>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej finałowy Ligi Światowej 2015 - Rio de Janeiro, 15-19.07.2015

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Amerykanie ostatnio mieli podobno spore problemy żołądkowe. Chyba w Polsce zlapali jakiegos wirusa. Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, natknalem się na taka informacje, więc wrzucam.
Co do meczu Brazylia - USA.
Brazylia stoi nad przepaścią. Impreza docelowa, a mogą skończyć turniej zanim Polacy rozpoczną Final Six.
Tak jak pisalem przy okazji meczu z Francja. Brazylia od lat gra tak samo. Ciagle ten sam system gry, w dużej mierze ciągle oglądamy te same twarze.
Czas nie stoi w miejscu, rywale też nie śpią.
Amerykanie jeżeli będą w dobrej dyspozycji to powinni wygrać.
Dla mnie głównymi faworytami do wygrania Ligi Światowej są obecnie Francuzi i Amerykanie (jeżeli nie będzie widać śladów tych problemow żołądkowych).

Co do Francji.
Niesamowicie patrzy się na ten zespol, na ten luz w grze. Świetnie się czują w swoim towarzystwie i widać, że to im pomaga na parkiecie.
Zresztą któras z dziennikarską pisała jak wyglądała większość wieczorów w wykonaniu Francuzów podczas MS w Polsce. Potrafią się bawić, ale wszystko w granicach rozsadku.

Team Yavbou!
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Amerykanie ostatnio mieli podobno spore problemy żołądkowe. Chyba w Polsce zlapali jakiegos wirusa. Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, natknalem się na taka informacje, więc wrzucam.
Od meczów z Polską do F6 trochę czasu minęło, nie wierzę, że Amerykanów lekarze nie zdążyli już ich odpowiednio wyprowadzić z tego ???? aczkolwiek takie rzeczy w trakcie sezonu przed ważnymi imprezami mogą wpływać negatywnie. Nie wydaje mi się jednak, że aż tak, no ale pożyjemy zobaczymy. Amerykanie w sumie lubią takie rzeczy ,flu games itp ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Polska - Włochy
+2,5 seta na Włochów po kursie 1,7!!!!! (STS) to chyba najlepsza opcja na dzisiejszy mecz Polaków z Włochami. Ja rozumie, że Włosi osłabieni (niby) ale 1,14 (a po odliczeniu 12% podatku kurs na Polskę wynosi ..... 1,0032) na win Polaków to jakaś kpina. Polacy nie są aż tacy mocni żeby dawać na nich takie kursy.
Włosi podbudowani wczorajszym zwycięstwem mają realną szansę na awans do półfinałów. Nie zdziwię się jeżeli dzisiaj sprawią kolejną niespodziankę. Ale mnie zadowala to co daje nam STS na zakład +2,5 seta w stronę Włochów. Jak dla mnie to promocja i 50% lokata.
Polacy tracili sety z mega słabymi ruskimi więc 1 set dla czujących krew Włochów to minimum.
IMHO of course.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Po tej patologii jakiej zagrali Serbowie Włosi zapewne dostaną od przeciętnych Polaków 3:0 w dupke co by kasa sie zgadzała kolejny raz.Wlosi zalatują amatorka granie czegokolwiek w ich strone to samobójstwo.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Polska - Włochy

+2,5 seta na Włochów po kursie 1,7!!!!! (STS) to chyba najlepsza opcja na dzisiejszy mecz Polaków z Włochami. Ja rozumie, że Włosi osłabieni (niby) ale 1,14 (a po odliczeniu 12% podatku kurs na Polskę wynosi ..... 1,0032) na win Polaków to jakaś kpina. Polacy nie są aż tacy mocni żeby dawać na nich takie kursy.
Włosi podbudowani wczorajszym zwycięstwem mają realną szansę na awans do półfinałów. Nie zdziwię się jeżeli dzisiaj sprawią kolejną niespodziankę. Ale mnie zadowala to co daje nam STS na zakład +2,5 seta w stronę Włochów. Jak dla mnie to promocja i 50% lokata.
Polacy tracili sety z mega słabymi ruskimi więc 1 set dla czujących krew Włochów to minimum.
IMHO of course.
Ale brednie, o jakie brednie...

Człowieku Włosi grali jak amatorzy, gdy nie mieli przyjęcia gubili się jak szlak. Jasno trzeba powiedzieć, że to co wyprawiali Serbowie w przyjęciu to kpina.... Polska obecnie jest poza zasięgiem i set urwany przez jakąś dekoncentracje to max. To my jesteśmy mistrzami świata. To my gramy jak z nut. Kuwa ludzie ogarnijcie się w końcu bo cebulactwo wasze bije po uszach. Polska jest stawiana w roli faworytów i papiery na wielkie granie to my mamy ot co.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 35

notmylvl

Użytkownik
Ja proponuję dubla:
over 3,5 seta w meczu Brazylia - Stany + Polska @1,61 Pinnacle 3/10. ✅
Stany z Brazylią powinny dać ciekawy wyrównany mecz, buki znów za bardzo faworyzują Brazylię, która wcale nie odstaje poziomem od reszty czołówki. Amerykanie sprawdzeni z czołówką, świetne przyjęcie, dobry serwis. Też liczę na długie spotkanie i ostateczne zwycięstwo Amerykanów.
Dorzucam jeszcze za drobne:
USA @2,5 Bet365 1/10 ⛔
USA +1,5 @1,763 Pinnacle 2/10 ⛔
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Ale brednie, o jakie brednie...
Człowieku Włosi grali jak amatorzy, gdy nie mieli przyjęcia gubili się jak szlak. Jasno trzeba powiedzieć, że to co wyprawiali Serbowie w przyjęciu to kpina.... Polska obecnie jest poza zasięgiem i set urwany przez jakąś dekoncentracje to max. To my jesteśmy mistrzami świata. To my gramy jak z nut. Kuwa ludzie ogarnijcie się w końcu bo cebulactwo wasze bije po uszach. Polska jest stawiana w roli faworytów i papiery na wielkie granie to my mamy ot co.
Chłopeczku to ty bredzisz jak potrzaskany.
Ha, ha. &quot;To my mamy papiery na wielkie granie ...&quot; - jeżeli to jest twoj argument za wygraną Polaków 3:0 to gratuluje. Mi wystarczy jak Włosi wygrają seta. &quot;Polska jest obecnie poza zasięgiem&quot; - poza zasięgiem kogo??? Niewiele brakowało a kacapy &quot;dosięgłyby&quot; Polaków. Nie wypisuj więc głupot i nie napinaj się kołku bo ci sęki postrzelają. Chcesz to graj 3:0 na Polaków. Twój cyrk - twoje małpy.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Chłopaczek nie bredzi jak potrzaskany. Ma rację, lepiej skupić się jednak na realnych typach na dzisiejszy dzień. Po wczorajszej Serbii chyba nie jeden pluje sobie w pyszczek..Dzisiaj na pewno strachem będzie poszaleć ze stawką, ale zawsze można spróbować co nie co odbić się od ziemi.
USA - Brazylia, gdyby to nie był mecz &quot;o wszystko&quot; dla Canarinhos to skłonny byłbym celować pewnie w USA, jednak obawiam się kilku czynników. Stres zarówno może pomóc, jak i przeszkodzić Brazylijczykom. Kto wczoraj oglądał to widział jak bardzo sędziowie dawali plamę, ale przypadkiem zawsze na korzyść Brazylijczyków. Ściany pomagają, nawet ten challange nie zawsze pomoże. Pomijając jednak te czynniki, jeżeli dzisiaj do składu nie wróci Wallace to moim zdaniem pożegnamy gospodarzy z Ligi światowej. Tam obecnie gra jeden zawodnik - Lucarelli. USA z każdym rokiem poprawia jakość siatkówki, w obecnych rozgrywkach pojawili się nowi, naprawdę silni zawodnicy. Za bardzo nie ma argumentów po stronie gospodarzy poza wlaśnie tym, że grają u siebie, ale wczoraj jakoś im to nie pomogło. Osobiście próbuję grać na czysty WIN w USA jednak za małą stawkę, lekko nieobliczalny pojedynek.
Brazylia - USA 2,50 @betsson ⛔
A co do spotkania pomiędzy naszymi rodakami, a Italią...Nie będę się nawet za wiele wypowiadał. Wczoraj to co grali Włosi to przypominało mi generalnie siatkówkę z liceum w kadrze SZKOŁY. Ile oni zagrali najprostszej krótkiej przez środkowego to aż zmiłuj sie Panie, że Serbowie nie potrafili tego przeczytać. Generalnie co wczoraj robili Serbowie to każdy widział, naprawdę tutaj poza masą niekulturalnych słów nic innego się nie pojawi. Polska to inna półka, wyszliśmy z grupy o naprawdę niemiłosiernie dużym potencjale, pokonaliśmy Iran w piekle, trzymamy poziom w zasadzie na każdym meczu. Nie wykluczam, że możemy stracić seta z powodu braku rozgrzania czy coś w tym stylu, ale to tyle. Mamy naprawdę silną pakę i każdy inny wynik niż 3:0, MAX 3:1 będzie dla mnie przeogromnym zaskoczeniem. Dlatego na to spotkanie polecałbym under punktowy.
Dzięki i pozdrawiam, trzeba wydymać buki po tym co Nam wczoraj zrobiły ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Maxwell Holt poniżej 9.5 pkt. @ 1.90 (1xbet) ✅
Dzisiaj ciężki mecz przed USA, po drugiej stronie Brazylia dla której jest to mecz o wszystko. Dla Holta również to nie powinien być łatwy mecz ze względu, że na środku w drużynie Brazylii jest Lucas i ten wysoki Isac, którzy na pewno będą utrudniać w bloku życie Maxwellowi. Przejrzałem statystyki środkowego USA z tegorocznej Ligi Światowej i trzeba przyznać że większość meczów to undery 9.5 pkt w jego wykonaniu. Z Polska jak się nie mylę nie wystąpił ani razu, możliwe że to kwestia jakiegoś urazu? Zobaczymy powinno być dobrze.
Polska - Włochy 1 @ 1.20 (1xbet) ✅
Wczoraj Serbia sama wyciągnęła rękę do Włochów, nie raz, nie dwa. Masa błędów, a Włosi grali po prostu słabo, to był komiczny mecz. Dzisiaj Polska to bierze, według mnie może nawet w trzech setach. Będzie izolda.
 
maverick_ 3

maverick_

Użytkownik
Naprawdę dziwią mnie wypowiedzi na temat poziomu gry Włochów. Według mnie BARDZO dobry mecz zagrali skrzydłowi: Lanza i Vettori. Szczególnie ten drugi dźwignął zespół i punktował. Młody na rozegraniu też nienajgorzej, jedynie z przyjęciem Makarony miały problem. Jestem pewien, że dzisiaj urwą seta, szkoda że oferta na bwinpremium zbyt bogata nie jest jak na ten moment. Będę grać live&#39;y dzisiaj. Z oferty która jest mam jeden typ:

Polska - Włochy over 161,5 po kursie 2,20 bwinpremium✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Brazylia - USA @2.50 Bet365
Brazylijczycy prezentowali się wczoraj podobnie do tego, jak przez ostatnie 6 tygodni Ligi Światowej. To nie jest już ta Brazylia, co parę lat temu. Zawodnicy się starzeją, a ich zastępców brak i coraz bardziej to widać. We wczorajszym meczu z Francją brakowało drugiego atakującego. Lucarelli bardzo dobre spotkanie, lider zespołu, ale Evandro już miał spore problemy, Murilo w ataku praktycznie nie istnieje. W pierwszym secie Francuzi popełniali sporo błędów własnych i z tego wzięła się przewaga Kanarków na początku meczu, jednak gdy Francuzi wyeliminowali choć trochę te błędy, to już zyskali kontrolę nad meczem.
Amerykanie natomiast bardzo dobrze prezentowali się w fazie grupowej. Tylko 3 przegrane spotkania, wygrali z nami 3 na 4 spotkania, co robi duże wrażenie, bo co, jak co, ale Polacy ostatnio wygrywają prawie każde spotkanie. Moim zdaniem USA jest głównym faworytem Final Six, mają zespół kompletny, świetny atak, skrzydła, na środku Lee robi świetną robotę zarówno w ataku, jak i na bloku, do tego silna zagrywka.
Podsumowując jeśli Amerykanie zagrają na normalnym, swoim poziomie to powinni poradzić sobie z tak dysponowaną Brazylią, która nie jest w najwyższej formie i już wczoraj dało się zauważyć bardzo duże zdenerwowanie w ich poczynaniach, co dzisiaj powinno być jeszcze bardziej widoczne, gdyż dla nich jest to mecz ostatniej szansy.
Polska - Włochy 3-0 @2.10 bet365
Wczorajsze spotkanie było jednym z dziwniejszych, jakie oglądałem w ostatnim czasie. Trudno wytłumaczyć, co wczoraj zrobili Serbowie, podejrzewam, że oni sami nie wiedzą, jak mogli przegrać to spotkanie. Włosi bardzo słabo wczoraj wyglądali, słabe przyjęcie, atak też nie specjalny, sporo błędów, a gra Serbii to już w ogóle kompromitacja. Naprawdę trudno wytłumaczyć, jak gracze takie pokroju mogą popełniać takie błędy i to seriami. Gdy Serbowie grali na średnim poziomie, to już Włosi nie mieli czego szukać i wyglądali jak dzieci we mgle.
Polacy to zespół o klasę lepszy od Serbii, a patrząc na wczorajszą ich grę, to trzeba powiedzieć, że Polacy są kilka poziomów wyżej od nich. Nasza kadra to zespół kompletny, poukładany, na każdej pozycji mamy gracza lepszego od Włochów i tak naprawdę seta możemy stracić tylko i wyłącznie notując jakiś katastrofalny przestój. Zwycięstwo za trzy punkty dają nam już awans i na pewno nasi siatkarze będą to chcieli szybko załatwić.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Mam przeczucie, że dzisiaj będzie duże zdziwko dla wszystkich, którzy pograją USA po wczorajszym spotkaniu Brazylii z Trójkolorowymi. Publika masowo pogrywa Stany i jest to rzecz dość zrozumiała ale dla mnie dzisiaj wygrają Brazylijczycy. Po pierwsze aktualną kadrę Francji i samą grę oceniam lepiej niż ekipę USA, która potrafi zagrać dobre ale i beznadziejne spotkania. Francja od początku tego turnieju była zdecydowanie niedoceniana co pokazywały wcześniejsze śmieszne kursy na Brazylię oscylujące w okolicach 1.20. Tym razem bukmacherzy się ogarnęli i zaserwowali lepszy kurs, który jest warty rozpatrzenia.
Nie mam zamiaru dzisiaj grać żadnych overów punktowych czy setowych z jednej przyczyny, że Brazylia dzisiaj musi zagrać to spotkanie najlepiej jak potrafi, bo jeśli tego zwyczajnie nie zrobi to straci możliwość na grę w półfinałach. Brazylia jest pod ścianą, a turniej rozgrywany jest na ich ziemi. Tak naprawdę w tym meczu to Brazylia musi, a Stany tylko mogą, bo w razie porażki i tak otrzymają kolejną szansę w spotkaniu z Francją z którą powinni poradzić sobie według mnie lepiej niż Brazylia.
Najważniejszym aspektem w grze Brazylii jest zdecydowanie brak Wallece&#39;a. Jeśli ten zawodnik dzisiaj będzie w pierwszym ustawieniu to według mnie Brazylia powinna sobie poradzić, bo wczorajszy mecz pokazał przede wszystkim jedno, że Evandro nie nadaje się do takiego teamu jak Brazylia.
Może Brazylia nie przekonuje ale przede wszystkim gra u siebie i nie zagrają dwóch słabych spotkań pod rząd, bo to zwyczajnie nie w ich stylu i na pewno powinni dzisiaj rozdawać karty. Stany Zjednoczone pomimo tylko trzech przegranych w ciągu całej LŚ wcale nie osiągali jakichś fenomenalnych wyników. Umówmy się, że w Iranie zostali dwukrotnie po prostu zniszczeni gdzie nie funkcjonowało totalnie nic tak jak powinno i była to różnica dwóch klas, bo USA wyglądało jak dzieci we mgle. Przegrali jedno spotkanie z nami na wyjeździe i wygrali to ostatnie w którym tak naprawdę bardziej opłacało się przegrać (więc nie biorę tej wygranej pod uwagę). O wszystkich meczach z rezerwowym teamem Rosji nawet nie wspominam.
Reasumując USA gra bardzo dobrze u siebie ale wygląda słabo na wyjazdach. Brazylia jest pod kreską i muszą spróbować wygrać to spotkanie najlepiej 3:0 (co będzie bardzo ciężkim zadaniem) - bo wtedy mają pewny awans do półfinału. Każdy inny wynik będzie powodował oglądanie się na wynik rywalów w następnym spotkaniu.
Możliwe, że wygra tutaj USA i się zdziwię ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby Brazylia w turnieju finałowym u siebie nie potrafiła wygrać przynajmniej jednego spotkania grupowego. Na koniec dodajmy to, że hala zawsze pomaga - challenge są podpowiadane przez organizatorów (czy warto brać czy nie brać), sędziowie będą starali się pomóc gospodarzom (we wczorajszym spotkaniu było to nagminne). Zresztą czysto marketingowo też będzie opłacało się, żeby Brazylia rozegrała 2 kolejne mecze (1 w półfinale i następny w meczu finałowym/o 3 miejsce).
Brazylia - Stany Zjednoczone 1 @ 1.59 Pinnacle ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Watpie zeby Brazylia czy też Amerykanie wygrali gładko 3:0. Biorąc pod uwagę statystyki z ostatnich lat można dostrzec iż często spotkania kończyły się wynikiem 3:1 dla którejś z ekip - 13 spotkań - 10 z wynkiem 3:1, 3 z wynkiem 3:0. Dziś zapowiada się powtórka z rozrywki. Brazyliczycy zostali wczoraj ograni w piękny sposób przez Francuzów i do kolejnego spotkania podejdą z podwójna motywacją. Amerykanie natomiast są w dobrej formie i wątpie, że oddadzą to spotkanie 3:0.
Brazyliczycy w tej edycji Ligi Światowej tylko 3krotnie wygrywali 3:0 - dwukrortnie z Italia i raz z Australia. Czyli na 13 spotkań w tym sezonie 10 zakończyło się wynkiem 3:1 dla którejś ze stron. Brazylia ani razu nie przegrała 3:0.
Natomiast na 12 pojedynków USA 8 zakończyło się wynkiem 3:1. 4 pozostałe to porażki po 3:0 z Iranem i 2 zwycięstwa z Rosja. Statystyki nie grają natomiast nakreślają pogląd na daną sytuację i wiele wskazuje na to iż zobaczymy wyrównane spotkanie ze sporą ilością punktów. Moja propozycja:


Brazylia - USA =&gt; Over 185,5 =&gt; 2,00
✅✅✅ 200 pts
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hills 3

hills

Użytkownik
Polska 3 - 1 Wlochy @3.00 - bet365 ✅

Polska jest murowanym faworytem, jednak Wlosi powinni urwac przynajmniej jeden set. Oto jak wygladaly potyczki z Wlochami za kadencji Antigi:

Liga Światowa 2014 (Bari), Włochy - Polska 3:1 (25:22, 20:25, 25:23, 25:20)
Liga Światowa 2014 (Rzym), Włochy - Polska 3:1 (25:21, 25:20, 15:25, 25:17)
Liga Światowa 2014 (Katowice), Polska - Włochy 3:2 (25:23, 24:26, 26:24, 25:27, 15:10)
Liga Światowa 2014 (Łódź), Polska - Włochy 3:1 (25:22, 25:23, 23:25, 25:15)
Mistrzostwa świata 2014 (Łódź), Polska - Włochy 3:1 (19:25, 25:18, 25:20, 26:24)

Polacy wiedza, ze moga przegrac wylacznie set, wiec zakladam ze wynik 3:1 jest bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
profeta 79

profeta

Użytkownik
W Polsce jest duży respekt przed USA, bilans Antigi ze Stanami to 4-1. Na MŚ wyglądali dobrze do momentu meczu z Argentyną. Na MŚ nie było dwóch graczy którzy robili furorę w fazie grupowej LŚ Rusella i Jaeschke . Dzięki temu skład jest bardziej kompletny. Anderson i Sunder mają na skrzydłach wartościowych pomocników. Dzięki uniwersalności Andersona Stany mają kilka wariantów taktycznych . Opcją rezerwową będzie Troy. Najważniejszym pytanie przed mecze. Co z Wallacem ?
Brak pierwszego atakującego jeszcze bardziej upraszcza grę Brazylii. Murillo w ataku nie istnieje, nawet kiedy blokującym jego strefę był Toniutti sypacze nie posyłali mu piłek. USA takiej dziury w bloku nie ma. Visotto który został awaryjnie powołany wygląda jakby przed chwilą wrócił z imprezy organizowanej przez Travice i Zajcewa . We wczorajszym meczu Brazylijczycy ratowali się blokiem oraz obroną. W tym momencie na topowym światowym poziomie grają tylko Lucas, Bruno i Lucarelli który wczoraj trzymał atak. Wallace można do tej grupy dopisać pod warunkiem że będzie w pełni formy - na co się nie zanosi. Brazylia w tym momencie nie wyznacza światowych standardów w siatkówce. Amerykanie tak jak Francuzi mają całą masę opcji w ataku . W obronie na pewno brakuje im trochę do najlepszych ekip . Natomiast możliwościami fizycznymi górują nad większością ekip. Nie można grzebać za wcześnie gospodarzy, bo stać ich na dobrą grę na dzisiaj wygląda to słabo.

USA +1,5 1,75 bet365
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sorry, że na szybko, ale wcześniej nie miałem czasu:
Brazylia -1.5 (2.10) Marathon ✅
Polska -1.5 (1.33) Marathon
✅
Wygląda pięknie. Taki kurs na Brazylie jest niezrozumiały, USA to nie Francja i potencjałem żabojady zjadają Amerykanów. USA nie pokazało żadnej oszałamiającej siatkówki w fazie grupowej, Iran potrafił ich trzepać aż miło, Polakom również w niektórych momentach to się udawało. Brazylia nie zagrała wczoraj złego meczu, po prostu Francja jest obecnie poza zasięgiem, nie to co USA.
Polska to lokata, Włosi są amatorscy do bólu, nie mają prawa tutaj ugrać dwóch setów, gorzej niż Serbia zagrać się nie da, więc o jakiejkolwiek stracie punktów nie ma mowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 58

cesarz

Użytkownik
Krótko i tematycznie
Nie widzę choćby cienia szansy na wygraną Włochów w dzisiejszym meczu dlatego, też kurs na zwycięstwo Polaków @ 1,18 ✅ dokładam sobie bez żadnych zmartwień, klasyczne podbicie ako do kuponu na LE w piłce nożnej ???? ale nie o tym...

Polska - Włochy
Handicap setowy Polska (-2.5) @ 2,20 ⛔ Kurek fatalny mecz i jednak odpuściliśmy za bardzo

Nie rozumiem dlaczego niektórzy sieją tu ferment i dają jakieś szanse Włochom.
Szanujmy się i rozsądnie podchodźmy do sprawy.
Jeśli tylko Nasi zagrają choćby na 70% swoich możliwości to &quot;makarony&quot; nie mają czego szukać ????
Oglądałem wczoraj mecz Serbia - Włochy i muszę przyznać, że aż oczy bolały...
Serbowie masa błędów, w ogóle tragedia, nie ma o czym gadać, żenująco.
Włosi choć wygrali, to absolutnie o ich grze dobrego słowa powiedzieć nie można.
Proste do &quot;bulu&quot; (pozdrawiam Panie Bronisławie K.) rozegranie, ale nie ma się co dziwić skoro wyrwali chłopaka prawie prosto z matury, bo Travica i spółka poszaleli ????
Birarelli trzyma jako tako środek, ale Fabian jak zacznie rzucać po skrzydłach u nas to i jemu się zakręci w głowie ????
Na ataku Vettori, cóż szału nie ma, co łatwiejsze to kończy, ale jak trafi się jakaś trudniejsza piłka to problem. Często uderza do prostej i ten kierunek ma opanowany, więc trzeba zamykać prostą blokiem.
Przyjęcie słabiutkie, Lanza jedynie coś tam szarpie, ale co sam zrobi?
Ponadto Włosi wczoraj ciężki pięciosetowy bój stoczyli, który zakończył się po północy, więc do hotelu wrócili pewnie około 2 w nocy, a nie sądzę, że Ci w większości młodzi chłopcy zasnęli szybko, za dużo wrażeń...

Reasumując:
Jeśli Nasi nie poluzują sobie za bardzo to bez problemu są w stanie wygrać 3:0, każdy zbędny set to dodatkowe zmęczenie, a warto bo jutro z Serbami, a oni drugiego tak słabego meczu nie zagrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom