>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfery 2012/2013

Status
Zamknięty.
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Za 40 mln to mozna byle tyle dobrych transferow, ze sie w pale nie miesci ... Wiadomo, jest dobry, ale nie dalbym wiecej niz 20 mln za niego.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Oczywiscie,ze transfer przeplacony,ale kto bogatemu zabroni.

Bild podal,Vdv wraca do HSV,bylby swietny transfer.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Schalke 04 Gelsenkirchen poinformowało na oficjalnej stronie internetowej o pozyskaniu Ibrahima Afellaya. Holenderski skrzydłowy będzie występował w zespole Huuba Stevensa tylko w sezonie 2012/2013, a następnie wróci do FC Barcelona. Koenigsblauen nie zapewnili sobie bowiem opcji transferu definitywnego.
- Cieszę się z powodu pozyskania Ibrahima. To zawodnik o wyjątkowych umiejętnościach, który może występować na różnych pozycjach. W PSV Eindhoven grał jako ofensywny pomocnik, ale może też biegać po prawej albo po lewej stronie boiska - tłumaczy szkoleniowiec.
Sprowadzenie Afellaya najbardziej ucieszyło Klaasa-Jana Huntelaara, który teraz chętniej zasiądzie do rozmów o podpisaniu nowej umowy. - Chcemy, by Klaas miał poczucie, że jesteśmy klubem konkurencyjnym, mogącym walczyć o najwyższe cele - przyznaje Horst Heldt. Na Veltins-Arena zostaje też Kyriakos Papadopoulos. - Każdy może sobie wyobrazić, jak korzystna finansowo jest oferta Zenitu. Ja jednak zostaję, bo bardzo chcę grać w Schalke - zdradza Grek.

---------------------------
Van der Vaart w HSV!
Jak poinformował Bild i inne niemieckie media, Rafael van der Vaart podpisał kontrakt z Hamburgerem SV do połowy 2015 roku. Kwota transferu Holendra z Tottenhamu Londyn ma wynieść około 13 mln euro, a 29-latek za każdy sezon gry w zespole Thorstena Finka zarobi 3,5 mln euro.
Van der Vaart był liderem HSV w latach 2005-2008, a następnie za 15 mln euro przeniósł się do Realu Madryt. Powrót reprezentanta Holandii jest o tyle zaskakujący, że zespół z Imtech-Arena nie występuje w europejskich pucharach i będzie walczył tylko o utrzymanie. Jak sugerują media, na decyzji zawodnika zaważył fakt, iż jego żona Sylvie pracuje i mieszka w Hamburgu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mówi perfekt po polsku, interesował się nim Bayern, będzie grała w Bremie, twoja kolej panie Fornalik
Martin Kobylański w Werderze

Kilka godzin przed zamknięciem okna transferowego, Werder Brema sfinalizował transfer napastnika Energie Cottbus Martina Kobylańskiego. 18-latek jest synem byłego reprezentanta Polski Andrzej Kobylańskiego.

Martin Kobylański ma na swoim koncie zarówno występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski, jak i Niemiec

- Obserwowaliśmy rozwój Martina od pewnego czasu. Jest utalentowanym napastnikiem, który pokazał już swoje umiejętności w drugiej Bundeslidze. Jesteśmy przekonany, że u nas rozwinie się jeszcze lepiej - powiedział Uwe Hartgen

bundesliga.goal.pl

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ivan Klasnić, czyli mocny come back


Facet, który dla wielu jest bohaterem - bo choć dwukrotnie przechodził przeszczep nerki, wciąż gra w piłkę - znów jest w miejscu, w którym czuje się najlepiej. Mógł akurat przebywać w Turcji, mieć wszystko dogadane z Gaziantepsporem, ale wystarczył jeden telefon, by rzucił umowę w kąt i wsiadł do samolotu. Ivan Klasnić w nowym klubie, FSV Mainz ma grać tak, jak kilka lat temu w Werderze Brema. Niemiecka prasa nie ma wątpliwości, to sensacyjny transfer.

Ów Adrian Ramos to piłkarz Herthy, który do niedawna strzelał jak na zawołanie, dwa lata temu miał bilans: 15 goli, 11 asyst. To on był numerem 1 na liście życzeń Mainz. - Klasnić był naszym planem B. Kiedy więc sprawa Ramosa upadła, natychmiast zadzwoniliśmy do Ivana – mówi Christian Heidel, menedżer klubu. Chorwata nie trzeba było długo przekonywać. Miał sporo ofert, niektóre bardziej atrakcyjne finansowo, ale samo hasło „Bundesliga” w pełni mu wystarczyło.

Pierwszy do gry w ataku, Adam Szalai za dwa pierwsze mecze był mocno krytykowany. 28 razy znajdował przy piłce, oddał dwa strzały, notował mnóstwo strat i niedokładnych podań, a do tego uznano go za najsłabszego zawodnika meczu. Dlatego też Mainz tak bardzo potrzebowało napastnika. Jeszcze jakiś czas temu w klubie wpadli na odważny, bardzo odważny pomysł i zadzwonili do Miroslava Klose. Ale reprezentant Niemiec, czego można było się spodziewać, możliwość zakończenia kariery w Mainz po prostu wyśmiał. Niby w klubie od pewnego czasu mówi się o ciągłym rozwoju, ciągłych postępach, ale to wciąż co najwyżej środek tabeli. Jeśli ktoś budzi tam poruszenie, to tylko trener Thomas Tuchel. Tym bardziej, że w ostatnich dniach Franz Beckenbauer zaproponował go na... przyszłego trenera Bayernu.

Czego spodziewać się po Klasniciu? Ma 32 lata, spore perypetie zdrowotne za sobą, ale do linii mety jeszcze się nie zbliża. Pobyt w Boltonie miał średnio udany, chętniej wspomina Werder – 151 meczów i 49 goli w Bundeslidze. Na takiego Klasnicia właśnie liczą w Mainz.

weszlö.com
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeszcze w tym tygodniu reprezentant Polski trenował z Fortuną Dusseldorf, ale nie podpisał kontraktu z beniaminkiem Bundesligi.
- Nie byłem testowany w Fortunie. Poprosiłem jedynie o możliwość trenowania z drużyną – przyznał Boenisch.
Sebastian Boenisch, który od czerwca pozostawał bez pracodawcy, został nowym piłkarzem Bayeru Leverkusen. Umowa obowiązywać będzie do końca tego sezonu.
Jak do tej pory dla Polski Boenisch wystąpił w dziewięciu spotkaniach. Był w kadrze na Euro 2012. „Aptekarze” interesowali się nim jeszcze przed turniejem, ale później zrezygnowali ze sprowadzenia go, teraz temat powrócił. Dzisiaj Sebastian przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt. Jutro z trybun będzie obserwował mecz swojego nowego zespołu właśnie z Fortuną, z którą ostatnio trenował.
transfery.info
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Sebastian Boenisch, który od czerwca pozostawał bez pracodawcy, został nowym piłkarzem Bayeru Leverkusen. Umowa obowiązywać będzie do końca tego sezonu.
Głupi transfer, jeśli miałby w Leverkusen grać to byłby to awans, ale raczej siądzie na ławkę i po roku się gdzieś przeniesie. Nie wiem kim jest jego menager, ale powinien go wcisnąć do jakiegoś klubu 2BL gdzie miałby okazję powalczyć o pierwszą jedenastkę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Fortuna chce kupić sobie japońską widownie


Od stycznia nowym zawodnikiem Fortuny Duesseldorf zostanie japoński ofensywny pomocnik Genki Omae. Niemiecki klub podpisał z 23-letnim piłkarzem Shimizu S-Pulse 2,5-letni kontrakt.

- Pozyskaliśmy szybkiego i niebezpiecznego zawodnika, jakim jest Genki Omae - powiedział dyrektor sportowy Fortuny Wolf Werner. - On już potwierdził swoje umiejętności na najwyższym poziomie w Japonii. Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam go zakontraktować i będzie mógł pomóc nam w drugiej połowie sezonu - dodał.

W ostatnim sezonie J-League Omae zdobył dla swojego zespołu 13 bramek.

bundesliga.goal.pl
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik

Arkadiusz Milik


Oglądałem mecz Borussi z Hoffenheim i komentator na Eurosporcie powiedział, że już oficjalnie i na 100% Milik podpisał kontrakt z Bayernem Leverkusen.
Niemiecka drużyna zapłaciła za niego 2,6mln euro!! Chciałem zaznaczyć, że 15 miesięcy temu Górnik zapłacił za Milika niecałe 100tys EURO!! Czyli jego wartość wzrosła 26 razy!
Milik podpisał, aż 5- letni kontrakt z niemiecką drużyną.
Powodzenia Arek! ; ) abyś się pokazał jak Robert w tej Bundeslidze i oby więcej takich zdolnych Polaków ;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Milik w Leverkusen !!!
Arkadiusz Milik piłkarzem Bayeru Leverkusen

Co Panowie sądzicie o dzisiejszym transferze młodego Polaka do Bayeru? Tuta pytanie zdecydowanie kieruję do chłopaków zorientowanych na Bundesligę. Czy Milik dobrze postąpił decydując się na transfer? Przecież on ma dopiero 18 lat...Lewy przechodził z Lecha do Borussii w wieku 22 lat bodajże i miał już koronę króla strzelców naszej ligi + niezłe występy na arenie międzynarodowej w LE. Milik może i jest młody, zdolny i perspektywiczny i na pewno w Niemczech może się dużo więcej nauczyć niżeli w Polsce. Ale czy taki ruch transferowy w tak młodym wieku to dobra decyzja??
Przeanalizowałem sobie jakich napastników mają Leverkusen:
  • Stefan Kießling (17/12)- bez 2 zdań najlepszy napastnik zespołu, który w tym sezonie walczy o koronę króla strzelców. Jakoś w 2009/2010 już był wicekrólem strzelców z 21 golami na koncie. Kariery reprezentacyjnej nie zrobił i już raczej nie zrobi, bo już ma 28 lat, a konkurencja niesamowita.
  • André Schürrle (17/4)- W reprezentacji chyba liczą bardziej na niego, niżeli na Kießlinga, w końcu jest dużo młodszy. W reprezentacji już 14/7 i nawet występ podczas Euro 2012.
  • J. Fernándes (6/0) - Chilijczyk kupiony przed sezonem prawie za 5mln € z Universidad de Chile - jak widzimy jak na razie nie robi szału w Niemczech, mało gra głównie dzięki poprawnej grze najlepszych napastników. Po za tym 57 min w 6 meczach mówi samo za siebie.
  • Tobias Steffen - o nim nie wiem za wiele, jedynie tyle, że nie zagrał w tym sezonie w lidze. Chyba coś w LE pograł, ale nie jestem pewien.
  • Okan Aydin - 10 minut przeciwko Mainz to cały dorobek tego gracza od początku sezonu. Ma dopiero 18 lat.

Jak sądzicie? Jak wyglądają szanse Milika na zaistnienie w tym sezonie w Bundeslidze? Ma jakiekolwiek szanse?​
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
O ile na ogół jestem sceptycznie nastawiony do tak wczesnych wyjazdów, po zaledwie kilku udanych występach w lidze, to tym razem bardzo się ciesze, że Arek odważył się na taki ruch. Milik to moim zdaniem jeden z największych, o ile nie największy talent jaki pojawił się w Ekstraklasie w ostatnich latach. Osiemnastoletni chłopak, bez kompleksów, silny, bardzo dobry technicznie. No i przede wszystkim uważam, że Bundesliga to najlepszy możliwy wybór. Czołowa liga europy, w której na 100% będzie mu się łatwiej odnaleźć niż w Hiszpanii, Anglii, czy Włoszech. Fajnie też, że zagra w silnym klubie, kolega wyżej wymienił rywali w linii ataku, zestaw niczego sobie, będzie się miał od kogo uczyć. Co prawda nie spodziewam się niczego spektakularnego w tym sezonie, bo o miejscu w czołowej 11 na wiosnę, nawet nie ma co marzyć, ale może uda się zagrać kilka końcówek i pokazać z dobrej strony nowemu trenerowi. Jestem jednak pewny, że to zaowocuje w przyszłości, może już w następnym sezonie będzie czołowym zawodnikiem klubu z Leverkusen? Kto wie, jedno jest pewne, Milik to bardzo utalentowany zawodnik i jeśli nic mu nie odbije (a jak na razie chyba dobrze się prowadził, skoro w tym wieku doszedł do takiego poziomu) to w przyszłości będziemy mieli z niego wielką pociechę. Jak dla mnie to znakomity wybór, chłopak, który przewyższa rówieśników w Polsce o kilka klas nie powinien marnować się w Ekstraklasie. Jestem przekonany, że sobie poradzi i już po kilku miesiącach będziemy widzieli postępy w jego grze. Nie ma co ukrywać, że treningi w Niemczech stoją na dużo, dużo wyższym poziomie niż u nas. Myślę, że akurat ten chłopak sobie poradzi, tym bardziej, że wyjeżdżając w tym wieku ma mnóstwo czasu na to, by się zaaklimatyzować, na pewno nikt go nie skreśli, jeśli na początku będzie lekko odstawał od swoich starszych i dużo bardziej doświadczonych konkurentów.
Mam nadzieję, że Kosa równie szybko pomyśli o zmianie pracodawcy ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W moim odczuciu trochę się pośpieszył z wyjazdem. Ma 18 lat więc mógłby spokojnie dograć przynajmniej ten sezon do końca i wtedy by się okazało czy faktycznie jest tak bardzo wartościowym graczem. Jeśli chodzi o jego budowę fizyczną to w tym względzie będzie musiał sporo popracować jeśli chce w ogóle zaistnieć w Bundeslidze, nie zgadzam się że on już teraz jest bardzo silny, w Niemczech realia gry w piłkę są zdecydowanie inne i sam Lewandowski się o tym przekonał, jednak jego progres pod względem siły i budowy przyniósł efekt i teraz Lewy nie ma problemów z obrońcami. Milik jak na razie bynajmniej dla mnie to &quot;chuchro&quot;. Ciekaw jestem jaka będzie tolerancja dla jego występów na wiosnę, bo nie oszukujmy się jeśli będzie wychodził od razu w pierwszym składzie i nie będzie strzelał to długo nie pogra, jednak być może w Bayerze trochę inaczej będą go traktować z racji wieku i będzie to stopniowe wprowadzanie. Mimo wszystko mam nadzieję że nie podzieli losu Klicha, który też miał swego czasu bardzo dobrą rundę w Ekstraklasie wyjechał do Wolfsburgu i gdzie jest teraz ?
Poza tym sama rywalizacja na pozycji napastnika w Leverkusen jest spora, Kießling jest nie do ruszenia i tu chyba nawet nie ma dyskusji, poza tym młody Schürrle, jestem pewny że będzie wyżej ceniony aniżeli Milik, co do reszty to dużo powiedzieć nie można bo mało grają, a powód prosty dwójka wcześniej wymienionych nie daje takiej możliwości. Dobry przykład Fernadesa, gość kosztował 5 mln, zagrał 6 spotkań nie strzelił ani jednej bramki i to by było na tyle.
Życzę Milikowi jak najlepiej, ale wszystko trochę za szybko, teraz już nie będzie czasu na dochodzenie do formy, on musi wystrzelić i już się nie zatrzymywać, a jak wiadomo w tak młodym wieku nie zawsze się to udaje ;)
 
O 7

outsiders4x8

Użytkownik
Jak dla mnie troche za wczesnie, ale moze sie wybije bo talent ma ;)
A tak apropos to nieprzypadkiem Bayer, tam brakuje drugiego klasowego napastnika, jest Kießling numer jeden bezsprzecznie, ale poza tym lipa. André Schürrle gra na skrzydle, Fernándes mocno przepłacony, nie spelnia na razie oczekiwan kompletnie, poza tym inni młodzi. Moze cos pogra w tym sezonie Arek w 1b.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Do tej pory nie miałem okazji wypowiedzieć się na temat transferu Milika. Może teraz skoro sezon ogórkowy już w pełni i mam czas na głębsze przemyślenie tej sprawy.
Takim drużynom się nie odmawia, fajnie że podpisał kontrakt na pięć lat, czyli w Leverkusen muszą dać mu szansę. Ale chyba teraz poprzeczka stoi za wysoko, Kießlinga nie przebije, ten raczej nie odejdzie. Milik więc będzie rezerwowym, Junior Fernandes się nie przebił, więc teoretycznie Milik powinien wchodzić w każdym spotkaniu. Mówię teoretycznie bo jest Okan Aydin, też 18 lat, Niemiec i obawiam się iż mogą chcieć na niego stawiać, dali mu zadebiutować w BL i w LE. Ale chyba to dobrze, że będzie miał jakąś rywalizację. Zobaczymy co przyniosą najbliższe mecze, nie znam Milika z charakteru, jak da z siebie wszytko na treningach to co zagra, to jego. Byle nie jak Klich, mam nadzieję że gdy zobaczy że sobie nie radzi, to zażąda wypożyczenia. Boenisch dał sobie radę, nawet ma niezłe noty od kicera ;), to dlaczego Milik, niech walczy, a jak mu się nie uda to przynajmniej zobaczy inny świat. W każdym razie na ten moment nie widzę przyszłości, ale nich zagra rundę, może uda mu się jak Lewemu, skuteczny Joker to też by było niezłe.
Wtrącę jeszcze Lewandowskiego do tej dyskusji, w tym okienku nie ma najmniejszych szans na jego transfer gdziekolwiek. Jakby miał odejść, to już, bo BVB przecież musi załatwić zastępstwo. Bardzo mi się nie podobała postawa dziennikarzy Polsatu w programie Cafe fotbal, w którym gościł Robert. To wyglądało, jakby Lewy był mega kimś, a cała reszta reprezentantów jest na doczepkę. Żenujące były pytania, kogo by chciał za sobą, albo docinki Obraniakwi, że podał Lewemu tylko cztery razy itd.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Jak już słyszę w mediach &#39;transfer Lewego&#39; to mi się niedobrze robi. Polskie media strasznie się tym podniecają i wszystko hiperbolizują, rozdmuchując każdą nawet najgłupszą plotkę. Według polskich mediów Robert co tydzień jest dogadany z innym klubem. Proponuję nabrać do tej sprawy dystansu i poczekać co czas przyniesie. Jedno jest pewne, Lewy w zimowym okienku transferowym nigdzie nie odejdzie, a co się stanie dalej jest już sprawą otwartą.
A teraz parę informacji z rynku transferowego. W ostatnich dniach Borussia Dortmund podpisała kontrakty z dwoma młodziutkimi, ponoć wielkimi talentami :
Bramkarz Hendrik Bonmann: http://www.transfermarkt.de/de/hendrik-bonmann/profil/spieler_104220.html
oraz obrońca Marian Sarr: http://www.transfermarkt.de/de/marian-sarr/profil/spieler_148208.html - Leverkusen bardzo ubolewało nad jego stratą.
Wiadomo, że to na razie wzmocnienia drugiego zespołu, ale widać, że Borussia nadal kontynuuje swoją rozsądną politykę ściągania do klubu młodych, perspektywicznych graczy co jest bardzo dobrym posunięciem. ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Maza opuszcza Stuttgart i wraca do Meksyku. Środkowy obrońca będzie reprezentował barwy Amériki.
31-letni Francisco Javier Rodríguez, bardziej znany jako Maza, na Mercedes-Benz Arena trafił w 2011 roku z PSV. Wcześniej reprezentował barwy CD Guadalajara.
W obecnym sezonie rozegrał 14 meczów w Bundeslidze i 5 w Lidze Europy.
eurofutbol.pl
Maza zdecydował się na powrót do Meksyku uważam że to jeden z lepszych obrońców Stuttgartu chyba Darius się ze mną zgodzi. Może nie wirtuoz piłki jednak skutecznie przeszkadzał Amerika może mieć z niego wiele pożytku i warto o tym pomyśleć jeśli będziemy grali na nich lub przeciwko nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 246

krysti24

Użytkownik
No trzeba przyznać, że obrona VFB nie wygląda obecnie najciekawiej. Po odejściu Mazy, Stuttgart zostaje praktycznie tylko z dwoma środkowymi obrońcami tj. Tasci i Niedermeier.
A co do nowinek na rynku transferowym, w ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Kirchoff (Mainz) oraz Holtby (Schalke) nie przedłużą swoich wygasających wraz z końcem sezonu kontraktów i opuszczą, ale prawdopodobnie dopiero w lecie swoich obecnych pracodawców.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Johan Djourou został do końca sezonu wypożyczony z Arsenalu do Hannoveru. Niemcy mają prawo pierwokupu tego urodzonego w Wybrzeżu Kości Słoniowej reprezentanta Szwajcarii.
25-letni obrońca jest wychowankiem Étoile Carouge. Do Arsenalu przeszedł w 2002 roku. W tym sezonie zaliczył jedynie dwa występy w Capital One Cup.
eurofutbol.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Obrońca Mainz w Bayernie



Jan Kirchhoff od nowego sezonu będzie zawodnikiem Bayernu Monachium. Obrońca FSV Mainz przejdzie do bawarskiego klubu na zasadzie wolnego transferu, po wygaśnięciu swojego kontraktu. Niewykluczone, że oba kluby podejmą rozmowy w sprawie transferu już podczas styczniowego okna transferowego.

Kirchhoff już pod koniec grudnia poinformował, że odejdzie z klubu po zakończeniu obecnego sezonu. Jego pozyskaniem zainteresowani byli również przedstawiciele Bayeru Leverkusen, Borussii M&#39;Gladbach, 1899 Hoffenheim i Schalke 04 Gelsenkirchen. Ostatecznie piłkarz zdecydował się na przejście do Bayernu.

Szczegóły umowy na razie nie zostały ujawnione.​

bundesliga.goal.pl
19-latek w H96



Hannover 96 pozyskał zawodnika młodzieżowej reprezentacji Niemiec U-20 i wychowanka MSV Duisburg, Andre Hoffmanna. 19-latek podpisał 3,5-letni kontrakt.

Andre Hoffmann to defensywny pomocnik, który od początku kariery był zawodnikiem MSV Duisburg. Po przebiciu się przez wszystkie młodzieżowe drużyny w sezonie 2011/2012 zadebiutował na boiskach 2. Bundesligi. Niemiec grał do tej pory we wszystkich młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju począwszy od U-17.
- Andre to bardzo perspektywiczny zawodnik, a z nami może zrobić kolejny krok w swojej karierze. Prędzej czy później i tak zagrałby w Bundeslidze. Może grać na środku obrony lub w defensywnej pomocy, a swoją jakość pokazał już w meczach młodzieżowych reprezentacji Niemiec - mówił dyrektor sportowy Hannoveru 96, Jörg Schmadtke.

Hoffmann podpisał kontrakt, który obowiązywać go będzie do końca sezonu 2015/16. MSV Duisburg dostanie za swojego wychowanka 800 tysięcy euro.​

transfery.info


Russ wypożyczony do Eintrachtu


Eintracht Frankfurt pozyskał na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu obrońcę Wolfsburga Marco Russa. 27-letni wraca do klubu, który opuścił w 2011 roku po 14 latach gry w nim.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy sprowadzić Marco z powrotem do Eintrachtu - powiedział dyrektor sportowy klubu Bruno Hübner.

W umowie między klubami znalazła się opcja definitywnego transferu po zakończeniu sezonu.

bundesliga.goal.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dziwny transfer. W Schalke miał LM, w Schalke miał walkę o BL


Lewis Holtby w lipcu przeniesie się do Tottenhamu na zasadzie wolnego transferu, poinformowała oficjalna strona londyńskiego klubu.

To już drugi transfer Tottenhamu &quot;przyklepany&quot; w tym miesiącu. Wczoraj potwierdzono sprowadzenie Ezekiela Fryersa. Ten jednak trafi do zespołu prowadzonego przez Andre Villasa-Boasa już teraz.

Holtby bardzo szybko znalazł sobie nowy klub po tym, jak pod koniec grudnia za pośrednictwem strony Schalke poinformował, że odchodzi z tego niemieckiego klubu.

transfery.info
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom