>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Ja niestety uważam, że od dłuższego czasu mają bardzo niski poziom support.

Nie dość, że czat online od 3 tygodni wogóle nie działa, to w błachej sprawie nie powinne dostać odpowiedzi od 10 dni.

Na zmianą odpowiadajado mnei wpierw po angielksu (że brak możliwości odpowiedzi po polsku w tym czasie i proszą o kontakt po angielsku), ja odpowiadam po angielsku, w tym czasie odzywajasie po polsku. Po kilku dniach zadaję te same pytania. Niski poziom.
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
Panowie !
Co się dzieje z tym Tobetem ?!
Mam u nich konto od dłuższego czasu. Teraz wymyślili tą weryfikację. Ok.
Dodałem na ich stronie dokumenty a oni mi zablokowali konto...
Kontakt mailowy praktycznie zerowy, czat nie działa ...
Dodam , że przed tym jak mi zablokowali konto zleciłem wypłatę która od nich nie wyszła...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to co wyprawia Tobet to woła o pomste do nieba
kiedyś to był mój ulubiony bukmacher, teraz trafienie na czynny liveczat graniczy z cudem, w dodatku przez tyle lat tam wypłacałem kase a ostatnio przy głupich 100zł zażądali weryfikacji i czekam już prawie tydzień.
:zoltakartka:
 
bb06 0

bb06

Użytkownik
to co wyprawia Tobet to woła o pomste do nieba
kiedyś to był mój ulubiony bukmacher, teraz trafienie na czynny liveczat graniczy z cudem, w dodatku przez tyle lat tam wypłacałem kase a ostatnio przy głupich 100zł zażądali weryfikacji i czekam już prawie tydzień.

:zoltakartka:
skontaktuj się z angielskim supportem ja tak zrobiłem!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wiem ze moge skontaktowac sie z ang supportem , ale Tobet powstał z mysla dla Polaków a widze ze zachowuja sie jak marnej klasy podrzędny buk
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Ten buk to od jakiegoś czasu wielkie ***** i nikomu nie polecam grać.
Z ostatnich rewelacji - zrobili mi zwrot za mecz Polski z Bośnią jako argument dając że to Bośnia U-23 Ciekawe co na ten temat powie pan Tobet.com Pewnie jak zwykle gęba na kłódkę jak to ma w zwyczaju. Na stronie PZPN pisze ze gramy z reprezentacją ligi bośniackiej a nie z żadnym u-23.
Trzeba będzie to zgłosić do organizacji nadzorującej ich działalność.
A to co robią z weryfikacjami woła o pomstę do nieba ale na ten temat juz bylo wiele pisane.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
pisze do angielskiego supportu, dostaje odpowiedz po polsku... Podasz maila?
Mam to samo.I jeszcze lepsze:napisałem po polsku najpierw,to odpisali po angielsku.Następnie napisałem po angielski,to odpisali po polsku.Ja nie wiem o co oni walczą,firmie od wielu lat na rynku a teraz takie cyrki...mi napisali że do 3 dni trwa weryfikacja,czekam więc.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Ten buk to od jakiegoś czasu wielkie ***** i nikomu nie polecam grać.
Z ostatnich rewelacji - zrobili mi zwrot za mecz Polski z Bośnią jako argument dając że to Bośnia U-23 Ciekawe co na ten temat powie pan Tobet.com Pewnie jak zwykle gęba na kłódkę jak to ma w zwyczaju. Na stronie PZPN pisze ze gramy z reprezentacją ligi bośniackiej a nie z żadnym u-23.
Trzeba będzie to zgłosić do organizacji nadzorującej ich działalność.
A to co robią z weryfikacjami woła o pomstę do nieba ale na ten temat juz bylo wiele pisane.
Zwrot był przed rozpoczęciem meczu, jednocześnie z wysłanym mailem.
Można było spokojnie zagrać jeszcze raz.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Narzekacie, narzekacie... Pokażcie mi który buk ma tyle fajnych promocji ? Tobet regularnie daje freebety. Weryfikacja potrafi irytować, ale przecież nic się nie stanie jak kasa przez jakiś czas będzie na koncie. Nikt Wam nie blokuje przecież konta, więc możecie sobie normalnie grać. Gdyby Tobet nic nie oferował w zamian, to można było mieć do nich pretensje. Ten bukmacher pod względem bonusów chyba przoduje na rynku. Panowie, coś za coś.
Jedynie co mnie dobitnie denerwuje to obsługa LC, z tym się zgodzę.
 
dig 106

dig

Użytkownik
A mam pytanie ( raczej do Tobet.com )
Jeśli tyle trwa ta weryfikacja ... To mogę jeszcze przed zleceniem wypłaty przesłać dokumenty do weryfikacji konta ?
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Zwrot był przed rozpoczęciem meczu, jednocześnie z wysłanym mailem.
Można było spokojnie zagrać jeszcze raz.
Jaja sobie robisz człowieku? Co można było zagrać, po 1.45 a wcześniej miałem po 1.90 Na jakiej podstawie daliście zwrot skoro grała normalna reprezentacja Bośni a nie żadna młodzieżówka.
 
ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik
Niestety potwierdzam!!!

Nie wiem czemu skusiłem się przelać tam pieniądze TO SĄ JAKIEŚ JAJA!!!
Od czwartku próbuję wypłacić moje 600PLN. Napisałem z 10 maili, dałem dok do weryfikacji. Poprosiłem jeżeli już muszą weryfikować dok to niech mi anulują wypłatę, a ja pogram sobie za te pieniązki niestety tego też nie można więc zamrozili mi te pieniądze na amen. Suport to są jakieś jaja piszą w prawdzie po angielsku, ale poziom odpowiedzi tragiczny. Zasłaniają się jakąś tam ustawą o weryfikacji! Głupie ironie osób z suportu też mnie nie bawią w syt w której jestem zdenerwowany. Poza tym w weekend suport ma wolne na maile z piątku wieczór do tej pory nie odpisali!

Tak jak napisałem pierwszy i ostatni raz nie !!! polecam wpłacam wpłacać tam pieniędzy, bo są ogromne problemy z ich odzywkaniem. Odziwo przed wypłaceniem nikt nie prosił o weryfikację a nagle po wypłacie blokują środki.

Macie rację buk dla Polaków czyli jak wszystko polskie można sobie do d.... wsadzić!????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie narzekaj tak w końcu ci to konto zweryfikują. To prawda być może poczekasz sobie parę dni, ale nikt ci pieniędzy nie ukradnie. Jak się domyślam te 600zł wygrałeś z zakładu bez ryzyka. W innej sytuacji pewnie nie ryzykował byś kursem 6.0 za kwotę 100zł, czyli nie miał byś nawet możliwości wygrania takiej kwoty. Czyli de fakto wygrałeś 500zł na czysto. Bardzo ładna kwota dla niektórych jest to nawet połowa miesięcznych zarobków. Czekaj cierpliwie, i ciesz się z wygrania okrągłej sumki :)
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
Nie narzekaj tak w końcu ci to konto zweryfikują. To prawda być może poczekasz sobie parę dni, ale nikt ci pieniędzy nie ukradnie. Jak się domyślam te 600zł wygrałeś z zakładu bez ryzyka. W innej sytuacji pewnie nie ryzykował byś kursem 6.0 za kwotę 100zł, czyli nie miał byś nawet możliwości wygrania takiej kwoty. Czyli de fakto wygrałeś 500zł na czysto. Bardzo ładna kwota dla niektórych jest to nawet połowa miesięcznych zarobków. Czekaj cierpliwie, i ciesz się z wygrania okrągłej sumki :)
ale na jakiej podstawie te domysły ? kolega mógł te pieniądze ugrać dużo wcześniej, ja nie widzę żadnego związku z promocją CashBack 100 pln. Domyślam, że w dzieciństwie musiałeś spaść z rowerka i mocno uderzyć się w głowę, chociaż, tak jak i Ty, podstaw do snucia takich domysłów nie mam, jedynie te Twoje &quot;myslenie analityczne&quot; rzuca się w oczy. Musisz coś zrozumieć i nie tylko Ty. Nie dla każdego bonus 20 pln czy 100 pln to majątek, nie dla każdego 20 to max bet a 100 to miesięczny limit. Są osoby, dla których od jakichś promocji ważniejsza jej wiarygodność, a tej Tobet nie ma. Jak uzbierasz sobie kiedyś trochę więcej grosza i zechcesz się bawić za dużą kwotę, to wtedy sam zrozumiesz dlaczego nigdy nie zdecydujesz się na grę w Tobet, pomimo wielu promocji. Nie masz żadnej gwarancji, że to co wpłaciłeś, uda Ci się bezproblemowo wypłacić. Tobet to firma właśnie dla typowego under18, gdzie dla osób, co dostają 50 czy 100 kieszonkowego te bonusy na prawdę są zajebiste. Dla osób, co mają latek trochę więcej, zarobki i większe stawki na zakłady, Tobet to żal i nędza. Dlaczego tyle osób gra w firmach, gdzie bonusy rozdawane są wyłącznie co święta ? dlaczego sam gram w takich firmach jak GB, Betsafe, Unibet, Sbobet etc. ? bo to są firmy wiarygodne, tam odpowiedź dostaję w ciągu 5 minut na chatcie, max 1 godziny via email, tam pieniądze mam w ciągu 2 godzin na koncie bankowym lub MB i wiem, że to co wygrałem to są moje pieniądze i nikomu nawet przez myśl nie przejdzie by robić mi jakiekolwiek komplikacje przy wypłacie.
 
ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik

Uploaded with ImageShack.us


Zaznaczyłem same przegrane kupony z ostatnich 2 miesiecey. Nie jestem profesjonalnym graczem, robie to dla przyjemności, ale wklejam to żeby też nie było jak ktoś napisał, że jestem dzieciakiem, który postawił 100zł bez ryzyka, a teraz płacze na forum.

Kolega wyżej napisał dobrze. Nie ważna jaka suma żeby to było 20PLN to liczy się jak BUK podchodzi do klienta, bo pamietaj tak jak potraktują Cię przy 20zł tak samo zrobią przy 20000.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Witam
Korzystałem z Tobeta około pół roku, moze troche więcej. Często dokonywałem wpłat z innych kont, ponieważ mój bank ma sesje do godziny 15 i później nie mogę wpłacać pieniędzy.
Ostatnio jednak komuś się to nie spodobało i zablokowano mi konto. Wyjasniłem, że nie byłem świadom, tego, że to wbrew regułom. Wysłalem zdjęcia dowodu osobistego, screeny konta bankowego i od tamtej pory praktycznie żadnego odzewu.
Od całego zajścia minęły 3 tyg. Pisze do nich średnio co drugi dzień. Dostaje idiotyczne odpowiedzi, że przekazano moją sprawe do jakiegoś dzialu bezpieczeństwa, generalnie już ze 3 razy je tam przekazywano.
Odpowiedzi od serwisu tobet to równiez rzecz ciekawa. Support z założenia powinien odpisywać w ciagu 15min. Czekam po 20 godzin i zero odzewu. Czasem odpowiada mi angielski support mimo, że maila wysłałem grubo przed 20:00.
Niekompetencja i brak szacunku do klienta. Napisałem im, że chce jedynie odzyskac moją stówkę i nie chce mieć z nimi nic do czynienia.

Stąd pojawia się pytanie: czy mam szanse odzyskać moje pieniądze?
Jeśli nie poważnie rozważam wniesienie sprawy do sądu za kradzież moich środków.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Dziękuję serdecznie za pomoc.
Pierwsze słyszę o tym, ze e-hazard jest nielegalny. Niedawno chyba sts umożliwił nawet obstawianie online?
Nie omieszkam napisać do nadzorcy tego złodziejskiego ścierwa.

Miłego dnia ????
 
Do góry Bottom