>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet: 5 złotych dla nowych - wypróbuj nas!

Status
Zamknięty.
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wypłata musi zostać zrealizowana w taki sam sposób pierwsza jak wpłata no więc jednak. A poza tym to minimalna wplata poprzez P24 to 1pln, no tyle to chyba można poświęcić nawet jak ktoś ma do wypłaty 30pln.
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Nie trzeba robic depozytu.
Nigdy tam nic nie wpłacałem,za to wypłacam dosyc czesto na konto bankowe (pierwszy raz wypłaciłem,kiedy wygraną z freerolla,powiększyłem o &quot;pare&quot; euro na CT)
Min wypłata to 10e
Szybka wypłata-np w czwartek 04:00 zlecenie wypłaty,o 14:00 kasa była na koncie.

(mam na Tobecie konto w euro)
 
T 0

tomczykwsk

Użytkownik
Ja już się zagubiłem...Dostałem 5 zł,postawiłem 6 kuponów kombinacyjnych z łacznym kursem nie mniejszym niz 2 zł x stawka .Z tych sześciu 5 mi weszło,na koncie masz 46zł ...Moge wyplacic??? musze coś wplacic?

Prosze o pomoc
 
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
ja nic nie dostałem napisałem do nich na live chat powiedziała mi ze w ciągu godziny dostanie ale lipa tak samo na emailu a pisałem czekam już 30 min a suport nic nieodpisał
a livechat niewiem czemu mi niedziała pisze wiadomośc daje subim i mi sie wyłancza cały livechat niewie ktos jak to naprawić
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
panie Tobet polecam promocje koledze z osiedla która wstawil pan dwa dni temu kolega odrazu sie rejestruje i dostaje odpowiedz ze promocja jest zakonczona !!! To są żarty?? chyba wypada o tym poinformowac !!!
Tu juz nie chodzi o 5 zeta tylko o wiarygodnosc do mojej osoby
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Trzeba robić jakąś aktywacje tego bonusu? Bo czytam, że większość miała te 5 zł po 5 minutach, a ja już półgodziny temu się zarejestrowałem i nadal na koncie pustka :/
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Ale niepoważna firma. Co to za promocja, która trwa dwa dni...Takim czymś tylko zniechęcają do siebie ludzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom