>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titanbet

B 0

bookiepl

Użytkownik
Ja grałem tam na końcu 2009roku i ogólnie źle wspominam, problemy ze składaniem kombinacji musiałem tylko single grać ogólnie lipa generalna. Może teraz się coś poprawiło ale jest tyle lepszych buków więc nie ma co sobie czasu nim zajmować
 
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
pograłem, pogralem i odpuiszczam. jednym slowem tragedia.
z supportem ciezko sie dogadac. na live czacie to samo.
zagralem raz AH to mnie wydy###. zagralem za nawet niska stawke, ale byla fajna wygrana... AH byl -0,5. moja druzyna strzelila gola[obstawilem przy stanie 2-0], przeciwnicy nie. czyli 0,5 przewagi na +. rozliczono mi jako przegrany;].
do tego ich live chodzi tragicznie. co pare sekund zmiana kursow...
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Ja gram( głównie na częste bonusy bo z kursami nie najlepiej stoją.) . Problemów z wypłatami nie ma. Gram tam głównie piłkę nożną i nba. Co do limitów : zakład na NBA przy kursie 1.91 ( handicap ) odrzucili 400 EURO i przyjęli max 200. Przy piłce nożnej zakład za 380 EURO został przyjęty bez problemów ( liga hiszpańska ). Większymi stawkami tam nie grałem.
Pozdrawiam.
 
drzewiaty 0

drzewiaty

Użytkownik
Założyłem tam konto tydzień temu, po 4 zakładach po ok. 10EUR dostałem tak niski limit że głowa mała. Żadne tam egzotyczne rynki, stawiałem m.in. LM i Bundesligę. Najciekawsze jest jednak to, że wszystkie zakłady... przegrałem. A i tak dowalili mi limit :p
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
A jak z tymi bonusami? Oni jakoś zamrażają środki? Chodzi mi o sytuację, że mam obracać bonus, dostaje limity i jest to ciężkie do zrobienia, a wypłacić pieniędzy nie mogę.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
A jak z tymi bonusami? Oni jakoś zamrażają środki? Chodzi mi o sytuację, że mam obracać bonus, dostaje limity i jest to ciężkie do zrobienia, a wypłacić pieniędzy nie mogę.
U każdego buka jest tak samo jak Cie zlimitują w czasie obrotu to albo kasujesz bonus i kasę z niego wygranych albo robisz obrót po 1 EURO na bet ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Jest konto bonusowe oddzielnie i konto depozytowe oddzielnie. Kasa idzie najpierw z depozytu.
Ja jestem swiezo po akcji z nimi. dostalem na maila bonus 30% do 300 EUR , wiec wplacilem 1000 EUR i zaczalem obracac.
W polowie obrotu , po postawieniu ok 3300 EUR w sumie , stawkami 200-300 EUR zlimitowali mnie do stawek rzędu 2 EUR. Po 2 tygodniowych klotniach z nimi ( pisalem tez do SBR ) wkurzylem sie i dalem wypłatę co anulowalo bonus.
Za jakies 2 dni po wypłacie dostałem od nich maila , ze skoro wykonalem polowe obrotu to przesylaja mi na konto polowe bonusu czyli 150 EUR , dostepne do wyplaty od razu , ale limitow nie zdejmuja. Mysle ze tu mi SBR troche pomogl bo troche korespondowalem z nimi na ten temat i sprawe opisalem dokladnie , wiem ze interweniowali tam w mojej sprawie.
W kazdym razie wyplacilem i tyle mnie tam widzieli. Z wyplatami zero problemów.
 
Do góry Bottom