>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
trochę dziwne jest to grasz taki mecz z takim kursem za taką kwotę ... pierwszy zakład na 2tys eh ... chociaz z drugiej strony jezeli miała zablokowane konto to jest dziwne powinno byc odrzucenie wypłaty lub cos w tym rodzaju ale blokowanie to raczej nie . Chociaz nigdy nie słyszałem o tym ze dzwonia aby potwierdzic tozsamosc czy jakies rachunki za prad gaz itp ... nigdy sie z tym nie spotkałem nawet sam zawsze tylko skan dowodu i nic wiecej
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Proszę o pomoc. Dotychczas z bukmacherem tobet współpraca układała mi się dobrze. Problem się zaczął kiedy wpłacałem 11.03. pieniążki (kwota nieduża 20zł). Otóż strona przelewy24 miała awarię (było to przed 14), i w ostatniej fazie wysyłania potwierdzenia zawiesiła się. Oczywiście pieniążków tobet mi niedodało. Dzwoniłem do przelewy24 i dowiedziałem się, że mimo wszystko środki zostały przekazane o 14:17, ale poprosiłem jednak o hasło do przedpłaty. Przedpłaty nie mogłem jednak wykonąć bo wyskakiwało &quot;tranzakcja wykonana&quot;. Złożyłem do przelewy24 reklamację, oni to sprawdzili i odpisali dzisiaj, że tak jak wcześniej mówili tobet dostało środki w piątek 14:17. W tobet natomiast od piątku cały czas wielokrotnie rozmawiam na czacie z obsługą, wysyłałem e-maile z print screenem z mojego konta bankowego potwierdzającego wpłatę, a także screen ze stanu przedpłaty ze strony przelewy24. W międzyczasie w niedzielę 13.03 wpłaciłem 20,10zł, gdyż bardzo mi zależało na skorzystaniu z zakładu bez ryzyka w biathlonie, obstawiłem zakład 20zł i niestety przegrałem. Zgodnie z regulaminem promocji dostałem jednak zwrot. Tak więc na koncie mam cały czas 20,10zł. Dzisiaj patrzę e-mail od tobet, &quot;uprzejmie informujemy że pieniądze zostały przelane na pana konto w Tobet&quot;. Zadowolony loguję się do tobet, żeby to sprawdzić i co, ja pie***** na koncie 20,10zł. Czyli to co wpłaciłem 13.03. cały czas nie ma kwoty z 11.03. Oczywiście złożyłem ponowną reklamację, jednak najwcześniej odpowiedź będzie jutro (dział finansów pracuję w dni robocze od 9-17). Czy tam jacyś nie w pełni sprawni ludzie pracują? Dlaczego ktoś wysłał e-mail z uprzejmym poinformowaniem o dopisaniu środków, bez sprawdzenia czy te środki rzeczywiście dodano? Czy mogę coś jeszcze zrobić, czy odzyskam swoje pieniądze?
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
NIE odzyskasz napewno pieniędzy!!! przeczytaj moją historię mi zabrali 11 000 tysięcy i zablokowali konto to są złodzieje ,najlepsze jest to że ich adres na malcie jest fikcyjny to jest firma x nie posiadająca nawet numeru telefonu .OPISZ całą sytuacje na innych forach .
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tylko kwota nie jest duża, jaki by mięli cel mnie oszukiwać skoro i tak na mnie zarabiają? Przecież logicznym jest że jak nie oddadzą pieniędzy więcej u nich nie będę grać. Jak do tej pory wszystko było w porządku. Zarówno wpłaty jak i wypłaty.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Amigo a te pieniądze co masz teraz na koncie to nie są przypadkiem te z zaległego depozytu,a te z zakładu bez ryzyka nie zostały jeszcze dodane?

ZawodowyGRACZ przestań spamować,nie wyszło ci oszustwo to nie pisz tutaj nic.Bez żadnych dowodów pierdzielisz cały czas,a wychodzi na to,że to twoja wina była.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pete1989 nie wykluczone. Z zakładu bez ryzyka zwrot dostałem jeszcze wczoraj wieczorem, po przegraniu 1 z 5 zakładów. Jak kupon siadł to niedługo po tym przyznali zwrot. W historii konta jest napisane &quot;risk free bet&quot; i 20zł. Natomiast dzisiaj przed 15:00 support mnie e-mailem uprzejmie poinformował że dodali moje środki. Żadnych środków jednak nie dodali.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dziękuję tobet za szybkie zainteresowanie się sprawą. Jako że nie mam tu jeszcze 10 postów nie mogę wysyłać wiadomości na priv. Ale mój login [Vader - dla bezpieczeństwa usunąłem Twój login i podesłałem na PW do Tobet.com ]. Pytałem się także supportu tobet czy w związku z zaistniałą sytuacją mógłbym liczyć na jakąś drobną rekompensatę. Nie otrzymałem jednak żadnej odpowiedzi. Powinienem chyba się cieszyć o ile cała sytuacja się wyjaśni, mam nadzieję, że tak się stanie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przepraszam za pisanie posta pod postem, nie mogę edytować już poprzedniego. Dziękuję Vader za wycięcie tego loginu i przekazanie go Tobet.com. Właśnie miałem o coś takiego prosić. Widzę że moderatorzy tutaj bardzo sprawnie działają ????
Vader teraz już możesz swobodnie wysyłać PW.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
NIE odzyskasz napewno pieniędzy!!! przeczytaj moją historię mi zabrali 11 000 tysięcy i zablokowali konto to są złodzieje ,najlepsze jest to że ich adres na malcie jest fikcyjny to jest firma x nie posiadająca nawet numeru telefonu .OPISZ całą sytuacje na innych forach .
No i zas ta ... daja jakies dowody a nie pluj bez sensu ... Bedą dowody to uwierzymy tobie narazie piszesz bajeczki niesamowite bez dowodów oczerniasz buka niezle a bzdury na temat adresu fikcyjnego zostaw sobie bo to juz nie jest zabawne ...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bardzo dziękuję za pomoc. Chociaż nie jestem pewien czy to twoja zasługa tobet.com czy po prostu support się postarał. Przyznano mi w końcu brakujący depozyt, a także dostałem 10zł rekompensaty (to twój wpływ tobet.com?)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Niestety z tym bonusem okazało się nie tak różowo. Musi on być postawiony 6 razy na trebla po minimalnym kursie 1,80 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1,10). Jak myślicie przyjąć ten bonus? Wydaje mi się on trudny do spełnienia. Mogę jeszcze z niego zrezygnować.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wczoraj próbowałem skorzystać z promocji 5 darmowych spinów w kasynie, oczywiście bezskutecznie i podejrzewam że po prostu nie było tej promocji. Prosił bym użytkownika Tobet.com o wyjaśnienie tej sprawy. A oto zapis mojej rozmowy na chacie, co powinno wyjaśnić całą sprawę.
justyna: Witamy na Live Chat w Tobet.
Dawid: Do gry wild witches loguję się równo od wybicia 19:00, i nic o darmowych spinach niewyskakuję.
justyna: Sprawdze to dla Pana
justyna: Proszę o moment
Dawid: ok
justyna: Dziś oferujemy tą promocję na slot Wild Witches
Dawid: dzisiejszy darmowy slot to wild witches, co chwila loguję się do niego i nic. Pierwsze logowanie równo 19:00
Dawid: Jeszcze nie zaczęliście rozdzielać darmowych spinów?
Dawid: Co chwila się do gry zalogowywuję i nic.
justyna: Nie już zostały pierwsze darmowe rundy rozdane
Dawid: To dlaczego u mnie się niepojawiają???
justyna: Jesli tylko zmieścił Pan się w pierwszej 100 wówczas powinien Pan otrzymać je
Dawid: jestem wykluczony?
justyna: Niestety ale nie mogę teraz tego sprawdzić
Dawid: No tłumaczę że cały czas zalogowywuję się do gry i nic nieprzyznaje.
justyna: Ale tylko pierszych 100 graczy mogło otrzymać darmowe rundy
Dawid: No ale tłumaczę że równo o 19:00 1-sze moje logowanie w tej grze i nic, cały czas ponawiam i nic nie wyskakuję o przyznaniu spinów
justyna: Sprawdze Pana konto w Kasynie
justyna: Proszę o moment
Dawid: ok
Dawid: będę wdzięczny
Dawid: W ciągu 1-szej minuty ze 2 lub 3 razy zalogowałem się do wild witches
Dawid: Także niemożliwe abym niezdążył
Dawid: Zegarek z time windows zsynchronizowałem i 1-sze logowanie tuż po wybiciu 19:00
justyna: Przykro mi bardzo ale nie otrzymał Pan od nas tych darmowych rund
justyna: Zapraszamy Pana do wziecia udziału w tej promocji za tydzien
Dawid: Ale dlaczego nie otrzymałem??
Dawid: Przecież niemożliwe abym niezdążył, jestem wykluczony??
Dawid: to za tydzień pewnie będzie to samo...
justyna: Nie jest Pan wykluczony tylko nie znalazł się Pan w pierwszej 100 graczy
Dawid: Ale moje 1-sze logowanie miało miejsce SEKUNDĘ po wybiciu 19:00. Może Pani sprawdzić logi.
justyna: Przykro mi ale nie może Pan otrzymac tego bonusu
justyna: Zapraszam Pana do naszej promocji za tydzień
Dawid: To tylko proszę mi grzecznie wyjaśnić z jakiego powodu nie mogę otrzymać tych darmowych spinów, niemożliwe że nie zdążyłem.
Dawid: Sekunę po 19:00 1-sze logowanie do gry, chwilę potem 2-gie.
justyna: Pragnę przekazać Panu informacje iż nasz system zakredytował darmowe spiny pierszej 100 graczy którzy zalogowali się do tego slotu o godzinie 19:00
Dawid: To wszystkie spiny rozeszły się w 1-szej minucie?
Dawid: W pierwszych setnych sekundy??
justyna: Jest taka możliwość
Dawid: Równo z wybiciem 19:00 zalogowałem się do gry.
justyna: Mamy wielu graczy
Dawid: No dobrze dziękuję za pomoc, ale wydaje mi się to nie fair. Równo z wybiciem 19:00 zalogowałem się do gry i nic.
Dawid: Powinniście rozdzielać te spiny np. co 5 minut
Dawid: po parenaście darmowych rund
justyna: Przykro mi ale zostały one już rozdane
Dawid: Albo ich nie było, bo też to podejrzewam.
Dawid: No bo jak to 19:00 loguje się, a rund już nie ma...
justyna: Mogę Pana zapewnić o tym iż były te darmowe rundy dziś rozdawane
Dawid: To proszę to koniecznie przekazać do odpowiedniego działu aby za tydzień rundy były rozdzielane co 5 minut po kilka. Dobrze?
Dawid: Lub co 10 minut po ileś rund.
justyna: Przykro mi ale nie zmienimy zasad promocji
Dawid: Tak będzie to może bardziej uczciwe.
Dawid: No to ja nie wierzę że te rundy wogóle były. 19:00 równo się zalogowałem i nic.
Dawid: Może pani jakoś udowodnić, że gracze odebrali darmowe spiny?
justyna: Proszę popytać innych naszych graczy
justyna: Darmowe rundy zostały dziś rozdane w tej promocji
Dawid: Nie znam ich niestety.
justyna: Chce Pana zapewnić o tym iż darmowe rundy zostały rozdane w dzisiejszej promocji
Dawid: No dobrze dziękuję za rozmowę. To wszystko. Dowidzenia.
justyna: Miłego wieczoru!
justyna: Pozdrawiam
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądało rozdzielanie darmowych spinów w tą środę w wild witches. Mam powody przypuszczać, że w ogóle ich nie było. Otóż przed godziną 19 najpierw zsynchronizowałem zegarek z time windows. Następnie sekundę po 19 zalogowałem się do wild witches i darmowych rund brak. W 1-szej minucie z 3 lub 4 razy przelogowywałem się do gry i darmowych rund nie przyznano. W pierwszych minutach cały czas się przelogowywałem do gry i nic. Kontaktowałem się z supportem w międzyczasie i poinformowano mnie, że promocja jest i rozdano już pierwsze rundy. I że jak zdążę to załapie się na promocje. Ja cały czas jednak zalogowywałem się do gry i nic nie dostałem. Dlaczego się pytam nie przyznano mi tych rund? Nie możliwe żebym nie zdążył. Tobet.com czy moje konto było wyłączone z promocji? Można przecież sprawdzić kiedy się logowałem. Proszę o odpowiedź.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ja chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądało rozdzielanie darmowych spinów w tą środę w wild witches. Mam powody przypuszczać, że w ogóle ich nie było. Otóż przed godziną 19 najpierw zsynchronizowałem zegarek z time windows. Następnie sekundę po 19 zalogowałem się do wild witches i darmowych rund brak. W 1-szej minucie z 3 lub 4 razy przelogowywałem się do gry i darmowych rund nie przyznano. W pierwszych minutach cały czas się przelogowywałem do gry i nic. Kontaktowałem się z supportem w międzyczasie i poinformowano mnie, że promocja jest i rozdano już pierwsze rundy. I że jak zdążę to załapie się na promocje. Ja cały czas jednak zalogowywałem się do gry i nic nie dostałem. Dlaczego się pytam nie przyznano mi tych rund? Nie możliwe żebym nie zdążył. Tobet.com czy moje konto było wyłączone z promocji? Można przecież sprawdzić kiedy się logowałem. Proszę o odpowiedź.
byś się zdziwił ilu napaleńców jest na takie coś ... mogleś poprostu nie zdazyć serio
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tylko, że zalogowałem się do gry równo z wybiciem 19 (sekundę po). Jeśli jest jak mówisz to by świadczyło że wszystkie 100 rund zostało rozdanych w pierwszych setnych sekundy. Czy to możliwe?
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tylko, że zalogowałem się do gry równo z wybiciem 19 (sekundę po). Jeśli jest jak mówisz to by świadczyło że wszystkie 100 rund zostało rozdanych w pierwszych setnych sekundy. Czy to możliwe?
tak , to możliwe niestety ... chociaz z drugiej strony nie ma co sie napalac na jakies bzdurne 5 slotów jak rzadko kiedy udaje sie cos ugrac
 
Do góry Bottom