>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Slangerup:

A.Karpov - N.Morris 1 1,53✅
L.Sundstroem - M.Bech Jensen 1 1,72⛔

= 2,64 bet365⛔

Pierwsza para opisana i się z tym zgadzam więc nie powielam.
Druga para i tutaj dla mnie Sundstroem jest zdecydowanym faworytem. Świetnie spisuje się w I lidze. Czy to jedzie u siebie w Gdańsku czy na wyjeździe srednia 2,385 to musi robić wrażenie. W Szwecji w pierwszym meczu 7 oczek.
Jensen na Wyspach nie zachwyca. Sporo słabszy sezon póki co niż ubiegły.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja dziś poszukałem typów w STS. Są fajne kursy na awansuje/nie awansuje, w sam raz na podbicie. Poza tym jak ktoś chce grać parę Zmarzlik - Vaculik to tam jest chyba najwyższy kurs na Polaka.

Poza tym gram takiego tripla:

Bjerre K. - Lambert R. ✅
Ljung P. - Huckenbeck K. ✅
Covatti N. - Nilsson K. ⛔ Nico planowo ale Nilsson? :O
@ 2,92 w http://www.STS.pl

Wystarczy popatrzeć na pary z jakimi zawodnikami są wystawiani moi faworyci np. w Bet365. Kenio zna b.dobrze tor i mimo wszystko jest lepszym zawodnikiem niż młody talent z Wysp. W towarzyskim turnieju raczej bym tego nie zagrał ale on bardzo chce wrócić do SGP. Ljung znacznie lepszy zawodnik niż Niemiec, który owszem na torach które dobrze zna jest mocny ale w lepszej stawce może mieć trudno. Zwłaszcza że tor typowy betonik idealny dla Szweda. Ostatnia para to może dziwny typ ale Covatii jest świetnie spasowany z włoskimi owalami. To są dla niego najważniejsze zawody w sezonie. Rok temu przecież wygrał półfinał eliminacji w Terenzano. Ostatnio dobrze pojechał w el. do SEC. Dziś powinien spokojnie awansować a może i zakręcić koło podium.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
El. GP King&#39;s Lynn

Kurtz nie uzyska awansu @1,75 stsy ⛔ 7m

Za silna stawka Kasprzak, Lindgren, Bjerre, H Andersen, Kylmaekorpi, czy Lambert, Cook i Masters. Kurtz to talent na pewno, ale GP za wysokie progi. Nie dawno też miał kontuzję, ale po niej nie widać raczej śladu.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ja dziś gram takie typy jak poniżej. Nie piszę analizy, bo musze już wychodzić i nie zdążę

#1 H2H | Kasprzak - Lindgren 1 @ 1,67 (STS)

#2 H2H | Karpov - Morris 1 @ 1,53 (Bet365)

#3 Zakwalifikuje się | Brady Kurtz NIE awansuje @ 1,75 (STS)

Tylko co do tego ostatniego typu. To według mnie wielka pomyłka bukmachera STS, ponieważ Brady jedzie w eliminacjach z Kasprzakie, Lindgrenem, Andersenem, Bierre, Kylmarkopi, Lambert, Cook. Myślę że nie ma najmniejszych szans na awans.

Co Wy o tych typach myślicie? Może jakieś przemyślenia?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Fredka Lindgren - Kenneth Bjerre ⛔
@1.72 Bet365

Typ trochę na czuja. Kenio jest w naprawdę niezłej formie, a do tego w przeszłości reprezentował barwy ekipy z Kings Lynn, więc tor zna dobrze. Lindgren również objeżdżony w Anglii, lecz jego dyspozycja wydaje się nieco gorsza niż Duńczyka (ostatnio zawsze w zawodach ma wpadkę).
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
co sadzicie o Kilokarpia z Lambertem po 2.0 na Fina ?
wiadomo Lambert zna tor ,ale myślę że Fin da rade , ma dobry sezon , a Lambert u siebie jedzie w kratke
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
POLSKA VS RESZTA ŚWIATA W WARSZAWIE

Bet365

Typ dnia!
Bartosz Zmarzlik vs Martin Vaculik (H2H)
Typ: Bartosz Zmarzlik (-2)
Kurs: 1,83

Bartek wczoraj bardzo przyzwoicie. Gdyby nie w/su to mogloby byc jeszcze lepiej. Kto wie czy ta sytuacja nie wplynela na jego koncowy wynik (odpadniecie w polfinale). Z pewnoscia duzym atutem Polaka jest znajomosc toru, ktorej nie ma Vaculik. Po drugie zupelna rozna forma obu (szczegolnie forma sprzetowa!). Vaculik szuka i raczej bedzie rotowal. Zmarzlik wygrywa na wszystkim co ma bo wszystko po prostu jedzie. Warto zwrocic uwage na ew. przebieg zawodow. Faworytem bukow jest Reszta Swiata, a wiec mozliwe ze Polacy beda gonic wynik. Jesli taktyczna to Bartek powinien byc pierwszym do zastepstwa. W druga strone: jesli Reszta Swiata bedzie chciala gonic wynik (beda chcieli?) to wlasnie Slowak powinien byc pierwszym do zmiany i ostatnim to zastepowania. Tak czy siak wychodzi na to ze Bartek powinien pokryc handi robiac spokojnie dwucyfrowy wynik. Slowak zas raczej bedzie sie meczyc. Bartek ma w parze 3x Maksyma, raz obite Pitera + 15 bieg(?). Vaculik ma 3x Doylea, raz Grisze + 13/14 bieg. Wydaje mi sie ze handi powinno byc wystawione wyzej -3/4 pkt.

Patryk Dudek vs Niels K. Iversen (H2H)
Typ: Patryk Dudek (-1)
Kurs: 2,00

Wczoraj 8 do 4 dla Dudka. Dzisiaj powinno byc lepiej u obu wszak stawka wyraznie slabsza. Dudek ma patent na te mecze reprezentacji i wydaje sie, ze dzisiaj powinien potwierdzic swoj dobry wynik. Puk nie przekonuje. Szczegolnie widac problemy na starcie - brak dojazdu. Tor zapewne bedzie zrobiony do walki, ale to nie znaczy, ze powinien bezproblemowo mijac przeciwnikow. Dodatkowym atutem jest uklad biegow. Duzers ma slabiutkiego Pawelka 3x, Maksyma i zapewne 15 bieg. Iversen ma 3x Kildemanda (wczoraj 6), Antonia i 13/14 bieg. Tutaj rowniez uwazam, ze linia jest stanowczo za niska.

Pawel Przedpelski vs Antonio Lindbaeck (H2H)
Typ: Antonio Lindbaeck (-4)
Kurs: 2,20

Wysoka linia, spore utrudnienia, ale... rzuca sie w oczy. Pawelek jedzie kompletny piach ostatnimi czasy. Antonio po nieco niewyraznym poczatku ostatnio w wielkim gazie. Obaj maja silnych parowych, a jesli juz ktorys ma dojechac do mety przed swoim to predzej Lindbaeck przed Grisza niz Pawel przed Dudkiem. Dodatkowo dochodzi atut toru. Wczoraj Lindbaeck zrobil 9 w zasadniczej + 3 miejsce w polfinale co przy tak rownej stawce jest bardzo dobrym wynikiem. Tutaj takze warto pamietac o ew. taktycznych: Pawel do zmiany, Antonio do zmieniania.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Polska - Reszta Świata // 2.50 Bet365
Ja dzisiaj obstawiam zwycięstwo naszych młodych wilków. Janowski/PP/Zmarzlik/Dudek wiedzą jak wygląda tor i zmienia się nawierzchnia także powinni być spasowani na dzisiejsze zawody. O młodego Torresa się nie obawiam bo widać po ostatnim występie w Tarnowie gdzie głównie decyduje start że powinno być dobrze . Jedynie co mnie martwi w jego kwestii to to że zaczyna z pól zewnętrznych. Największym naszym problemem może być Przedpełski który ostatnio zdecydowanie obniżył loty i może być dziurą w naszym składzie. Skład reszty świata nie powala. Vaculik ostatnio bez formy, Iversen wczoraj był wolny i pojechał piach. Jedynie co boję się o parę Łaguta/Lindback gdyż oboje są w tym sezonie w mocnym gazie. Jednakże jeżeli będziemy biegi z nimi chociaż remisować to powinno być dobrze. Dodatkowym atutem to oczywiście miejsce rozgrywania oraz cała atmosfera która będzie temu towarzyszyć.
Obstawiam 47-43 =]
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Drabik +4 - Doyle @ 1,66 but365 ✅
Doyle chyba odczuwa skutki wypadków. Wczoraj jechał lekko pasywnie, a jak już zatakował pojechał z zębem to... upadł. Takie mecze to casting dla naszych, temu liczę na Drabika czy Dudka. Oni muszą się pokazać. Zmarzlik czy Janowski mogą być pewni reprezentacji, reszta musi walczyć. Doyle wczoraj słabo zawiódł mnie, dziś mamy rewelacyjnego Drabika z dodatnim handi +4, nie wiem jak wy ale ja pobieram. Młody jedzie bez kompleksów i w lidzę wygrywa z najlepszymi.
Dudek -1 - Iversen @1,83 but365 ⛔
Wczoraj Dudek lepszy, dziś parowy łatwy. Przedpełski jest bez formy, więc Dudkowi raczej punktów nie zabierze. Iversen z nieobliczalnym Kildemandem, więc tutaj plus dla Dudka. Patryk wczoraj się starał dziś pewnie nie będzie kombinował ze sprzętem, bo dla niego to ważne zawody. Chcą się zadomowić w kadrze, musi się pokazać z dobrej strony. Iversen w GP czy SBPC nie błyszczy.
 
P 15

peperoninh86

Użytkownik
4. RK eliminacji do GP 2017 w Abensbergu

Pedersen B. vs Fricke M. kto lepszy? Fricke M. @2.1 sts ANULOWANO nie do wiary, bus pedersena zderzyla sie z jeleniem na autostradzie, a fricke 3,3,3

max to takie objawienie ekstraligi, a z drugiej strony jakis taki niemrawy bjarne, myśle, ze mozna spróbowac po tym kursie
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś przed nami dwa półfinału IMP, z których do finału w Lesznie awansuje po 6 najlepszych żużlowców. Na początek wpadły mi w oko dwa typy z stsu:

M. Jabłoński (półfinał w Krośnie) awans - NIE @ 1,75 - moim zdaniem zbyt wyrównana i mocna stawka, żeby Mirek awansował do finału. Pomimo, że reprezentuje barwy miejscowego KSM i tor powinien być mu dobrze znany, to jednak zdecydowanie w tym sezonie lepiej prezentuje się na wyjazdach.

T.Gapiński (półfinał w Rawiczu) awans - NIE @ 1,60 - tak jak w pierwszym przypadku wyszło mi, że ciężko będzie Tomkowi awansować. Co prawda startował tam niedawno w meczu ligowym i do jego przerwania wygrał dwa wyścigi, jednak dziś stawka znacznie mocniejsza i nie widzę go w premiowanej awansem 6.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Gapiński uzyska awans - TAK @2,05 stsy ⛔ 4 oczka
Ja się totalnie nie zgodze z moim przed mówcą. Nie robię tego na złość czy na wyrost, ale uważam że Tomek Gapiński ma duże szanse na awans. Tor w Rawiczu nie jest mu obcy, bo często tam startował. Niedawno złapał kąty na meczu ligowym (choć przygotowanie nawierzchni, będzie się różnić). Patrząc na stawkę pefkami do awansu są; Pawlicki, Kołodziej, Dudek. Reszta ma podobne szanse. Tomek jest w stanie pokonać Okonia, Woźniaka, Gomólskiego czy Jędrzejaka. Kurs zachęca by grać awans, a nie jego brak.
Drabik NIE @3,2 stsy ✅ 7
Kurs zdecydowanie przesadzony. Drabik talent oczywiście, ale to nie jest aż tak uznana marka by na czarnym torze w Krośnie stawiać go na podium. Potrafi wygrać z najlepszymi, ale też potrafi przywieść śliwkę. 9-10 oczek jest w jego zasięgu, ale jak już mówiłem, kurs zdecydowanie przesadzony.
Pieszczek NIE @1,9 stsy ⛔ 13 wygrał...
Zawodnik, któremu udały się zawody na motoarenie. Tak to jeździ przeciętnie i w kratkę. Nie widzę go w finale. Gdyby zawody odbywały się w Gdańsku, Toruniu czy Zielonej miałbym obawy o ten typ. Jadą w Krośnie to jestem spokojny, szanse na awans ma nikłe.
Miśkowiak - Jamróg ✅
Prz Pawlicki - Jędrzejak ✅
Zengota - Drabik ✅
Walasek - Pieszczek ⛔
ako @5,35 stsy ⛔ coś mi mówiło, żeby złotówy nie grać
Zawodnicy po lewej, w lepszej formie niż Ci po prawej. Misiek mocniejszy od Jamróga. Przemek jedzie rewelacyjnie, a Ogór przeciętnie poza jednym meczem. Zengota jedzie wszedzie i zdecydowanie równo, poniżej poziomu jakiegoś nie schodzi. Ostatnia para z Walaskiem ryzykowna, bo Greg może podejść do zawodów jak do treningu... Cóż zobaczymy, wierze że pojedzie na 100%, a wtedy młody nie ma z nim szans.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
STS

Tobiasz Musielak (uzyska awans)
Typ: Tak
Kurs: 2,10

Zaslakujaco wysoki kurs. Toffik jest w tym roku w bardzo dobrej formie. Szczególnie w Lesznie zachwyca. W całej stawce zawodów widzę max 4 zawodników, którzy mogą go przegonić w klasyfikacji generalnej. Oprócz wysokiego value widzę tutaj parę argumentów: po pierwsze, finał jest w Lesznie więc żadnego odpuszczania nie będzie. Po drugie, tor w Rawiczu jest znany zawodnikom wychowanym w Lesznie. W przeszłości jeździł tam starszy brat Tobiasza, Sławomir, więc nie mam wątpliwości co do dobrej znajomości toru.

Marcin Nowak vs Bartosz Smektała (H2H)
Typ: Marcin Nowak
Kurs: 1,65

Niewysoki kurs, ale nie widzę argumentów po stronie młodszego Bartosza. Marcin w tym roku jedzie ostatni sezon jako junior i robi niezłe wrażenie. Jego preferencje trochę mijają się z filozofią GKM-u stąd problemy w meczach domowych. Za to na obcych torach daje radę i to bardzo! Mam tu na myśli mecz w Rybniku i awans do dalszej fazy IMSJ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
R 8

ryba1983

Użytkownik
Gapiński uzyska awans - TAK @2,05 stsy ⛔
Ja się totalnie nie zgodze z moim przed mówcą. Nie robię tego na złość czy na wyrost, ale uważam że Tomek Gapiński ma duże szanse na awans. Tor w Rawiczu nie jest mu obcy, bo często tam startował. Niedawno złapał kąty na meczu ligowym (choć przygotowanie nawierzchni, będzie się różnić). Patrząc na stawkę pefkami do awansu są; Pawlicki, Kołodziej, Dudek. Reszta ma podobne szanse. Tomek jest w stanie pokonać Okonia, Woźniaka, Gomólskiego czy Jędrzejaka. Kurs zachęca by grać awans, a nie jego brak.
Drabik NIE @3,2 stsy ⛔
Kurs zdecydowanie przesadzony. Drabik talent oczywiście, ale to nie jest aż tak uznana marka by na czarnym torze w Krośnie stawiać go na podium. Potrafi wygrać z najlepszymi, ale też potrafi przywieść śliwkę. 9-10 oczek jest w jego zasięgu, ale jak już mówiłem, kurs zdecydowanie przesadzony.
Pieszczek NIE @1,9 stsy ⛔
Zawodnik, któremu udały się zawody na motoarenie. Tak to jeździ przeciętnie i w kratkę. Nie widzę go w finale. Gdyby zawody odbywały się w Gdańsku, Toruniu czy Zielonej miałbym obawy o ten typ. Jadą w Krośnie to jestem spokojny, szanse na awans ma nikłe.
Miśkowiak - Jamróg
Prz Pawlicki - Jędrzejak
Zengota - Drabik
Walasek - Pieszczek
ako @5,35 stsy ⛔
Zawodnicy po lewej, w lepszej formie niż Ci po prawej. Misiek mocniejszy od Jamróga. Przemek jedzie rewelacyjnie, a Ogór przeciętnie poza jednym meczem. Zengota jedzie wszedzie i zdecydowanie równo, poniżej poziomu jakiegoś nie schodzi. Ostatnia para z Walaskiem ryzykowna, bo Greg może podejść do zawodów jak do treningu... Cóż zobaczymy, wierze że pojedzie na 100%, a wtedy młody nie ma z nim szans.
Tego Drabika chyba można rozliczyć na plus. Czego dotyczył ten zakład skoro jest minus?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
malpakochana 25

malpakochana

Użytkownik
Paweł Przedpełski uzyska awans TAK @1,6 STS ⛔⛔⛔⛔⛔ dnoooo !!!!!

Mam wrażenie że Paweł ostatnio odżył, w dodatku stawka tego turnieju nie powala na kolana a z tego co kojarzę awans uzyskuje 4 zawodników ( jeśli nie proszę o poprawienie mnie)... Lambert, Kurtz i właśnie.... Przedpełski
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zapomnij, że w Machesterze pojadą. Od 2 dni pada i nie ma takiego cudu by odjechali te zawody.
Pytanie pozostaje czy przełożą na termin rezerwowy - niedziele? Wtedy to 2 mecze w Polsce zostaną odwołane. Leszno - GKM oraz Torun - Wrocław.
// EDIT
Choć chyba pojadą, ale tor będzie bardzo ciężki...
 
P 15

peperoninh86

Użytkownik
SEC CHALLENGE
Thomsen lepszy od Szczepaniaka @2.1 sts ✅ 8-6
Mateusz niby wygrał ostatni turnej eliminacji ale chwile później pojechał tragicznie u siebie w meczu z łodzią, po takim kursie mysle, ze mozna spróbować
Awans:
Madsen- tak ✅
Kasprzak- tak ✅
Laguta- tak ⛔ żenada
jędrzejak- nie ✅
szczepaniak- nie ✅
ako: 4.89
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Karpov - Pavlic /// 1.83 Bet365 7-4 ✅
Masters - Lebedev /// 2.10 Bet365 11-7 ⛔
Nilsson - Ljung /// 2.10 Bet365 4-9 ✅
Wszystko single.
Karpov aktualnie solidny poziom ekstraligowy , Pavlic jeździ tylko w pojedyńczych turniejach i do tego wypada bardzo słabo. Tak wiem, że to jego domowy tor, ale już nie raz zdarzały mu się tutaj fatalne występy ( w momencie gdy prezentował zdecydowanie wyższą formę ) .
Lebedev świetny sezon, zwłaszcza w Nice PLŻ gdzie jest jednym z liderów swojej ekipy. Masters nieco nieprzewidywalny ale nie sądzę że będzie tutaj jakimś czarnym koniem
Typ na Ljunga bardziej na wyczucie , myślę że tutaj wygra doświadczenie w turniejach o stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom