>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Podaję na szybko typy, bo za chwilę muszę jechać na stadion. Kursy takie jak zagrałem, nie wiem jak się teraz plasują.
Krzysztof Kasprzak over 9.5 (pierwsze 5 startów) @1.65 Milenium ✅ (12)
Darcy Ward - Krzysztof Kasprzak 2 @2.05 (pierwsze 5 startów) Milenium ⛔ (12-12 faken)
Tai Woffinden - Krzysztof Kasprzak 2 @2.15 (pierwsze 5 startów) ✅ (6-12)

Idę w stronę Kasprzaka. Bardzo dobra forma. Wygrany IMP, wygrane GP, świetnie punktuje w lidze polskiej, szwedzką sobie odpuszcza. W Tarnowie jeździł 2 lata, co prawda przez cały ten czas nie udało mu się rozszyfrować tego toru, ale późniejsze występy już w barwach Gorzowa, a szczególnie zeszłoroczny finał IMP pokazały, że potrafi jechać też tutaj. Zwycięstwa też wpływają pozytywnie na jego mentalność. 10 punktów jak najbardziej w jego zasięgu.
Teraz rywale: mocni. Nie powiem, że nie, ale zachęciły mnie do takich zakładów wysoki kursy. Ktoś podawał z STS kurs na Krzyśka z Woffindenem 1.3 i to jeszcze licząc pewnie ewentualny finał. Tu mam ponad dwa. Woffinden niezła forma, ale dla mnie jakby bez tego błysku. Widać to w ligach i GP. W Tarnowie przeważnie solidnie, ale nic więcej. Z KK będzie mu ciężko. Ward się ostatnio pogubił. To bardzo ciekawy zawodnik, lubię jego jazdę, ale palma chyba uderza. Mentalnie do tyłu. Wyniki w Polsce takie na dwa razy, szczególnie ten w Tarnowie całkowita klapa. Ja nie wierzę dziś w jakieś jego odrodzenie. Dla mnie to KK jest faworytem tego pojedynku, a nie Ward.
Darcy Ward - podium NIE @1,5 Milenium ⛔
Typ był podany, ale też zagrałem go wcześniej. Argumentacja jak wyżej. Widzę tutaj dziś wielu mocniejszych zawodników. Moim zdaniem nie awansuje nawet do finału i już wtedy będę cieszył się z wygranej.
Janusz Kołodziej - Darcy Ward 1(pierwsze 5 startów) @1,65 Milenium ⛔

Jednym z tych lepszych zawodników od Warda jest Kołodziej. Może nie jako całokształt, ale w Tarnowie na pewno. Janusz bardzo zmotywowany przed tymi zawodami. Jest w dobrej formie. Zawalony DPŚ trochę go przygasił, ale na IMP w ZG chodził elegancko. Znajomość toru to ogromny handicap, szczególnie tego w Tarnowie.
Tai Woffinden - Jarosław Hampel 1 @1,35 (pierwsze 5 startów) Milenium ✅ (6-4)
Martin Vaculik - Jarosław Hampel 1 @1,4 bet365 ✅ (13-4)
Teraz tak patrząc na to, kursy jednak trochę małe. Z tym, że Jarek pogubiony. W końcówce IMP coś drgnęło, ale na GP już była tragedia. Komplet w Szwecji mnie nie przekonuje, bo rywal był słabiutki. Jarek się pewnie kiedyś przebudzi. Ale Tarnów to ciężkie miejsce na przebudzenia. Tu raczej zawodnicy jeszcze bardziej się gubią. Jarek ma problemy z twardymi torami, a taki właśnie będzie dziś. O Woffindenie pisałem już - nie wspaniały, ale solidny. Swoje powinien zrobić. Vaculik zawodnik miejscowy. Tak jak pisałem, forma nieco słabsza, dlatego na wygrywanie przez niego poszczególnych biegów nie stawiam, ale w końcowym rozrachunku na Jarka powinno wystarczyć.
 
K 65

konji

Użytkownik
Co powiecie o parze Protasiewicz - Madsen?
&quot;PePesza&quot; bardzo dobra forma, z małą wpadką w ostatniej kolejce Elitserien. Z kolei Duńczyk wykręcił w tym roku w Tarnowie 12/6, co na tle tak silnej ekipy, jak Unia, jest wynikiem co najmniej bardzo dobrym. Wydaje mi się, że w kursie 2.00 na Protasiewicza @Bet365 jest małe value i prawdopodobnie to zagram, ale chętnie wysłuchałbym innych głosów.
Do tripla dorzucam jeszcze Vaculik - Hampel i Miedziński - Pawlicki.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Mała poprawka Madsen zrobił 12w5 w Tarnowie ???? Ja tam bym go nie ruszał. Dla mnie to może być czarny koń dzisiejszych zawodów. Tor w Tarnowie zna jak własną kieszeń. Do tego myślę , że ma motywacje na dobry wynik. Sezon się kończy , pora szukać nowego pracodawcy. Gdzie się nie pokazać jak nie na zawodach gdzie startują najlepsi zawodnicy ekstraligi?
Dlatego też sam zagrałem w go parze z Miedziakiem. Kurs na Madsena 1.53 Betsafe
 
M 74,6K

mazinho87

Użytkownik
Panowie pomocy! Obstawiłem wczoraj zdarzenie w sts-ie z Indywidualnych Mistrzostw Szwecji: Aspegren - Ruud 1 1.55/ Ostatecznie skonczyło się to tak:
Aspegren 0,u (w trzech ostatnich biegach zastepowany)
Ruud 0,0,0,0,0
Jak to możliwe, że Ruud zostal sklasyfikowany wyżej? Przecież powinien tu być zwrot. Na jakiej podstawie (sledzilem regulamin sts odnosnie zuzla) mogli podjac taka decyzje? Akurat zamykalo mi to zdarzenie kupon na 550 zł i rozważam opcję wyslania pisma i odwoływania się, bo to zwykłe draństwo!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Pamiętaj, że &quot;0&quot; jest ważniejsze od &quot;D, W, T, -&quot; dlatego też Ruud oficjalnie jest wyżej od Aspgrena.
https://www.sts.pl/userdata/files/files2/regulamin-zakladow-online.pdf
3.17.1. Zawody Drużynowe:
Zakłady z handicapem oraz na wynik klasyfikacji są rozstrzygane
zgodnie z oficjalnymi zasadami zawodów. Co najmniej 12 wyścigów musi zostać
zakończonych aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej (granicy) były ważne. Jeśli zawody
są przerwane zanim 12 wyś
cigów zostanie ukończonych, wtedy wszystkie zakłady z
handicapem oraz zakłady Poniżej/Powyżej są nieważne.
13.17.2.
Grand Prix / Zawody Indywidualne:
W
przypadku zawodów indywidualnych, decydująca dla
celu rozstrzygnięcia zakładów będzie dekoracja na podium.
13.17.3.
Zawod
nik, poniżej/powyżej:
Pod uwagę bierze się punkty zdobyte przez zawodników w ich
pięciu pierwszych startach w meczu. Nie uwzględnia się tzw. Jokerów
Jeśli zawodnik wystąpi w mniej niż 5 biegach, zakład jest ważny.
Jeśli zawodnik nie wystartuje w żadnym bie
gu, zakład jest
anulowany
.
Stawki z anulowanych
w takich okolicznościach zakładów zostaną zwrócone (z zastrzeżeniem pkt 7.4.).
Regulamin jest strasznie niejasny jak to bywa u buków i rozliczają &quot;jak im się podoba&quot;.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj odbędzie się GP Challenge w Lonigo
Lista startowa:
1. Chris Harris (Wielka Brytania)
2. Peter Ljung (Szwecja)
3. Nicolas Covatti (Włochy)
4. Oliver Bernzton (Szwecja)
5. Hans Andersen (Dania)
6. Linus Sundstroem (Szwecja)
7. Maciej Janowski (Polska)
8. Mads Korneliussen (Dania)
9. Matej Zagar (Słowenia)
10. Janusz Kołodziej (Polska)
11. Mattia Carpanese (Włochy)
12. Peter Kildemand (Dania)
13. Thomas H. Jonasson (Szwecja)
14. Przemysław Pawlicki (Polska)
15. Jason Doyle (Australia)
16. Nicolai Klindt (Dania)
Zapowiedź
Obsada taka sobie. Faworytem wydaje się Kildemand ale czy nie zje go presja? Zapraszam do dyskusji i podawania typów. Oferta jest już dostępna m.in. w Milenium.
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Dziś GP Challenge w Lonigo. Parę typów z Betssona:
Kildemand-Andersen 1.4
Janowski-Pawlicki 1.4
Na prawdę sie zdziwie jesli to nie wejdzie. Pajak w mega formie i zasługuje na GP stawiam go jako głównego faworyta turnieju. Przemek po kontuzji i bez formy od kilku tygodni mysle ze maciek spokojnie zapunktuje wyżej a i moze pokusi sie o walke o top3
Poza tym za mniejsza stawke:
Kołodziej-ANdersen 1.5
Doyle-Korneliussen 1.7
Berntzon - Covatti 2.03
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shon19 40

shon19

Użytkownik
Co do typowania przeciwko H. Andersenowi to nie był bym taki pewny. W zeszłym roku na torze w Lonigo wygrał połfinał eliminacji do GP, do tego dobre pola startowe. Ja spróbuje typów przeciwko Harrisowi i Prz. Pawlickiemu
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zagar bardziej myśli o brązowym medalu niż o wywalczeniu sobie miejsca w Chalangu do GP. Kataklizm musiałby się stać, żeby Matej wypadł z top8. Jutro 1/2 Enea Ekstraligi, więc wątpie żeby Matej zabrał najlepsze co ma do Włoch. Wg mnie rezerwowy silnik, odpuszczanie by nie nabawić się kontuzji tak będzie dziś wyglądała jazda Słoweńca.
Wg mnie value
Kildemand - Zagar @1,55 Jeden wielki ⛔ Matej pojechał po sportowemu
Kołodziej - Zagar @1,85
Janowski - Zagar @2,03
Andersen - Zagar @2,5
Doyle - Zagar @2,2
Równa stawka wszystko // betsafe
Moja trójka (kolejność przypadkowa)
TH Johnasson
H Andersen
Doyle
Przepraszam wszystkich za Zagara ????
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
bet365 zestawił Mateja Zagara z Nicolasem Covatti po 1.25 ,czyżby miało to oznaczać że Matej rzeczywiście podchodzi do tych zawodów na większym luzie. Takie zestawienie jest dla mnie zaskakujące,może ktoś wie coś więcej?.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Matej musiałby tutaj olać te zawody , to jego jeden z 2-3 ulubionych torów - zawsze tutaj wysoko(wyniki z ostatnich 3 lat się kłaniaja).
Podobnie z Hansem Andersenem to samo - jeden z jego ulubionych torów kilka lat bardzo dobrze mu się tu śmiga.
Dodam tylko , że taki worek jak Hans był kilka razy w życiu na podium w GP z tego aż 3 razy we włoszech , z czego 2x to tor w lonigo , a dodatkowo 2x chalange bodaj awans wywalczył na tym torze(ale to juz podaje z pamięci)
Jesli ktoś ma info , że Matej oleje(logicznie powinien- ale jest jedne problem to zużel - a gdzie kończy się logika ...tam zaczyna się żużel) to powinien grac wszystko istotnie jak leci przeciwko niemu - jednak jesli nie ma takiego infa nie warto ryzykować .
Betson i Betsafe jak zawsze pozwala te zawody zreszta grać tylko 2-złotowcom (nie widzę nic złego w graniu za 2 zł i nie jest to obrazliwe w moim wykonaniu)
Pare Janowski-Pawlicki po 1,40 automat dał 784 - potem na propozycję za ponad 1000 po tym samym kursie przyjęli .....100 , a następnie zrzutka kursu na 1.30 i tam podobna propozycja i przyjęte 250.....parodyści ale takie pary to tylko u nich , teraz widziałem chyba 1,15...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Doyle - Maciej Janowski 1 1,85 Betsson ✅
Facet mnie oczarował swoją jazdą w Orle i po prostu mu kibicuje. Osobiście uważam, że i on i Peter powinni jeżdzić w GP 2015. W Macieja po prostu nie wierze. Losowanie porównywalne ale dwukrotnie Janowski jednak jedzie z pola C a Jason z D. Doyle jest w takim gazie, że po prostu szok. Nie będzie dzisiaj nie omylny ale uważam, że spokojnie jest w stanie o podium powalczyć a Polak raczej nie. Stawiam na Jasona
Peter Kildemand - Janusz Kołodziej 1 1,72 Bet365 ✅
Normalnie bym tego nie grał bo kurs w Betssonie np 1,45 więc duża różnica. Niestety nie wierze dzisiaj w Lonigo w Polaków. Uważam, że Peter powinien dzisiaj być w pierwszej trójce bo zasłguje po prostu na awans do GP. Pewnie jak by nie wszedł to by dostał dziką kartę ale myślę, że to nie będzie potrzebne jednak dzisiaj. Losowanie też w mojej ocenie po stronie Duńczyka. Do tego nie wierze w Kołodzieja w takich turniejach co pokazał między innymi finał SWC w Bydgoszczy. Gram na Petera, należy mu się GP!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob - Jason Doyle 2 2,00 Bet365 ✅
Gram dzisiaj podczas spotmania Polska - Reszta Świata na Jasona który obecnie jest w wyższej formie niż Tomek. Dla Golloba ratunkiem będzie tylko powrót starych tłumików tymi i jazdą na nich jest już zmęczony co pokazuje bardzo często. Dzisiaj pewnie jakoś zapunktuje ale myślę, że Jason zdobędzie dużo więcej punktów niż Tomek. Nie jest to para 50/50 a kurs na prawdę wysoki na Jasona w porównaniu do konkurencji więc gram. Myślę, że różnica może być nawet 3-4 punktowa na korzyść &quot;kangura&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
C 407

cekaem

Użytkownik
Matej Zagar - Tomasz Gollob 2.11 Betsafe✅ easy
Podobnie jak kolega wyżej zakład przeciw Gollobowi. Z tamtym też oczywiście się zgadzam. Gram na Zagara , bo Gollob to w tym sezonie cień zawodnika. Kursy powinny zostać wystawione na odwrót. Przecież Tomek poza MotoAreną wszędzie jeździ taką padakę , że nie da się tego oglądać. Taki kurs biorę bez zastanowienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kasprzak - Łaguta @ 2,15 w Bet365 ✅ ✅
A ja proponuje taki zakład. Turniej towarzyski, więc wiadomo jak zawodnicy do niego podchodzą. W przypadku Krzyśka to nie sądzę by dzień po wygranej w Grand Prix i zaklepaniu sobie srebnego medalu dzisiaj jakoś specjalnie się spinał. Osiągnął życiowy sukces, więc kto wie czy już wczoraj wieczorem nie zakończył sezonu hehe. Zwłaszcza po kraksie jaką miał wczoraj. Sam przyznaje, że ma problemy z dłonią i teraz będzie musiał się kurować. Z kolei Grisza wiadomo. Musi się teraz spinać, bo szuka nowego klubu w Polsce. Do tego forma po kontuzji całkiem całkiem. Jak dla mnie taki kurs to value. W SEC był nie do złapania. Co do Golloba to macie racje. Wszystko wskazuje tutaj na Doyle ... i to mi trochę śmierdzi. Tomek w Rybniku zawsze dobrze się czuł, a pod koniec sezonu z jego jazdą jest trochę lepiej także ja to odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
FINAŁ ZK Rawicz
Dziś zagram przeciwko &quot;dziadkom&quot;. Dwóch faworyzowanych zawodników w obsadzie jak stanie na podium wywalczy prawo startu do GP 2015. Mowa tu o Pepe i Walasku, którzy w przyszłym roku będą mieli jeśli się nie myle odpowiednio 40 i 39 lat. Tym zawodnikom bliżej końca kariery niż jej początku. Obaj po perypetiach w tym sezonie, ZG straciła płynność finansową po 3-4 grubych latach, a Czewa od początku nie płaciła Walaskowi. Obaj pewnie będą chcieli się skupić w sezonie 2015 na lidze, a nie na bezsensowych eliminacjach do GP 2016 w którym i tak by cieniowali. Obaj też byli poturbowani w tym sezonie, problemy z kręgosłupem, barkiem Pepe, podajrze obojczyk u Walaska + brak jazdy będzie widoczny. Rawicz to specyficzny trudny tor, gdzie liczy się start i dobra technika. Ostatnio w dobrej formie są Janowski (który wczoraj miał trochę pecha) i ostatnio świetnie jeżdżący Przemek Pawlicki, który się odnalazł w końcówce. Janowski ponadto jest specjalistą od wygrywania ZK w Rawiczu.
Janowski - Pepe @2,03 Zwrot
Janowski - Walasek @1,90 ⛔
Pawlicki - Walasek @1,96 ✅
Pawlicki - PePe @2,20 ✅
betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 407

cekaem

Użytkownik
Na szybko bo zaraz start zawodów w tych zawodach szukam niespodzianek , bo uważam , że wiele osób może podejść na luzie do tych zawodów i wyniki mogą być niespodziewane.
Piotr Świderski - Damian Baliński 4.00 Betsafe✅
Kursy zdecydowanie przeszacowane. Czy jest między nimi aż tak kolosalna różnica? Nie wydaje mi się. 39 zawodnik pod względem średniej z 45 zawodnikiem ekstraligi. Szukam niespodzianki. Po takim kursie uważam , że warto spróbować.
Przemysław Pawlicki - Krzysztof Buczkowski 2.50 Betsafe⛔
Buczek ogólnie trochę lepszy sezon od Pawlickiego. Pawlicki to , że w ostatnim czasie odjechał jeden czy dwa dobre mecze nie sprawia , że widzę w nim tutaj faworyta. Uważam również , że po takim kursie warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom