>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

J 6

josed

Użytkownik
Trzeba uzyskać odpowiedni status.
Są trzy :
Złoty
Srebrny
Brązowy
Każdy ma odpowiednie bonusy ???? . By je uzyskać musisz, zdobyć odpowiednią ilość pkt w danym miesiącu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z dużym opóźnieniem dowiedziałem się dziś od pracownika Totolotka ( Toto-Mixu ) o przekręcie jakiego usiłowano dokonać w tej firmie na początku tego roku.
Wobec tego, że w ofercie Totolotka były także wyniki SMSowego konkursu Telekamery organizowanego przez tygodnik Tele Tydzień i niektóre nominacje miały bardzo wysokie kursy, ktoś kto miał dostęp do spływających danych ( lub nawet wpłynął na ostateczne wyniki fałszując je, bo były one bardzo zaskakujące! ) w ostatnim dniu odwiedził w Wwie 10 kolektur Totolotka, nadając w każdej z nich po 20 identycznych kuponów z ew. wygraną na każdym z nich w wysokości 60 tys.zł - czyli 1,2 mln zł od kolektury, dające razem 12 mln zł...
O dziwo te wysoko oceniane typy z wysokimi kursami ( czyli o małym prawdopodobieństwie wygrania ) powchodziły jak w masło i spółka Totolotek S.A znalazła się w dużym kłopocie, bo jej kapitał założycielski to 8 mln zł.
Sprawa jest tak w firmie utajniona, że ten pracownik nie wie nic do do jej finału poza informacją, że Zarząd skierował ją wtedy do Prokuratury.
Powyższa informacja pochodzi od źródła, czyli pracownika tej jednej z dziesięciu kolektur, w której były te kupony nadawane i to on sam je przyjmował.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Sprawa jest tak w firmie utajniona, że ten pracownik nie wie nic do do jej finału poza informacją, że Zarząd skierował ją wtedy do Prokuratury.
Sprawa jest tak utajona, że tutaj pisali o tym w lutym ???? Nie chce mi się przekopywać Internetu, ale sprawa jest gdzieś opisana jeszcze szczegółowiej. Jeżeli faktycznie Cię tak nurtuje, znajdziesz na pewno ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@favago, przecież jasno napisałem, że sam finał tej sprawy (pisząc o przekazaniu jej przez Zarząd firmy do Prokuratury ) jest dla zwykłych pracowników Totolotka nieznany, bo nie zna jej nawet jeden z tych kolektorów bezpośrednio przyjmujący wtedy te kupony, choć starał się o to dowiedzieć u swojego kierownika.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dzisiaj w kolekturach dowiedziałem się że:
1 punkt: będzie wprowadzona nowa,lepsza usługa i nie będzie trzeba każdego kuponu wypłacać osobno. Kiedy? : &quot;może jutro może za pół roku&quot;. Podobno jak MF wyda zgodę - czyli nie w tym roku
2 punkt: nie wiadomo, ale epromocja wróci choć pewnie nie w grudniu.
Czyli: nikt nic nie wie :/
 
R 13

reward

Użytkownik
Formalnie według ustawy Ministerstwo Finansów ma 6 miesięcy (nie wliczając jakiś błędów proceduralnych, formalno-prawnych we wniosku) na wydanie pozwolenia na oferowanie zakładów w internecie, więc jeśli wnioski zostały złożone w połowie lipca br. to w okolicach połowy stycznia 2012r. firma bukmacherska powinna otrzymać zgodę...
Zobaczymy jak to będzie...
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
a tak wogóle, jest opcja, że przy większej wygranej, totomix zamiast gotówki, przeleje mi na konto (które EW. podam w punkcie ) ?
Jakiś czas temu wygrałem w totomixie ok. 1600pln. W małych punktach wypłacają do 2 kafli, więc spoko. W sumie podejrzewałem, że mogą być problemy, bo kiedyś na kilkaset złotych czekałem nawet parę dni. Ogólnie rzecz biorąc, przyszedłem w środę, znajoma Pani mówiła że dużo wypłat, trzeba czekać. I tak do poniedziałku, w końcu strzeliłem focha i pojechałem do innego punktu. Tam z kolei inna miła Pani naskoczyła na mnie że nie u nich puszczany był kupon, że mają swoich klientów i mi nie wypłaci. Poprosiłem więc w &#39;swoim&#39; punkcie o przelanie pieniędzy na konto, bez skutku, nie ma takiej opcji. Oficjalnie po 11 dniach od wygranego kuponu odebrałem swoje pieniądze.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Jakiś czas temu wygrałem w totomixie ok. 1600pln. W małych punktach wypłacają do 2 kafli, więc spoko. W sumie podejrzewałem, że mogą być problemy, bo kiedyś na kilkaset złotych czekałem nawet parę dni. Ogólnie rzecz biorąc, przyszedłem w środę, znajoma Pani mówiła że dużo wypłat, trzeba czekać. I tak do poniedziałku, w końcu strzeliłem focha i pojechałem do innego punktu. Tam z kolei inna miła Pani naskoczyła na mnie że nie u nich puszczany był kupon, że mają swoich klientów i mi nie wypłaci. Poprosiłem więc w &#39;swoim&#39; punkcie o przelanie pieniędzy na konto, bez skutku, nie ma takiej opcji. Oficjalnie po 11 dniach od wygranego kuponu odebrałem swoje pieniądze.
No to co że nie u nich? Trzeba była napisać skargę na nią ...
 
R 13

reward

Użytkownik
No to co że nie u nich? Trzeba była napisać skargę na nią ...
Dokładnie !!! Mają obowiązek wypłacić w dowolnym punkcie przyjmowania zakładów na terenie całej Polski. Taki jest regulamin...
Mogłeś zadzwonić do centrali...
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Pozwoleniu pełnej gry przez internet? Wiecie może jak by to mogło wyglądać? W sensie czy kase możnaby wpłacać i wypłacać w punkcie czy tak jak u netowych przez bank
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przez jakiś czas w Totolotku w E-Promocji istniała już możliwość zlecania dopisywania kwot z wygranych ( a zawartych w Internecie ) zakładów do stanu konta - bez konieczności odwiedzania punktu.
Ta kasa na koncie gracza pojawiała się wtedy prawie natychmiast, choć jedynie w pełnych PLN, czyli zaokrąglana w dół np. z wygranej 99,90zł wpływało na konto 99zł.
Tak więc poza konieczną wpłatą na swoje konto dokonaną bezpośrednio w punkcie, można było następnie nią obracać i przy dobrej skuteczności w grze powiększać stan konta bez następnych wizyt w kolekturze.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Pozwoleniu pełnej gry przez internet? Wiecie może jak by to mogło wyglądać? W sensie czy kase możnaby wpłacać i wypłacać w punkcie czy tak jak u netowych przez bank
Nie wyobrażam sobie, żeby trzeba było latać do punktów, żeby wpłacić kasę w okienku, żeby zagrać przez neta ;) W momencie udostępniania możliwości gry przez internet na pewno pojawi się opcja wpłaty pieniędzy na konto online.
 
Do góry Bottom