>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading Betfair

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
tutaj macie filmik o tradingu, chodź ta wersja jest słaba, ale w sieci jest wersja którą się ściąga i ogląda w bardzo dobrej wersji, musicie poszukać FILM
 
A 52

androlo

Użytkownik
tutaj macie filmik o tradingu, chodź ta wersja jest słaba, ale w sieci jest wersja którą się ściąga i ogląda w bardzo dobrej wersji, musicie poszukać FILM

tak ta wersja jest troche gorsza od mojej
bo tutaj bierzesz druzyne ktora musi ! strzelic bramke!

u mnie strzelic moze obojetnie ktora druzyna!!!

i ja jestem juz na plus

obojetnie kto strzeli!!!!!!!!!!!!!!!:-D
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
oto green book zrobiony na wczorajszym meczu Safina z Berdychem. Do robienie green booka najlepszy jest właśnie tenis gdyż są tam bardzo częste zmiany wyników trzeba tylko wejść w odpowiednim momencie i zyski mogą być spore, po prawej stronie macie podane kursy po jakich były te zdarzenia grane
 
T 0

tomassoni

Użytkownik
Może ten trading jest dobry, ale to są najbardziej optymistyczne założenia. Dajmy na przykład, że w tym filmiku Niemcy strzelają gola. To już wtedy nie jest tak wesoło. Możemy czekać na remis bądź jak strzelą drugą bramkę Niemcy zabackować ich ale też po zawyżonej cenie. Więc musimy bronić się przed stratą pieniędzy co wiąże się z dużym ryzykiem. Jeżeli na przykład stawiamy, że nie będzie remisu i Niemcy strzelą bramkę, a Czechy będą faworytami to nie ma co oczekiwać, że kurs na back skoczy na przykład z 3 na 6 bo pewnie będzie pewnie z 3.1, albo mniej zależy w której minucie zostanie strzelona bramka. Dlatego polecam najbardziej grać sumę goli bo jest najpewniejsza.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Może ten trading jest dobry, ale to są najbardziej optymistyczne założenia. Dajmy na przykład, że w tym filmiku Niemcy strzelają gola. To już wtedy nie jest tak wesoło. Możemy czekać na remis bądź jak strzelą drugą bramkę Niemcy zabackować ich ale też po zawyżonej cenie. Więc musimy bronić się przed stratą pieniędzy co wiąże się z dużym ryzykiem. Jeżeli na przykład stawiamy, że nie będzie remisu i Niemcy strzelą bramkę, a Czechy będą faworytami to nie ma co oczekiwać, że kurs na back skoczy na przykład z 3 na 6 bo pewnie będzie pewnie z 3.1, albo mniej zależy w której minucie zostanie strzelona bramka. Dlatego polecam najbardziej grać sumę goli bo jest najpewniejsza.
No tak ale ten sposob przedstawiony na filmiku jest słaby, jesli podrzucisz mi swojego maila to wyśle Ci sposób w ktorym nie ma znaczenia ktora drużyna strzeli gola.
Pozdrawiam
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda ten trading, jednak przyznam się szczerze, że póki, co nie obejmuję tego. Przeczytałem kilka artykułów w necie i obejrzałem filmik zawarty na płycie od betfair, jednak ciągle nie do końca wiem o co biega. Szczególnie interesuje mnie trading na rynku tenisowym, bo na tym się ponoć znam, no i oglądam nałogowo. Czy ktoś mógłby mi udzielić jakiegoś &#39;tutorial for newbies&#39;? Na gg lub mail, lub tutaj ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda ten trading, jednak przyznam się szczerze, że póki, co nie obejmuję tego. Przeczytałem kilka artykułów w necie i obejrzałem filmik zawarty na płycie od betfair, jednak ciągle nie do końca wiem o co biega. Szczególnie interesuje mnie trading na rynku tenisowym, bo na tym się ponoć znam, no i oglądam nałogowo. Czy ktoś mógłby mi udzielić jakiegoś &#39;tutorial for newbies&#39;? Na gg lub mail, lub tutaj ????
Jeśli chcesz to moge zapoznac cie troche z tradingiem ale meczy piłkarskich poniewaz to jest bardziej opłacalne bo w tennisie nie ma remisu. Ja juz troche mam na jego temat pojecia chociaz jeszcze musze sie sporo pouczyc.
Moje gg 3124106
Pozdrawiam
 
A 52

androlo

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda ten trading, jednak przyznam się szczerze, że póki, co nie obejmuję tego. Przeczytałem kilka artykułów w necie i obejrzałem filmik zawarty na płycie od betfair, jednak ciągle nie do końca wiem o co biega. Szczególnie interesuje mnie trading na rynku tenisowym, bo na tym się ponoć znam, no i oglądam nałogowo. Czy ktoś mógłby mi udzielić jakiegoś &#39;tutorial for newbies&#39;? Na gg lub mail, lub tutaj ????
naprawde czytam coraz wiecej o betfair i o tradingu

i coraz bardziej odkrywam niesamowite mozliwosci gry w betfair

z zyskiem!!!

lepszej gieldy nie ma i chyba dlugo nie bedzie!!!

a gra tradingiem mozna wyczyniac cuda!!!:-D
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Jak dobieracie mecze do sposobu z graniem lay na remis a po strzeleniu bramki kontrowaniu na back?
Po obstawieniu powiedzmy lay na remis po kursie 4 istnieje ryzyko że słabsza druzyna strzeli bramkę pierwsza i wtedy kurs na remis, może nie wzrosnąc a spaśc.
Wydaje mi się że najlepiej obstawiac wyrównane mecze gdzie lay na remis nie jest większy niż 3,5 i wtedy obojętnie która drużyna strzeli mamy pewnośc że kurs na back wzrośnie.
Jakie wy mecze dobieracie bo z tego co czytam parę osób gra tą metodą?
 
T 0

tomassoni

Użytkownik
Androlo tak zachwala ten trading bo za każdego poleconego będzie dostawał kasę. Nie dajcie się na to zwieść. Trading jest trudny. I tak jak bestplayer napisał trzeba odpowiednio dobierać mecze bo sam lay na remis za dużo nie pomoże. Niektórzy piszą, że trading nie opiera się na szczęściu, farcie tylko na kalkulacji. Niestety trudno znaleźć odzwierciedlenie tego na przykład w meczach piłki nożnej. Moim zdaniem trzeba mieć gdzieś 30% szczęścia no i 70% umiejętności analizowania meczów. Co do obstawiania lay na mecz. Tutaj trzeba mieć szczęście. Wczoraj PSV przegrywało 1:0 z Twente i kurs z backa 3.3 zmalał na 2.2. Cały czas malał nie wiem do 70 minuty gdzie padła bramka na 1:1 i wtedy bodajże kurs na back wynoisł 2.3 i znowu malał. Więc i tak i tak kasa się nam nawet nie zwróci. Moim zdaniem najlepszą metodą, ale też tak 70-80 % skuteczności jest obstawianie meczów od 10 min na lay poniżej 1.5 i jak strzelą bramkę od razu backujemy. Gdzieś szansa, że nie strzelą pierwszej bramki w pierwszej połowie jest wprost proporcjonalna do ligi którą się gra v czy dana drużyna jest nastawiona defensywnie czy ofensywnie na mecz itp.
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Popieram post użytkownika powyżej. Nie ma czegoś takiego jak to że trading gwarantuje nam 100% że nie przegramy. A sposób na lay i back remisów jest najmniej opłacalny ponieważ kursy na remis % zmieniają sie najmniej w danym spotkaniu. Androlo jeśli piszesz że grając na betfair można wyczyniać cuda to pokaż nam jakieś screeny jako dowód. Nie ma żadnego 100% sposobu na to aby zarabiać na betfair, zresztą sposoby tutaj opisane to też nie można nazwać ich jako handel kursami. Prawdziwy arbitraż polegałby na tym, że gramy jakieś zdarzenie o przeszacowanym kursie. Tylko do tego potrzebna jest spora wiedza, dużą role ma tutaj też psychologia graczy i dostęp do jak najszybszych informacji itp. Jako przykład możnaby podać mecz z tego weekendu Getafe - Zaragoza, początkowo można było ją zagrać po kursach powyżej 3, potem po meczu Bayernu z Getafe kursy na Zaragoze zaczęły spadać gdyż większość kierowała sie tym, że będa podłamani psychicznie po tamtym meczu. Nie pamiętam do ilu spadł na nich kurs ale chyba w okolice 2,6 i wtedy wystarczyło dać na lay i mieliśmy zysk niezależnie od wyniku. To jest tylko pokazany sposób jak można zarabiać ale w rzeczywistości nigdy w 100% nie wiadomo w którą strone pójdzie rynek i kursy na nim.
Poniżej green book zrobiony na dzisiejszym meczu pomiędzy Horną a Zverevem:
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Też zgadzam się z Panami, choć o tradingu zacząłem się uczyć dopiero wczoraj. Gdyby to był wielce skuteczny sposób to betfair by zbańczył. Sposób na pewno jest ciekawy, jednak po dzisiejszym zagraniu swojego pierwszego &#39;handlu kursiwem&#39; stwierdzam, że zysk jest stosunkowo mały względem ryzyka straty na &#39;lay&#39;. Całkiem pewny, ale wciąż mówię tak zapewne gdyż udało mi się stworzyć green book, a co by było gdyby 0-0 padło - klapa...
Tutaj screen:

Niby proste. 22 funty zainwestowane. 4 funty wygrane. Kiepski przelicznik, choć zdaję sobie sprawę, że to mój pierwszy raz i zapewne zrobiłem to najnieudolniej jak się dało. W każdym razie. Zbadam ten trading w wolnej chwili i zobaczymy. Spostrzeżenia będę regularnie pisywał.
PS: Thepilator, czy otrzymałeś PW odemnie?
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Dostałem kilka pw z pytaniem jak zostały zrobione te green booki. Wszystko jest umieszczone na załączonych screenach, po prawej stronie są kursy i stawki za jakie te zakłady zostały przyjęte.
Przed chwilą zrobiłem takiego green booka więc moge napisać w jaki sposób został on zrobiony:

Berlocq był faworytem tego meczu, pierwszego seta przegrał 6;3, wtedy zagrałem lay na Armando z kursem 1,42 za 200e czyli 84e zobowiazan i za 39e po kursie 3,4 na Berlocqa. Berlocq w 2 secie odżył wygrywał już 3;0 i miał piłke na 4;0 w tym momencie kursy na niego wynosiły około 1,7 wtedy padło live i nagle zrobił sie wynik 4;3 dla Armando, jednak ostatecznie Berlocq wygrał tego seta 6;4 a ja skontrowałem dajac lay Berlocqa po kursie 1,63.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Thepilator, będę bardzo wdzięczny jeśli odpowiesz na kilka pytań moich, co do Twojego systemu gry tradingiem na rynku tenisa.
1) W jaki sposób dobierasz mecze? Po za klasyczną analizą zwracasz uwagę na kursy lay/back. Czy zawsze starasz się dobrać mecze, które według Ciebie będą trzysetowymi bataliami?
2) Odwołując się do przykładu Berlocq-Armando. Co robisz, gdy po pierwszym secie Carlos się nie budzi? W jaki sposób kontrujesz by zniwelować straty?
3) W jaki sposób wygląda Twój bank-roll menagement? Nie pytam ile masz na koncie, choć domyślam się, że z takimi wysokimi Green Bookami to musi być kilka tysięcy, jednak jaką część swojego budżetu przeznaczasz na pojedyńczy mecz tenisa?
4) Czy zawsze czekasz do zakończenia pierwszego seta, by wejść w handel? Czy obstawiasz także, gdy faworyt zdecydowany wygrywa pierwszego?
5) Jaki jest stosunek (w jaki sposób dobierasz stawki) do lay/back. Czy zawsze tak jak w w/w meczu, czyli przy pierwszym zakładzie (lay) potem stawiasz ową sumę podzieloną na 5 na back?
6) Dziś zabrałem się za handel w meczu Safarovej, która była zdecydowaną faworytką. Przegrała pierwszego seta. Obstawiłem na lay rywalki po kursie 1.48 przy stanie 0-2 w drugim secie. Ostatecznie niestety Safarova przegrała i drugiego seta, choć była bardzo bliska wyrównania, co dało by mi możliwość zrobienia fajnego green booka, przed 3 setem. Jak zachowujesz się w takiej sytuacji, gdy faworyt nie podoła walce w 2 secie po przegraniu 1?
7) Jesteś samoukiem tej bądź, co bądź trudniejszej sztuki, niż klasyczne obstawianie?
Na razie nic więcej mi do głowy nie przychodzi, w każdym razie będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu wygranych!
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Androlo tak zachwala ten trading bo za każdego poleconego będzie dostawał kasę. Nie dajcie się na to zwieść. Trading jest trudny. I tak jak bestplayer napisał trzeba odpowiednio dobierać mecze bo sam lay na remis za dużo nie pomoże. Niektórzy piszą, że trading nie opiera się na szczęściu, farcie tylko na kalkulacji. Niestety trudno znaleźć odzwierciedlenie tego na przykład w meczach piłki nożnej. Moim zdaniem trzeba mieć gdzieś 30% szczęścia no i 70% umiejętności analizowania meczów. Co do obstawiania lay na mecz. Tutaj trzeba mieć szczęście. Wczoraj PSV przegrywało 1:0 z Twente i kurs z backa 3.3 zmalał na 2.2. Cały czas malał nie wiem do 70 minuty gdzie padła bramka na 1:1 i wtedy bodajże kurs na back wynoisł 2.3 i znowu malał. Więc i tak i tak kasa się nam nawet nie zwróci. Moim zdaniem najlepszą metodą, ale też tak 70-80 % skuteczności jest obstawianie meczów od 10 min na lay poniżej 1.5 i jak strzelą bramkę od razu backujemy. Gdzieś szansa, że nie strzelą pierwszej bramki w pierwszej połowie jest wprost proporcjonalna do ligi którą się gra v czy dana drużyna jest nastawiona defensywnie czy ofensywnie na mecz itp.
Kolego ty nie wiesz co gadasz...:zoltakartka:
Gadam z androlo i ani razu nie zachecał mnie zebym wpisal jego kod podczas rejestracji. A co wiecej pytalem sie go jakie sa warunki tego bonusu i powiedzialem ze moze sie skusze to on mi je tylko przedstawil i koniec rozmowy.
Takze zanim cos napiszesz to przemysl to a nie piszesz co ci wpadnie do głowy
 
B 0

bilo22

Użytkownik
tak jak napisal rybex tak tez ja twierdze androlo to czlowiek na ktorym mozna polegac w zaden sposob nie namawia innych do zapisu z jego polecenia jest wyrozumialy zawsze stara sie pomoc a co najwazniejsze ta pomoc zawsze przynosi korzysci dzieki jego instrukcjom jakie mi przekazal do tradingu po wczorajszym dniu majac tylko 25$ na koncie (wiem ze malo jak na trading) ale dzisiaj moje konto wynosi 33,88$
Dzieki androlo !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom