>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading przyszłością bukmacherki

R 40

raddik

Użytkownik
Dzisiaj mimo, iż mieliśmy Ligę Europejską nie miałem zbytnio czasu na handel... Po jednym ticku ugrałem na kilku spotkaniach. Przede wszystkim Bradze i Fulham gdzie wyciągnąłem po 5 euro. Przed południem miałem jeszcze dodatkowe 20 minut na znalezienie dobrego rynku...
Okazał się nim być mecz Legii z Rapidem. Wykres ładnie się kreował ku spadkom więc zdecydowałem się zainwestować na ten rynek trochę gotówki. Poniżej przedstawiam wykres i mój handel. Kurs spadł o 5 ticków, a ja wyciągnąłem kolejne 20 euro, co mimo wszystko na tak krótki czas bardzo cieszy!



Na jutro proponuję spadek Stuttgart w meczu z Mainz:
O Mainz można w zasadzie napisać tyle, iż mieli bardzo dobry start w lidze. Wygrali na inaugurację sezonu u siebie z Bayerem Leverkusen 2-0 i wyjazdowe spotkanie z Freiburgiem 2-1. Tyle dobre w zasadzie można napisać o tym zespole. Od wygranej z Bayerem minęły 3 miesiące a drużyna od tego czasu nie potrafiła zdobyć nawet 1 punktu na własnym boisku. Złapali w międzyczasie 3 remisy na wyjazdach i tak wygląda ich dorobek punktowy przed meczem z VFB – 9 pkt.
VFB Stuttgart zajmuje 6 miejsce w bardzo ciasnej tabeli Bundesligi. Ostatnio podejmowali u siebie mistrza Niemiec Borussie D. mecz zakończył się wynikiem 1-1. W wywiadzie przed meczem z Mainz, trener Bruno Labbadia stwierdził, że po dobrym występie z Borussia nie zamierza wprowadzać żadnych zmian w składzie. Wspomniał również o dobrych nastrojach w drużynie i bardzo poważnym podejściu do najbliższego spotkania.
 
barcelonismo 0

barcelonismo

Użytkownik
Z jakiego programu korzystasz (screen chyba nie pochodzi z betfair) i, jeśli to nie tajemnica z jakimi stawkami wszedłeś w mecz Legii z Rapidem, że osiągnąłeś takiego greena?
 
Y 32

yavor

Użytkownik
marian, nie obraz sie, ale twoje sposoby sa bardzo ryzykowne i prowadza do wyzerowania bankrolla.
screen raddika pochodzi najprawdopodobniej z fairbota. osobiscie uzywam geeks toya i wyglada to nieco inaczej, aczkolwiek sam system dzialania jest praktycznie taki sam.
 
R 40

raddik

Użytkownik
Czwartkowe potyczki z Ligą Europejską zakończone bardzo pozytywnie. Na rynkach MO oraz U/O działo się bardzo dużo. Co chwilę można było zauważyć większe bądź mniejsze wybicia/spadki. Będąc wystarczająco szybkim można było na prawdę dużo zarobić. U mnie dniówka wygląda bardzo ładnie. Mimo iż kilkakrotnie zbyt długo zwlekałem z wejściem, a po chwili już nie było nawet co zbierać to wypracowałem dniówkę na 86e. Niewiele zabrakło i udało by się przebić barierę 100e. Na jednym rynku nie znalazł się jednak chętny na moją kontrę i musiałem szybko uciekać za minimalnym redem aby nie wejść in play. Poniżej screen z całego dnia:

Rynki gdzie zyski są dość skromne to głównie te, w których zawiódł mój refleks i pewność siebie. Zamiast od razu wchodzić wyczekiwałem zbyt długo i zazwyczaj musiałem brać to co było dostępne niżej bądź przyjmowały mi się niewielkie części moich stawek. Poniżej postaram się opisać najciekawsze rynki.
Maccabi Tel Aviv - Stoke CS 0-0
Rynek, na który wszedłem najwcześniej. Koło południa under 2.5 spadł kilka ticków i od razu zdecydowałem się na szybki zakup po 11.5 gdzie przyjęło mi się jedynie 74e, a także po 11.0 i tutaj już pochłonięta został cała moja stawka 500e. Wystawiłem kontrę na 10.5, przyjęło się już 235e po czym kurs niespodziewanie poszedł do góry. Najpierw na 11.0 co już mnie dziwiło przy obecnych kursach na MO praz U/O, a następnie nawet zniknęło wszystko z 11.5 i kurs na tym poziomie utrzymywał się dość długo. Przez dobre 2-3 godziny nic się na tym rynku nie działo, lecz gdy under znów delikatnie spadł poszły 2 bardzo mocne backi i kurs spadł do 10.5. Nic jednak z tego koszyka się już nie pobierało. Po chwili znów ktoś bardzo się starał żeby wypchnąć ten kurs. I tak powoli zeszło wszystko z 11.0. Ustawiłem się wtedy w kolejce po Back po kursie 11.5. Długo nie musiałem czekać, a całość została przyjęta a mało tego na layu 11.5 stanęło ponad 2k. Dziwne było to zachowanie rynku. W tym samym czasie zaglądałem na rynki Tottenhamu i Birmingham gdzie przy zbliżonym kursie na under oraz nawet większymi faworytami niż Stoke w tych meczach kurs na 0-0 był dużo niżej. Zachowałem spokój i czekałem z moją kontrą ustawioną w całości na 11.0. Na około 1.5h przed rozpoczęciem spotkania under znów spadł kilka ticków co ponownie spowodowało pojawienie się mocnych uderzeń na 11.5 oraz 11.0. Mój Lay został przyjęty i mogłem się cieszyć z pierwszego greena w tym dniu.


Rubin Kazań - Tottenham CS 0-0

Z rana można było złapać tutaj dość ładny spadek na 0-0, mnie jednak on ominął. Wszedłem tutaj dopiero około godziny 17.00 czyli na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Również spadający under przyczynił się do mojej decyzji o wejściu na 0-0. Zrobiłem małe zakupy po 10.5 wystawiając kontrę tick niżej po 10.0. Długo nie musiałem czekać i green na ponad 20e już się świecił. Pomyślałem może by tak ponowić taką operację ???? . Tak też zrobiłem, znów przyjęło mi się po 10.5 i liczyłem na sprzedaż po 10.0. Jednak czasu było już coraz mniej, z koszyka 10.5 coraz szybciej znikały pieniądze, a na 10.0 czekało pewnie mnóstwo traderów ze swoim layem. Widząc już małe szanse odsprzedaży z zyskiem postanowiłem nie ryzykować bo przecież już było zielono i wyszedłem z tej drugiej transakcji na zero.


Birmingham - Club Brugge CS 0-0

Rynek bardzo podobny do tego wyżej. Tutaj na wejście zdecydowałem się w ostatniej chwili. Na około 15 min przed rozpoczęciem, gdy under poleciał zakupiłem szybko 0-0 po 12,5. Powoli moja kontra po 12,0 była przyjmowana jednak całości nie zdążyłem oddać z zyskiem.

Dzisiaj zrobiłem sobie wolne od giełdy. W ogóle ciekawych rynków nie widziałem, a wchodzenie na siłę kończy się niepotrzebnymi minusami. Na szczęście jutro sobota i następna kolejka w najlepszych ligach europejskich. Dokładnie jeszcze oferty nie przeglądałem. Może późnym wieczorem co nieco przejrzę. Jednak takich ruchów na rynkach jak na LE pewnie nie będzie...
Natomiast propozycja z wczoraj - Stuttgart była dobrym typem, ale dopiero w późniejszym okresie. Zakupiłem po 2,76 ale dzisiaj rano około 8:00 była winda do góry. Byłem stratny prawie 50 euro, ale zdecydowałem się na kolejny zakup po 3.00 i tak udało mi się przed samym meczem sprzedać w granicach 2,84. Dzięki temu udało mi się wyjść na zero.. A żałuję, gdybym przeczekał do rana, widząc co się dzieje - zakupiłbym kurs 3.05 nawet i pewnie dzięki niemu pękła by dzisiaj stówka, 100 euro!
Powodzenia!
 
R 40

raddik

Użytkownik
Z jakiego programu korzystasz (screen chyba nie pochodzi z betfair) i, jeśli to nie tajemnica z jakimi stawkami wszedłeś w mecz Legii z Rapidem, że osiągnąłeś takiego greena?
Używam Fairbota oraz Geeksa w ostatnim czasie ???? Inwestycja 500 euro tak jak wspominali inni userzy wcześniej ???? Warto było, na tak krótki czas ????
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Generalnie mówiąc, świetna zasada tradingu:
- zabezpieczenie kontrą - to jedno
no i dwa, jak zarabiać np na piłce:
- wyczekać jak wynik zrobi się dla drużyny piłkarskiej satysfakcjonujący i postawić na under goli
dalej nie wiesz co to trading..i niech tak zostanie
 
R 40

raddik

Użytkownik
dalej nie wiesz co to trading..i niech tak zostanie
Wszyscy potrzebujemy czasu na naukę. Ja go też potrzebowałem - nie krytykuj od razu tak kolegi! Wszystkiego się nauczy ???? Postaram się tak pisać blog aby każdy na nim skorzystał, a Wy również możecie pomóc początkującym... ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
hm, racja z tym że pre play jest lepszy, ale trzeba by mieć z 1000 Euro i doświadczenie
ale właśnie sobie uświadomiłem, że bardzo łatwy jest pre play
patrzymy na buka np bet 365 na kurs, patrzymy na Betfair
no i na BF mamy np. 1.8, a na B365 mamy 1.6
więc można się spodziewać że kurs na BF spadnie na 1.7

proste jak budowa cepa, tylko trzeba mieć duuuużo, mase cierpliwości
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Witam. raddik śledzę uważnie Twoje poczynania i n ie ukrywam że staram się od Ciebie uczyć. Jeśli chodzi o Trading to jestem w 100% początkujący. Wczoraj ładnie bym przykosił 4 ticki na spadek Arsenalu ale nie mogłem tego zagrać gdyż nie mogłem być przy kompie. Co sądzisz dziś o AC Milan? W tej chwili jest 1,45 na mecz z Catanią. Kupiłem to za 140e i liczę że do meczu spadnie. Wystawiłem LAY po 1,42. Zobaczymy.
Jako początkujący skupiam się właśnie na rynkach MO bo wydaje mi się to najłatwiejsze. PS. Możecie mi odpowiedzieć co znaczy to MO??? wiem co to jest za rynek ale nie wiem skąd się wzięło to określenie &quot;MO&quot;.
Pozdr.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
hm, racja z tym że pre play jest lepszy, ale trzeba by mieć z 1000 Euro i doświadczenie
ale właśnie sobie uświadomiłem, że bardzo łatwy jest pre play
patrzymy na buka np bet 365 na kurs, patrzymy na Betfair
no i na BF mamy np. 1.8, a na B365 mamy 1.6
więc można się spodziewać że kurs na BF spadnie na 1.7

proste jak budowa cepa, tylko trzeba mieć duuuużo, mase cierpliwości
Kolego, piszesz takie głupoty, że na prawdę mi Ciebie żal, czekam aż wyzerujesz sobie konto bo jeśli uważasz, że jeśli u buka jest 1,6 a na betfair 1,8 to znaczy że spadnie to jesteś śmieszny ???? wiesz co to marża bukmachera ? Na betfair nie ma takowej marży, jest dopiero od wygranej. Także na BF będą zawsze wyższe kursy, nie pisz głupot bo początkujący jak ten wyżej patrzy na twoje posty i myśli, że giełda da mu pieniądze za oglądnięcie dwóch kursów i postawienie, że spadnie, otóż oświecę Cię, że nie zawsze spada, a gra in play dla początkującego jest zabójstwem.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Cashis mądry człowieku, czy możesz dokładnie objaśnić na czym polega prawdziwa gra pre play Twoich mistrzów Betfaira ?
Nie mówię, byłoby bardzo przydatne, tylko mało kto umie dokładnie pokazać schemat takiego działania.
Pokaż mi ten schemat i wszystkim innym, o to chodzi przeciez w tym temacie.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Także na BF będą zawsze wyższe kursy, nie pisz głupot bo początkujący jak ten wyżej patrzy na twoje posty i myśli, że giełda da mu pieniądze za oglądnięcie dwóch kursów i postawienie, że spadnie, otóż oświecę Cię, że nie zawsze spada, a gra in play dla początkującego jest zabójstwem.
Nie nie, aż taki zielony to nie jestem. Wiem doskonale to że u buka jest zawsze niżej niż na Betfair. Zielony jestem jeśli chodzi o przewidywanie ruchów kursów i w tym temacie dopiero raczkuję ale podstawy oczywiście znam. Jeśli chodzi o live to oczywiście jak chyba każdy na początku się sparzyłem i z budżetu 200e zostało mi 150 ????
Teraz już myślę tylko i wyłącznie o grze pre.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Nie ma dokładnego schematu, który opisze Ci wahania kursów na giełdzie w danym momencie. Wszystko zależy od ludzi, to czy ktoś na giełdzie kieruje się analizą techniczną czy fundamentalną, to zależy od tego jaki kierunek obiera na początku. Gra pre play polega głównie na przewidzeniu trendu, tzn czy będzie hossa czy bessa. NIE MA SCHEMATU, KTÓRY DAJE WYGRANĄ. Bo gdyby był to nie pisałbym teraz tutaj tylko bawił się na plaży w Dubaju. ????
EDIT - Większość traderów, wszystkiego uczyła się sama, biorąc przykłady,w moim przypadku jeszcze z książek. Teraz są fora internetowe i na prawdę łatwo jest znaleźć ludzi, którzy tym żyją, pasjonują, a nawet utrzymują z tego. Radzę Ci obserwować i analizować ruchy na giełdzie, wykresy i przeczytać kilka książek, żeby tak na prawdę zacząć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Witam. raddik śledzę uważnie Twoje poczynania i n ie ukrywam że staram się od Ciebie uczyć. Jeśli chodzi o Trading to jestem w 100% początkujący. Wczoraj ładnie bym przykosił 4 ticki na spadek Arsenalu ale nie mogłem tego zagrać gdyż nie mogłem być przy kompie. Co sądzisz dziś o AC Milan? W tej chwili jest 1,45 na mecz z Catanią. Kupiłem to za 140e i liczę że do meczu spadnie. Wystawiłem LAY po 1,42. Zobaczymy.

Jako początkujący skupiam się właśnie na rynkach MO bo wydaje mi się to najłatwiejsze. PS. Możecie mi odpowiedzieć co znaczy to MO??? wiem co to jest za rynek ale nie wiem skąd się wzięło to określenie &quot;MO&quot;.
Pozdr.
MO - Match Odds
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cashis 10

cashis

Użytkownik
Ja sobie najbardziej cenie starą książkę, którą dostałem dawno temu.
&quot;Analiza techniczna&quot; John J. Murphy
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no, dzisiaj o godz. 9 kurs Mahut był do kupienia 1.83 bodajże
teraz do sprzedania jest 1.7
to była okazja, ale jakbym mial 200 Euro wolne to bym postawił, chociaż i tak dośc mały rynek i nie wiadomo czy bym spokojnie sprzedał
tak czy owak potwierdza sie, bo kurs na B365 od rana jest 1.65 więc i na BF musiał osiągnąć ten pułap ... no i tutaj akurat nie widać kalkulacji co do marży, bo i na B365 i na BF jest teraz bardzo zbliżony, porównywalny kurs
OSZ kuźwa teraz tuz przed meczem jest 1.55 kurs na Mahuta
a mówię, można było wziąć 1.83 o godzinie 9
 
Do góry Bottom