>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfery 2012/2013

Status
Zamknięty.
K 246

krysti24

Użytkownik
Dziwny transfer. W Schalke miał LM, w Schalke miał walkę o BL
Lewis poleciał przede wszystkim na kasę. W Schalke zażyczył sobie coś koło 5 mln euro pensji, ci jednak nie chcieli spełnić jego wymagań finansowych. Jednak z drugiej strony S04 jest samo sobie winne, prowadzą nieodpowiedzialną politykę transferową płacąc olbrzymie pieniądze takim zawodnikom jak Huntelaar (7-8 mln euro), co skutkuje tym, że później im tych pieniędzy brakuje na przeprowadzenie jakiś wzmocnień. A kolejną rzeczą jest to, że jak Huntelaar dostaje 7-8 mln euro, to czemu inni zawodnicy mają zarabiać tylko namiastkę tego co Holender ? Tego zdania jest chyba również Holtby ..
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Hoffenheim wzmacnia swoją defensywę peruwiańskim reprezentantem krają, obrońcą Luisem Advincula. 22 letni prawoskrzydłowy zawodnik,radzący sobie także dobrze w ofensywie przeszedł z Sporting Cristal Lima.Jego kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2016 r.

kicker.de
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ivan Perisic wilkiem


Jak podała oficjalna strona internetowa Borussii Dortmund, Ivan Perisic nie jest już zawodnikiem aktualnego Mistrza Niemiec. Również nowy dyrektor sportowy VfL Wolfsburg, Klaus Allofs potwierdził informację o przejściu chorwackiego napastnika do drużyny popuplarnych „Wilków”.

W tureckim Belek, gdzie drużyna z Wolfsburga obdywa obóz treningowy, oficjalnie został dziś zaprezentowany ich nowy napastnik, Ivan Perisic.
23. letni zawodnik ma stać się konkurencją dla jego rodaka i kolegi z dryżyny narodowej, Ivicy Olica, który w Wolfsburgu jeszcze całkowicie się nie zaaklimatyzował i nie zdołał przebić się do pierwszej jedenastki.

Ivan Perisic, który latem 2011 przyszedł z belgijskiego klubu FC Brügge rozegrał w barwach BVB 42 mecze w Bundeslidze i zdobył dziewięć bramek. Niezapomniana pozostanie jego piękna bramka na 4:3 w słynnym meczu ubiegłego sezonu przeciwko VfB Stuttgart (4:4).

bundesliga.com/pl
 
czorny1990 0

czorny1990

Użytkownik
Ivan Perisic nie jest już zawodnikiem aktualnego Mistrza Niemiec.
Trochę zawęża się lista skrzydłowych BVB, co na pewno jest korzystne dla Kuby Błaszczykowskiego. Ciekaw tylko jestem czy Kevin Boateng rzeczywiście jest na celowniku klubu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Trochę zawęża się lista skrzydłowych BVB, co na pewno jest korzystne dla Kuby Błaszczykowskiego. Ciekaw tylko jestem czy Kevin Boateng rzeczywiście jest na celowniku klubu.
Kuba ma mocną pozycję, więc jemu to ani na plus, ani na minus.
Co Boatenga, to nie sądzę. On jest raczej zbyt drogi, aczkolwiek nie wiem jak wygląda jego kontrakt i kiedy się kończy. Czytałem na weszlo, że zarabia tylko 2 mln € więc bardzo możliwe, że odejdzie ale jeśli miałby wrócić do BL to zapewne Bayern skompletuje braci. Pamiętam, że Kevin-Prince miał epizod w BVB i to może stąd te plotki.
Prawdopodobnie z Borussią pożegna się jeszcze Felipe Santana, a Dortmund czeka kilka wzmocnień, coś mi mówi że zakontraktują jakiegoś Azjatę, by zapełnić marketingową lukę.
Generalnie jeśli chodzi o BL to nic wielkiego się nie zapowiada, możliwe że Schalkę będzie szukać wzmocnień, ale na ten moment cicho. Hoffenheim jeśli myślą o utrzymaniu, a na pewno tak, to oni mogą zostać królami polowania.
 
czorny1990 0

czorny1990

Użytkownik
coś mi mówi że zakontraktują jakiegoś Azjatę
Przed nami PNA może to będzie jakiś Afrykańczyk dla odmiany ???? Wielu utalentowanych graczy jest na Czarnym Lądzie.
Mnie najbardziej ciekawi jak będzie wyglądała sytuacja MILIKA. Życzę mu jak najlepiej, ale naprawdę pokazuje to przykład Klicha, że czasem naprawdę lepiej poczekać i nie rzucać się na głębokie wody. Trzymam kciuki bo talent niewątpliwie ma spory.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Prawdopodobnie z Borussią pożegna się jeszcze Felipe Santana,
Mało prawdopodobne, żeby w zimowym okienku odszedł, tym bardziej w obliczu ostatniego urazu Subotica, który wykluczy go z gry na 2-3 tygodnie, więc nie wiadomo jak Neven przepracuje okres przygotowawczy i czy będzie gotowy na pierwsze kolejki nowego sezonu.
Transfery będą w BVB w przerwie zimowej, bo potwierdzony został transfer Perisica do Wilków, a tą lukę włodarze Borussii muszą załatać.
Transfer Boatenga wcale nie jest taki niemożliwy, Kevin bardzo ceni sobie pracę Kloppa, a i obecna sytuacja finansowa Borussii pozwala na transfer takiego zawodnika. Do tego dochodzi jeszcze ostatni rasistowski incydent z udziałem Prince&#39;a we Włoszech. Boateng już miał epizod w BVB jak wspomnieliście i gdyby nie to, że Borussia była wtedy w kiepskiej kondycji finansowej to pewnie by go wykupili na stałe (było to wypożyczenie z opcją pierwokupu).
Poczekamy zobaczymy, jednak wydaje mi się, że jakiś transfer Borussia na pewno przeprowadzi, bo Watzke sam mówił, że chce wzmocnić obecną kadrę, a teraz do tego jeszcze doszedł transfer Chorwata do Wolfsburga to kadra po prostu musi zostać wzmocniona.
P.S. Bender i Subotić przedłużyli swoje umowy z BVB, Bender do 2017, Subotić do 2016. ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Moim zdaniem Santana nie opuści teraz BVB, jak już stanie się to po sezonie i jeśli nie będzie mieć zapewnionego częstszego grania to odejdzie.Dla Kloppa jest to komfortowa sytuacja bo ma trzech świetnych stoperów - klasa światowa - Hummels oraz właśnie dwóch bardzo dobrych europejskich graczy jak Subotic i Santana.Uważam, że ten drugi nie jest gorszy od Serba i on również ma to w świadomości więc raczej odejdzie do innego klubu po sezonie bo ma zadatki na stopera startowego.Przyznam, że w okienku letnim czytałem, że Bayer go kupił co ostatecznie okazało się nieprawdą, ale przy jego umiejętnościach to taki klub jak Bayer może być zainteresowany sprowadzeniem Brazylijczyka do siebie, ale raczej w lecie bo teraz nie byłby przydatny w pucharach [ nie wiem czy może grać w LE ], a druga sprawa to nadal walka Dortmundu na trzech frontach więc nie mogą sobie pozwolić na stratę takiego gracz w tym czasie.
Będzie chciał odejść, ale po sezonie.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Sahin wraca do BVB !
Nuri Sahin wraca do Dortmundu. Reprezentant Turcji został wypożyczony z Realu Madryt na półtora roku.
- Powiedzieliśmy władzom Realu Madryt, że jeśli będzie możliwość ściągnięcia Sahina z powrotem, to niech dadzą nam znak. Taki znak doszedł do nas 48 godzin temu - mówi Joachim Watzke, który potwierdził również, że Sahin zdecydował się obniżyć swoje warunku finansowe, żeby trafić do Dortmundu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że znów jestem w domu. Spałem chyba tylko trzy czy cztery godziny. Borussia to moja drużyna, to mój dom - mówi Nuri Sahin. - Dojrzałem jako człowiek, jak i jako piłkarz - mówi 24-latek o swojej przygodzie w Anglii i Hiszpanii. Turek ujawnił również, że kontaktował się juz trenerem Jurgenem Kloppem: - Powiedziałem mu, że znów będzie miał pewnego wykonawcę rzutów karnych -.
Nuri Sahin odszedł z Borussii Dortmund latem 2011 roku. Turek trafił do Realu Madryt za 10 milionów euro. Przygoda 24-latka w zespole Jose Mourinho nie była udana. Kariera Sahina została zatrzymana przez duże problemy z kontuzjami. W sierpniu 2012 roku Real zdecydował się wypożyczyć Turka do Liverpoolu FC.

Sahin jest wychowankiem klubu z Dortmundu. W zespole BVB rozegrał 135 spotkań w których strzelił 13 goli. Turek jest najmłodszym piłkarzem w historii Bundesligi. W lidze niemieckiej zadebiutował w wieku 16 lat i 355 dni. Jest również najmłodszym strzelcem bramki. Gdy zdobywał swoją pierwszą bramkę dla pierwszej drużyny Borussii miał 17 lat i 81 dni.
źródło: transfery.info
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
O i niech teraz Cezary Kucharski Sp. bez odpowiedzialności i pseudo eksperci przeanalizują sytuację Sahina i przemyślą sobie sprawę wypychania na siłę Lewandowskiego do jakiegoś Realu, czy innej Barcelony (pozdro dla Romana Kołtonia).
Nuri Sahin wraca do Dortmundu, to chyba dobra wiadomość. Gdyby jeszcze sobie przypomniała jak się gra w piłkę, to w ogóle byłoby pięknie. Aczkolwiek o pierwszy skład będzie ciężko (chyba); Bender, Gündogan czy Kehl mają ugruntowaną pozycję. Cieszy jednak fakt, że facet który wiele znaczy, który zrobił bardzo dużo dla BVB, możliwe że bez niego nie byłoby pierwszego mistrzostwa wraca i będzie miał okazję grać w fazie pucharowej Lidze Mistrzów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
O i niech teraz Cezary Kucharski Sp. bez odpowiedzialności i pseudo eksperci przeanalizują sytuację Sahina i przemyślą sobie sprawę wypychania na siłę Lewandowskiego do jakiegoś Realu, czy innej Barcelony (pozdro dla Romana Kołtonia).
Nuri Sahin wraca do Dortmundu, to chyba dobra wiadomość. Gdyby jeszcze sobie przypomniała jak się gra w piłkę, to w ogóle byłoby pięknie. Aczkolwiek o pierwszy skład będzie ciężko (chyba); Bender, Gündogan czy Kehl mają ugruntowaną pozycję. Cieszy jednak fakt, że facet który wiele znaczy, który zrobił bardzo dużo dla BVB, możliwe że bez niego nie byłoby pierwszego mistrzostwa wraca i będzie miał okazję grać w fazie pucharowej Lidze Mistrzów.
A ja twierdzę wręcz odwrotnie ściągnięty został po to by grać więc Kehl chyba pójdzie w odstawkę przynajmniej ja z tej wymienionej trójki widziałbym tego gracza na ławce Sahin odbuduje swoją pozycję a do Realu jeszcze wróci za szybko odszedł z bundesligi w Realu dostał kilka szans niestety nie udało mu się tam zabłysnąć czyżby gwiazdy go przyćmiły ?. Nie wiem na dzień dzisiejszy warto dać nową szansę temu graczowi i warto pamiętać jak świetnie radził sobie w barwach Borussi i ile % gry to był Sahin...
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Myślę, że to świetne posuniecie - wypożyczenie Sahina do BVB, o ile powróci do formy będzie dobrym wzmocnieniem ????
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Sahin odbuduje swoją pozycję a do Realu jeszcze wróci
Niestety, ale Borussia to nie frajerski klub, który ogrywa zawodników i potem ich odsyła do innych drużyn. BVB zapewniło sobie po okresie wypożyczenia opcję pierwokupu zawodnika, więc jeśli Sahin się sprawdzi i odzyska dawny blask, co jest według mnie bardzo prawdopodobne, to zostanie po prostu przez Borussię wykupiony z Realu. Zorc powiedział, że to właśnie Dortmund ma losy Sahina w swoich rękach, więc powrót do Madrytu po tym jak Nuri odzyska formę jest mało prawdopodobny. Sam zawodnik zrozumiał chyba swój błąd i na konferencji szczerze wyznał, że tutaj czuje się najlepiej i tutaj jest jego dom.
Według mnie dla Borussii bardzo dobry interes, praktycznie BVB nic nie ryzykuje, będzie czas, żeby dokładnie przyjrzeć się Turkowi i dać mu czas aby wrócił do formy (w końcu 1,5 roku to dość dużo). Jeśli Nuri ogarnie i będzie grał to co grał przed odejściem to go wykupują, jeśli dalej będzie zagubiony jak było to w Realu czy L&#39;poolu odsyłają go do Madrytu. Ja jestem jednak przekonany, że Nuri szybko przypomni sobie jak kreował grę Borussii i klub z Dortmundu będzie miał z niego wiele pociechy ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A ja twierdzę wręcz odwrotnie ściągnięty został po to by grać więc Kehl chyba pójdzie w odstawkę
Sebastian Kehl to człowiek bardzo zżyty z klubem, z kibicami i nie bez powodu nosi opaskę kapitana. Czy takich ludzi odstawia się na bok, chyba nie w Borussii...
krysti24 wspomniał, że BVB to nie jest frajerski klub, pełna zgoda. Ale z innej strony Sahin byłby teraz najzwyczajniej &quot;skończonym chamem&quot; gdyby po odzyskaniu formy olał Borussie, klub który daje mu szansę, wyciąga pomocną dłoń. Wszyscy wiedzieli w Dortmundzie, że Realowi się nie odmawia i przy transferze nikt nie miał do Turka pretensji, ale teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej i to zawodnik ma dług wdzięczności wobec klubu, bo to on prosił o powrót na Signal Iduna Park.
Wywiad z Michaele Zorciem o Sahinie i planach na LM Borussii: http://www.bundesliga.com/pl/liga/news/2012/0000236771.php
 
T 283

teilweise

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
Sergio Zijler w Energie Cottbus
Do składu Energie Cottbus, która przebywa obecnie na zgrupowaniu w Turcji dołączył Sergio Zijler. 25 letni ofensywny zawodnik występował wcześniej w drużynie holenderskim Willem II Tiburg pod wodzą Rudi Bommera.
Zijel urodził się w Surinamie, ale wychował się w Holandii i posiada paszport tego kraju. W latach 2008-2010 w barwach tej drużyny wystąpił w 58 meczach, strzelając 6 bramek. Następnie został wypożyczony HNK Rijeka i Ordusporu, gdzie wystąpił zaledwie w kilku meczach nie strzelając żadnej bramki. Wielokrotnie piłkarz ten nie łapał się do składu drużyny dlatego zdecydował się na przejście do drużyny z Łużyc.

http://www.kicker.de

Dla mnie niezrozumiały ruch ze strony Energie. Co prawda, żeby być dalej w walce o awans muszą mieć szerszą kadrę, aby w razie czego dokonywać rotacji i nie dostać zadyszki w walce z szeroką kadrą Herthy i FCK. Ale ten poziom ściąganych zawodników wydaje się być zagadką.

Ciekawostką jest, że piłkarz ten był na początku sezonu 2010/2011 testowany przez Polonię Warszawa i Arkę Gdynia i nie przeszedł testów????
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
010// nawet sobie nie wyobrażasz jakich piłkarzy na testach miały polskie kluby ;), głowa moja za mała na ślepotę polskich skatów ;]
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Raffael w Schalke


Brazylijski napastnik Raffael po półrocznym pobycie w Dynamie Kijów, wraca do Bundesligi.

Schalke wypożyczyło zawodnika do końca sezony, Niemcy zaznaczyli sobie opcje pierwokupu. Drużyna z Gelsenkirchen zdecydowała się na aktywny udział w okienku transferowym, głównie za sprawa kontuzji Ibrahima Afellaya którego leczenie ma potrwać jeszcze około dwóch miesięcy. Sam zawodnik znany jest bliżej widzom Bundesligi, do lipca 2012 roku występował w Berlińskiej Hercie, w której zaliczył 140 występów, strzelając przy tym 33 gole. Raffael zagrał w tym sezonie w Lidze Mistrzów, w koszulce Dynama dlatego nie będzie mógł reprezentować Schalke w tych rozgrywkach.

kicker.de
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Diouf się sprawdził, kolej na Federico Machede
Napastnik Manchesteru United, Federico Macheda nowym piłkarzem niemieckiego Stuttgartu. Włoch spędzi w klubie Bundesligi kolejne sześć miesięcy na zasadzie wypożyczenia.
- Obserwowaliśmy go od dawna. Był jednym z graczy na naszej ścisłej liście życzeń - stwierdził dyrektor sportowy Stuttgartu, Fredi Bobic.
Macheda, który ostatnio wypożyczony był do włoskiej Sampdorii i Queens Park Rangers także jest zachwycony przeprowadzką do Niemiec.
- Śledziłem Bundesligę i naturalnie wiele wiem o Stuttgarcie. Jestem zachwycony, że będę mógł grać dla tego klubu - wyznał Macheda.
bundesliga.goal.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Eugen Polański w Hoffenheim. Dobra decyzja.


Eugen Polanski podpisał w piątkowe popołudnie kontrakt z TSG Hoffenheim. Reprezentant Polski podpisał umowę z nowym klubem do końca czerwca 2015 roku.

Polanski karierę rozpoczynał w Borussii Moenchengladbach z której przeniósł się w 2008 roku do Getafe. na hiszpańskich boiskach grał przez zaledwie jeden sezonu - od lipca 2009 roku był zawodnikiem FSV Mainz.

W obecnym sezonie Polanski wystąpił w 12 spotkaniach ligowych swojego zespołu.

Hoffenheim zajmuje dopiero 16. miejsce w tabeli niemieckiej Bundesligi.

bundesliga.goal.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Srdan Lakić przeszedł z Wolfsburga do Eintrachtu Frankfurt


Chorwacki napastnik Srdan Lakic przeszedł z Wolfsburga do czwartego zespołu niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej Eintrachtu Frankfurt. Został wypożyczony do czerwca 2014 roku.

&quot;Cieszymy się, że udało się doprowadzić ten transfer do skutku. Pozyskaliśmy napastnika dobrze grającego głową, idealnie pasującego do naszego zespołu&quot; - powiedział trener Eintrachtu Armin Veh.

Przed związaniem się z VfL Wolfsburg 29-letni zawodnik występował m.in. w Hertcie Berlin i Kaiserslautern. Ostatnio był wypożyczony do przedostatniego w tabeli Hoffenheim. W 68. meczach niemieckiej Bundesligi zdobył 16 goli.

Po 19 kolejkach niemieckiej ekstraklasy Eintracht z dorobkiem 33 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli i do trzeciej Borussii Dortmund traci trzy pkt.

bundesliga.przegladsportowy.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom