>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Postanowiłem sobie przegrać cała kase co miałem na bet365 i założyć konto w legalnym buku. Chyba nie muszę się niczego obawiać skoro nigdy nie wypłacałem od nielegalnego? Ba, narazie na moim koncie bankowym nie ma żadnych tranzakcji. Ciekawe czy tak jak ktoś pisał totomix rozpocznie w marcu-kwietniu... Do tej pory można by sobie pograć gdzie indziej albo w punkcie
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam czy wym rowniez macie problem z wejsciem w dana dyscypline na stronie internetowej totolotka?Od 3 dni nie wyswietla sie zadna dyscyplina.Wyglada na to,ze cos dzialaja...Swoja droga ciekawe,ze tylko Fortuna dostala zgode narazie,a u reszty ziemniakow cisza...Juz 2 tygodnie Fortuna dziala,a u reszty cisza.:cool:Pozdro
Może ma to coś wspólnego z tym że fortuna działa przez neta np. w Czechach i mają już gotowe i sprawdzone strony www? :razz:

Postanowiłem sobie przegrać cała kase co miałem na bet365 i założyć konto w legalnym buku.
????
nawet nie chce mi się komentować...
 
G 0

gollob

Użytkownik
Wincent kolego chyba zle mnie zrozumiales,mi nie chodzi o to dlaczego fortuna dostala jako pierwsza zgode,lecz o to,ze wszyscy zlozyli oswiadczenie praktycznie w jednym terminie,a odpowiedz dostala tylko Fortuna?Przeciez mija juz 3 tydzien..Nie wierze w to,ze w MF przeczytali tylko wniosek Fortuny,a reszty nie czytali.Ale cos sie dziwic w Polsce wszystko mozliwe:zoltakartka:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]wszyscy zlozyli oswiadczenie praktycznie w jednym terminie,a odpowiedz dostala tylko Fortuna?Przeciez mija juz 3 tydzien..Nie wierze w to,ze w MF przeczytali tylko wniosek Fortuny,a reszty nie czytali.Ale cos sie dziwic w Polsce wszystko mozliwe:zoltakartka:
Być może jest jakiś konkretny czas przewidziany w polskim prawie dla spraw &quot;trudnych&quot; ???? (skoro okres terminowego udzielenia odpowiedzi to było pół roku) przedłużający &quot;terminowe&quot; udzielenie odpowiedzi. Podobnie jak w KPA.
Właściwie to KPA ma i tutaj też zastosowanie (oczywiście to pół roku, nie wiem z jakiego przepisu pochodzić może :grin:, dziwne jakieś ...), a udzielenie odpowiedzi w sprawach &quot;trudnych&quot; można przedłużyć o kolejny miesiąc.
 
G 48

grozer9

Użytkownik
witam, panowie wiecie kiedy rusza toto z gra na necie?? i czy bedzie tak jak w fortunie gdzie trzeba udostepniac swoje dane?/ czy bedzie tak jak bylo czyli e-promocja??
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Postanowiłem sobie przegrać cała kase co miałem na bet365 i założyć konto w legalnym buku. Chyba nie muszę się niczego obawiać skoro nigdy nie wypłacałem od nielegalnego? Ba, narazie na moim koncie bankowym nie ma żadnych tranzakcji. Ciekawe czy tak jak ktoś pisał totomix rozpocznie w marcu-kwietniu... Do tej pory można by sobie pograć gdzie indziej albo w punkcie
Zamiast przegrywać, mogłeś mi wysłać ????
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Zamiast przegrywać, mogłeś mi wysłać ????
oj chodzi o to że aż tak dużo nie miałem tam to już grałem byle co, i tak max co bym wypłacił to 200zł a nie będę ryzykował dla tych 2 stów i wolałem już to przegrać i grać legalnie niż potem narobić sobie problemów. Bo nawet jak bym wypłacił tyle z tego beta a potem coś z fortuny to mógłbym mieć nieciekawie a 200zł to nie majątek
 
G 0

gollob

Użytkownik
Yar000 co masz na mysli sprawy trudne?To jest ich praca za cos biora pieniadze a zgody w ciagu 6 miesiecy wyslac nie potrafia???:;/:Rzad poprostu robi z nas idiotow..Jezeli masz zobowiazania z ktorych sie nie wywiazales naprzyklad wobec ZUS to odrazu reaguja i sie upominaja,ale jezeli maja zrobic cos dla obywatela to glupiej zgody nie potrafia wydac w ciagu 6 miesiecy..To jest kpina z obywateli.????????????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yar000 co masz na mysli sprawy trudne?To jest ich praca za cos biora pieniadze a zgody w ciagu 6 miesiecy wyslac nie potrafia???:;/:Rzad poprostu robi z nas idiotow..Jezeli masz zobowiazania z ktorych sie nie wywiazales naprzyklad wobec ZUS to odrazu reaguja i sie upominaja,ale jezeli maja zrobic cos dla obywatela to glupiej zgody nie potrafia wydac w ciagu 6 miesiecy..To jest kpina z obywateli.????????????
Gollob, tak. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Obecna RP to jest &quot;państwo kar&quot;. Państwo niepomagające swoim obywatelom, &quot;państwo tropiące&quot;.

Napisałem o &quot;sprawach trudnych&quot; jako pewnym skrócie myślowym i dlatego m.in. w cudzysłowie. I napisałem to, mając na myśli jakąś potencjalną podstawę prawną, o której może wie tzw. &quot;państwo&quot; a ja nie wiem, która formalnie umożliwia &quot;zwłokę&quot; w sprawie. Tak jak w przypadku Kodeksu Postępowań Administracyjnych nakładającego terminy na instytucje i umożliwiającego w swych przepisach ewentualną &quot;zwłokę&quot; w sprawie.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Ja myślę, że Toto-Mix, STS czy Milenium na pewno stara się uzyskać zgodę jak najszybciej. Przecież Fortuna jako pierwsza zgarnęła masę napalonych klientów i Toto-Mix STS czy Milenium doskonale o tym wiedzą.
No ale niestety trzeba będzie czekać, aż uzyskają zgodę.
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Trzeba wziąć pod uwagę, to trzeba czasami dosyłać brakujące dokumenty lub coś w tym stylu, a to wydłuża czas oczekiwania. Wszystkie ziemniaki złożyły przecież swoje wnioski w tym samym czasie. Musimy poczekać jeszcze troszkę.
 
G 0

gollob

Użytkownik
Wszyscy czyli totomix,millenium,sts nie zlozyli wszystkich dokumentow?Ja w bajki nie wierze.Poprostu pracuja tam ludzie,ktorzy biora duze pieniadze,a nic nie robia.(Oczywiscie nie wszyscy,ale wiekszosc tak).:;/:Smieszne jest to zeby czekac pol roku na decyzje,a jeszcze smieszniejsze to,zeby sie nie wyrobic w 6 miesiecy.:;/:Tym osobom juz dziekujemy.????
 
G 0

gollob

Użytkownik
Czy ktos gra przez neta w millenium???Oni chyba oszaleli chca wszystkie dane,numer konta bankowego,pesel,skan awersu i rewersu dowodu osobistego.Niewiem jak wy ale ja sie niedam wciagnac w takie gierki.Nie przypuszczam,zeby duzo ludzi na to poszlo.Zobaczymy co zaproponuje totomix.Pozdro
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Wszystkie firmy będą chciały to samo , juz Fortuna , STS i Milenium potrzebują takie same dane /sakny 2 stron dowodu i konto bankowe/ tak że toto-mix pewnie też będzie potrzebował tych samych danych , ale załatwia nam już to problem weryfikacji przy wypłatach .
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
22 Lutego napisałem e-maila do Toto-Mixa czy wprowadzą grę przez neta, a jeśli wprowadzą to kiedy i na jakich zasadach. Dostałem o to taką odpowiedź:
Witamy,

Informujemy, że Totolotek SA złożył wniosek o przyznanie licencji na przyjmowanie zakładów w Internecie do Ministerstwa Finansów w połowie 2011 roku.
Spodziewamy się przyznania licencji w najbliższym czasie, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.
Wówczas również zostaną podane wszelkie informacje odnośnie gry przez Internet.

Pozdrawiamy,
 
A 2

arti1985

Użytkownik
witam, według regulaminu totomixa
&quot;8. Zakłady obejmujące zdarzenia, których przedmiotem są skoki narciarskie unieważnia się i następuje zwrot stawki w przypadku, gdy organizator zdarzenia zmienił miejsce odbywania zawodów, w szczególności, gdy dane zdarzenie ma się odbyć na innej skoczni.&quot;
powinny byc zwroty za postawione w piątek zdarzenia bo uległa zmianie skocznia, ale widac dla nich K90 i K116 to żadna róznica i rozliczyli normalnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom