>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Titanbet

tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Śmieszny buk. Wpłaciłem 50 funtów, postawiłem jeden zakład za 15, okazał się wygrany, no to wlepili mi limity takie, że dubla na ligę duńską i Premiership mogę zagrać za 2,66. ⛔ Nie wpłacajcie tam kasy, szkoda mrozić pieniądze.
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Jak się zagra błąd to buk często zaraz limit daje.
Błąd to na pewno nie był, kurs 2.00, a stało wcześniej u innych buków @3.00 nawet, także zagrałem po spadkach.
Po kiego wała reklamują freebet 25 funtów, jak nie można go zdobyć, bo limity dają. A żeby otrzymać ten freebet trzeba postawić najpierw 5 zakładów za minimum 5 funtów każdy po kursie min. 2.0. ???? ????
E// A nawet jeśli zagra się błąd buka, to co? Mój błąd czy buka? No i jeszcze ta stawka. Powiedzmy, że rozumiem zagrać błędny kurs za 1000 zł i dostać limit. Ale za ~75zł? Kpina.
E2// W ogóle buki to przekręty, ale to już opowieść na inny temat ;)
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Błąd to na pewno nie był, kurs 2.00, a stało wcześniej u innych buków @3.00 nawet, także zagrałem po spadkach.
Po kiego wała reklamują freebet 25 funtów, jak nie można go zdobyć, bo limity dają. A żeby otrzymać ten freebet trzeba postawić najpierw 5 zakładów za minimum 5 funtów każdy po kursie min. 2.0. ???? ????
E// A nawet jeśli zagra się błąd buka, to co? Mój błąd czy buka? No i jeszcze ta stawka. Powiedzmy, że rozumiem zagrać błędny kurs za 1000 zł i dostać limit. Ale za ~75zł? Kpina.
E2// W ogóle buki to przekręty, ale to już opowieść na inny temat ;)
Chyba temat na inna opowiesc... A co do buka, to fakt szybko limituja.
 
U 0

Usunięty użytkownik 103991

Gość
Witam
Czy da się jakoś zobaczyć limity w tym buku (tak jak w innych gdy w chwili stawiania zakładu wyskakuje &quot;możesz postawić maksymalnie ...&quot;) ???
Bo w chwili obecnej stawiając jakiś zakład za np 20euro wyskakuje komunikat &quot;sending to trader&quot; i zakład jest odrzucany po kilku sekundach.
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
W Titanbet pierwszy raz spotkałem się z techniką, że teoretycznie limitów nie miałem, ale kiedy chciałem złożyć zakład system automatycznie obniżał mi kurs (czyli np. z 1.90 na 1.75). Mogliby mi chociaż honorowo konto zamknąć, a nie w takie rzeczy się bawić.
W każdym razie buk dla graczy rekreacyjnych, bardzo niskie limity ogólne, a limity indywidualne przybywają szybko jak komary na grilla.
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dali niedawo 5 euro na World Cup. Pogralem dubla i wygralem 21 euro, 5 zabrali i zostalo 16e. Uzbierala juz mi sie niezla sumka i chcialbym wyplacic. Trzeba wplacic 20e abym mogl wyplacic calosc. Chcialbym wplacic je metoda Skrill ktora jest dostepna. Nie ma jednak metody wyplaty Skrill. Czy jesli wplace 20e przez Skrilla to wtedy pojawi sie metoda wyplaty przez Skrill ? Orientuje sie ktos? Pamietam ze w jakims innym buku tak wlasnie bylo.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Gra w tej firmie to proszenie się o kłopoty,na twoim miejscu nie wpłaciłbym tak ani grosza,skontaktuj się z nimi i niech ci wskażą metodę wypłaty
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Lubią limitować szybko, lub co u nich modniejsze zablokowywywać konta na sekcje sportową według swojego widzi mi się, ale tak to wypłacają, tylko weryfikacje upierdliwą mają. Ja wypłacałem skrillem i po weryfikacji nie było problemów żadnych. Kasa po 2-3 dniach była na koncie.
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Kasa wyplacona bez zadnej wplaty ????
Po kilku negatywnych komentarzach wyczytanych na roznych forach na temat Titanbet machlem ręką na tą ugrana sumke.
Zlecilem wyplate Ukash tak dla jaj. Wczoraj poprosili o zdjecie dowodu i rachunek, wyslalem od razu i dzis rano podali kod ukash na stronce Titanbet w sekcji cashier ????
 
Do góry Bottom