>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
V 161

vogel22

Użytkownik
Dzisiaj już nieco bardziej prestiżowe zawody na wyspach co za tym idzie, zawodnicy zostawią troche więcej potu i ambicji na torze niż miało to miejsce w ostatnich turniejach.
Bukmacherzy powystawiali oferty, głównie będą one z Betssona oraz Bet 365.
Będe napewno grał typ z Iversenem który w zeszłym roku na torze w Coventry w tych samych zawodał zajął 2 miejsce przed Rory Scheleinem, co prawda ostatnie zawody w Ipswich w wykonaniu PUKA delikatnie mnie zaskoczyły, ale ranga tych zawodów nie była zbyt duża, dlatego Niels jezdzil na rezerwowych silnikach, po to aby najlepszy sprzęt zostawić wlasnie na dzisiejsze zawody w Anglii, do rywalizacji H2H dołącza Matej Zagar, który nie obył się jeszcze z jazdą w rywalizacjach w tym sezonie, dlatego uważam że dziś nie narobi zbyt wielu punktów, tym bardziej że obsada zawodów jest mocna ( 8 zawodników cyklu GP ) Patrząc na biegi poszczególnych zawodników, nasuwa mi się tylko 1 wniosek, że PUK wyjdzie górą w rywalizacji między tymi zawodnikami, jak i myślę że powalczy o zwycięstwo w tych zawodach zaraz obok Darcy Warda oraz Taia Woffindena.

Niels Kristian Iversen - Matej Zagar TYP [1.40] @Bet365


Oraz 2 typ tak jak pisałem powyżej, uważam że dzisiaj w walke o zwycięstwo włączy się Tai Woffinden, wypowiadał się że te zawody bierze bardzo na serio i będą one dla niego sprawdzianem przed GP Nowej Zelandii, dlatego myślę że w rywalizacji z Fredką Lindgrenem wypadnie lepiej , będzie robić wszystko by wypaść jak najlepiej i nabyć pewnośći siebie przed zbliżającymi się tuniejami Grand Prix.

Tai Woffinden - Fredrik Lindgren TYP 1 [1.25]
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dzisiaj zapowiada się nam bardzo interesujący turniej u progu nowego sezonu. Stawkę zawodników mamy silną i powinni podejść do tych zawodów w miarę poważnie. Oczywiście to dopiero początek, nie do końca wiadomo kto w jakiej jest dyspozycji, jednak mimo wszystko można coś pograć, tak na pobudkę po zimowym śnie ????
Hans Andersen - Kenneth Bjerre - 1 @2.2 Betsafe - zwrot
Wyrównana para, śmiało można powiedzieć 50-50. Hansio jedzie na swoim torze, wczoraj wygrał w Eastbourne, w zeszłym roku na torze w Swindon był w tym turnieju bardzo wysoko. Z kolei Kenio jak do tej pory prezentuje średnią formę. W Anglii Kenneth zawsze jest groźny, lecz mimo wszystko biorąc pod uwagę dyspozycję obu zawodników oraz kursy stawiam na Andersena.
I suche typy for fun z Betsafe:
Chris Harris - Jason Doyle - 1 @1.8 - zwrot
Niels Kristian Iversen - Matej Zagar - 1 @1.45 - zwrot
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Doyle nie jedzie. Za niego Korneliussen. Szykuje się ciekawy sezon, ruchy kursów olbrzymie, sporo osób widać zaczęło obserwować żużel. Wystarczyło kilka startów Kildemanda i poleciały ostro typy w jego stronę. Sporo value się zrobiło, bo nikt mi nie powie, że w żużlu to nie value:
Kildemand 1,25 Harris 3,5
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Turniej Elite Riders Championship
Harris - Cook 1 @ 1.40
Bomber wydaje się byc pewniakiem w tej parze.Kursy to pokazują.Zawody prestiżowe myślę że Harris okaże się lepszy od C.Cooka ????
Zagar - Batchelor 1 @ 1.65
Pojedynek zawodników z GP.Zagar wydaję się byc bardziej objeżdżony z torami angielskimi.Kurs w miarę dobry licze na dobry występ Słoweńca.
Ward - Iversen 1 @ 1.65
Ward w roli faworyta wygrania całych zawodów.Myślę że po wczorajszym słabszym występie PUKA dzis też okaże się gorszy niż gwiazda australijska i kandydat do tytułu IMŚ.
Oferta tylko i wyłącznie STS ???? :grin:
Powodzenia
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Janowski M. - Przedpełski P. @1,5
Świderski P. - Jabłoński M. @1,42
Pawlicki Piotr - Kołodziej J. @1,7
STS
Pierwsze dwie pary to różnica klas. Paweł ma przed sobą fajną karierę, ale do Magica sporo mu brakuje. Kurs niski ale adekwatny do ryzyka. Świder jedzie &quot;u siebie&quot;, nie wiem czemu nie jest w parze np z Miśkowiakiem, tylko ze słabym Jabłońskim.
Trzeci typ to przeciwko Jankowi, który zaliczył niezłego dzwona i odwieziono go do szpitala. Janek jedzie w Krk zna ten tor często tu trenował za sprawą Cegły, ale dziś myślę że będzie jechał o awans nie o zwycięstwo. Z tego co wiem nie ma złamanego żebra, ale zawsze dzwon to dzwon. Piotrek w fajnej formie.
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Zengota - Ułamek 1,80
Ułamek rzetelnie przygotowywuje się do tych zawodów o czym świadczy fakt, że pofatygował się w piątek do Krakowa, aby potrenować przed zawodami.
Miedziński - Jędrzejak 2,10
Tomek pojedzie na torze, na którym się wychował. Adrian w piątek pokazał, że nie jest w zbyt wysokiej formie.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Tak dla emocji małych...
Miedziński - Jędrzejak 1 1,50
Miedziński nie zachwyca, ale Jędrzejak również, myślę, że Miedziak się spręży i wywalczy awans zdobywając około 10 oczek.
Musielak - K.Jabłoński 1 1,70
Szalony typ, według mnie szanse 50 na 50, ale jednak wierzę w Musielaka.
Świderski - M.Jabłoński 1 1,45
Świder w sparingach nieźle sobie radzi, a Mirek Jabłoński poprzedni sezon stracony, w tym w sparingach szału nie robi, myślę, że wejdzie spokojnie.
Buczkowski - Czaja 1 1,40
Stawiam na doświadczenie.
Zengota - Ułamek 2 2,02
Jak kolega wyżej, Ułamek pokazuje, że bardzo dobrze przepracował zimę, Zengota niby też nieźle sobie radzi, ale kurs skusił.

Myślałem również o parze Janowski - Przedpełski, ale... Janowski na razie słabiutko, a Przedpełski od samego początku przygotowań pokazuje, że nie zatracił formy z zeszłego sezonu, także nie byłbym taki pewny tego, że ten pojedynek wygra Janowski.
Pozdro.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
POLSKA - AUSTRALIA
Watt
- Gomolski @2,05 b365
Dave w fajnej formie, ładnie pojechał na Łotwie i u siebie z Rzeszowem. Był liderem swojego zespołu w obydwu meczach śr to 2,500 na bieg. W Anglii też ładnie jest blisko top 10, myślę że miałby łatwiej gdyby nie Duńczyk w fenomenalnej formie jako parowy. Nie zawodzi w Anglii jak i w Polsce. Owszem rok temu Rudy miał wyższą średnia w EE, ale wiemy z jakie jaja były w Gnieźnie rok temu.
W tym roku Kacper jechał w Ostrowie zdobywając 10 pkt w el IMŚJ występ można powiedzieć, że dobry. W lidze jedzie na swoim poziomie czyli dość przeciętnie 5pkt u siebie ze słabiutkim Gdańskiem, 4 oczka w Zielonej. Dla mnie fajny bet na dwóch najsłabszych w swoich zespołach. Za Wattem przemawia lepsza forma, więcej meczów, dobrze wszedł w ten sezon + doświadczenie.
Jedyne ryzyko betu jest to, że Kacper dostanie ekstra start za kogoś z seniorów, a Watt zostanie zastąpiony by mógł pojechać Ward albo Holder z RT.
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Polska (-12,5) - Australia 2 kurs 1,80 STS
Dziś na torze w Ostrowie Wielkopolskim zmierzą się ze sobą reprezentacje Polski oraz Australii. Skład Polaków: Gollob, Jędrzejak, Kołodziej, Piotr Pawlicki, Hampel, Kacper Gomólski. Skład Australijczyków: Ward, Woodward, Doyle, Batchelor, Holder, Watt.
Ward ostatnio w świetnej formie, Woodward w tamtym roku zrobił 8+2 na torze w Ostrowie w barwach KMŻ Lublin, Doyle również prezentuje świetną forme na froncie pierwszoligowym zatem powinien swoje pkt również dorzuć. Uważam, iż Kangury spokojnie uzbierają dziś 40pkt.
 
S 13,9K

scrobek

Użytkownik
Ward nie jedzie, więc handicap bardziej ryzykowny, z drugiej strony jest to friendly match, więc nikt nie będzie się zabijał.
Na ostrowskim stadionie pojawiają się pierwsi kibice. Aura sprzyja, niebo jest lekko zachmurzone. W drużynach drobne zmiany. Darcy Warda zastąpi Rory Schlein, natomiast Macieja Janowskiego Piotr Pawlicki.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
mój typ na dziś
Jędrzejak -2 v Batchelor x2 Bet365 ⛔ Troy pojechał na poziomie jakim przypuszczałem ale to co zrobił ogór...brak słów
Ogór jedzie na swoim torze, kapitan polskiej reprezentacji, jest w stanie dobrze zapunktować, za to Batchelor kiepska forma a na polskich torach na razie fatalnie. Liczę na to że się nie przełamie. Mam przeczucie że Troy pojedzie z 3 biegi i będzie zastępowany przez Warda czy Holdera
 
C 147

cococabana

Użytkownik
POLSKA (-13,5) : AUSTRALIA 1 1,90 sportingbet ✅✅✅

Brak Warda będzie bardzo widoczny i nawet rezerwy taktyczne czy złota rezerwa taktyczna nie pomoże. Kangury wątpie by zdobyły więcej niż 38pkt. Nasz skład bardzo mocny ciężko znaleźć słaby punkt nawet jak Gomólski nie zaszaleje to jest w parze z Hampelem więc powinno być dobrze. Brak rezerwowych oznacza że każdy pojedzie po 5 razy nie będzie jakiegoś oddawania biegów juniorom i wszystkim powinno zależeć na pokazaniu się selekcjonerowi w kontekście drużynowego pucharu świata. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Polaków!
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Indywidualne Mistrzostwa Danii ktore jednoczesnie sa przepustka do startu w eliminacjach do Grand Prix. Awansuje 5 najlepszych. Turniej w Holstebro. Oto moje propozycje na dzisiaj, nie bede sie rozwodzil kieruje sie po prostu aktualna forma.

Niels K. Iversen - Jepsen Jensen 1 1.35 6/10 ✅✅✅:cool:

Leon Madsen - M. Michelsen 1 1.45 5/10 ⛔
Wszystko pograne w sts
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze
2014-08-14 19:00 ZIELONA GÓRA
1 Prz. Pawlicki
2 K. Buczkowski
3 K. Kasprzak
4 N. Kościuch
5 J. Kołodziej
6 T. Musielak
7 B. Zmarzlik
8 P. Protasiewicz
9 J. Hampel
10 P. Świderski
11 K. Jabłoński
12 G. Zengota
13 Pi. Pawlicki
14 T. Jędrzejak
15 K. Pieszczek
16 K. Gomólski
17 K. Adamczewski
18 Sz. Woźniak
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kasprzak - Kołodziej 2 2,00 bet365 / 2,20 w Betsafe⛔

Krzysiu sam zapowiadał że do dzisiejszych zawodów podejdzie treningowo tzn. będzie testował silniki na lige. Jeśli tak otwarcie o tym mówi to tak napewno będzie więc nie sądzę aby dzisiaj odegrał jakąś znaczącą role w zawodach(czytaj TOP 4). Po drugie On się nastawia na GP gdzie od razu po zawodach będzie musiał się wybrać. Janek Kołodziej obrońca tytułu i dzisiaj zapewne znowu wysoko zawiesi poprzeczkę aczkolwiek jest kilku zawodników którzy mają chrapkę na tytuł. Kołodziej w tym sezonie w Zielonej Górze w 4 startach 9pkt więc bardzo dobry występ i o Jego motory nie ma co się martwić. Wszystko to wskazuje że Janek powinien być dzisiaj lepszy a kurs bardzo mnie zaskoczył więc wchodzę w niego ostro.

Buczkowski - Gomólski 1 1,83 bet365⛔

Buczek przeplata dobre występy ze słabszymi. Jednak w zespole ma mocnego kolege z pary i też tak mozna sobie tłumaczyć,że trochę na tym traci. Dzisiaj zawody indywidualne więc wierzę że trochę powalczy i przywiezie z 6-8pkt. Kacper walczak jednak na torze w Zielonej Górze nie wygląda najlepiej ostatnio 4pkt w 4 startach rok wcześniej 5pkt w 5 startach i 4pkt w 4 startach jednak należy pamiętać że w każdym meczu brał udział w biegu juniorskim gdzie o pkt zdecydowanie łatwiej.

Protasiewicz - Hampel 1 1,57 bet365⛔:grin:

PePe u siebie na torze dzisiaj znajduje się w gronie faworytów do wygrania. Zna ten tor znakomicie a do tego ma formę. Na przeciwległym biegunie znajduje się Hampel który z zawodów na zwody jedzie coraz gorzej. Przeszedł samego siebie w Szwecji chociaż i ostatnio z Unia Leszno jechał tragicznie. Nie sądzę aby dzisiaj nagle miał pojechać zdecydowanie lepiej. Zapewne zacznie testować sprzęt itd. W dzisiejszych zawodach nie widzę go nawet w TOP 8. G

K.Jabłoński - Świderski 1 1,66 bet365⛔

Krzychu pokazał ostatnio,że wyjazdy a mecze u siebie to mega różnica. Na swoim torze w Zielonej Górze jest naprawdę groźny i może powalczyc z każdym. Świder w tym roku 5pkt w 5 startach w ZG. Według mnie faworytem jest miejscowy i warto na Niego postawić.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Polecam Tobiasza z Ogórem. 1,66 bet365
Wbrew temu co pisano, Tofik pokazał, że także poza Lesznem jest mocny.
Przykra niespodzianka ze strony beta, ze nie mozna łaczyć par h2h...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Piotr Pawlicki - Bartosz Zmarzlik 1 1,50 ✅

Piotrek swietne zawody w poniedziałek i dzisiaj jeśli to powtórzy to Zmarzlika zje bo ten poza Gorzewem nie jest aż tak mocny a Piotrek właśnie na wyjazdach lepszy. Ostatni jego wystep moze tylko w tym człowieka utwierdzić warto w to wchodzić.

Tobiasz Musielak - Kacper Gomólski 1 1,60 ⛔

Kolejny pojedynek juniorski. I znowu stawiam na Leszczynianina który miał przecież 3 dni temu mecez w którym zdobył 8 oczek ale jak wiemy by zdobył napewno więcej gdyby nie taśma w biegu juniorskim. Kacpra opisywałem wyżej jak dla mnie kurs piekny.

Jarosław Hampel - Janusz Kołodziej 2 1,85 ✅

Jarek opisany wyżej jego forma tragiczna i dzisiaj nie ma opcji żeby było lepiej. Janek też opisany wyżej. Z taka formą to tutaj nie ma co za dużo pisać zje Hampela na śniadanie.

AKO = 4,44 Betsafe!
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Ode mnie taki dubel z Milenium:
Piotr Protasiewicz - Jarosław Hampel 1 @1,4 ⛔
Piotr Pawlicki - Przemysław Pawlicki 1 @1,45 ✅
AKO=1,4*1,45*0,88=1,72 ⛔
Protasiewicz świetna forma w zasadzie od początku sezonu. Na palcach u jednej ręki można by mu policzyć zawody, które mu nie wyszły. Startuje na torze, na którym czuje się świetnie i świetnie go zna, więc punktów zbyt wielu tracić nie powinien. Forma z ostatniego okresu bardzo dobra. U Piotrka same plusy. Jarek w kryzysie. Grałem ostatnio przeciw niemu w lidze szwedzkiej i nie spodziewałem się, że pojedzie aż tak słabo. W GP jak nie Jarek. Jedynie liga szła mu nieźle. Szła, bo ostatnie mecze też pozostawiają wiele do życzenia. Moim zdaniem Jarka dopadły problemy sprzętowe. A te nie jest łatwo naprawić. Przekonał się o tym Vaculik, który w 2012 roku jechał świetnie, rok temu kiszkę, a teraz wręcz lata po torach. Na pewno Hampel jakieś punkty przywiezie, ale na Pepe to będzie za mało.
W drugiej parze pojedynek braci. Umiejętności podobne, dlatego stawiam na tego, który prezentuje lepszą formę. A ta jest dużo lepsza u Piotra. Piotrek najsłabsze wyniki notuje w... Lesznie. Tak, to u siebie me często pod górkę, a na wyjazdach jeździ świetnie. Przemek nie ma najlepszego sezonu. Często zawal mecze, traci pozycje. Do tego w niedzielę zaliczył upadek, po którym odpuścił jeden bieg, a potem przyjechał ostatnie (jeśli dobrze pamiętam), więc pewnie jest poobijany. W poniedziałek obaj ścigali się na tym torze i Piotrek wypadł o niebo lepiej niż Przemek. Nie widzę argumentów sportowych) dla których miałoby być dziś inaczej.
gram to w Milenium, bo u nich zakład brzmi, kto więcej punktów (w 5 biegach) a nie kto lepszy. Uważam, że jest to bardziej miarodajne, bo na zakład zawodnik pracuje przez 5 biegów. Jeden słabszy nie przekreśla jeszcze jego szans. W przypadku kto lepszy podstawą jest awans z rundy zasadniczej, a tam już może zdarzyć się wszystko, defekt, taśma, niesłuszne wykluczenie - i kupon leży.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom