>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet: 5 złotych dla nowych - wypróbuj nas!

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dołączył
03/2007
Posty
1444
Zawsze w regulaminie jest podane, że promocja może zostać zakończona w każdym momencie, więc jest wszystko OK. A nie wiem czemu wszyscy tacy zdziwieni, przecież wiadomo, że po opublikowaniu tej promocji tutaj nastąpił prawdziwy nalot z całej Polski po te 5zł, więc jej rychły koniec był kwestią czasu. A pisanie, że firma niepoważna itp. bo nie dali 5zł, hehe, dawali już za darmo 500zł, kilka razy były promo po 5zł, spiny do kasyna itp.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
4829
Miasto
Krk
szkoda ze promocja nie zostala zakonczona 5 min po publikacji twoim tokiem myslenia na to samo by wyszlo ;)
Nalot z calej Polski, przeciez to cel tej promocji? anglik ma zakladac konto w PLN?
Generalnie mogli tak zrobic .....krzywa akcja.... widac ze są przebiegli (promo 20zl) i 0 infa w regulaminie (czytamy co pisze na stronie głównej) ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dołączył
03/2007
Posty
1444
szkoda ze promocja nie zostala zakonczona 5 min po publikacji twoim tokiem myslenia na to samo by wyszlo ;)
Nalot z calej Polski, a jaki cel ma promocja?
A co to pierwsza tego typu promocja na rynku? Przecież już kilka razy były podobne sytuację, że niedługo po ogłoszeniu promocji przerastała ona organizatora i była zamykana, więc tego można było się spodziewać, a o możliwości przerwania jej w każdej chwili jest zawsze napisane w dokładnych zasadach, tak wszystkie firmy mają. Firma ma określony budżet na daną akcję, zostaje on przekroczony to koniec promocji. Ja już się do takiego obrotu spraw przyzwyczaiłem. Ale support forumowy mógł uprzedzić, czego nie zrobił, to fakt.
 
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
Dołączył
07/2009
Posty
127
Miasto
Miasto
ja jakoś nie dostałem 5 zł po publikacji na tym forum tego linka ale do ncih napisałem i mi dali o godzinie 14 ???? )Żaden problem napisać xd
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Dołączył
06/2009
Posty
393
Tobet: Graj za nasze!
Tobet
Graj za nasze!
Nowi użytkownicy Tobet otrzymują od nas 5 złotych na start. Wypróbuj nasze gry w kasynie, kości a wśród nich tryktraka (backgammon), zagraj w pokera albo postaw zakład. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba i zechcesz zostać z nami na dłużej. Zarejestruj się już teraz!
Aby otrzymać bonus należy się zarejestrować poprzez kliknięcie w banner informujący o promocji, zamieszczony na naszej stronie głównej.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Dołączył
01/2007
Posty
180
Potwierdzam, 5 zł 2 minuty od zarejestrowania już było na koncie. Można się pobawić.
✅ dla Tobet.com
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
Dołączył
08/2008
Posty
85
Miasto
Wroclaw
chyba jednak wolę poczekać aż znowu będzie 500 ???? . Za 5-ka skoda mi &quot;spalić&quot; niezłego buka.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Dołączył
06/2009
Posty
393
Promocja cały czas aktualna, jeśli 5 PLN wciąż nie zostało zaksięgowane na koncie to poproszę o podanie nazwy użytkownika tu lub na PW to postaram się pomóc.
 
M 0

marciniw1

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
8
I jeszcze mam pytanie jak wplacic przez przelew bankowy do tobet??co wpisac w miejscowosci kod pocztowy itp
 
K 0

kostek05

Użytkownik
Dołączył
04/2008
Posty
48
Miasto
slask
I jeszcze mam pytanie jak wplacic przez przelew bankowy do tobet??co wpisac w miejscowosci kod pocztowy itp





Ty sobie kolego żarty z tego forum robisz?? nie wiesz gdzie mieszkasz albo jestes
małolatem !!!!!!!!!!????
 
Status
Zamknięty.