>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
To już dzisiaj zaczynamy ściganie na najwyższym światowym poziomie. Pierwsza z 3 rund rozegrana zostanie w Toruniu. Kolejne to Landshut (05.05) oraz Ostrów Wielkopolski (04.06) Zmienione zasady. W tym roku zawodnicy reprezentują nie swoje reprezentacje a swoich sponsorów:
Oficjalna lista startowa – Toruń 02/04/2016, godz. 17.00

Boll Team:

1 Niels Kristian Iversen
2 Martin Vaculik
15 Patryk Dudek
Nice Racing:
3 Artem Laguta
4 Antonio Lindbaeck
16 Grigorij Laguta
City Team:
5 Kai Huckenbeck
6 Tobias Kroner
17 Tobias Busch
Fogo Power:
7 Emil Sayfutdinov
8 Bartosz Zmarzlik
18 Tobiasz Musielak
Trans MF Pro Race Team:
9 Martin Smolinski
10 Nicki Pedersen
19 Renat Gafurow
eport2000.pl Team:
11 Piotr Protasiewicz
12 Grzegorz Zengota
20 Janusz Kołodziej
Monster Energy Team:
13 Greg Hancock
14 Chris Holder
21 Paweł Przedpełski​
Kogo widzicie w roli faworyta? Jak wypadną zawodnicy w gronie ścisłej czołówki? Bez wątpienia bardzo groźny będzie Monster gdyż cała trójka to w tym roku zawodnicy miejscowego Torunia. Boll Team również będzie gróźny i nie można zapominać o naszej ekipie eport2000.pl Team.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Monster Energy Team - Fogo Power 1-1,61 bet365

Monster dla mnie dzisiaj faworytem do wygrania. Holder i Hancock najwyższy poziom. Crispi świetnie rozpoczął sezon i wszystko wskazuje na to,że będzie znowu bardzo szybki i każdy będzie musiał się z nim liczyć. Greg niby mowi,że póki co testuje i dzisiaj liczę że wyjmie to co najlepsze. W razie słabszej postawy jest Paweł Przedpełski który tor zna bardzo dobrze i tutaj na pewno nie będzie osłabieniem.
Ekipa Fogo ma zawsze mocnego Sajfutdinowa i groźnego i walecznego Zmarzlika. Jednak jeśli któremuś z nich nie wyjdzie bieg to na &#39;&#39;ławce&#39;&#39; nie mają takiej mocy jak Monster bo Musielak to mimo wszystko nie ten poziom.

Boll Team - Nice Racing 2-2,62 bet365

Jak dla mnie dość wyrównane zestawienie i spróbuje iść w kierunku wyższego kursu. Iversen w Toruniu przeplata lepsze występy z bardzo słabymi. Nie jest to jego ulubiony tor i ciekawe jak będzie dzisiaj. Vaculik od tego roku będzie jeździł w Toruniu więc o jego wynik jestem spokojny a Patryk Dudek to pewny zawodnik chociaż póki co za dużo nie jeździł w tym roku.
Co do Nice Racing to widziałem Artioma Łagute jak śmigał w Toruniu. Wyglądało to bardzo dobrze był szybki i jeśli dzisiaj będzie miał ten sam sprzęt to będzie dla wszystkich trudny do zatrzymania. Lindbaeck tez potrafi jeździć na MotoArenie a przecież w obwodzie jest Grisza który zapewnia że ten sezon będzie jego. Ciekawe zestawienie zawodników.


A.Łaguta - A.Lindbaeck 1 2,45 Betsafe

Tak jak wyżej pisałem Łaguta bardzo szybki w Toruniu w tym roku więc kurs miodzio.

Eport2000.pl Team - Trans MF Pro Race Team 1-1,61 bet365

Protas i Koldi lubią Toruń i tutejszy tor. Po stronie drugiej drużyny zawsze mocny i groźny Nicki Pedersen ale kolejni zawodnicy to mimo wszystko pólka niżej a sam Nicki na pewno nie zdobędzie tyle pkt to Protas Koldi i Zengi.

Nice Racing - Trans MF Pro Race Team 1-1,52 Betsafe

Zespoły opisane wyżej wystarczy sobie porównać. W Nice Racing mamy trójke mocnych zawodników a w przeciwnym Teamie tylko Pedersena.


P.Protasiewicz - G.Zengota 1 1,62 Betsafe

Protasiewicz co przyjedzie to lata w Toruniu. Jest tu piekielnie mocny i bardzo dobrze czuję się na tym owalu. Nie sądzę aby Zengi mógł mu zagrozić.

G.Hancok - Ch.Holder 2 1,85 Betsafe

Crispi od początku bardzo mocny. Z każdym wygranym biegiem staje się jeszcze mocniejszy. Zadecyduje ilość startów ale po takim kursie uważam,że warto.

Jak Wy widzicie dzisiejsze zawody??
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Nie zgadzam się co do pary Boll Team - Nice, ja gram na drużynę nr 1. Owszem kurs dużo niższy (1,44 bet365) ✅✅ ale nie wyobrażam sobie porażki tej drużyny.
Vaculik pewniak. To jest zawodnik, który jak pozna tor jest ciężki do pokonania dla kogokolwiek. Iversen póki co głównie jazdy w Anglii i tam formę prezentuje dobrą. Nie jest to na pewno zawodnik na komplet w takich zawodach, ale wciąż solidny. Dudka z kolei widziałem na sparingu z Unią Tarnów. Oczywiście swój tor, ale był bardzo szybki. Przede wszystkim bardzo dobre wyjścia spod taśmy. Tor w Toruniu mu generalnie pasuje. Uważam, że to będzie jeden z lepszych polskich zawodników w tym sezonie.
Po drugiej stronie bracia Lagutowie. Wydaje mi się, że Artiom dogonił starszego brata. Bardzo dobry zawodnik, ale nie sądzę by punktował tu jak na sparingu. Grisza to nie wiem czy w tym sezonie w ogóle jeździł. Ja nie odnotowałem takiego faktu. Do tego ostatnio zawodnik chimeryczny. Lubi sobie też wjechać w taśmę. W Toruniu raczej nie byli zadowoleni z jego usług. Anton też na dwoje babka wróżyła. Potrafi pojechać fajnie, a potrafi totalnie zawalić. Jak dla mnie drużyna Boll powinna to wygrać i to nie na noże...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ciekawe zawody się zapowiadają, typowania się nie podejmuję, bo nie widzę zbytnio różnic między Monsterem, Bollem i Fogo. Nice od tej trójki na papierze lekko odstaje. Ale inna drużyna która wskoczy na pozycję 1-4 niż te które wymieniłem będzie wielką sensacją.
Szkoda, że nie wprowadzili punktacji 4-3-2-0, bo na pewno byłaby ona dużo ciekawsza niż tradycyjna, przyjęta na te zawody.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet3.6.5
I runda Speedway Best Pairs w Toruniu
Monster Energy Team vs Fogo Power
Typ: Monster Energy Team
Kurs: 1,61

Herbie i Holder na domowym torze powinni pokazac sile. Emil z pewnoscia bedzie dzisiaj mocny jednak ma w parze tylko i az Zmarzlika (Musielaka nie licze). Mlody Polak w tym roku debiutuje w GP. To jest prawdopodobnie przyszly mistrz swiata, ale na MotoArenie jest po prostu slaby lub przecietny. Na tle tak klasowych rywali jak Hancock i Holder bedzie po prostu tlem.
Boll Team vs Nice Racing
Typ: Nice Racing
Kurs: 2,50

Nice Racing to moj cichy faworyt w tych zawodach. Maja w skladzie wysokiej klasy... specjalistow od MotoAreny. Kurs jest bardzo zachecajacy do pogrania w kierunku &quot;pary grudziadzkiej&quot;. A przeciez jest jeszcze Grisza! Po drugiej stronie co prawda prawdziwe kozaki: Vaculik (od tego roku miejscowy) i Iversen, ktory znowu powinien sie mocno liczyc w stawce GP. Na kazdym innym torze szedlbym w strone Boll Team, ale nie na MotoArenie.
Eport2000.pl Team vs Trans MF Pro Race Team
Typ: Trans MF Pro Race Team
Kurs: 2,20

Zupelnie mnie nie przekonuje team Pepe-Zengi-Koldi. Szczegolnie, ze mozna sie spodziewac sporych rotacji, co nigdy nie konczy sie dobrze na MotoArenie. Pepe ostatnio sporo narzekal na brak jazdy. Beda to chyba jego pierwsze zawody w roku. Zengi takze bez specjalnie wysokiej formy. Ostatnio sredni wystep w ZK, a przeciez MA nigdy nie byla my specjalnie bliska. Po drugiej stronie strasznie ciekawe trio. Niekwestionowany lider: Pedersen plus ktos z dwojki Smolinski-Gafurow. Licze na to, ze menago zespolu szyko odstawi Smolinskiego i postawi na Renata, ktory wprost uwielbia torunski tor. Historia jego startow jest na tyle zachecajaca, ze jestem gotow sklonic sie w tym kierunku.
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Ogólnie zawody zapowiadają się na bardzo ciekawe, sporo dobrych zawodników i tor, który nadaje się idealnie do walki. Mam podobne zdanie co do wytypowania faworyta. Nie jestem wcale przekonany o tym, że Monster Energy jest aż tak pewnym zespołem do wygrania tych zawodów. O ile Holder wydaje się być pewnym zawodnikiem to Hancock wcale mnie nie przekonuje. Wg mnie nie będzie aż tak wyróżniającą się postacią dzisiaj. Jeżeli miałbym zaryzykować i postawić na zwycięzcę, to upatruję go w drużynie Boll Team. Iversen od początku sezonu dobra forma, Vaculik zawsze na torze w Toruniu jeździł bardzo dobrze, dodatkowo w tym sezonie jest zawodnikiem Torunia. Na trzecim miejscu stawiam drużynę Fogo Power. Nie wiem jak na początku sezonu będzie radził sobie Saifutdinow.

Podsumowując. Tak jak pisze @Dawid.400 Siła Monster, Fogo i Boll jest bardzo podobna.

Postawię dzisiaj na kupon z oferty STS.

Fogo Power - Nice Racing --&gt; TYP FOGO (1.40 STS) ✅
Emil i Bartek powinni pojechać lepiej niż Artem i Antonio. Nie wiem jak będzie ze zmianami zawodników, ale Grigorij pojedzie na pewno jakiś bieg, a z reguły jak dobrze pamiętam, rotacja i braci nie wychodzi za dobrze.

Eport2000 - Trans MF --&gt; TYP EPORT (1.50 STS) ✅
Protasiewicz, Zengota i Kołodziej na rezerwie lepiej wyglądają niż Pedersen i Smoliński z Gafurowem. O ile Duńczyk będzie zdobywał punkty, na pozostałą dwójkę zawodników nie liczę.

---------------
Poza wszelkim konkursem taka zabawa w moją tabelę końcową.

1: Boll Team
2: Monster Energy Team
3: Fogo Power
4: Nice Racing
5: EPORT2000.pl Team
6: Trans MF Pro Race Team
7: City Team
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lindbaeck tez potrafi jeździć na MotoArenie a przecież w obwodzie jest Grisza który zapewnia że ten sezon będzie jego.
Odwodzie.
Co do typów, to dla mnie nieco zawyżony jest kurs na zwycięstwo Boll Team. Fenomenalny na początku sezonu PUK, latający Vacul i zaliczający bardzo dobre występy od końca poprzedniego sezonu Dudek. Ja tu nie widzę zbyt wielkiej przewagi ekipy Monster. Hancock coś tam cały czas testuje, Holder wiadomo jakim jest chimerycznym zawodnikiem, a Przedpełski też ostatnie sparingi zawalił, więc nie wiadomo, na ile jest przygotowany.
Boll Team @4 i konsekwentnie
Boll Team - Nice Racing @1,57 (oba bet365)
Stawka raczej nie za wysoka, ale tylko z racji początku sezonu, bo o podejście zawodników bym się nie obawiał. Pewnie sponsorzy tam sporą kasę wykładają i wątpię, żeby ktoś odpuszczał. ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
N.Pedersen - N.K.Iversen 1 1,40
A.Lindbaeck - A.Łaguta 2 1,90

= 2,34 STS
(zakład ważny gdy obaj zawodnicy wystartują w min. czterech biegach (punkty tylko w fazie zasadniczej))

Pedersen dzisiaj pojedzie we wszystkich swoich biegach bo jest liderem z prawdziwego zdarzenia. Iversen pewnie będzie zastąpiony przez Dudka. Piszecie,że PUK ma początek świetny. No dobra tylko warto zauważyć jak on spisuje się w Toruniu a tutaj już rzadko kiedy jedzie bardzo dobre zawody. Dzisiaj mocna obsada + mocna drużyna Boll gdzie w przypadku wpadki czeka tylko Dudek żeby wskoczyć do składu.
O Łagucie pisałem wcześniej. Spisywał się w Toruniu super w tym roku i teraz liczę na podobny jego występ. Być może zaliczyć start więcej niż Anton?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Masakra, zostać pozbawionym hajsu na pół okrążenia przed końcem... Jestem załamany, bo już pieniądze liczyłem. ????
Ale swoją regulamin bardzo dziwny. Akurat pomyślałem przed biegiem, co by się stało, gdyby ktoś wjechał w taśmę albo zdefektował i chyba tym myśleniem przyciągnąłem złe demony.
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Półfinały IMP

Czaja - Jabłoński M. - TYP CZAJA (1.70 STS)
Stawiam w tej parze na Artura. Jadą w Pile, gdzie Czaja zaprezentował się najlepiej z Włókniarza. Mirek mnie nie przekonuje w tym zestawieniu. Dodatkowym atutem Artura będzie to, że już raz w tym sezonie startował właśnie w Pile. Można się spierać co do tego typu, ale głównym czynnikiem dlaczego tak, a nie inaczej jest właśnie dobry mecz Artura w Pile w pierwszej kolejce.

Ułamek - Cyfer - TYP UŁAMEK (1.55 STS)
W tym zestawieniu nie przekonuje mnie jakoś specjalnie Cyfer. Zawodnik przede wszystkim toru w Gorzowie, gdzie bardzo często w mocnej stawce nic poza pierwszym biegiem nie jest w stanie pojechać. Ułamek tak na prawdę zaczyna dopiero sezon, każdy start jest szansą na pokazanie się i dlatego to w nim widzę faworyta w tej parze.

Kołodziej - Pawlicki Prz. - TYP KOŁODZIEJ (1.40 STS)
Janusz po nieudanym meczu w Grudziądzu pojechał już bardzo dobre zawody u siebie na torze w Tarnowie. Lotnisko w Rzeszowie zazwyczaj mu pasowało. Pawlicki początek sezonu ma bardzo nerwowy, pojechał co prawda dobrze ostatni mecz w Gorzowie, ale nie jest tak pewnym zawodnikiem w tej obsadzie jak Kołodziej. Mogą zdarzyć mu się pojedyńcze wpadki.

Lampart - Musielak - TYP LAMPART (1.57 STS)
Lampart jedzie u siebie na domowym torze. W zeszłym roku był w stanie wygrywać z najlepszymi. W tym roku też stawiam, że będzie na swoim własnym obiekcie przywoził punkty. Uważam go za faworyta z Musielakiem, który jedzie bardzo nierówno od początku sezonu.

Woźniak - Mroczka - TYP WOŹNIAK (1.45 STS)
Mroczka w tym sezonie jest bez klubu. Nigdzie nie startował i choć ambitnie będzie chciał się pokazać, nie wydaje mi się, aby pojechał lepiej niż Woźniak, który w tym sezonie startuje regularnie. Stawiam właśnie przez to na Woźniaka.

AKO: 8.40
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Ćwierćfinał IMP w Łodzi, pojedynek Maksym Drabik - Adrian Miedziński -&gt; Maksym Drabik, @1.80 w S.T.S.

Poszukam tutaj jakiejś małej niespodzianki. Co do Maksyma, to niewiele można powiedzieć, w tym sezonie Sparta nie objechała żadnego meczu ligowego, ale Maksym regularnie trenuje na częstochowskim owalu, śmigał w sparingach, także z brakiem objeżdżenia raczej nie ma mowy, zresztą - kto zna klan Drabików ten wie, jak podchodzą do tego wszystkiego, luz, zabawa. Miedziński natomiast od początku sezonu prezentuje bardzo fajną dyspozycję (co prawda nie pozbył się nawyku jakiejś takiej szarpanej jazdy, w ostatnim meczu z ZG dwukrotnie mógł się wykluczyć z biegu, podcinając rywala), na pewno jest w gazie. Handicapu Maksyma upatruję w tym, że jeździł on w Łodzi na początku swoich startów, jako gość. Tor zatem pewnie nie będzie miał przed nim większych tajemnic, a ostatni start Miedzińskiego w Łodzi (o ile takowy w ogóle był), na pewno nie miał miejsca jakoś niedawno. Obsada tych zawodów nie jest porażająca, jak to w 1/4 IMP bywa, ale wiadomo, jakimi zasadami się cechują rywalizacja o miano najlepszego w Polsce - teoretycznie słabsi potrafią wygrywać z teoretycznie lepszymi. Do grania za drobne.

/e: Maksym Drabik (3,2,2,3,3) 13 vs Adrian Miedziński (1,3,3,2,t) 9. Miedziński, tak jak oczekiwałem, zagotował się pewno i musiał coś odwalić, wypadło na taśmę. Do przodu ✅ ✅
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
3 typy już zostały podane ale zawsze coś dodać od siebie i niektóre z lepszymi kursami ;)
1/4 IMP - Rzeszów​
Dawid Lampart - Tobiasz Musielak 1 @ 1,7 Totomix ✅ Wynik: Lampart miejsce 4 - Musielak 8.
Lampart jako kolejny rzeszowski lokalny matador u siebie śmiga zawsze bardzo dobrze i czuje się tutaj bardzo pewnie. Na inauguracje z Łodzią szału nie pojechał ale w przeddzień padało także tor mógł się troszkę zmienić, tor zrobił się bardziej do walki i nie decydował tylko start. Dawid wiadomo startowiec, tor zna świetnie. Na treningach ciągle leje jak chce Kuciape i Barana już po starcie będąc daleko z przodu. W lidze Rzeszów jedzie o nic więc na pewno na zawody indywidualne Dawid u siebie się zepnie. Tobiasz zaczął sezon w kratkę. Dobre biegi przeplata słabymi. Ostatnio w Tarnowie słabiutko a dziś tor podobny. Wiadomo, że obsada słabsza ale jednak patrząc na jutrzejszym ważny mecz dla Leszna Tobiasz będzie na siebie uważał. Sytuacja kadrowo Unii robi się powoli fatalna a wypadnięcie Musielaka z jutrzejszego spotkania będzie już dramatem. Obaj spotkają się już w 1 biegu gdzie Lampart z toru A, Musielak z B. Po starcie powinno być już po sprawie jeśli chodzi o ten bieg ;)
Janusz Kołodziej - Przemysław Pawlicki 1 @ 1,5 Totomix ✅ Wynik: Kołodziej na miejscu 1 - Przemek 3.
Tutaj powinno być izzi. Janusz w Rzeszowie zawsze dobrze śmigał i tor mu pasuje. W zasadzie tor taki sam jak w Tarnowie a różniący się tylko nawierzchnią. Ale dziś kopy po jaja nie będzie także będzie bardzo podobnie. Przemek jak to Przemek bardzo nierówno. Powrót do Leszna średni, teraz z Grudziądzem potrafił świetnie zacząć by słabo skończyć. Jako junior na rzeszowskim torze jeździł bardzo dobrze ale jako senior już raczej nie bardzo. Jeśli Kołodziej podejdzie do sprawy poważnie a nie sądzę aby miało być inaczej to będzie spokojnie.
1/4 IMP Łódź​
Sebastian Ułamek - Adrian Cyfer 1 @ 1,5 Totomix / 1,55 STS ✅ Wynik: Ułamek miejsce 9 - Cyfer 12.

Dlaczego tak? Ułamek jednak co doświadczenie to doświadczenie. W lidze jeszcze nie wyjechał ale umowa z Częstochową podpisana i debiut szykowany na najbliższe spotkanie. Obsada w Łodzi dość mocna. Ułamek startowiec powinien sobie jednak poradzić i te kilka punktów spokojnie uciułać. Cyfer natomiast ma ostatni rok juniora i nie widać większych perspektyw. Jako 21 latek chyba nie rozwinął tak jak powinien. Na torze w Gorzowie jeździ dobrze ale gdziekolwiek na wyjeździe już tak kolorowo nie jest. Jak pisałem wyżej obsada jest dobra więc będzie mu ciężko o każdy punkt.
1/4 IMP Opole
Tomasz Jędrzejak - Rafał Okoniewski 2 @ 1,9 Totomix ⛔ Wynik: Jędrzejak 2 miejsce - Okoniewski 4. Jak zwykle niemal w zawodach indywidualnych &quot;Ogór&quot; jedzie dobrze a lidze będzie woził po 4-5 pkt ;)
Bardzo leciutko ze stawką ostatnia para. Widzę tu jednak trochę value. Okoń jeździ cały czas regularnie. W lidze objechane już 2 mecze i to na bardzo dobrym poziomie bo u siebie to można było przewidzieć ale wyjazd w Gorzowie też bardzo dobrze. Co prawda Rafał lubi tam startować to jednak rywale byli bardzo mocni. Jędrzejak jeszcze bez meczu w tym sezonie i tylko trenuje. Też może się to troszkę odbić. Kurs zdecydowanie zawyżony. Dałbym tu na Okonia max. 1,7. Tor w Opolu bardziej pasuje startowcom a takim jest Okoniewski podobnie jak opisani wyżej Lampart i Ułamek.​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik



Pierwsze zawody w Toruniu wygrała ekipa Monstera​

Kto tym razem okaże się najlepszy? Bardzo mocni wydają się być Zmarzlik z Pawlickim czyli Fogo Power , Nice Rancing również tu należy brac pod uwagę bo Grisza i Antonio świetnie wjechali się w ten sezon i jeśli podejdą do tych zawodach na 100% to namieszają. Boll Team oczywiście będzie też groźny oni mają ten komfort że jadą wyrównaną trójką gdzie w innych ekipach ciężko znaleźć 3 mocnych jeźdźców.
Jak Hancock i Przedpełski (jeśli dostanie okazje do startu) spiszą się na niemieckim torze na którym nie mieli okazji się ścigać? City Team a więc gospodarze oni tutaj w poszczególnych biegach mogą namieszać.

Oficjalna lista startowa – Landshut 05/05/2016, godz. 15.00

Fogo Power:
1. Bartosz Zmarzlik
2. Piotr Pawlicki
15. Tobiasz Musielak

Monster Energy Team:

3. Greg Hancock
4. Chris Holder
16. Paweł Przedpełski

Trans MF Pro Race Team:
5. Martin Smolinski
6. Nicki Pedersen
17. Renat Gafurow

Nice Racing:
7. Antonio Lindbaeck
8. Grigorij Łaguta
18. Artiom Łaguta

Eport2000.pl Team:
9. Piotr Protasiewicz
10. Grzegorz Zengota
19. Janusz Kołodziej

City Team:
11. Kai Huckenbeck
12. Tobias Kroner
20. Tobias Busch

Boll Team:
13. Patryk Dudek
14. Niels Kristian Iversen
21. Martin Vaculik

Sędzia: Christian Froschauer​

Jak Wy widzicie te zawody? Zapraszam do wspólnej dyskusji i podawania typów​
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Poki co STS widziałem oferte wystawił , na inne w sumie procz b365 nie wchodzę, także : na luzno typy bez analiz
Boll Team - Monster Energy 1 @1,60
Fogo Power - Nice Racing 2 @2,50 - wydaję mi się , że typ warty ryzyka,buki chyba patrza na ostatnią rundę,a nie na formę zawodników
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Trans Pro Race - Eport 2000 1 2,50 ⛔ bet365

Pedersen kretyn 3x0 + tasma w decydujacym starciu. Rece opadaja

Zaskoczony jestem tak wysokim kursem na Pedersena i społkę. Smolinski jedzie u siebie na torze więc sądzę że kilka waznych pkt wywalczy. Jak nie tu to gdzie i kiedy ma się pokazać z dobrej strony? Gafurov to też walczak i w 1 lidze spisuje się dobrze. Nie wiem czy tu dostanie szanse ale jeśli tak wcale nie będzie skazywany na 0pkt.
Eport200.pl to tak Protasiewicz który szału nie robi. Jak nie jakieś problemy z silnikami to zła aura i tor nie pasuje i tak ciągle coś. W Szwecji też pojechał słabo i czuję że to właśnie obrazuje jego formę czyli bardzo przeciętną. Grzesiu Zengota zawodnik trochę nieprzewidywalny i po jednym fajnym biegu potrafi w drugim przyjechać ostatni. Janek Kołodziej mega walczak. Na swoim torze Tarnowskim piekielnie mocny. Na wyjazdach trochę traci. Jak będzie dzisiaj? Obsada zawodów bardzo mocna.
Jeśli Nicki Pedersen dzisiaj będzie się czuł dobrze po upadku w GP to spokojnie ogarnie wyższe miejsce swojego zespołu. Taki kurs zdecydowanie za wysoki.

G.Zengota - P.Protasiewicz 1 1,80 ✅ Betsafe

Grzesiu w zdecydowanie lepszej formie. Protasiewicza opisałem wyżej że z jego formą jest słabiutko. Nie sądzę aby dzisiaj na tle tak mocnej stawki nagle miał pojechać jakieś wybitne zawody. Grzesiu to typowy startowiec i tutaj liczę,że kilka pkt urwie rywalom już na starcie. Kurs uważam za godny ryzyka.

G.Hancock - CH.Holder 1 1,59 izzi✅ Betsafe

Greg mocniejszy niż Crispi. Holder przeplata dobre biegi ze słabszymi. Amerykanin pewniejszy w tej części sezonu.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Nice Racing v Monster Energy @ 2.5 ✅

Według mnie typ warty ryzyka.Starszy z braci Grisza bardzo dobra forma, w Polsce komplet w Rybniku, mecz w Szwecji również bardzo dobry występ (14 punktów). Do tego Anton, który przyzwoicie jeździ. Na ławce Artiom początek średni jednak ostatni mecz w Szwecji pokazał się z dobrej strony. Z drugiej strony pewny tylko Hancook. Dla Holdera to będzie już 4-5 ściganie pod rząd? Trochę sporo tej jazdy, i jego wyniki nie powalają w Polsce poprawny wynik 9 pkt na Motoarenie, potem Anglia 3 punkty ,Szwecja wyjazd 6 punktów , wczoraj Anglia dom 9 punktów. Widać po wynikach bardzo nierówna jazda. Dzisiaj rywale bardzo mocni. Na ławie Przedpełski jak na razie bezbarwny i dzisiaj nie wróżę mu rewelacji. Warto śledzić wyniki, na całorocznym zapewne będzie można pograć na żywo i gdyby kurs na Monster wzrósł powyżej 2 mamy surbeta.

Całoroczny

Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bardzo uboga oferta dzisiaj. Sportin.gbet nic nie wystawił, but365 tylko pary na drużyny, żadnych h2h zawodników, czy linii punktów. Betsyfe coś tam dało, ale też bez rewelacji.
Trzeba wybrać coś z tego co mamy. Dziś postanowiłem zagrać na Griszę i Lindbaecka. Tor bardzo długi i szeroki, zapewne przygotowany będzie na beton i oblany wodą. Śliskie lotniska to tory stworzone właśnie pod takich zawodników jak ci z Nice Racing. Tutaj niewiadomą jest postawa Artioma, ale on zaczyna z pozycji rezerwowego. Dziwi mnie trochę faworyzowanie Zmarzlika z Pawlickim. Przecież do niedawna Piotrek miał spore problemy sprzętowe, to co najlepsze odłożył na GP i polską ligę, dziś może trochę kombinować. Musielak na rezerwie znacznie odstaje od reszty grupy. Nie stawiał bym tutaj ekipy Rosyjsko-Szwedzkiej na przegranej pozycji.
Drugie h2h to przeciwko dominatorom z Torunia. Hancock jak wygra start to go nikt nie dogoni, a dziś to będzie ważne szczególnie dla zawodników jadących z pól B i C. Długi dojazd do I łuku daje handicap zawodnikom jadącym ze skrajnych pól startowych. Gregowi przydarzają się wpadki, nie ma takich piorunujących startów jak np w 2014 czy 2015r. Holder pewnie dziś będzie przemęczony to i jego refleks trochę straci na tym. Sobota GP, nd Toruń, pon Anglia, wt Szwecja, wczoraj Poole Anglia, dziś Niemcy - 6 zawodów w 6 dni w 5 krajach. 1100km przejechane w vanie do Polski + loty dadzą o sobie znać.
Oferta uboga chciałem grać jakieś h2h na Lindbaecka czy Griszę, ale nic nie ma. Jest tylko h2h między nimi ale tutaj nie odważę się wskazać faworyta. Dlatego też gram dziś na Nice Racing.
Nice Racing - Fogo @2,75 betsyfe ⛔ 2m - 1m
Nice - Monster @2,5 but366 ✅
Nice wygra @8 un.ibet ⛔ 2m
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Dziś mamy 3 turnieje eliminacyjne do Grand Prix:

King&#39;s Lynn:

Sam Masters - Brady Kurtz 1 @1,53 bet365 ✅ ✅

Masters bardzo fajny sezon. W Anglii kręci bardzo dobre wyniki (a turniej w Anglii), ale pokazał się też w Polsce (choć wyniki bez rewelacji) a nawet w zeszłym sezonie w Grand Prix. Brady Kurtz to młodziutki zawodnik. Uznawany za spory talent, ale wyraźnie brak jeszcze doświadczenie. W Elite League dobrze punktuje tylko na własnym torze i nie jest to tor w King&#39;s Lynn. Ja tu nie widzę większych szans dla niego w starciu z Mastersem.

Slangerup;

Andrij Karpov - Nick Morris 1 @1,53 bet365 ✅✅

Andrij zrobił olbrzymi postęp. Zdecydował się na jazdę w polskiej ekstralidze i wychodzi mu to zaskakująco dobrze. Jest bardzo mocnym punktem Falubazu. Nick Morris również dostał angaż w ekstralidze, w Betardzie Wrocław, pojechał nawet jeden mecz, ale nie udało mu się ani raz dojechać do mety. W Anglii też średnia dużo słabsza niż przed rokiem. To jest z pewnością melodia przyszłości, ale na chwilę obecną dużo lepiej wygląda doświadczony Karpov. Ja gram zdecydowanie Ukraińca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom