>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading Betfair

Status
Zamknięty.
S 0

szczur222

Użytkownik
ja też jestem ciekawy czy na tym można coś ugrać,może ktoś to dokładnie wyjaśnić na przykładzie,ten z tym na remis?tak sie składa ,że ja mam konto na betfair to może by coś z tego było
 
A 52

androlo

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów, tutaj jestem nowy XD
Zauwazylem zainsteresowanie na forum systemem Trading Betfair, rowniez od siebie go gorąco polecam=&gt; na nim od jakiegos czasu zarabiam. Zamieszcze tu moje kupony z ostatnich dni,abyscie mogli zobaczyc jak to wyglada. Wiecej info i ewentualna pomoc w grze nr gg 6076498

http://img267.imageshack.us/my.php?image=aaaaaaaabz1.png

http://img405.imageshack.us/my.php?image=2180ms7.png


prosze o szczegoly gry tym sposobem:spokodfhgfh:
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Nie jest to żaden system tylko zwyczajne handlowanie kursami na betfair, gorzej jest jak utrzymuje sie cały czas rezultat 0-0. Ale nie powiem jest to jakiś sposób ale to trzeba by lepiej przetestowac
 
A 52

androlo

Użytkownik
Nie jest to żaden system tylko zwyczajne handlowanie kursami na betfair, gorzej jest jak utrzymuje sie cały czas rezultat 0-0. Ale nie powiem jest to jakiś sposób ale to trzeba by lepiej przetestowac

mysle ze jest to bardzo dobry sposob

0-0 rzadko wystepuje powiedzmy bierzemy raczej faworytow

ale trzeba to przetestowac:spokodfhgfh:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów, tutaj jestem nowy XD
Zauwazylem zainsteresowanie na forum systemem Trading Betfair, rowniez od siebie go gorąco polecam=&gt; na nim od jakiegos czasu zarabiam. Zamieszcze tu moje kupony z ostatnich dni,abyscie mogli zobaczyc jak to wyglada. Wiecej info i ewentualna pomoc w grze nr gg 6076498
http://img267.imageshack.us/my.php?image=aaaaaaaabz1.png
http://img405.imageshack.us/my.php?image=2180ms7.png
wezmy przyklad z drugiego screena, Legia - Polonia Bytom, kolega postawil 6,16€ na remis lay 2,54, wyszlo mu 4€ zysku i te 4€ posatwil na remis po kursie 6 i ma do wyjecia 20€
no i niech mi teraz ktow wytlumaczy co to jest za biznes, przeciez jak bedzie remis, to on bedzie troche kasy do przodu, ale tutaj wygra Legia, jest faworytem, a on w takim ukladzie ma tylko zwrot stawek, wiec jest do przodu tylko na remisie w meczu ze zdcydowanym faworytem, takie cos sie zdarza raz na X meczow, moglby postawic 1,24€ po kursie 6 i bylby wtedy na wygranej Legii do przodu (stawki: 6,16+1,24=7,4; wygrana 10,16; zysk:2,76), a na remisie zwrot (stawki: 6,16+1,24=7,4; wygrana 7,44; zysk:0,04), wiec jesli sie tak uda, to jestesmy do przodu 37,3% stawki poczatkowej, albo 0,5% stawki poczatkowej
wychodzi niezle chyba ;)

lay na remis w meczu gdzie mamy zdecydowanego faworyta jest wysoki
wezmy sobie konkretny przyklad:
MU - Aston Villa
1,33 - 5,5 - 13,5 (back)
1,34 - 5,6 - 14 (lay)
no wiec tak jak piszecie stawiamy na poczatku laya na remis, tutaj mamy po kursie 5,6 wiec za postawione 100€ mozemy miec z powrotem po odjeciu 5% prowzji 120,9€
na poczatku kurs na remis jest 5,5, wiec jak zagramy za 20,9€ to mamy 110,30€ (po odjeciu prowizji), ale czekamy az np MU strzeli gola i wtedy kurs na remis nam wzrasta
przy kursie na remis 6,1 jestesmy na minimalnym plusie (1,26€), kazdy wyzszy kurs na remis jaki uda nam sie ustrzelic jest juz naszym zyskiem
przy kursie 6,7 jestesmy nieco ponad 10% (10,9%) wkladu poczatkowego (120,9€) do przodu, przy 7,3 - 20,7%, 7,9 - 30,6%
no i mam tu pytanie, jaki bedzie mniej wiecej kurs na remis jesli mu strzeli gola? przed meczem 5,5, a przy stanie 1:0?
mysle ze 7,5 powinno byc, co o tym sądzicie?
 
A 52

androlo

Użytkownik
wezmy przyklad z drugiego screena, Legia - Polonia Bytom, kolega postawil 6,16€ na remis lay 2,54, wyszlo mu 4€ zysku i te 4€ posatwil na remis po kursie 6 i ma do wyjecia 20€

no i niech mi teraz ktow wytlumaczy co to jest za biznes, przeciez jak bedzie remis, to on bedzie troche kasy do przodu, ale tutaj wygra Legia, jest faworytem, a on w takim ukladzie ma tylko zwrot stawek, wiec jest do przodu tylko na remisie w meczu ze zdcydowanym faworytem, takie cos sie zdarza raz na X meczow, moglby postawic 1,24€ po kursie 6 i bylby wtedy na wygranej Legii do przodu (stawki: 6,16+1,24=7,4; wygrana 10,16; zysk:2,76), a na remisie zwrot (stawki: 6,16+1,24=7,4; wygrana 7,44; zysk:0,04), wiec jesli sie tak uda, to jestesmy do przodu 37,3% stawki poczatkowej, albo 0,5% stawki poczatkowej

wychodzi niezle chyba ;)


lay na remis w meczu gdzie mamy zdecydowanego faworyta jest wysoki

wezmy sobie konkretny przyklad:

MU - Aston Villa
1,33 - 5,5 - 13,5 (back)
1,34 - 5,6 - 14 (lay)

no wiec tak jak piszecie stawiamy na poczatku laya na remis, tutaj mamy po kursie 5,6 wiec za postawione 100€ mozemy miec z powrotem po odjeciu 5% prowzji 120,9€

na poczatku kurs na remis jest 5,5, wiec jak zagramy za 20,9€ to mamy 110,30€ (po odjeciu prowizji), ale czekamy az np MU strzeli gola i wtedy kurs na remis nam wzrasta

przy kursie na remis 6,1 jestesmy na minimalnym plusie (1,26€), kazdy wyzszy kurs na remis jaki uda nam sie ustrzelic jest juz naszym zyskiem

przy kursie 6,7 jestesmy nieco ponad 10% (10,9%) wkladu poczatkowego (120,9€) do przodu, przy 7,3 - 20,7%, 7,9 - 30,6%

no i mam tu pytanie, jaki bedzie mniej wiecej kurs na remis jesli mu strzeli gola? przed meczem 5,5, a przy stanie 1:0?

mysle ze 7,5 powinno byc, co o tym sądzicie?


najpierw bierzemy ze nie bedzie remisu
potem gdy bramka padnie kurs na remis wzrasta i bierzemy ze bedzie remis

:-D
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Są inne sposoby. Uwierzcie mi ten nie jest zbytnio opłacalny. Wystarczy poczytać trochę na anglojęzycznych stronach, obserwować rynki (uczyć się ich zachowań) i mieć odrobinę wiedzy na temat danego spotkania, a zyski ponad 1000 zł na miesiąc są możliwe do osianiecia praktycznie bez ryzyka.
 
A 52

androlo

Użytkownik
Są inne sposoby. Uwierzcie mi ten nie jest zbytnio opłacalny. Wystarczy poczytać trochę na anglojęzycznych stronach, obserwować rynki (uczyć się ich zachowań) i mieć odrobinę wiedzy na temat danego spotkania, a zyski ponad 1000 zł na miesiąc są możliwe do osianiecia praktycznie bez ryzyka.

podaj cos konkretniej
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Konkretniej to zależy od wiedzy na temat danego sportu i rynku na jakim gramy. Można samemu wymyślić kilka sposobów na zarobek. Co do moich to nie chciałbym ujawniać wszystkiego na forum. Powiem tylko, że moim ulubionym rynkiem jest suma goli. Jest to rynek prosty do gry, dużo wybaczający w przypadku popełnienia błędu. A co do samego tradingu to najlepiej dokładnie przeanalizować sobie wybrany mecz, a następnie sprawdzić powiedzmy przez 45 min czy nasza analiza się sprawdza. Jeśli tak, to wtedy wchodzimy do gry. Nie radzę stawiać niczego przed rozpoczęciem spotkania. Zaczynając trading w trakcie meczu mamy o wiele większe szanse na odniesienie sukcesu. No i oczywiście należy odpowiednio gospodarować swoim kapitałem. Nie nastawiajcie się, że wpłacając 100 zł z każdego meczu wyciągniecie jakieś kokosy używając tradingu. Wg mnie dysponując kapitałem 100 zł i grając &quot;bez ryzyka&quot; jesteśmy w stanie wyciągnąć jakieś 1-2 euro (3,5-7 zł)
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Po bliższym przyjrzeniu się sposobami nie wygląda to zle.
Np. dzisiejszy mecz Liverpoolu z Evertonem przed meczem kurs na remis lay 3.5, czyli żeby wygrac 10 euro trzeba zaryzykowac 25.
Po strzeleniu pierwszej bramki dla The Reds kursy na remis skoczyły nawet do 6.4.
Po zagraniu po bramce za te 10euro do wygrania przy remisie 54-25 wcześniej zainwestowane na lay czyli 29 euro bez ryzyka.
Czyli przy zwyciestwie Liver lub Evertonu wychodzimy na zero a przy remisie na +29 euro
Te 29 Euro można zainwestowac w back na Liverpool po kursie 1.27 bo taki był po strzeleniu przez nich bramki.
W takim wypadku wygrywamy 7.83 euro na zwycięstwu Liverpoolu a przy remisie lub wygranej Evertonu wychodzimy na zero.
 
S 0

szczur222

Użytkownik
ten treiding jest fajny wczoraj z 8 euro zarobiłem 1euro,gdyby nie moja pazerność to bym miał 2.5 euro do przodu,ale i tak jest zarąbiście ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Właśnie o to chodzi w tradingu. Zarabia się małe kwoty w porównaniu do wkładu, ale za to prawie bez ryzyka. Wczoraj np w 10 min wzbogaciłem się prawie o 10 euro. Mogłem czekać dłużej, ale już parę razy siedziałem przed kompem z walącym sercem, żeby nie strzelili bramki. Dlatego lepszy mały zarobek ale pewny, niż duży przy pomocy szczęścia.
 
S 0

szczur222

Użytkownik
to mi się właśnie zaczyna podobać!!!ja w 15 min zarobiłem tylko 1 euro ale mogłem mieć 2.5
dziś handluje w meczu Schalke - Barcelona ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
to mi się właśnie zaczyna podobać!!!ja w 15 min zarobiłem tylko 1 euro ale mogłem mieć 2.5
dziś handluje w meczu Schalke - Barcelona ????
Jak uzbierasz większy kapitał, to zaczniesz zarabiać więcej. Ja też zaczynałem od zarobków rzędu 1-2 euro/mecz
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Widze ze ten sposob gry jest calkiem oplacalny. mam pytanie do osob ktore graja juz w ten sposob od jakiegos czasu ile mozna zarobic wplacajac 45 Euro w ciagu miesiaca oczywiscie z przemyslana i rozwazna gra.
Z gory dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
miliord ... :] a tak serio to ile zarobisz zalezy tylko i wylacznie od twojich umiejetnosci handlu kursami ... bo system to nie jest zaden tylko skuteczna i przedewszystkim systematyczna gra .
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Grając bezpiecznie możesz zarobić ok 10% włożonego kapitału/mecz. Ale dobrze napisał Robinmaster. Dużo zależy od umiejętności i znajomości rynków.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To zależy. Jak mam dobrze przeanalizowany meczyk, to potrafię wyciągnąć ponad 50 zł. A jak gram &quot;na szybko&quot; to staram się mieć ok 10 zł zysku.
I po robocie. Leverkusen zacząłem grać w przerwie, minęło 7 minut II połowy i 5 euro na plus.
Ale fart. Minutę po przyjęciu mojej kontry pada bramka dla zenitu..... gdybym jeszcze chwilkę poczekał to zaczęło by się robić nerwowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom