>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2017/2018 (28.12.2017 - 06.01.2018)

Status
Zamknięty.
T 126

tajemniczy

Użytkownik
A mogę zapytać jaki Bukmacher? Bo jeżeli dodamy podatek to ten marny typ dnia daje nam kurs 1,4??? Norweg ostatnimi czasy nie zachwyca owszem oddaje równe skoki, ale bez błysku i dziś musiałoby dziś mocno wiać mu pod narty, żeby powalczył o najwyższe lokaty. Z tego co widzę to Tande notuje mały regres formy. O Peterze wypowiadałem się parę postów wstecz i widać, że powraca do dobrego i równego skakania i miejsca kolo podium dzisiejszym konkursie są realne.
Nazywać to typem dnia jest grubo na wyrost!! Owszem jeżeli mielibyśmy kurs na Tandego ok 3 to mógłbym się jeszcze zgodzić. Ja daje szansę Prevcowi 55%-45%
Pozdrawiam
Bukmacher Fortuna, więc tak jest podatek, ale myślę że podobny typ da rade też wyłowić u bukmacherów bezpodatkowych. Mówiąc typ dnia mam na myśli bardziej okazje dnia, gdyż moim zdaniem kurs na Norwega w tej parze powinien być w okolicach 1,30 zamiast 1,60, dlatego że Norweg chyba w każdym konkursie był lepszy od Petera. I kurs jest wysoki tylko dlatego że bukmacherzy sugerują się wczorajszym dniem, a jak napisałem wyżej Norweg ewidentnie olewa dzień przed zawodami (bierze gorszy kostium, nie przykłada się, nie wiadomo - ale ewidetnie to widać w przytoczonych przeze mnie rezultatach). Uważam że jedyna szansa żeby ten typ nie wszedł to złe warunki dla Norwega przy jednocześnie dwóch perfekcyjnych skokach Prevca (takich jak ten w kwali). Ale o to może być ciężko (Prevc nie jest powtarzalny - w 1 treningu był 22, w mistrzostwach Słowenii kilka dni temu był za Zajcem, Bartolem)
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Bardzo ciekawy Turniej Czterech Skoczni nam się szykuje. Nie ma jednego, głównego faworyta, ale jest przynajmniej 8-10 zawodników, którzy są w stanie wygrać, czy stanąć na podium. Niemcy Freitag i Wellinger, Norwegowie Tande i Forfang, Kamil Stoch, Stefan Kraft, Junshiro Kobayashi czy choćby Dawid Kubacki czy Piotr Żyła.
Ciężko wcześniej wytypować zwycięzcę czy miejsce na podium, albo przynajmniej jest to nieopłacalne. Dlatego lepiej przyjrzeć się konkretnym parą h2h na pojedynczy konkurs.
Richard Freitag - Stefan Kraft. @ 1,45 ✅✅✅
Freitag jest bardzo bardzo mocny. Wygrał w tym sezonie już 3 konkursy Pucharu Świata i taką formę przywiózł na TCS. Znakomicie prezentował się na treningach i wygrał kwalifikacje z dużą przewagą. Natomiast szczyt formy Austriaka najprawdopodobniej jest przygotowany na Igrzyska Olimpijskie, więc moim zdaniem dzisiaj mocniejszy będzie Niemiec, tym bardziej przed własną publicznością w Oberstdorfie.
Kamil Stoch - Junshiro Kobayashi @ 1,60 ✅✅✅
Polak podobnie jak w przypadku Austriaka jest przygotowany na obrone tytułów Olimpiskich. Z każdym skokiem wygląda to co raz lepiej. Fenomenalnie poleciał na drugim treningu. W kwalifikacjach bardzo mocno wiało i jego średni skok był trochę dziełem przypadku. Japończyk wystartował fenomenalnie, wygrał w Wiśle i w dalszym ciągu jest bardzo mocny. Wczoraj w kwalifikacjach drugie miejsce, ale moim zdaniem w konkursie więcej argumentów przemawia za Kamilem Stochem. Konkurs, ważny turniej to dużo większe obciążenie psychiczne niż zwykły konkurs czy tym bardziej kwalifikacje.
Dawid Kubacki - Jernej Damian @ 1,70 ✅✅✅
Mimo że kurs przy opodatkowanym bukmacherze na singla nie jest korzystny to aż żal nie skorzystać z takiej promocji. Forma Kubackiego zwyżkuje i w tym momencie stać go na miejsca 3-7, natomiast Damjan po za jednym zwycięstwem, które według mnie ejst zasługą formy dnia, nie prezentuje się jakoś wybitnie. Słoweniec jest bardzo niestabilnym zawodnikiem w przeciwieństwie do Polaka, który w każdym konkursie plasuje się na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Bardzo ciekawy Turniej Czterech Skoczni nam się szykuje. Nie ma jednego, głównego faworyta, ale jest przynajmniej 8-10 zawodników, którzy są w stanie wygrać, czy stanąć na podium. Niemcy Freitag i Wellinger, Norwegowie Tande i Forfang, Kamil Stoch, Stefan Kraft, Junshiro Kobayashi czy choćby Dawid Kubacki czy Piotr Żyła.
Ciężko wcześniej wytypować zwycięzcę czy miejsce na podium, albo przynajmniej jest to nieopłacalne. Dlatego lepiej przyjrzeć się konkretnym parą h2h na pojedynczy konkurs.
Richard Freitag - Stefan Kraft. @ 1,45
Freitag jest bardzo bardzo mocny. Wygrał w tym sezonie już 3 konkursy Pucharu Świata i taką formę przywiózł na TCS. Znakomicie prezentował się na treningach i wygrał kwalifikacje z dużą przewagą. Natomiast szczyt formy Austriaka najprawdopodobniej jest przygotowany na Igrzyska Olimpijskie, więc moim zdaniem dzisiaj mocniejszy będzie Niemiec, tym bardziej przed własną publicznością w Oberstdorfie.
Kamil Stoch - Junshiro Kobayashi @ 1,60
Polak podobnie jak w przypadku Austriaka jest przygotowany na obrone tytułów Olimpiskich. Z każdym skokiem wygląda to co raz lepiej. Fenomenalnie poleciał na drugim treningu. W kwalifikacjach bardzo mocno wiało i jego średni skok był trochę dziełem przypadku. Japończyk wystartował fenomenalnie, wygrał w Wiśle i w dalszym ciągu jest bardzo mocny. Wczoraj w kwalifikacjach drugie miejsce, ale moim zdaniem w konkursie więcej argumentów przemawia za Kamilem Stochem. Konkurs, ważny turniej to dużo większe obciążenie psychiczne niż zwykły konkurs czy tym bardziej kwalifikacje.
Dawid Kubacki - Jernej Damian @ 1,70
Mimo że kurs przy opodatkowanym bukmacherze na singla nie jest korzystny to aż żal nie skorzystać z takiej promocji. Forma Kubackiego zwyżkuje i w tym momencie stać go na miejsca 3-7, natomiast Damjan po za jednym zwycięstwem, które według mnie ejst zasługą formy dnia, nie prezentuje się jakoś wybitnie. Słoweniec jest bardzo niestabilnym zawodnikiem w przeciwieństwie do Polaka, który w każdym konkursie plasuje się na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki.
Powiedz gdzie mamy to obstawić ?! Do 15 było typowanie a Ty podajesz to po serii próbnej ...
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Nono Kamil Stoch jest już wielki... Zapowiada się ciekawy turniej sam osobiście postawiłem na Fraitag że wygra przynajmniej jeden konkurs ale o to będzie bardzo ciężko.... Ale poziom adrenaliny rośnie zobaczymy jak będzie po dzisiejszym zawodach myślę że błędnie postawiłem. Jeszcze 3 konkursy.
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Ga-Pa Kwalifikacje :
Kraft - Forfang 2 @ 2,06 Fortuna
Tande - Hayboeck 1 @ 1,40 Fortuna

Dziś gram pod lepszą dyspozycje Norwegów po lepszych kursach. Norwegowie co roku najlepiej wypadają właśnie na tej skoczni ze wszystkich turniejowych. Austriacy przeciwnie. U siebie są mocni, w Obersdorfie dobrze zaczynaja, ale tej skoczni nie lubią o czym otwarcie mówią.Trochę wyników na potwierdzenie: Tande w zeszłym roku tutaj wygrał wyraźnie deklasując resztę stawki w równych warunkach. Dla porównania w Obersdorfie rok temu był poza podium, a w Bischoschofen w 2 dziesiątce. Jacobsen (stylem zbliżony do Forfanga) zawsze był tutaj groźny (wygrał tu 2 razy, w tym w sezonie 2014/15 potrafił tu wygrać mając przeciętny sezon, gdzie jego najlepszym miejscem nie licząc Ga-Pa było miejsce 5). Historia Forfanga nie jest tu długa ale 2 lata temu gdy miał niezły sezon był tu 4. Austriacy przeciwnie: Kraft w sezonie w którym triumfował w tcs z lokatami 1,6,2,3 - tutaj własnie był najsłabiej bo 6-sty. Hayboeck w ostatnich 3 latach pod rząd również tutaj zajmował najgorszą lokatę.
Podsumowując korzystam z dobrych kursów przed treningami, które są wystawiane bardziej pod dyspozycje z Obersdorfu a Ga-Pa to inna skocznia. Kraft i Forfang są w podobnej dyspozycji, ale jako że Kraft tu zawsze skakał słabiej, a Forfang powinien wypaść lepiej niż w Obersdorfie, to uważam że typ warty uwagi. Co to typu Tande - Hayboeck to w zasadzie pewniak na tą chwile niemal na każdej skoczni, a jako że Tande tu rok temu wygrywał a Hayboeck nie błyszczał nawet gdy był w formie to prawdopodobienstwo tego typu wzrasta nawet do 99%. Warunki mają być równe więc wiatr nie powinien wypaczać wyników.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Tajemniczy:Jakoś tak nie widzę głębszego sensu typowania faworytów kwalifikacji,bo nie każdy się na nich spręża,nawet w TCS.Najlepszym nie bardzo zależy,z kim będą skakać w parze.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Na początek tripelek na klasyfikację końcową:
Tande-Kobayashi J. - 1,55
Freitag-Kraft -1,3
Hula-Kot - 1,45
Kurs: 2,92
Uważam, że jeśli nic złego w postaci upadku któregoś z moich faworytów, się nie zdarzy to ten tripel ma 99%ową szansę wygranej. Na obecną chwilę Tande jest cieniem samego siebie z poprzedniej edycji turnieju. Nie trafił kompletnie z formą. Wszystkie jego skoki w Oberstdorfie były przeciętne, w przeciwieństwie do Junshiro, któremu nie wyszedł tylko jeden skok, ale potrafił się poprawić i awansował w drugiej serii z 11 na 6 pozycję. Dla mnie faworyt jest tu tylko jeden i nie patrzę tylko przez pryzmat pierwszego konkursu, ale widzę najzwyczajniej zniżkę formy u Norwega. Druga para podobnie. Rysiek w życiowej formie, natomiast Kraft trochę się męczy tym skakaniem. Wczoraj w pierwszej serii trafił jako jedyny wiatr pod narty i tylko dlatego prowadził. Uważam, że przy tych warunkach powinien jednak odlecieć dużo dalej, co pokazał w drugiej serii Kamil. Patrząc na lekkość skakania w różnych warunkach, Freitag bije w obecnej chwili Stefana na głowę i nie widzę żadnych przesłanek ku temu, żeby Austriak mógł powalczyć z nim w końcowej klasyfikacji o lepszą lokatę. Ostatnia para to nasi rodacy, którzy są w zgoła odmiennej formie. Stefanek chwycił niesamowite czucie i nie wierzę w to co widzę! Myślę że pójdzie na fali i miejsce w 10 jest jak najbardziej realne w jego wykonaniu. Wczoraj dwa bardzo dobre skoki w niełatwych warunkach i życiowy sukces. Skacze bardzo równo w przeciwieństwie do Maćka, który szuka swojej formy sprzed roku. Jestem pewien że w końcowej klasyfikacji będzie między nimi spora różnica na korzyść Huli i dziwi mnie dość wysoki kurs na to zdarzenie.
I jeszcze perełka na kwale w GaPa.
Tande-Prevc P. -2 (2,15)✅✅✅
Idę w stronę Petera który potencjał ma ogromny. Widać że mentalnie się strasznie pogubił i potrzebna mu zmiana trenera. W Oberstdorfie skakał bardzo dobrze, aż do pierwszej serii konkursowej. Miał trochę pecha do warunków,ale nie zmienia to faktu, że skok mimo tego zepsuł. Kiedy skacze bez większej presji, to jego skoki wyglądają naprawdę dobrze. Myślę że będzie chciał się zrehabilitować za nieudany występ i skacząc z mniejszym obciążeniem psychicznym osiągnie dobry wynik w kwalifikacjach. Co do Tande, to już pisałem wyżej, iż uważam, że gdzieś zgubił swoją dobrą dyspozycję z początku sezonu i zdania nie zmieniam. Typ jest obarczony większym ryzykiem, niż typy powyżej, ale kurs na Petera jest moim zdaniem zawyżony, więc z tego korzystam.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
I jeszcze perełka na kwale w GaPa.
Tande-Prevc P. -2 (2,15)
Idę w stronę Petera który potencjał ma ogromny. Widać że mentalnie się strasznie pogubił i potrzebna mu zmiana trenera. W Oberstdorfie skakał bardzo dobrze, aż do pierwszej serii konkursowej. Miał trochę pecha do warunków,ale nie zmienia to faktu, że skok mimo tego zepsuł. Kiedy skacze bez większej presji, to jego skoki wyglądają naprawdę dobrze. Myślę że będzie chciał się zrehabilitować za nieudany występ i skacząc z mniejszym obciążeniem psychicznym osiągnie dobry wynik w kwalifikacjach. Co do Tande, to już pisałem wyżej, iż uważam, że gdzieś zgubił swoją dobrą dyspozycję z początku sezonu i zdania nie zmieniam. Typ jest obarczony większym ryzykiem, niż typy powyżej, ale kurs na Petera jest moim zdaniem zawyżony, więc z tego korzystam.
Z tym zgubieniem formy przez Tande, a stawianiem wyżej Prevca bym uważał. Kiedy podwieje pod narty, Norweg pewnie odleci. W Oberstdorfie warunki były jakie były, a nie od dziś wiadomo, że Norwegowie nie za bardzo radzą sobie z wiatrem z tyłu skoczni.
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
D.Kubacki - S. Hula
@1.45
Totolotek
Dawid i Stefan są w formie, ale Dawid to wciąż wyższy poziom od Stefana i myślę, że dziś Kubacki będzie nieco lepszy od Huli.
R.Koudelka - E. Klimov
@1.50
Totolotek
Rosjanin jest w słabej formie, a Koudelka jest lepszym skoczkiem przynajmniej o jedną klasę, wczoraj Klimov tylko 104 metry, a Koudelka 1 skok poprawny, jednak drugi słaby, ale przy obecnej formie Klimova, to myślę, że Koudelka spokojnie powinien wygrać tą rywalizację.
M. Kot - T. Takeuchi
@1.40
Totolotek
Maciek wczoraj drugi skok bardzo dobry i myślę, że ten skok dobrze podziała na polaka, więc tutaj stawiam, że Maciek będzie lepszy od Japończyka.
Powodzenia!!!
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Typy długoterminowe na ogólna klasyfikacje TCS
????Kraft - Wellinger 1 1,50⛔
Tande - Kobayashi.J 2 1,55
Eisenbichler - Żyła 1 1,40
Hula - Kot 1 1,45
= 4,15⛔ fortuna
Kraft w bardzo dobrej formie. Już przed turniejem na niego w tej parze stawiałem. Po pierwszym konkursie 8,8pkt przewagi więc to dodatkowy handicap a należy mieć na uwadze,że został jeszcze tylko jeden niemiecki konkurs a później przenosimy się do Austrii.
Norweg kompletnie nie poradził sobie w pierwszym konkursie gdzie były trudne warunki. Jak wiadomo jak podwieje pod narty to on odleci jednak tak na początku nie było i dopiero 20 lokata. 19,6pkt straty do Japończyka to bardzo duża jeśli się spojrzy ,że Kobayashi skacze dobrze nawet jak warunki nie są łatwe. Spora ta przewaga na kolejne konkursy.
Para przed turniejem dość wyrównana może lekko w stronę Niemca aczkolwiek ten ma problem żeby oddać dwa bardzo dobre skoki. Co do Piotrka to niestety nie jest to tak wysoka forma jak w tamtym roku i też często zalicza słabsze próby. Tak było też wczoraj gdzie jeden i drugi w drugiej serii słabiej ale Eisenbichler 117,5m a Żyła 109,5. Różnica aż 23,4pkt po pierwszym konkursie to duża zaliczka Niemca na pozostałe konkursy tym bardziej,że on potrafi odpalić.
Hula Mistrz Polski i widać że fajna forma pozostała i tutaj będzie się pewnie kręcił w okolicach pierwszej dziesiątki Maciek Kot nadal bez błysku nadal brakuje po kilka metrów w skokach. Jak wyjdzie jeden skok dobrze to w drugim brakuje i tak w kółko. Po pierwszym konkursie przewaga Huli 15,9 a i forma lepsza i stabilniejsza.
Bardzo liczę na ten kupon bo wygląda bardzo dobrze.
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Forfang 1-3 kwalifikacje 2.60 fortuna
O Norwegu pisałem już przy okazji długoterminówek, więc skupie się na jego wczorajszych skokach. Forfang zajął wczoraj 7 miejsce mimo bardzo odległej pozycji po 1 serii. Gdyby nie popsuł pierwszego skoku, to myślę, że powalczyłby spokojnie o podium. Stawiam dzisiaj na to, że zajmie miejsce w pierwszej trójce kwalifikacji. Kwalifikacje to tylko jeden skok, więc liczę na to, że akurat ten będzie bardzo udany. W kwalifikacjach do 1 konkursu zajął 5 pozycję, więc do trójki niewiele brakowało. Wczoraj do 2 serii awansował jako lucky loser. Mało brakowało aby Norwega zabrakło w konkursie. Myślę, że to mu da wysoką motywację na dobry skok w kwalach. Im wyższa pozycja tym przeciwnik może być łatwiejszy. Dodatkowo ktoś już tutaj wspominał, że Norweg lubi tą skocznię i był 2 lata temu 4. Po takim kursie próbuję.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Halvor Egner Granerud - Timi Zajc Kwalifikacje 1,85 bah ⛔ 31-16
Bardzo ciekawa para dwóch młodych zawodników na kwalifikacje w bahu. Norweg do tej pory nie ma większych problemów z przebrnięciem kwalifikacji. Co więcej, tylko dwa razy do tej pory nie awansował do drugiej serii. W ostatnich tygodniach jego forma idzie do góry i stać go by oddawać poprawne skoki. Wczoraj awans przez dyskwalifikacje Hubera ale mimo to pokonał go w parze. Nie trafiał niestety na dobre warunki w konkursie i dopiero 23. miejsce - jedno z gorszych w tym sezonie.
Słoweniec to mistrz swojego kraju w niedawno rozegranym konkursie. Ja jednak bym do tych zawodów nie przywiązywał aż nadto wagi. Wczoraj w parze pokonał doświadczonego Kasaiego, który jest cieniem zawodnika sprzed roku. Skok Japończyka był tak słaby, że nie można powiedzieć by Zajc w pierwszej serii miał jakąkolwiek poprzeczkę do pokonania. Ostatecznie zajął miejsce 26. Zajc w tym sezonie skacze w kratkę, potrafi zająć miejsce w TOP30 by następnego dnia nie przebrnąć kwalifikacji.
Granerud moim zdaniem jest lepszym i równiejszym zawodnikiem od swojego młodego kolegi. Że lepiej się spisuje pokazał podczas treningów i konkursu w Oberstdorfie. Sądzę, że i dziś to udowodni kolejny raz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom