>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Powiem tak:Ten wiedziałem że ziemniaki są mało profesjonalne,ale żeby aż tak?Dzwonie o 11.50 do ogólnopolskiej linii żeby sie zapytac czy spotkanie Sakaryaspor-Altay Izmir zostało wycofane czy nie-otrzymuje odpowiedz że nie i nadl na Izmir jest kurs 2,4.No to ja nienamyślając sie jade do najbliższego totolotka,mówie nr.spotkania,okazuje sie że nie ma.Dzownie z mordą jeszcze raz gadam z tym samym facetem,który mówi mi że nie z nim rozmawiałem i wogle nikt jeszcze nie dzwonił,no to ja już do niego z jeszcze większą mordą a on mi mówi że spotkanie zostało już wycofane w piąte/sobote a na pytanie dlaczego w takim razie mecz jest w internetowej ofercie odpowiada mi że jest błąd systemowy.????????????????D N O-nie dośc że zmarnowałem godzine czasu to jeszcze zrobiłem z siebie kretyna w samym punkcie.
Nawet mi sie nie chce tego komentowac-niech wniosek wyciagnie każdy sam,czy warto u tego buka grac...Ja wiem jedno-nigdy już tam moja noga nie stanie.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Ja również, ich podejscie jest kompletnie nieprofesjonalne i żenujące w stosunku do klienta, wygrałem 1700 zł to musiałem 3 dni czekać zanim kasa będzie.. pOrażka
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Powiem tak:Ten wiedziałem że ziemniaki są mało profesjonalne,ale żeby aż tak?Dzwonie o 11.50 do ogólnopolskiej linii żeby sie zapytac czy spotkanie Sakaryaspor-Altay Izmir zostało wycofane czy nie-otrzymuje odpowiedz że nie i nadl na Izmir jest kurs 2,4.No to ja nienamyślając sie jade do najbliższego totolotka,mówie nr.spotkania,okazuje sie że nie ma.Dzownie z mordą jeszcze raz gadam z tym samym facetem,który mówi mi że nie z nim rozmawiałem i wogle nikt jeszcze nie dzwonił,no to ja już do niego z jeszcze większą mordą a on mi mówi że spotkanie zostało już wycofane w piąte/sobote a na pytanie dlaczego w takim razie mecz jest w internetowej ofercie odpowiada mi że jest błąd systemowy.????????????????D N O-nie dośc że zmarnowałem godzine czasu to jeszcze zrobiłem z siebie kretyna w samym punkcie.
Nawet mi sie nie chce tego komentowac-niech wniosek wyciagnie każdy sam,czy warto u tego buka grac...Ja wiem jedno-nigdy już tam moja noga nie stanie.
owszem w toto mają takie zawiechy nieraz ze szok ale według mnie mają najlepszą oferte ze skoków i nba i jak dla mnie to jeden z najlepszych buków naziemnych :spokodfhgfh:
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja również, ich podejscie jest kompletnie nieprofesjonalne i żenujące w stosunku do klienta, wygrałem 1700 zł to musiałem 3 dni czekać zanim kasa będzie.. pOrażka
To raczej powszechne zjawisko ;) Często jest tak, że w punkcie nie ma tyle pieniędzy aby wypłacić wygraną, wtedy muszą &quot;nazbierać&quot;. Często umawiają się z klientem na dany dzień.
 
M 0

misiek969

Użytkownik
to chyba normalne ze kasy oni nie drukują na zapleczu ???? stało Ci sie cos jak czekałeś trzy dni.codziennie nie wygrywasz ???? słyszeliście o tym jak bukmacher internetowy załatwił gracza mozna poczytac tu
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081113/POWIAT0104/325461073
pewnie słyszeliście jak go potraktowali.szkoda nawet mówić można grac na necie ale już wygrywać to nie bardzo ???? . Od wczoraj można grac przez net w toto.fajna sprawa ????
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
:spokodfhgfh: Raczej raczej popieram kolege. Daja ci zbierac grosze bo sami zbieraja miliony, a jak wygrasz więcej to widzisz co sie dzieje. Masz reklamacje to zapraszamay na.. kajmany, albo do jakiegos innego wygwizdowa. Nie twierdze, ze to co wprowadzil Totolotek jest lepsze od oferty internetowych, ale to nie firma krzak, maja ponad 500 punktow w calej polsce. Mozna zasilic konto i wyplacic do ręki w tym samym dniu. Oczywiscie mam konto w internetowym tak jak wiekszosc moich grajacych znajomych, ale z tego co wiem tak jak i jak zamierzaja zalozyc sobie konto u tego ziemniaka. Od tak co innego, a co mi szkodzi, poza tym to przecież &quot;pierwszy polski bukmacher on-line&quot; ???? i trzeba wspierać swoich.

Podsumowujc, ta usługa jest jeszcze do dopracowania względem internetowych, ale też jest jakąś alternatywą i czymś innym. Peace&amp;love
 
M 0

misiek969

Użytkownik
dokładnie to nie firma krzak.pewnie ze nie są idealni.ale maja jakiś zarząd jakiś kapitał 500 punktów w Polsce, no i sie cały czas rozwijają bardzo korzystnie.a to ze nie mieli kasy to chyba zrozumiałe.To wszystko zależy od ludzi którzy pracują a nie od firmy.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
To raczej powszechne zjawisko ;) Często jest tak, że w punkcie nie ma tyle pieniędzy aby wypłacić wygraną, wtedy muszą &quot;nazbierać&quot;. Często umawiają się z klientem na dany dzień.
co niestety jest niezgodne z regulaminem:

3. Wygrane uzyskane w zakładach „TOTO - MIX&quot; są wypłacane po ogłoszeniu przez Spółkę oficjalnego wyniku zdarzenia w następujących terminach i miejscach :
- do kwoty 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) - we wszystkich punktach przyjmowania zakładów - po 30 minutach od momentu ogłoszenia oficjanego wyniku zdarzenia, występującego na potwierdzeniu zawarcia zakładu jako ostatnie pod względem terminu jego rozstrzygnięcia,
- dla kwot wyższych niż 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) po upływie dwóch dni roboczych od zgłoszenia wygranej przez uczestnika zakładów w miejscach określonych w ust. 2.


w Milenium w regulaminie maja do 1tys wyplaty od razu i przynajmniej nie naginaja wlasnego regulaminu
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
co niestety jest niezgodne z regulaminem:

3. Wygrane uzyskane w zakładach „TOTO - MIX&quot; są wypłacane po ogłoszeniu przez Spółkę oficjalnego wyniku zdarzenia w następujących terminach i miejscach :
- do kwoty 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) - we wszystkich punktach przyjmowania zakładów - po 30 minutach od momentu ogłoszenia oficjanego wyniku zdarzenia, występującego na potwierdzeniu zawarcia zakładu jako ostatnie pod względem terminu jego rozstrzygnięcia,
- dla kwot wyższych niż 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) po upływie dwóch dni roboczych od zgłoszenia wygranej przez uczestnika zakładów w miejscach określonych w ust. 2.


w Milenium w regulaminie maja do 1tys wyplaty od razu i przynajmniej nie naginaja wlasnego regulaminu
Zlituj się człowieku ???? Przypadki o których mówimy są marginalne. Skoro mają tyle punktów w całej Polsce i tyle klientów i tyle wygranych to, że przydaży się w punkcie brak środków do wypłacenia od święta nie znaczy że jest to standartem. Jak dla mnie jest to robienie z igły wideł i tyle. Po za tym wróćmy do ciekawszego wątku jakim niewątpliwie jest &quot;pierwszy polski bukmacher&quot; ???? co sądzicie o tym? Ja sobie założyłem konto i coś tam już próbuje. Na pewno jest to jakaś odmiana.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
To raczej powszechne zjawisko ;) Często jest tak, że w punkcie nie ma tyle pieniędzy aby wypłacić wygraną, wtedy muszą &quot;nazbierać&quot;. Często umawiają się z klientem na dany dzień.
Zlituj się człowieku ???? Przypadki o których mówimy są marginalne. Skoro mają tyle punktów w całej Polsce i tyle klientów i tyle wygranych to, że przydaży się w punkcie brak środków do wypłacenia od święta nie znaczy że jest to standartem. Jak dla mnie jest to robienie z igły wideł i tyle. Po za tym wróćmy do ciekawszego wątku jakim niewątpliwie jest &quot;pierwszy polski bukmacher&quot; ???? co sądzicie o tym? Ja sobie założyłem konto i coś tam już próbuje. Na pewno jest to jakaś odmiana.
przypadki takie zdarzaja sie czesto, a jesli firma ma byc dla mnie profesjonalna to powinna przestrzegac regulamin ktory sama ulozyla, podalem dla przykladu Milenium gdzie suma &#39;jednorazowa gwarantowana&#39; jest o polowe mniejsza i nie ma z tym problemow, a gdybys czytal temat to wiedzialbys ze te &#39;marginalne przypadki&#39; przeszkadzaja grajacym
 
P 0

pavlinho

Gość
co niestety jest niezgodne z regulaminem:
3. Wygrane uzyskane w zakładach „TOTO - MIX&quot; są wypłacane po ogłoszeniu przez Spółkę oficjalnego wyniku zdarzenia w następujących terminach i miejscach :
- do kwoty 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) - we wszystkich punktach przyjmowania zakładów - po 30 minutach od momentu ogłoszenia oficjanego wyniku zdarzenia, występującego na potwierdzeniu zawarcia zakładu jako ostatnie pod względem terminu jego rozstrzygnięcia,
- dla kwot wyższych niż 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) po upływie dwóch dni roboczych od zgłoszenia wygranej przez uczestnika zakładów w miejscach określonych w ust. 2.

w Milenium w regulaminie maja do 1tys wyplaty od razu i przynajmniej nie naginaja wlasnego regulaminu
Kiedyś wydrukowałem te punkty z regulaminu i je zaniosłem jak nie chciała mi wypłacić 850 zł. Powiedziała że jest to nieopłacalne aby &quot;zamawiać&quot; pieniądze specjalnie do wypłaty dla mnie. Woli poczekać i &quot;uzbierać&quot;. Tak więc nie trzymają się swojego regulaminu jak napisałeś i nic się z tym nie da zrobić...
Edit:
Przypadki o których mówimy są marginalne.
Przypadki marginalne? ???? Średnio co czwarty-piąty raz mają wypłacić kasę powyżej 500 zł...
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Tak, jak napisał kolega misiek969. &quot;To wszystko zależy od ludzi którzy pracują a nie od firmy.&quot; Jeżeli masz dużą sieć to nie jesteś w stanie kontrolować wszystkich i wszystkiego. No niestety. Ja mam blisko Totolotka i chodze tam już kawałek czasu. Jeżeli miałem jakieś większe wygrane to żadko się zdażało żeby nie mieli wypłacić, jak tak to się umawiałem na odebranie. To nie jest problem dla mnie zbytnio. Po części zasługą jest miła obsługa pewnie. Jak dla mnie to cały czas się zmienia u nich na lepsze.
Czy może któryś z szacownych zgromadzonych testował epromocję?
 
P 0

pavlinho

Gość
Tak, jak napisał kolega misiek969. &quot;To wszystko zależy od ludzi którzy pracują a nie od firmy.&quot; Jeżeli masz dużą sieć to nie jesteś w stanie kontrolować wszystkich i wszystkiego. No niestety. Ja mam blisko Totolotka i chodze tam już kawałek czasu. Jeżeli miałem jakieś większe wygrane to żadko się zdażało żeby nie mieli wypłacić, jak tak to się umawiałem na odebranie. To nie jest problem dla mnie zbytnio. Po części zasługą jest miła obsługa pewnie. Jak dla mnie to cały czas się zmienia u nich na lepsze.
Czy może któryś z szacownych zgromadzonych testował epromocję?
Jeszcze spójrz na to gdzie mieszkasz (Warszawa) więc z wypłatami nie powinno być problemu bo zawsze możesz podjechać do innego punktu. Ja mieszkam w ponad stutysięcznym mieście, jest jeden! punkt i ciężko o wypłatę ponad 500 zł.
Masz rację że są firmą rozwijającą się.
Ja mam zamiar testować tą epromocję ale obecnie nie mam czasu się tam wybrać.
Pozdrawiam.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Chcialbym sie zapytac osob ktore juz graja przez neta w totomixie, czy jesli wplace np 20 zl na to konto to moge zrobic kilka kuponow np po 2 , 3 , 5 zl czy tylko 1 za 20zl?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom