozstrzygnac ten mecz w dwóch setach.

tak..8,7/10( wkoncu to turniej Mistrzów..:-?)
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga v Juan Martin Del Potro 1 1,67


Dość ciekawe spotkanie na turnieju kończącym tenisowy sezon ATP. Rozstawiony z numerem szóstym Jo-Wilfried Tsonga podejmuje &#39;&#39;siódemkę&#39;&#39; Juan&#39;a Martin&#39;a del Potro. Faworytem bukmacherów jak i moim jest Francuz, ale według mnie najrozsądniejszym typem będzie over gemowy. Tsonga jest jeszcze młodym tenisistą, ale co powiemy o 3 lata młodszym Del Potro. Jo sezon może zaliczyć niewątpliwie do udanych, świetna postawa w Australian Open, ale i także na ostatnim turnieju w Paryżu, może gdyby nie kontuzja to teraz byłby jeszcze wyżej w światowym rankingu. O Del Potro można mówić nieco więcej, wszyscy się nim zachwycają, wygrał przecież aż cztery turnieje pod rząd, ten sezon był dla niego przełomowy, wielki skok w rankingu, ale jednak w tych zwycięskich dla niego turniejach nie występowali jacyś genialni zawodnicy, jedni albo odpoczywali po Igrzyskach Olimpijskich , albo przygotowywali się do US Open. Właśnie na tym wielkoszlemowym turnieju Potro miał być &#39;&#39;czarnym koniem&#39;&#39; , drabinka była sprzyjająca, ale do czasu, w ćwierćfinale trafił na Andy&#39;iego Roddicka , czar prysł, po cztero setowym pojedynku zwyciężył Amerykanin i to on awansował do półfinału. W kolejnych turniejach grał średnio, podczas meczu półfinałowego w Basel zmierzył się z rodakiem, Davidem Nalbandianem. To miał być dla niego ważny sprawdzian, czy jest już gotowy na wielki tenis, w tym meczu jednak Nalba dał mu &#39;&#39;lanie&#39;&#39; , gładkie zwycięstwo 2:0, szansa na odegranie była już we Francji, w Paryżu gdzie w 1/16 znów doszło do pojedynku Davida z Juan&#39;em , tutaj było jeszcze gorzej, pierwszy set do czterech, drugi bez zdobycia gema. Widać, że Potro jest już zmęczony sezonem i nie wytrzymuje już grania non stop. W pierwszym swoich meczach w Shanghaju obaj panowie doznali porażek, Tsonga po zaciętym meczu z Nikolayem Davydenką, a Del Potro po słabej grze z Novakiem Djokovicem. Do tej pory obaj tenisiści zmierzyli się tylko raz, a wygrał wtedy Argentyńczyk. Dzisiaj czas na rewanż i myślę, że Francuz wygra bardzo gładko. Zdecydowanie polecam, szczególnie po takim kursie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Davydenko Nikolay - Juan Martin Del Potro 1
Bardzo ciekawy mecz do zagrania. Który z tenisistów wygra ten awansuje do półfinału turnieju kończącego sezon. Davydenko niespodziewanie przygotował sie do tego turnieju kapitalnie choć kilka tygodni wcześniej prezentował się bardzo mizernie. Jednak w 1 meczu wygrał z groźnym Tsongą 6:7 6:4 7:6 a 2 meczu przegrał pechowo z Djokovićem 6:7 6:0 5:7. Jednak sam fakt że rozegrał 2 dobre spotkania przeciwko tak dobrym rywalom mówią same za siebie.
Del Potro świetny sezon, jednak czy nie za dużo miał turniejów ? W pierwszym meczu przeciwko Djokoviciowi widać było u niego zmęczenie jakby gdyż gładko przegrał 5:7 3:6. W drugim spotkaniu z Tsongą zaprezentował się dobrze wygrywając 7:6 7:6 ale w tamtym meczu Francuz nie był sobą gdyż popełnił aż 40 niewymuszonych błędów co jemu się rzadko zdarza.
Podsumowując Davydenko jest obecnie w lepszej formie, jest to gracz bardziej doświadczony a przede wszystkim widać u niego w grze że dostał jakby na ten turniej jakiegoś natchnienia i jeśli odpadnie to bedzie to wielka niespodzianka. Ja osobiście obstawiam spokojnie 2:0 dla Rosjanina. Polecam
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Federer Roger - Murray Andy
Typ: Dokładny wynik 0:2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Sportingbet

Dzisiaj w ostatnim meczu grupowym spotkają się Roger Federer i Andy Murray. W grupie tej gdzie grają jeszcze Francuz Simon i zastępujący Roddicka Stepanek wydarzyć może się jeszcze sporo, nawet Czech przy ewentualnej porażce Federera i wygraniu swojego meczu może awansować. Oczywiście są to tylko spekulacje, a wielkim faworytem będzie niewątpliwie Simon. Federer jednak zupełnie nie musi interesować się drugim spotkaniem, jeśli Szwajcar wygra z Murrayem awansuje do półfinału. Zupełnie jednak nie wierzę w zwycięstwo Szwajcara, oglądałem jego dotychczasowe dwa pojedynki na tym turnieju i swą formą nie zachwycił mnie. W pierwszym meczu przegrał z Francuzem, który może i jest regularnym zawodnikiem ale akurat Roger w normalnej swojej formie powinien go zdecydowanie pokonać, a tak się nie stało. W drugim pojedynku również nie zachwycił, choć ograł Radka Stepanka, ale cóż to był za przeciwnik, który na szybko jest ściągany z wakacji w Tajlandii i zupełnie nie jest przygotowany do tego turnieju, zresztą to dopiero 26 tenisista rankingu ATP... Andy Murray natomiast ograł w pierwszym swoim meczu Roddicka, a w drugim poradził sobie bez większych problemów z Simonem, z którym dzień wcześniej przegrał Federer. Nie wierzę w to że Szwajcar nagle się przebudzi i zacznie grać olśniewająco, nie jest w formie po prostu, bardziej boję się o to by Andy zwyczajnie nie odpuścił tego spotkania, oszczędzając siły na półfinał. Jednak po tym co zaprezentowali w swoich dotychczasowych meczach w tym turnieju, uważam że Anglik jest w o wiele wyższej dyspozycji i mam nadzieje że nie odpuści tego spotkania. Przemawia za nim dodatkowo to że prowadzi w bezpośrednich pojedynkach ze Szwajcarem, a takim argumentem rzadko, który tenisista może się pochwalić. Ostatni ich pojedynek niecały miesiąc temu wygrał właśnie Anglik.
 
rodebert 0

rodebert

Użytkownik
Federer Roger - Murray Andy
Typ: Dokładny wynik 0:2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Sportingbet

Dzisiaj w ostatnim meczu grupowym spotkają się Roger Federer i Andy Murray. W grupie tej gdzie grają jeszcze Francuz Simon i zastępujący Roddicka Stepanek wydarzyć może się jeszcze sporo, nawet Czech przy ewentualnej porażce Federera i wygraniu swojego meczu może awansować. Oczywiście są to tylko spekulacje, a wielkim faworytem będzie niewątpliwie Simon. Federer jednak zupełnie nie musi interesować się drugim spotkaniem, jeśli Szwajcar wygra z Murrayem awansuje do półfinału. Zupełnie jednak nie wierzę w zwycięstwo Szwajcara, oglądałem jego dotychczasowe dwa pojedynki na tym turnieju i swą formą nie zachwycił mnie. W pierwszym meczu przegrał z Francuzem, który może i jest regularnym zawodnikiem ale akurat Roger w normalnej swojej formie powinien go zdecydowanie pokonać, a tak się nie stało. W drugim pojedynku również nie zachwycił, choć ograł Radka Stepanka, ale cóż to był za przeciwnik, który na szybko jest ściągany z wakacji w Tajlandii i zupełnie nie jest przygotowany do tego turnieju, zresztą to dopiero 26 tenisista rankingu ATP... Andy Murray natomiast ograł w pierwszym swoim meczu Roddicka, a w drugim poradził sobie bez większych problemów z Simonem, z którym dzień wcześniej przegrał Federer. Nie wierzę w to że Szwajcar nagle się przebudzi i zacznie grać olśniewająco, nie jest w formie po prostu, bardziej boję się o to by Andy zwyczajnie nie odpuścił tego spotkania, oszczędzając siły na półfinał. Jednak po tym co zaprezentowali w swoich dotychczasowych meczach w tym turnieju, uważam że Anglik jest w o wiele wyższej dyspozycji i mam nadzieje że nie odpuści tego spotkania. Przemawia za nim dodatkowo to że prowadzi w bezpośrednich pojedynkach ze Szwajcarem, a takim argumentem rzadko, który tenisista może się pochwalić. Ostatni ich pojedynek niecały miesiąc temu wygrał właśnie Anglik.

właśnie z tego powodu ze Fred musi wygrac aby awansowac nie chce mi sie wierzyc aby taki wynikiem.Murray ma juz zagwarantowane wejscie nie musi sie spinac na 100 na kolejny mecz. Podobna sytuacja byla w meczu Djoko z Tsonga. Serb nie gral juz o nic i lekko chyba sobie odpuscil. W tym meczu moze byc wszystko ale licze ze wszystko co przemawia za starym dobrym Fredem w koncu sie przebudzi na to bardzo wazne spotkanie ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
niestety, dobrze czułem że Murray nie odpuści tego spotkania, ale jednak 2:0 wygrać się nie udało. Jeśli chodzi o Federera walczył, zagrał swój najlepszy mecz w tym turnieju, ale 65 niewymuszonych błędów to jednak za dużo... Murray zachował się fair, ale jutro przez te dzisiejsze prawie 3h na korcie może mieć jutro problemy z grającym tu świetnie Davydenko, który potrafi biegać solidnie, myślę że Rosjanin wygra 2:1. W drugim meczu Djokovic jak będzie zachowywał się tak nerwowo jak dotychczas w tym turnieju, może przegrać z strasznie regularnym Simonem. Ciekawi mnie jakie kursy na Francuza można będzie znaleźć. Czyżby finał Davydenko - Simon, według mnie bardzo realne!
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Pamiętajcie o bólu jednej ze stóp Davydenki, przez który wzywał już pomoc medyczną. To może mieć kluczowe znaczenie w wytypowaniu zwycięzcy...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1/2 debla

Bryan/Bryan - Fyrstenberg/Matkowski
Nestor/Zimonjic - Cuevas/Horna

1/2 singla

Davydenko - Murray
Simon - Djokovic

8 na PSE mecz naszych deblistow, wielki sukces Simona i debla Horna/Cuevas, Federer po za turniejem, ciekawe mecze i ciekawe rozstrzygniecia.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Djokovic-Davydenko
Typ:1
2,0
Expekt
Analiza:
W jutrzejszym finale turnieju mistrzow zmierza sie serb novak djokovic i rosjanin nikolay davydenko . obaj spotkali sie juz w rundzie grupowej , wtedy gora byl w 3 setach serb djokovic . Novak pokonal dzis rewelacje turnieju Simona po 3 ciezkich setach , natomiast
Davydenko zagral swietny mecz z Murrayiem i ogral go w 2 setach . Jednak wszyscy wiemy jak gra Rosjanin , potriafi wygrywac z najlepszymi , lecz potrafi tez grac mnastepnego dnia fatalnie ..... Stawiam na lepiej grajacego w przekroju calego sezonyu Serba Djokiovica .
 
A 2

algorytm

Użytkownik
a co ma przekrtoj calego sezonu do aktualnej formy gracza? - nic. Sugerujac sie takim mysleniem jestes skazany na porazke. Federer w przekroju calego sezonu byl lepszy od Simona a co sie stalo w ich meczu nie musze pisac.

Dzis najpewniej bedzie zagrac typ

powyzej 2,5 seta po kursie 2.10

Albo wygrana Davydenko, bo Djoko meczy sie nie milosiernie w kazdym spotkaniu, oddajac glupie punkty ,gemy, sety
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom