>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tobet - opinie

ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik
Ze zgłaszaniem sprawy to lekka przesada. Na 100% są ptk w regulaminie wg których Tobet robi takie jaja. Zwyczajnie uważać i omijać ten buk szerokim łukiem.

Człowiek był głupi, bo w profesjonalnych firmach jak bet365 pieniądze miałby już trzy razy na koncie beż takich jaj.
Wypłat nie robią, ale wpłaty przyjmują z otwartymi rękami, skoro mają taki &quot;młyn&quot; to niech robią weryfikacje przed wpłatą pieniędzy!!!
W czwartek czy piatek napisali, że zweryfikuja w max 72h ehhh mamy poniedziałek!
Mam konto u wielu buków, ale to co się tu wyprawia woła o pomstę do nieba!

PS. o poziomie suportu świadczy to, że na wiadomość po angielsku wysłaną w piątek rano nie dostałem odpowiedzi do chwili obecnej!!!
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
72 godziny? Chłopie ja czekam 3 tyg.
Wysłałem tym pajacom już ponad 40 wiadomości, zarówno do angielskiego jak i polskiego supportu. Czasem nie dostaje w ogóle od nich odpowiedzi, czasem po 4-10 godzinach mimo, że zapewniają odpowiadanie po 15min. Live chat oczywiście nigdy nie działa.
Pieniędzy wypłacić nie mogę, konto zablokowane, święta się zbliżają, a ja z dnia na dzień jestem coraz bardziej wku*wiony.
A jak pomyślę ile im pieniędzy z rake&#39;u pokerowego oddałem to aż mnie krew zalewa, że dalej traktują mnie jak *****.
Jeśli zaś zdarzy im się odpisać, to oczywiście rzucają szablonami pokazując jak bardzo mają mnie w dupie. I tak dostałem 3 razy wiadomość, ze moja sprawa idzie do działu bezpieczeństwa, oraz 3 razy, że przepraszają a weryfikacja zostanie przeprowadzona &quot;tak szybko jak to możliwe&quot;. No żeby im mocz zatrzymało, banda złodziei.
Może Pan Tobet.com się wypowie ? Bardzo chciałbym usłyszeć co ma do powiedzenia w tej kwestii.
Ojj ja już im reklamę zrobię...
 
ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik
Ponieważ jeste osobą obiektywną to jak zacząłem to i opiszę końcówkę.


Po kilku dniach bez odzewu dziś olśnienie. Przemówił polski support, zweryfikowali dokumenty poprosili o ponowne przesłanie dowodu, a jak to zrobiłem po 15min już go zweryfikowali.

Mimo wszystko wrażenia z przygody z Tobetem mam średnie i nie chodzi tu o czas w jakim to zrobili, ale o jakość obsługi.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
Ponieważ jeste osobą obiektywną to jak zacząłem to i opiszę końcówkę.


Po kilku dniach bez odzewu dziś olśnienie. Przemówił polski support, zweryfikowali dokumenty poprosili o ponowne przesłanie dowodu, a jak to zrobiłem po 15min już go zweryfikowali.

Mimo wszystko wrażenia z przygody z Tobetem mam średnie i nie chodzi tu o czas w jakim to zrobili, ale o jakość obsługi.
Kur*a no to sa jakies jaja. Ty czekasz od czwartku zeszłego, czyli niecaly tydzień. Ja czekam już 3 tyg i frajerzy mi non stop te same szablony z odpowiedziami wysyłają !!!!
 
dig 106

dig

Użytkownik
Oj to co robią z czatem i weryfikacją prosi po pomstę do nieba. Nikomu nie polecam tego buka ! Nie grajcie tam ludzi ???? Już nawet STS, Fortuna, Milenium, Totomix czy Tipsport lepszy.
Ojj ja już im reklamę zrobię...
-&gt; Do dubla zemną !
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Oj to co robią z czatem i weryfikacją prosi po pomstę do nieba. Nikomu nie polecam tego buka ! Nie grajcie tam ludzi ???? Już nawet STS, Fortuna, Milenium, Totomix czy Tipsport lepszy.
-&gt; Do dubla zemną !
wystarczy przeczytać uważnie 2 ostatnie strony tematu i można się dowiedzieć jak szybko ma ta weryfikacja przebiegać. Kursy fajne, promocji dużo, a Ty narzekasz. Masz racje, graj dalej u ziemniaków, Pan Kapica się ucieszy ???? co za gość... ????
 
T 4

tomaszst1

Użytkownik
Witam, postawiłem na FORTUNA-BORRUSIA,1X2,TYP2.
PO 90 MIN,ZAKŁAD ZOSTAŁ MI ROZLICZONY JAKO PRZEGRANY,A BORRUSIA WYGRAŁA W KARNYCH.
PISAŁEM NA SUPPORT,ALE NARAZIE CISZA,MOZE KTOŚ PODZIELI SIE UWAGAMI NA TEN TEMAT,BO DLA MNIE TO PARODIA JAKAŚ.
CZĘSTO TAKIE BZDURY SIE TRAFIAJĄ?, TOBET-BUK,ZAZNACZAM.
POZDRO,TOMEK.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
wystarczy przeczytać uważnie 2 ostatnie strony tematu i można się dowiedzieć jak szybko ma ta weryfikacja przebiegać. Kursy fajne, promocji dużo, a Ty narzekasz. Masz racje, graj dalej u ziemniaków, Pan Kapica się ucieszy ???? co za gość... ????
To Ty chyba nie czytałeś tych dwóch ostatnich stron, bo wiedziałbyś, że to złodzieje. Ja mam zamrożone środki, zablokowane konto, a support mnie ignoruje.
Zbliżają się święta, chciałbym kupić rodzinie prezenty, ale nie mogę, bo złodzieje z którymi jestem od roku i nabiłem im od cholery siana nie chcą mi wypłacić kasy.
I Ty masz czelność dziwić się, że ktoś tu narzeka?
Ogarnij się chłopie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :) A tak na poważnie to powinni wprowadzić stałe godziny dla czynnego live czatu. Niech nawet to będzie 4 godziny dziennie. Ale żeby było czynne. Na szczęście przynajmniej w moim przypadku dość szybko odpowiadają na e-mail. Tzn. średnio tak do godziny czasu. Ja osobiście jak dotąd nie miałem z nimi problemów, i mam nadzieję że mieć ich nie będę.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Witam, zalozylem konto na tobecie. Dostalem 5zl za darmo. zrobilem z tego 500zl. Gralem na pokerze i w kasynie. Czy moge to bez problemu wyplacic? Musze najpierw wplacic depo przez mb by odblokowac wyplaty? Oczywiscie po ich okropnej weryfikacji
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Witam. Czy moze ktos potwierdzic ze poprawnie rozliczyli mi ten zakład? w meczu Southern Illinois-Clemson postawilem po 2 polowie na illinois z handi +12.5. Polowa ta zakonczyla sie wynikiem 31-38 a caly mecz 62-62. W dogrywce 75- 83. Zaliczyli jako przegrana i napisali ze dogrywka jest wliczna w drugo polowe. To prawda?
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
opuszczam NObet i dziadostwobet...
livechat tu nie istnieje!!
to co wyczynia support to kpina..
piszę po angielsku odpisują po polsku i nie na temat..
w zeszłym roku wypłata okrągłych kwot bez najmniejszych problemów..
teraz przy próbie wypłaty kilku set złotych hardcore!!
moja weryfikacja trwa od 15 grudnia...
żaden inny buk nie działa tak bardzo przeciw klientowi...apogeum wkur###nia było odrzucenie 2 z 3 wymaganych dokumentów które o zgrozo spełniały kryteria wymogów otrzymanych w mailu!!
i czekam sobie dalej...
już tu złamanego grosza nie wpłacę i serdecznie odradzam przechodzić to samo..
nigdzie innej i nigdy więcej takiego dziadostwa!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
zgadzam się z przedmówcą, totalna olewka klienta i również weryfikacja mojego konta już trwa od połowy grudnia , nie polecam i już nigdy nie wpłacę do tego pseudo buka!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry Bottom