>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czytałem te wątki ale napisałem do supportu i odpisał mi, że promocja skończyła się 11 lipca, sugerowałem się stroną oraz datami tematów i postów i nic nie było napisane o końcu promocji. Panowie musicie uaktualniać kiedy kończą się promocje bo tak to za każdym razem kiedy ktoś będzie chciał się zarejestrować u buka i skorzystać z promocji będzie zakładał za każdym razem nowy temat
http://forum.bukmacherskie.com/f142/promocja-w-tobet-50-do-200-zl-dla-nowych-graczy-44164.html
- Tobet zastrzega sobie prawo do wstrzymania niniejszej promocji w dowolnej chwili.
Jak widzisz nie było w regulaminie daty granicznej.
W dowolnym czasie bukmacher mógł wycofać się z oferty.
Wtedy nie jest łatwo o tym wiedzieć...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Macie taki problem jak chcecie postawić zakład ?
System Error

We apologize, there is a problem with the system at this moment. The problem has been logged, and will eventually be fixed. Please try again later.
The support department can be reached at [email protected] . Be sure to include exact time of the incident, what you tried to do, what problems this error is causing you, and any additional information that you think may help us track down this error.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
No mają jakiś problem z systemem. Nie tak dawno, miałem podobną sytuację w Sportingbecie. Po powtórnym zalogowaniu wszystko wracało do normy.

Z informacji wynika, że problem jest zgłoszony i zostanie naprawiony. Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Już wszystko zostało naprawione ;-). Problem potrwał tylko kilkanaście minut u mnie. Po moim poście w tym temacie po 10 minutach już wszystko było ok.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
witam!
w 100% nie polecam tego bukmachera! nie zaliczyli a nawet nie anulowali mi prawidłowo wygranego zakładu.
normalni złodzieje!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
witam!
w 100% nie polecam tego bukmachera! nie zaliczyli a nawet nie anulowali mi prawidłowo wygranego zakładu.
normalni złodzieje!
Polecam kontakt livechat, zanim takie śmieszne opinie wystawisz. Według mnie jeden z najlepszych bukmacherów ;-). Przynajmniej przy wypłatach nie trzeba po 100 razy jakiś śmiesznych potwierdzeń danych, wysyłać zdjęcia rachunków czy Bóg wie czego jeszcze.
U mnie również wczoraj rozliczyli źle zakład, obstawiłem under U21 Rosja - Rumunia, wynik padł 0:0, a oni mi zaliczyli na over. Ale po krótkiej rozmowie na live chacie poprawili i wszystko weszło elegancko.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
witam!
w 100% nie polecam tego bukmachera! nie zaliczyli a nawet nie anulowali mi prawidłowo wygranego zakładu.
normalni złodzieje!
Więcej konkretów , mniej inwektyw. Przedstaw sytuacje, jeśli racja jest po Twojej stronie gwarantuję Ci pozytywne rozwiązanie sprawy.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Więcej konkretów , mniej inwektyw. Przedstaw sytuacje, jeśli racja jest po Twojej stronie gwarantuję Ci pozytywne rozwiązanie sprawy.
proszę bardzo postawiłem zdarzenie żużel: zielona góra(-6,5)- wrocłąw. Mecz zakończył się wynikiem 46:38 a oni nie chcą mi uznać wyniku. wysłałem 4 maile i 3x gadałem na czacie. totalnie mnie olali i nie chcą mi nawet zwrotu dać. Złodzieje i tyle w temacie!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
proszę bardzo postawiłem zdarzenie żużel: zielona góra(-6,5)- wrocłąw. Mecz zakończył się wynikiem 46:38 a oni nie chcą mi uznać wyniku. wysłałem 4 maile i 3x gadałem na czacie. totalnie mnie olali i nie chcą mi nawet zwrotu dać. Złodzieje i tyle w temacie!
Ze strony zielonogórzan:
Piotr Świderski zbyt wcześnie wyprowadził jeden ze swoich motocykli z parku maszyn po pojedynku Falubazu i Betardu. Zielonogórski klub złożył protest w tej sprawie i 6 punktów &quot;Świdra&quot; zostało odjęte od dorobku wrocławskiej drużyny! Przypomnijmy, że Falubaz wygrał 46:44. Po zweryfikowaniu wynik brzmi 46:38. Motocykle zbyt wcześnie wyprowadził także Aleksandr Loktajev, ale on zakończył zawody z zerowym dorobkiem.
Wynik brzmiał 46:44 i to według niego Tobet to podliczył.
Niestety.
Sam uważam, że wynik OFICJALNY, o którym piszą w swoich regułach był inny niż 46:44 ale z tego co wiem sytuacja była już analizowana... i raczej na zmianę decyzji nie możesz liczyć
:|
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Ze strony zielonogórzan:

Wynik brzmiał 46:44 i to według niego Tobet to podliczył.
Niestety.
Sam uważam, że wynik OFICJALNY, o którym piszą w swoich regułach był inny niż 46:44 ale z tego co wiem sytuacja była już analizowana... i raczej na zmianę decyzji nie możesz liczyć
:|
tylko nie rozumiem po co w swoim regulaminie piszą że: &quot;W brytyjskiej Elite League, szwedzkiej Elitserien i Allsvenskan, duńskiej Speedway League oraz polskiej Ekstralidzie, 1 i 2 lidze wszystkie zakłady będą ważne, jeżeli zostanie opublikowany oficjalny rezultat meczu.&quot;
dzięki że mnie rozumiesz ????
dlatego też kasę już wczoraj wypłaciłem. pupę im jeszcze trochę potruję, jak nie dadzą chociaż zwrotu to zamknę konto i wrócę do starego, poczciwego expecta.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
tylko nie rozumiem po co w swoim regulaminie piszą że: &quot;W brytyjskiej Elite League, szwedzkiej Elitserien i Allsvenskan, duńskiej Speedway League oraz polskiej Ekstralidzie, 1 i 2 lidze wszystkie zakłady będą ważne, jeżeli zostanie opublikowany oficjalny rezultat meczu.&quot;
dzięki że mnie rozumiesz ????
dlatego też kasę już wczoraj wypłaciłem. pupę im jeszcze trochę potruję, jak nie dadzą chociaż zwrotu to zamknę konto i wrócę do starego, poczciwego expecta.
Nie bronię ich... ale to jest kwestia źle napisanego regulaminu.
Jeśli władze/komisje/szefowie związku czy ligi zbierają się parę godzin po wydarzeniu to wypada anulować... a czy anulować jeśli jest to tydzień później? Tak naprawdę, musieliby wprowadzić coś takiego:
&quot;Wyniki, które uznajemy za oficjalne, to te 2/6/12/24 godziny po wydarzeniu (wtedy bardzo długo byś czekał na kasę ale jest to jakieś wyjście)
Tobet ma źle stworzony regulamin. Oficjalnym wynikiem jest 46:38 i taki powinni wziąć pod uwagę... wydaję mi się jednak, że w praktyce jest to bardzo trudne.

Tak czy siak szkoda :|
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Nie bronię ich... ale to jest kwestia źle napisanego regulaminu.
Jeśli władze/komisje/szefowie związku czy ligi zbierają się parę godzin po wydarzeniu to wypada anulować... a czy anulować jeśli jest to tydzień później? Tak naprawdę, musieliby wprowadzić coś takiego:
&quot;Wyniki, które uznajemy za oficjalne, to te 2/6/12/24 godziny po wydarzeniu (wtedy bardzo długo byś czekał na kasę ale jest to jakieś wyjście)
Tobet ma źle stworzony regulamin. Oficjalnym wynikiem jest 46:38 i taki powinni wziąć pod uwagę... wydaję mi się jednak, że w praktyce jest to bardzo trudne.

Tak czy siak szkoda :|
w 100% się z Tobą zgadzam. I tylko dlatego że to oni mają źle skonstruowany regulamin to się z nimi kłócę. Chociażby po to żeby inni nie mieli z nimi problemów bo ja z ich marnych usług nie będę korzystał
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Też się zgadzam.
Tobet to o tyle źle, że szybko rozliczają kupony, a żużel przede wszystkim. Po 15 biegu było 46:44 i tak rozliczyli. A wyniki oficjalne są po podpisaniu protokółu z tego co mi wiadomo. Gdyby czekali na oficjalne wyniki to byłby znowu płacz, że nie rozliczają.
A że tobet bazuje na wynikach typu syfy.pl-(oficjalne to to nie jest, jak rozliczają w 2 minuty po meczu) bo protesty i weryfikacje wyników to rzadkie przypadki.
 
speedwaykk 6

speedwaykk

Użytkownik
Więcej konkretów , mniej inwektyw. Przedstaw sytuacje, jeśli racja jest po Twojej stronie gwarantuję Ci pozytywne rozwiązanie sprawy.
I jak panie Tobet, ma chłopak racje? ???? Co Pan odpowie na te zarzuty? Prosiłbym o ogólną odpowiedź dla wszystkich w tym temacie.
 
Do góry Bottom