>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
P 0

pacibum

Użytkownik
Nie przy wszystkich zakładach ToToKeno dali bonusy:
TOTOKENO - Losowanie ML
Stawka 2 zł
1 liczba zostanie wylosowana: wygrana 5,80 zł
2 liczby: wygrana 18,40 zł
3 liczby: wygrana z bonusem 100,30 zł
4 liczby: wygrana z bonusem 377,50 zł
5 liczby: wygrana z bonusem 1 896,50 zł
6 liczby: wygrana z bonusem 9 006,60 zł
7 liczby: wygrana z bonusem 14 843,00 zł
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Puściłem za 3 PLN cztery numerki (że zostaną wylosowane - mowa o multilotku), każdy po kursie 3,20. Łączna wygrana powinna być nie więcej niż 300 PLN, a mi na kuponie wyskoczyło prawie 600 PLN. Spytałem się kasjerki i powiedziała, że teraz są jakieś bonusy do totokeno. Łatwo można wyliczyć, że wygrana została podwojona.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Co należy zrobić aby zmienić numer telefonu na jaki mają przychodzić SMSy z kodami potwierdzającymi zakłady? Mam iść do punkty totolotka i dać swoją kartę ligi mixu i to wystarczy czy trzeba brać też obydwa telefony lub też czekać na jakieś potwierdzenie?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
idziesz do punktu z karta Mixu, mówisz, że chcesz zmienić numer telefonu na karcie, to poprosimy Cię o stary numer telefonu, a potem o nowy na jaki chcesz zmienić, dostajesz wydruczek i to cała historia i numer juz zmieniony ???? ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mam pytanie do grajacych w TotoMixie.
Jako ze u pozostalych bukmacherow naziemnych nie ma mozliwosci obstawiania polskiej Ekstraklasy z powodu nie wyrazenia zgody na wykorzystywanie wynikow tych rozgrywek przez firme Ektraklasa S. A. ktora to jest wylacznym organizatorem tych rozgrywek, a na stronie TotoMixu widnieje oferta na Ekstraklase.
Czy ktos w poprzedni weekend zagral jakies zdarzenia z meczow ekstraklasy?
I jesli tak czy bylo to grane przez siec (czy jak to sie tam nazywa... e-kupony... no wiecie o co chodzi ;-) ) czy mozna poprostu isc do Toto i puscic zwykly, papierowy kupon ze zdarzeniami naszej rodzimej Ekstraklasy?
Bardzo bym prosil o odpowiedz osoby zorientowane w temacie w miare szybko, z gory dziekuje.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja obstawiałem ekstraklasę tydzień temu przez internet ale jeśli chodzi o obstawianie w punkcie totolotka to nie wiem... trzeba by iść do niego i zobaczyć czy jest tam kartka na której jest oferta z Ekstraklasą. Jako że mam iść zmienić ten nr telefonu to idę dopiero w poniedziałek kiedy to odbieram wygrane i uzupełniam konto z bonusem 10% to wtedy na to spojrzę ale jeśli byłby ktoś wcześniej to niech się podzieli wiedzą
 
matrix_4 0

matrix_4

Użytkownik
Mam pytanie do grajacych w TotoMixie.
Jako ze u pozostalych bukmacherow naziemnych nie ma mozliwosci obstawiania polskiej Ekstraklasy z powodu nie wyrazenia zgody na wykorzystywanie wynikow tych rozgrywek przez firme Ektraklasa S. A. ktora to jest wylacznym organizatorem tych rozgrywek, a na stronie TotoMixu widnieje oferta na Ekstraklase.
Czy ktos w poprzedni weekend zagral jakies zdarzenia z meczow ekstraklasy?
I jesli tak czy bylo to grane przez siec (czy jak to sie tam nazywa... e-kupony... no wiecie o co chodzi ;-) ) czy mozna poprostu isc do Toto i puscic zwykly, papierowy kupon ze zdarzeniami naszej rodzimej Ekstraklasy?
Bardzo bym prosil o odpowiedz osoby zorientowane w temacie w miare szybko, z gory dziekuje.
mozna obstawic
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
hihihi, najpierw oferta dzienna była mała, a ta na tablicach po staremu, teraz jest na odwrót, ale też nie będzie pasowało ludziom pewnie.....zobaczymy jak to rozwiążą potem.
 
D 0

davinho333

Użytkownik
A co mam zrobić w sytuacji, gdy mecz w tenisie został przerwany,a rezultat wynosił 1:1 w setach. Jeżeli dogrywka nie zostanie rozegrana czy ten mecz nie będzie się liczył? Bo normalnie liczy się wynik taki jaki był, ale w tenisie nie ma remisów...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hm ciekawa sytuacja :p ale chyba nie rozliczą Ci tego jako 1-1, bo wtedy wtopisz ... Wydaje mi się, że policzą Ci po kursie 1,00 ... Chociaż jestem ciekawy jak ta sprawa się zakończy ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom