>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - mężczyźni (Berlin 5-10 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Grupa A
SERBIA
POLSKA
NIEMCY
BELGIA

Grupa B
FINLANDIA
ROSJA
FRANCJA
BUŁGARIA​

Awans do Rio zapewni sobie tylko zwycięzca turnieju w Berlinie. Zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce zagrają w interkontynentalnych turniejach kwalifikacyjnych, w których także będzie można wywalczyć „przepustkę” do Rio de Janeiro.

Plan transmisji w TVP -&gt; http://satkurier.pl/news/123459/plan-siatkarskich-kwalifikacji-do-rio-w-tvp.html


Strona odnośnie kwalifikacji, statystyki, mecze itp -&gt; http://www.cev.lu/Competition-Area/competition.aspx?ID=836&amp;amp;PID=1412


Zapraszam do dyskusji ;)
 
M 418

maat

Użytkownik
Wrzucam tutaj jeszcze raz mój post z działu &quot;Pozostałe rozgrywki&quot;, nie było tematu osobnego więc usuńcie tamten wpis ;)

Na 1 dzień turnieju kwalifikacyjnego do IO w Berlinie pograłem lekko taki kupon:

Polska - Serbia over 3.5 seta @1.42 ✅
Finlandia - Rosja (-1.5 seta) @1.16 ✅ 0:3
AKO 1.65Ónibet

Ze względu na to, że jest to dopiero pierwszy dzień turnieju ciężko jest moim zdaniem wyłonić zwycięzce w pierwszym meczu Polaków. Początkowy kurs w okolicach 1.68 można było rozważyć, obecne 1.5 na Polskę w mojej ocenie nie do gry.

Serbowie na turniej do Berlina przyjechali bez Starovicia (kontuzja). Jego miejsce a zarazem zmiennikiem Atanasijevicia będzie występujący we włoskiej Piacenzie Drazen Luburić. Co do pozostałych pozycji - mankament w ekipie serbskiej to pozycja rozgrywającego oraz libero. Para Jovović-Brdjović nie gwarantuje odpowiedniej jakości. Podobnie na pozycji libero zestawienie Rosić-Majstorović to czuły punkt w przyjęciu.

Warto dodać, że ze względu na złe warunki atmosferyczne przyjazd Serbów do Berlina opóźnił się przez co nie odbył się zaplanowany na niedzielny wieczór trening w Max-Schmelling-Halle.

W kadrze Polski Mika i Kubiak nie są w pełni sił z powodu urazów. Na pozycji atakującego brak alternatywy dla podstawowego atakującego podobnie jak u Serbów. Wiele zależeć będzie od postawy Bartka Kurka oraz rozegrania, na które po ME narzekał Antiga.

Ciężko dodać coś więcej i wróżyć z fusów - wszystko zweryfikuje boisko i pierwszy mecz, który w mojej ocenie nie będzie łatwy ani krótki. 3:0 w jedną czy drugą stronę mało realne.

Mecz Rosji z Finami powinien zakończyć się w 3 setach, ogromna przewaga po stronie Rosjan na każdej pozycji. Finowie krótko mówiąc są po prostu słabi i ciężko będą mieli walczyć równo przez cały mecz z reprezentacją Rosji. Przegrany set będzie tutaj niespodzianką, ja wolę jednak mimo wszystko zabezpieczyć się przed ewentualną niespodzianką grając -1.5 seta.

Gram te typy delikatną stawką, bo to dopiero początek turnieju i po pierwszych meczach będziemy wiedzieć coś więcej.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polska (1.43) Unibet
Kto się pospieszył złapał i 1.55, ale i to trzeba brać szybko i z pocałowaniem ręki bo to typ promocyjny jest. Polska jest ekipą dużo bardziej ułożoną i z obecną formą Kurka niczym nie ustającą na bombie od Serbii, która jak wiadomo straszy swoim Atanasijevicem. Przyjęcie Serbów bardzo newralgiczne, Petric, Nikic i bracia Kovacevic nie gwarantują tak naprawdę żadnego większego poziomu, ani na przyjęciu ani w ataku. Nikola pięta achillesowa zespołu z Novosibirska, nie sądzę aby grał. Uros + Nikic tak powinno to wyglądać, ale również nie jest to mocarna para która będzie sobie radziła na wysokiej piłce, a wysokich piłek będzie dużo tutaj do gry to oczywiste. Nie widzę tutaj większych szans dla Serbii, gramy świetną siatkówkę od czasó kiedy objął nas Antiga, Serbowie z grającą o nic reprezentacją Polski na LŚ wygrali, ale drugi raz się to nie powtórzy, nie w meczu o taką stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Para Jovović-Brdjović nie gwarantuje odpowiedniej jakości.
Jeśli Jovović będzie grał tak jak w klubie, czyli poprawnie, to może być problem dla Polski, z tym, że z drugiej strony on zawsze ma problem ze swoją grą w reprezentacji.
bracia Kovacevic nie gwarantują tak naprawdę żadnego większego poziomu, ani na przyjęciu ani w ataku. Nikola pięta achillesowa zespołu z Novosibirska, nie sądzę aby grał.
Ciężko mu będzie o grę skoro nie ma go w ogóle w kadrze.
Urosa chyba dawno widziałeś w grze...
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Serbia

Polska to druzyna ktora osiadla po zdobyciu mistrzostwa swiata( Krazy teoria, ze byly one kupione i sedziowie ewidentnie w waznych momentach mylili sie na korzysc ,naszych&#39;) ktora bedzie przesladowal brak postawienia &#39;kropki nad i&#39;. Format kwalifikacji jest taki wredny, ze mistrz swiata nie ma kwalifikacji olimpijskiej - inna sprawa ze daje sobie glowe uciac ze mistrz ma kwalifikacje to Polska nie bylaby mistrzem.
W waznych zawodach Polska dostaje niemocy i trzesa im sie nogi i przegrywaja z byle kim. Co z tego, ze wygrali 10 meczow w Grand Prix skoro przegrali decydujacy? Ewidentnie druzyna ma problem mentalny i nie ma sensu analizowac sily przeciwnika bo zeby wygrac ten mecz potrzebuja pokonac sami siebie.
Polacy sa przemeczeni terminarzem, ciazy na nich presja fanow, nikt nie wyobraza sobie ze sie &#39;mistrzunie&#39; nie zakwalifikuja, no zobaczymy.

Moim zdaniem Polska nie zakwalifikuje sie z tego turnieju, zostanie im turniej ostatniej szansy (to tez argument zeby &#39;Polacy-nic sie nie stalo), mam nadzieje tylko ze nie wcisna ich na igrzyska naginajac reguly, awans trzeba wywalczyc na sportowo.

Dlaczego Polacy przegraja/nie zakwalifikuja sie?

- wymeczenie czolowych zawodnikow
- brak umiejetnosci radzenia sobie z presja
- duza przerwa przed turniejem wyrownuje szanse druzyn
- nadmierna eksploatacja ligowa czolowych polskich zawodnikow

Moim zdaniem dawanie wszystkiego z siebie w peryferyjnych zawodach dla telewizji typu liga swiatowa brutalnie odbija sie na jakosci, swiezosci, zdrowiu zawodnikow i potem dostaja baty na naprawde waznych zawodach. Nikt nie powie tego glosno gdyz bylby potraktowany tak jak ten co nazwie Wladyslawa Bartoszewskiego szmata

Juz raz byla euforia po wygraniu ligi swiatowej 2012 - w Londynie kazdy wie jak bylo potem baty z byle kim

Tak samo bedzie w roku olimpijskim, ciekawi mnie bardzo co bedzie jak Polacy przegraja turnieje kwalifikacyjne. Na tym turnieju jest pelno znakomitych druzyn!
--------------------


Rozumiem ze jak Polacy zajma 4 miejsce i nizsze maja juz po olimpiadzie ostatecznie?
 
M 418

maat

Użytkownik
Rozumiem ze jak Polacy zajma 4 miejsce i nizsze maja juz po olimpiadzie ostatecznie?
Awans na igrzyska olimpijskie uzyska tylko zwycięzca turnieju. Zespoły z miejsc 2-3. będą mogły uczestniczyć w światowym turnieju eliminacyjnym, który będzie ostatnią szansą zdobycia awansu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
No to bedzie piekielnie ciezko tutaj wywalczyc awans. Francuzi zdecydowanie odstaja. Inna sprawa ze system jest skrajnie niesprawiedliwy dla europejskich druzyn, nie oszukujmy sie nawet taka Belgia jest lepsza od Angloli. Dlaczego nie maja jechac p o prostu najlepsi ale sa jakies bzdurne parytety?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wszystko tak na prawdę zależy od pierwszego meczu, z Serbią właśnie.
Przegrywając, każdy kolejny mecz mamy o życie. Jeśli wygramy to my rozdajemy karty. Z grupy wyjdą dwa zespoły.
Na papierze wydaje się że Belgia będzie dostarczycielem punktów. Więc zostają bezpośrednie mecze Polski Serbii i Niemców, którzy graja u siebie wiec można im dopisać plus do skilla.
Uważam, że jeśli jutro wygramy z Serbią to w weekend bijemy się o bilety przynajmniej do Azji. Francja jest raczej poza zasiegiem, a Ruscy hmm jak już znajda się w fazie o &quot;medale&quot; to też uważam że dziś beda poza zasięgiem naszych.
Także realnie patrząc jutro najwazniejszy mecz turnieju. Wygrywajac, uwazam że możemy bukować hotel w Azji na eliminacje a co za tym idzie i bilety do RIO, bo z tamtego turnieju ciężko nie awansowac!
Ja jutro poczekam na pierwszy set, bo po kursie 1.3-1.4 na Polske to smiech.
Pre skłaniałbym się Serbia 3.0.bet365 ⛔
Wszyscy narzekają na Jovovica, owszem gość jest najsłabszym sypaczem spośród tych lepszym reprezentacji. Ale Serbia ma atuty na środku i w ataku aby mieć dobry wynik z Polska.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Ja też postaram się coś napisać po tym co zaobserwowałem w meczach reprezentacji. Na początek uważam, że faworytem do wygrania tego turnieju i bezpośredniego awansu na Igrzyska Olimpijskie jest kadra Francji. O nich dużo nie ma co pisać, bo grają swoje od kilku lat i w przeciągu tych lat w tym składzie osiągnęli naprawdę fenomenalne wyniki i prezentują kapitalną siatkówkę z którą problemy ma każda reprezentacja świata. Można powiedzieć, że stylowo Polska jest reprezentacją podobną do Francji, ale w mojej ocenie to Trójkolorowi są zdecydowanie lepszą drużyną na chwile obecną. Finlandia w drugiej grupie będzie dostarczycielem punktów i raczej bez żadnych problemów każdy z trójki pozostałych reprezentacji poradzi sobie z nimi bez większego problemu. Dla kogo jeszcze awans z drugiej grupy? Według mnie dla Sbornej mimo wszelkiego rodzaju problemów, które borykają ich w ostatnich latach. Nie ma co się oszukiwać, bo grają słabiej niż kiedyś, ale to ciągle bardzo mocna reprezentacja, która według mnie jest lepsza niż Bułgarzy, którzy zadowolą się prawdopodobnie 3 miejscem w grupie. Także z drugiej grupy wyjdzie pewnie Francja i Rosja.

Wracając do grupy naszych reprezentantów należy powiedzieć jedno, że to po pierwsze prostsza grupa niż wcześniej wspomniana i brak awansu z tej grupy byłby czymś zupełnie niezrozumiałym, a już przede wszystkim ogromnym rozczarowaniem. Polacy na papierze są zdecydowanie najsilniejszą ekipą, ale według mnie tylko i wyłącznie czysto wizualnie. Prawda jest taka, że nasza reprezentacja nie gra tego co grała na MŚ i nie ma sensu porównywać tych dwóch ekip, bo składy zmieniły się diametralnie i osoby, które ciągnęły grę w MŚ nie są aktualnie w reprezentacji. Polska kadra jest zmieniona w kilku miejscach i są to zmiany &quot;in minus&quot;, które powodują, że przegrywamy częściej spotkania i to zazwyczaj te kluczowe, które na dobrą sprawę weryfikują jaka jest rzeczywista siła Polaków. Belgowie podobnie jak Finlandia powinna służyć dostarczaniu punktów, bo nie sądzę żeby Niemcy u siebie byli w stanie sobie z nimi nie poradzić. Oprócz Polaków mamy reprezentacje Serbii w której główną siłę stanowi Atanasijević, który zdecydowanie jest zawodnikiem numer 1 w tym zespole. Na dobrą sprawę przy dobrym dniu potrafi samodzielnie wygrać mecz, bo jest to gracz naprawdę dużego formatu. Co więcej reprezentacja Serbii ma dobry i zrównoważony skład z kilkoma mankamentami takimi jak przyjęcie czy rozegranie. Mimo wszystko uważam, że to ciągle groźna reprezentacja, która powinna się postawić solidnie w meczu z naszymi reprezentantami. Niemcy jak to Niemcy - duża niewiadoma, oni grać potrafią, na bombie mają Grozera, który tak jak Atan potrafi zdziałać cuda, a na zagrywce wygląda fenomenalnie i potrafi nastukać kilka punktów z rzędu za sprawą swojego potężnego serwisu. Reszta siatkarzy ogranych na dużym europejskim poziomie i też z całą pewnością łatwo się nie poddadzą. Ze względu na własne ściany widzę tutaj awans Polski i Niemców, ale nie sądzę tak jak mówię, żeby Serbowie nie narobili problemów jednym i drugim, bo jutro spodziewam się ciężkiego meczu dla naszej reprezentacji.

Biorąc pod uwagę dalszy obrót spraw związany z drabinką i meczami półfinałowymi dla każdej drużyny z grupy A (w tym nas) kluczowym będzie uniknięcie Francji w półfinale. Zakładam, że powinni oni sobie poradzić w swojej grupie i zdobyć pierwsze miejsce dlatego założeniem numer jeden jest wygranie wszystkich meczów w swojej grupie i awans z 1 miejsca w celu gry z drużyną z 2 miejsca z grupy B (teoretycznie według mnie Rosją). Wygrana z Rosją powoduje awans do finału i starcie z Francją i pewny awans do następnego turnieju kwalifikacyjnego z 2 miejsca i walkę o wygranie turnieju z ekipą Trójkolorowych i bezpośredni awans do IO. W przypadku przegranej w półfinale trafiamy znów prawdopodobnie na rywali z naszej grupy czyli (Niemców lub Serbie) i musimy bić się z nimi po raz kolejny by mieć jeszcze szansę na awans do następnego turnieju, a jeśli będziemy grali z Niemcami to możemy być pewni tego, że będzie naprawdę ciężko za sprawą ścian, hali, dopingu i przede wszystkim sędziów.

Czy stać naszą reprezentacje na wygranie tego turnieju? W mojej opinii raczej nie. Powodów może być kilka - w ostatnich spotkaniach naszej reprezentacji w kluczowych momentach drużyna pokazywała, że naprawdę czegoś jej brakuje w strefie mentalnej i powtarza się to cyklicznie przy ważnych spotkaniach. Najważniejszy mecz z Włochami został kompletnie wtopiony właśnie przez gorące głowy Polaków - według mnie głównie za sprawą Kubiaka, który strasznie się gotuje. Juantorena/Zaytsev pokazywali, że wyraźnie górują nad resztą graczy na boisku, a już szczególnie ten pierwszy. U nas problem polega w tym, że gdy wszystko idzie dobrze to reprezentacja gra jak z nut, a jeśli przychodzi nagły kryzys, jakieś 2 szybkie czapy i strata/odrobienie punktów przez przeciwników, to nagle dostajemy run kilku punktowy. Zauważyłem to w naprawdę wielu meczach naszej reprezentacji i ciężko mi to wytłumaczyć dlatego ciężko jest mi wierzyć, że jesteśmy w stanie ten cały turniej zagrać na bardzo wysokim poziomie, bo tutaj nie ma już rywali takich jak w Pucharze Świata tylko non stop będzie trzeba grać z rywalami z górnej półki. Kurek zazwyczaj pokazuje swoją moc w meczach ze słabszymi reprezentacjami (pamiętam jego fenomenalną formę serwisową w meczu z Australią bodajże w Pucharze Świata, gdzie serwował z taką skutecznością, że po prostu masakra). Kurek jak i cała reprezentacja ma problem na serwisie, szczególnie widać to właśnie po Bartku który notorycznie oddaje punkty za darmo uderzając czy to w siatkę czy to w aut. Można przyczepiać się też do przyjmujących, bo Kubiak notuje w mojej opinii duży zjazd w dół, a znów rozegranie to nie jest jakiś super poziom, który gwarantuje stabilność na dużym poziomie, według mnie co najwyżej solidność.

Co do jutrzejszego meczu Polaków to myślę, że powinni go wygrać, ale czy jest sens pchać się w to po takim kursie to nie wiem. Ciężka sytuacja i każdy musi to sam ocenić. Polacy ciężko wchodzą w swoje mecze, często przegrywają pierwszy set, może warto poczekać na live? Warto zwrócić też uwagę na H2H względem Serbów, nie gra nam się z nimi łatwo. Oni też mają swoje problemy za sprawą przyjęcia czy tego tragicznego sypacza Jovovicia. Jeśli Polacy będą odpowiednio czytać grę przy tak słabym rozgrywającym to raczej nie ma innej możliwości niż wygrana. Kwestia tego czy Jovović zagra tak jak do tego przyzwyczaił - czyli bardzo słabo, czy po prostu utrzyma ten średni poziom, który prezentuje w klubie. Według mnie mimo wszystko Polacy ten mecz wygrają, ale nie spodziewam się łatwej przeprawy i bardzo możliwy jest dla mnie długi mecz.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dlaczego Polacy przegraja/nie zakwalifikuja sie?
- wymeczenie czolowych zawodnikow
- brak umiejetnosci radzenia sobie z presja
- duza przerwa przed turniejem wyrownuje szanse druzyn
- nadmierna eksploatacja ligowa czolowych polskich zawodnikow
Z presją już nie raz sobie radzili, warto tylko przypomnieć MŚ 2 lata temu, nie ciążył na nich wtedy ogromny ciężar na wywalczenie medalu ? Pierwszy mecz i kilkadziesiąt tysięcy widzów z Serbią. Potem silne zespoły w 2 i 3 fazie grupowej. Nie wspominając już o półfinale i finale. Jak dla mnie słaby argument.
Z Włochami w Pucharze Świata racja przegrali - w decydującym spotkaniu, lecz tak się dzieje w sporcie, nie zawsze wszystko wyjdzie. Należy dodać, że Włosi jak i Amerykanie na tamtym turnieju razem z nami byli zdecydowanie najsilniejsi i któraś z tych reprezentacji musiała zająć 3 miejsce. Nam zabrakło wygrania jednego seta.

Co do sporej ilości meczów tutaj może być problem, np. Kurek po kontuzji Schoepsa, ale liczę na doświadczenie polskich zawodników, już nie raz musieli zmagać się z morderczymi turniejami. Oczywiście inne reprezentacje również znajdują się w podobnej sytuacji - rozgrywki ligowe, pucharowe, nie tylko w Polsce kalendarz jest napięty.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam, przepraszam za offtop, ale moglby ktos w skrocie wyjasnic jak by wygladal ten turniej do ktorego maja awansowac 2 i 3 ekipa z Berlina ?
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Do tego spotkania podchodzę czysto statystycznie. Biorąc pod uwagę ostatnie 10 spotkań, które odbyły się na przestrzeni 5 lat (mecze towarzyskie, liga światowa, mistrzostwa świata) łatwo można zauważyć iż tylko 1 z nich zakończyło się wynikiem 3:0, w 3 meczach mieliśmy wynik 3:2, a w pozostałych 3:1 dla którejś z ekip. Dochodząc do sedna sprawy. Poniżej przedstawiam statystykę ilości punktów zdobytych w poszczególnych spotkaniach: 212, 196, 130, 188, 221, 181, 192, 193, 191, 181.


Polska - Serbia =&gt; Over 183,5 =&gt; 1,83 ✅✅✅ 184
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Bardzo ważne spotkanie już na starcie turnieju kwalifikacyjnego.
Serbia to zawsze jedna wielka niewiadoma. Kadrowo wyglądają dobrze, ale jakoś ich gra nie zawsze wygląda tak kolorowo. Jovovic zrobił postępy, ale dalej potrafi w kadrze zawodzić. Wydaje mi się, że potencjał Petrica też nie jest do końca wykorzystywany. Ważnym ogniwem powinien być Uros Kovacevic, który w końcu regularnie gra w klubie.
Polacy oczywiście są faworytami, ale to też spora zagadka jak spiszą się na tym niezwykle ważnym turnieju. Drzyzga ostatnio nie błyszczy (jak cała Resovia), Kubiak po urazie. Skład szeroki, zresztą Ci zawodnicy już pokazali, że w siatkówkę grać potrafią. Kluczem będzie tutaj postawa Bartka Kurka.
Serbii na pewno nie można lekceważyć. Zresztą w Berlinie łatwych spotkań nie będzie i nikt tutaj nie odpuści.
Pierwszy mecz, więc ciężko o jakieś konkrety. Jeżeli Polacy nie rozstrzelają Serbów zagrywką (co jest możliwe) to powinniśmy zobaczyć walkę i wyrównane spotkanie.

Typ:

Over 3.5 seta @ 1.46 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 224

dboniem

Użytkownik
Pojawiły się już pierwsze kursy na mecz:
Rosja - Francja
1,26 - 3,95 1xBet

Francuzi wiadomo po znakomitym ostatnim sezonie reprezentacyjnym, Rosjanie jak zawsze w mocnym składzie, lecz bez swojej największej gwiazdy Muserskiyego. Więcej o nich można przeczytać w powyższych postach.
W kursach na ten mecz jak dla mnie jest wielkie value, moim zdaniem powinno to wyglądać mniej więcej na równo, a na pewno 1,26 na Rosjan jest przesadą i 3,95 można brać w ciemno, a najlepiej handicap setowy na Francję.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Rosja - Francja 2 @ 3.95 1xbet ✅ ✅ ✅
Nie mam bladego pojęcia co pali oddsmaker z 1xbeta, ale taki kurs na Francuzów, którzy są w mojej ocenie zdecydowanymi faworytami tego turnieju to po prostu żart. Kurs na pewno zostanie zaraz obniżony, albo po prostu zdjęty, bo to Francuzi powinni być faworytami tego spotkania z racji tego, że aktualnie są najlepszą drużyną Starego Kontynentu. Nie ma sensu dodawać nic więcej z racji tego, że jest OLBRZYMIE value w tym kursie. Potem postaram dopisać się coś więcej, bo widzę że kurs już spadł na 3.45 więc niech korzysta kto może.
Osobiście dla mnie Rosja aktualnie jest w lepszej dyspozycji niż na poprzednich turniejach, bo widać że po wejściu Alekno i przepracowaniu okresu treningowego wygląda to lepiej i z całą pewnością na Sborną będzie trzeba uważać, bo mają kim straszyć. Każdy kto choć trochę interesuje się siatkówką dobrze wie jakie są atuty Rosjan - przede wszystkim potężny serwis, który potrafi narobić ogromne szkody w przyjęciu przeciwników, mocna gra na siatce, mocna fizyczna gra. Dzisiaj rozprawili się bez żadnego problemu 3:0 z Finlandią, ale to trzeba po prostu wkalkulować w rachubę, bo Finlandia wyraźnie odstaje od reszty ekip w grupie B. Dlaczego uważam, że Francja wygra swoje spotkanie? Bo przede wszystkim w całym tym sezonie reprezentacyjnym grają najlepszą siatkówkę ze wszystkich ekip europejskich. Mają naprawdę super zawodników praktycznie na każdej pozycji, którzy grają w czołowych klubach świata. Świetny libero Grebennikov, bardzo dobry sypacz w postaci Toniuttiego grającego w ZAKSIE, Ngapeth wyczyniający cuda w Modenie, Le Roux mający niesamowitą moc na serwisie. Na tym oczywiście nie koniec, ale nie ma sensu wymieniać wszystkich graczy, bo wiadomo, że taki Rouzier też będzie się dobrze prezentował. Francuzi mają wszystko w swoich rękach żeby ten mecz wygrać, bo z Rosjanami trzeba zagrać bardzo dobrze w przyjęciu i grać jak najszybszą kombinacyjną piłkę, która pogubi blok Rosjan. Według mnie Francja jest przykładem drużyny, która idealnie pasuje na zespoły takie jak Rosjanie. Oczywiście będzie to ciężki mecz - nie ma co mówić, że będzie to spacerek, ale według mnie faworytami są Trójkolorowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom