>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Trwają prace techniczne, prosimy spróbować o 15:15...

Ciekawe co to oznacza, pierwszy raz się z takim komunikatem spotykam
 
tomalal92 0

tomalal92

Użytkownik
Informujemy, że Totolotek SA złożył wniosek o przyznanie licencji na przyjmowanie zakładów w Internecie do Ministerstwa Finansów w połowie 2011 roku.

Spodziewamy się przyznania licencji w najbliższym czasie, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.
O to co mi odpisali kiedy zadałem im pytanie na fb.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Informujemy, że Totolotek SA złożył wniosek o przyznanie licencji na przyjmowanie zakładów w Internecie do Ministerstwa Finansów w połowie 2011 roku.

Spodziewamy się przyznania licencji w najbliższym czasie, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.
O to co mi odpisali kiedy zadałem im pytanie na fb.
z tego co pamiętam, to ok 14 upływa termin :razz:
 
M 0

mikel1222

Użytkownik
Mam pytanko, praktycznie pierwszy raz chciałem obstawić w totomixie, wcześniej korzystałem z stsu, wydrukowałem ekupon i teraz pytanko czemu baba w punkcie nie chciała przyjąc takiego kuponu na ME w szczypiorniaka:
Niemcy-awans
Szwedzi-awans
Polacy-awans
Norwedzy-awans
Rosjanie-awans

Beż żadnych systemów ni nic,normalny kupon
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mam pytanko, praktycznie pierwszy raz chciałem obstawić w totomixie, wcześniej korzystałem z stsu, wydrukowałem ekupon i teraz pytanko czemu baba w punkcie nie chciała przyjąc takiego kuponu na ME w szczypiorniaka:
Niemcy-awans
Szwedzi-awans
Polacy-awans
Norwedzy-awans
Rosjanie-awans

Beż żadnych systemów ni nic,normalny kupon
Nie przyszło ci do głowy żeby zapytać się jej dlaczego? :-|
 
M 0

mikel1222

Użytkownik
Oczywiście że przyszł,ale jej jedyną odpowiedzią było : ,,system tego nie przyjmuje,więc jest to błędny kupon&#39;&#39;i nic więcej mi nie była w stanie powiedzieć. Teraz zastanawiam się, że mogło chodzić o to że Szwedzi i Niemcy są w jednej grupie,ale nie jestem pewien.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W Totomixie także tak bywa, że można zagrać tylko 1 zdarzenie z całej oferty meczów jakiegoś turnieju - bez możliwości połączenia kilku spotkań w ako .
W Regulaminie jest zapis o zakazie gry zdarzeń wspierających się - i chyba pod to taką grę podciągają...
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
W Totomixie także tak bywa, że można zagrać tylko 1 zdarzenie z całej oferty meczów jakiegoś turnieju - bez możliwości połączenia kilku spotkań w ako .
W Regulaminie jest zapis o zakazie gry zdarzeń wspierających się - i chyba pod to taką grę podciągają...
da się, da :razz: właśnie wróciłem z ziemniaka iz takim kuponem :razz: ale oczywiście nie wszystko można ze wszystkim łączyć :razz: w przypadku kolegi powyżej to pewnie własnie o jedna grupe chodziło :razz:
 
tomalal92 0

tomalal92

Użytkownik
Ano minął, skoro nikt nic nie wie to... totolotek nie otrzymał licencji ? Chociaż w sumie u innych buków też cicho... ehhh nie wiem już sam co o tym myśleć... :/
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Ano minął, skoro nikt nic nie wie to... totolotek nie otrzymał licencji ? Chociaż w sumie u innych buków też cicho... ehhh nie wiem już sam co o tym myśleć... :/
dzis do nich pisałem, to mi odpisali:
Jednocześnie informujemy, że Totolotek SA złożył wniosek o przyznanie licencji na przyjmowanie zakładów w Internecie do Ministerstwa Finansów w połowie 2011 roku.
Spodziewamy się przyznania licencji w najbliższym czasie, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.
Do tego czasu zachęcamy do odwiedzin punktu Totolotek.


:roll:
 
nate 0

nate

Użytkownik
Oczywiście że przyszł,ale jej jedyną odpowiedzią było : ,,system tego nie przyjmuje,więc jest to błędny kupon&#39;&#39;i nic więcej mi nie była w stanie powiedzieć. Teraz zastanawiam się, że mogło chodzić o to że Szwedzi i Niemcy są w jednej grupie,ale nie jestem pewien.
Dokładnie. Są wyjątki, ale z reguły zakłady na awans są przyjmowane w postaci jeden awans na jedną grupę. Niezależnie czy chodzi o ligę mistrzów w piłce nożnej, czy o euro, czy o piłkę ręczną - nie można grać zakładów na awans kilku drużyn z jednej grupy na jednym kuponie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dzisiaj się facet pytał w punkcie o zakłady przez internet. Dostał odpowiedź że nie wiedzą ale &quot;raczej koło kwietnia&quot; i został odesłany do śledzenia informacji na stronie totka.
Swoją drogą to że po ponad pół roku od złożenia licencji ziemniak nie może wprowadzić e-gry idealnie obrazuje poziom tej ustawy.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
To już jakieś walone przegięcie... decyzja miałe być w połowie stycznia, a tu nic nadal nie wiadomo... dadzą w kwietniu, jak już nic do grania nie będzie :;/:
 
Do góry Bottom