>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Dziś Tobet niepodziewanie zablokował moje konto. :]
Nie wiem z jakiej przyczyny nie robiłem żadnych machlojek, ani nic w tym stylu.
Live Chat oczywiście nie działa nie ważne czy to 6 rano, 17 popołudniu, czy 11 w nocy.
Jeśli mam mieć zablokowane konto to przynajmniej oddajcie moje pieniądze złodzieje!!! :]
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Dziś Tobet niepodziewanie zablokował moje konto. :]
Nie wiem z jakiej przyczyny nie robiłem żadnych machlojek, ani nic w tym stylu.
Live Chat oczywiście nie działa nie ważne czy to 6 rano, 17 popołudniu, czy 11 w nocy.

Jeśli mam mieć zablokowane konto to przynajmniej oddajcie moje pieniądze złodzieje!!! :]
Mi zablokował kilka tygodniu temu. Napisz na LC o co chodzi.
Ja musiałem przesłac kilka dokumentów i konto odblokowane, koledze tak samo zbanowali prawie w tym samym czasie, ale to jest w celu weryfikacji na 99%.
 
Q 0

qb

Użytkownik
Bardzo słaby i niestety z miesiąca na miesiąc coraz słabszy buk. Wystarczy przejrzeć opinie z tego i innych for w sieci. Robią co chcą, blokują konta, anulują zakłady. ????
 
omn1a 8

omn1a

Użytkownik
Chris Horner - Jurgen Van Den Broeck 1 - 1 1.65 Przegrane
Dodam tylko, że Van Den Broeck był 9 a Horner 16 a oni WYNIK: 1-1
No po prostu brak słów ! Właśnie napisałem na LC i czekam na wyjaśnienia..
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Warto wspomnieć o pewnej nowości w Tobet. Jeżeli otrzymaliśmy w danym roku bonus w ramach zwycięstwa w jakimkolwiek konkursie, to w przypadku kolejnej wygranej, środki pieniężne nie zostaną wypłacone bezpośrednio na konto gracza. Otrzymujemy zamiast tego bonus 100% od depozytu( oczywiście do kwoty jaką wygraliśmy).
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Bardzo słaby i niestety z miesiąca na miesiąc coraz słabszy buk. Wystarczy przejrzeć opinie z tego i innych for w sieci. Robią co chcą, blokują konta, anulują zakłady. ????
Możesz podać przykłady? Błędy w rozliczaniu się zdarzają, ale zawsze są poprawiane.
 
S 13

sakol

Użytkownik
Witam. Czy możliwe jest dodanie do Państwa oferty zakładów powyżej/poniżej 2,5 bramek na 3 ligę A,B,C finlandzką? Zauważyłem, iż zakłady takie w przypadku norweskiej 3 ligi występują, więc myślę, że w tym wypadku także można by było się o to postarać. Ja osobiście w tym okresie ogórkowym lubię sobie takie mecze obstawić. Pozdrawiam ????
 
K 5

ksa

Użytkownik
Możesz podać przykłady? Błędy w rozliczaniu się zdarzają, ale zawsze są poprawiane.
poprawiane sa jesli sam napiszesz ze zle rozliczyli , sami z siebie by nie poprawili , to jest najwiekszy ⛔⛔⛔⛔⛔ tego buka , a pozatym oferta jest ok , wyplaty ok ???? , tylko uwazajcie na rozliczenia zakladow , najlepiej samemu sprawdzac wyniki
 
C 0

czarnikowski

Użytkownik
moim zdaniem to powinni napisac ze Okregówke mozna obstawiac max za 100 zł w miesiacu lub tu jakas sume, a nie jak sie przegrywa to mozna obstawiac za ile sie chce a wygrasz to nastepny kupon mozesz obstawic za max 5 zł ???? bo to chore jest. I co TOBET ty na to ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
moim zdaniem to powinni napisac ze Okregówke mozna obstawiac max za 100 zł w miesiacu lub tu jakas sume, a nie jak sie przegrywa to mozna obstawiac za ile sie chce a wygrasz to nastepny kupon mozesz obstawic za max 5 zł ???? bo to chore jest. I co TOBET ty na to ?
Bez żadnego usprawiedliwiania Tobetu... każdy buk w przewiduje przyznawanie limitów na danego gracza czy też na dany rynek. Jeśli dany gracz wygrywa dużo - dostanie limit szybciej. Jeśli na danym rynku bukmacher łatwo traci pieniądze - też zostaną wprowadzone ograniczenia. To nie są instytucje charytatywne.
Inna sprawa to poziom rozgrywek. Trudno oczekiwać że w Polskiej piłce, przepełnionej korupcją nawet na wyższych szczeblach ligi okręgowe będą całkowicie czyste. A jeśli ligi nie są czyste to nikt nie będzie ryzykował strat z powodu meczu niemal anonimowych zawodników czy drużyn.
 
M 135

mhm

Użytkownik
to niech nie daja w oferte bo sie tylko osmieszaja reklamowaniem sie ze mozna grac nizsze ligi ale tylko raz i tylko za 70zł.
Wiadomo ze buk moze robic co mu sie podoba i dawac limity ale ta oferta sie tylko osmiesza.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam,mam pytanko na które nie mogę uzyskać odpowiedzi od supportu,czy jest możliwość anulowania wysłanego zakładu?
Jak ktoś wie niech pomoże,dzięki z góry
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam,mam pytanko na które nie mogę uzyskać odpowiedzi od supportu,czy jest możliwość anulowania wysłanego zakładu?
Jak ktoś wie niech pomoże,dzięki z góry
W przypadku ewidentnego błędu gracza ( dwa razy ten sam kupon, jedno 0 za dużo przy stawce itd.) nie powinno być problemów. Oczywiście musi to być przed rozpoczęciem zdarzenia.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
to niech nie daja w oferte bo sie tylko osmieszaja reklamowaniem sie ze mozna grac nizsze ligi ale tylko raz i tylko za 70zł.
Wiadomo ze buk moze robic co mu sie podoba i dawac limity ale ta oferta sie tylko osmiesza.
Ligi okręgowe rzeczywiście są objęte ( z wiadomych względów ) niższymi limitami, ale z pewnością nie jest to aż tak niska kwota jaką podałeś.
Limity dostają najczęściej osoby oszukujące, notorycznie grające po zakończeniu spotkania - gdy zespoły graja w innym niż oficjalnym terminie - co często oficjalnie podawane jest gdy mecz się już odbył.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Limity dostaja ci co wygrywaja.
Wiadome jest ze nie przyznacie tego oficjalnie ale wasz oddsmaker od pilki recznej wystawia czesto zle linie handicapowe. Gram wtedy kiedy jest value i doszlo do tego ze ekstraklase pilki recznej moge obstawiac za 60-70zł. Nigdy nie bedziecie dla mnie bukmacherem z najwyzszej polki. Rozumiem ze firma dba o swoj interes ale wystarczy wtedy wystawic stosowna linie i zarabiac na prowizji na kursach.
Mimo wszystko tobet polecam bo uczciwa firma, jedyne co to niskie limity na mniej popularne dyscypliny.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
mam pytanie odnośnie ostatniego obniżenia lotów przez mojego ulubionego buka. Czemu oferta na żużel w ostatnich dniach taka licha? Niedziela, poniedziałek i wtorek bez livebetu mimo licznych transmisji telewizyjnych? Mam nadzieje, że to sytuacja przejściowa.. ;)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Duże podziękowania dla przedstawiciela firmy Tobet obecnego tutaj na forum,
Wysłałem zakład nie doczytając dokładnie zasad , mój błąd ewidentnie,jednak nie zostałem tu sam z problemem i przy pomocy w.w Przedstawiciela anulowali mi zakład zwracając stawkę.Pełen profesjonalizm.
Jeszcze raz wielkie dzięki
 
Do góry Bottom