>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje Młodzieżowe Kobiet i Mężczyzn 2011

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Fanatyk, trochę naciągane to Twoje info o składzie Włoszek. Brakuje kilku podstawowych zawodniczek z tego składu, który grał w zeszłym roku na ME u18:
- Gorini, G. (średnio 26,8min na parkiecie na u18 2010, 9.6ppg, 5.4rpg, 3.2as)
- Carta, B. (średnio 25,8min na parkiecie na u18 2010, 8.8ppg, 2.3rpg, 3.4as)
- Morsiani, L. (średnio 20,9min na parkiecie na u18 2010, 9.3ppg, 4.9rpg)
- Salvini, C. (średnio 14,2min na parkiecie na u18 2010, 3.4ppg, 4.0rpg)
Gorini, Carta i Morsiani grały w zeszłym roku w pierwszej piątce - zatem osłabienie duże.
Nawet trener Włoszek wypowiedział się na temat składu:
“Our team will be definitely different from last European championship and obviously our target this summer will be different,” said Italy coach Giovanni Lucchesi, who added that finding out details about his Group A opponents is important to their chances to progress.&quot;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pyknąłem długie 2 analizy wysłałem i pyk brak neta...Ręce opadają...Więc po krótce, bo czasu brak.

???? Polska U18 - Grecja U18 (HC -22,5/0) --&gt; 1 - 1,75 (Unibet) ⛔ 68-61
Grecy przegrali 16 pkt z mocno osłabioną Chorwacją. Polacy rozbili łatwo Słowenię. Są w wysokiej formie to widać. HC wysoki, ale Grecy z tego co widać po 1 spotkaniu są słabi. Wg mnie najsłabsi w grupie. Polacy grają u siebie, więc nawet rezerwowi będą się chcieli pokazać jeśli dostaną te parę minut. Myślę, że Polacy wygrają dziś wysoko to spotkanie.

???? Serbia - Niemcy (HC 0/+16,5) --&gt; 2 - 1,85 (Unibet) ✅ 70-54
Serbia rozbiła wczoraj Finlandię różnicą 52 pkt, ale nie oszukujmy się - Finlandia to outsider dywizji A. Niemcy natomiast wygrali bardzo ważny mecz z Turcją różnicą 2 pkt. Takie zwycięstwo w 1 meczu na pewno podnosi morale drużyny. Serbia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale myślę, że Niemcy powalczą o dobry wynik i więcej niż 17 nie przegrają. Tym bardziej, że nie mają nic do stracenia ani do oszczędzania, bo kolejny mecz czeka ich ze słabiutkimi Finami.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Turcja (U18) - Serbia (U18) -9.5 1.85 ⛔
Bwin
4/10

Serbia póki co 101:49 z Finami i 70:54 z Niemcami, wyniki robią wrażenie. Turcja z Finami 87:57 i z Niemcami 66:68. Już nie będę pisał o tym, że Serbowie nie pozwalają na wiele na atakowanej desce itp. Tylko Serbowie chcą na bank mieć kolejne zwycięstwo, które ułatwi im grę w następnej rundzie, a że koszykarskich argumentów mają więcej to nie sądzę, że będą za bardzo pozwalali dochodzić im do głosu.



France U18 - Spain U18 -3.5 1.85 ✅
Betsafe
6/10

Hiszpanie przed Euro mieli bardzo dobrą formę, wysokie wygrane z Polską, z Rosją. Teraz tylko to potwierdzają, póki co przejechali się po Czechach i Łotyszach. Nie oszukujmy się, oni są faworytami całych mistrzostw. Przed nimi pierwsze poważne starcie na tym turnieju i myślę, że spokojnie sobie dadzą radę z Francuzami.



Ukraine U18 - Italy U18 -14.5 1.85 ⛔
Bwin
4/10


Ukraina to totalny autsajder tej grupy. Z Litwą -33, z Rosją -21. A z Włochami powinno być jakoś pomiędzy. Włosi wczoraj blisko z Litwą, bardzo blisko. Ktoś powie, że ich to pewnie zmęczyło i dziś będzie kiepsko, ale bez przesady, nie z Ukrainą.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Łotwa (U20) - Turcja (U20) 2.00 ⛔ 4 kwarta 17 w plecy
Bwin
3/10

Po tym co pokazali Łotysze z Hiszpanami, to uważam, że są faworytami tego meczu.


Croatia U20 - Lithuania U20 1.40 ✅
Betsafe
5/10

Wczoraj Litwini bardzo długo trzymali w niepewności i byli blisko Serbów. A Chorwaci drugi raz w tej grupie dostali w dupe od Austrii, trochę wstyd. W 1 meczu między tymi ekipami o dziwo wygrali Chorwaci, dziś liczę na rewanż, bo argumentów więcej mimo wszystko mają Litwini.


Sweden U20 - Ukraine U20 2.11 ✅
Betsafe
4/10

Szwedzi wczoraj odpuścili ostatnią kwartę z Grekami, połowę grali rezerwą i mimo przegrania tej kwarty 10:28 wygrali 7 punktami z Grekami. Ukraińcy cisnęli ze Słoweńcami bardzo, minuty 3 zawodników z 1 piątki: 40, 38, 36. W wygranym już po połowie 3 kwarty meczu, no może po 3 kwarcie. Dziś te minuty mogą mieć znaczenie, zwłaszcza, że trener Ukrainy solidnie eksploatuje najlepszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Olo, tego już nie usuwaj ???? I sorry za wczoraj ????
Olo // nie mam najmniejszego zamiaru ;)
Francja U18 - Hiszpania U18 Hiszpania [email protected] Unibet (ML)
Mecz o 1 miejsce w grupie. Obie drużyny wygrały swoje dwa pierwsze mecze w grupie: Francuzi Łotwę 66-44 i Czechów 71-48. Hiszpanie pokonali Łotwe 79-58 i Czechów 84-60. Hiszpanie to jeden z głównych faworytów imprezy. Hiszpanie grają bardzo dobrą koszykówkę i mają w swoim składzie paru na prawdę bardzo dobrych zawodników młodego pokolenia.
Francuzi zgodnie z oczekiwanie zaklepali sobie już miejsce w kolejnej rundzie. Jest to solidny zespół, jednak Hiszpanie mają więcej atutów. Hiszpania grają bardziej ofesywny basket i myślę, że dzisiaj bez problemu poradzą sobie z drużyną Francji.
8/10
Ukraina U18 - Włochy U18 Włochy U18 [email protected] Betsson
Ukraina to &quot;chłopiec do bicia&quot;. Przegrali z Rosjanami 54:75 i Litwą 51:84.
Włosi dla wielu są &quot;czarnym koniem&quot; tego Eurobasketu. Wygrali dość nieoczekiwanie z Rosjanami (89:48!) inna sprawa, to że podobno pierwszego dnia Rosjanie troszkę zabalowali w Wroc-love ???? Jednak widać, że potencjał w tej drużynie jest i myślę, że handicap na poziomie -14.5 z słabą drużyną Ukrainy jest spokojnie do pokrycia.
7/10
Chorwacja U18 - Polska U18 Polska U18 [email protected] Unibet
Chorwaci mieli być totalnie rozbici poprzez brak podstawowych graczy. Wygraną z Grecją chyba dla wszystkich była zaskoczeniem. Bo to, że wygrali ze Słowenią nie powinno nikogo zaskoczyć bo mimo wszystko faworytem byli Chorwaci.
Polska wczoraj po wygranym meczu z Grecją dzisiaj walczy z Chorwacją o pierwsze miejsce w grupie i powinien to dla nich być łatwy pojedynek. Mimo wszystko Ponitka, Karnowski i Niedźwiedzki (wczoraj grał mniej), Michalak są w formie. Myślę, że dzisiejszy pojedynek będzie łatwiejszy niż ten wczorajszy pojedynek z Grekami. Myślę, że handicap na poziomie -12.5 jest jak najbardziej do pokrycia przez naszych młodych zawodników, którzy są wraz z Hiszpanami głównymi faworytami do złota.
7/10
Grecja U18 - Słowenia U18 Grecja [email protected] Betsson ML
Dziwią mnie takie kursy. Dla mnie faworytem są Grecy, którzy przegrali nieoczekiwanie z osłabioną Chorwacją i przegrali z Polską, z którą jednak mieli jakiś tam kontakt. (7 pkt to przecież nie tak dużo). Słoweńcy przegrali bardzo wysoko z Polakami, a z Chorwatami przegrali 10 punktami. Widzę większe szanse po stronie Greków i po takim kursie aż żal nie spróbować.
5/10
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Grecy nieoczekiwanie pokonali Chorwatow? Spojrz w tabele, przegrali z Chorwatami ( oczekiwanie) 16 punktami , nie żebym się czepiał ale nie wprowadzajmy ludzi w błąd . ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Grecy nieoczekiwanie pokonali Chorwatow? Spojrz w tabele, przegrali z Chorwatami ( oczekiwanie) 16 punktami , nie żebym się czepiał ale nie wprowadzajmy ludzi w błąd . ????
To już była 4 analiza i serio mi sie troche popieprzyło :d
Zaraz to zmienie jednak typy to nie zmienia bo własnie o tym mysłałem, ze dostali z Chorwatami nieoczekiwanie, bo z tak osłabioną drużyna byli stawiani w roli faworyta ????
Dzieki.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dania U18 - Anglia U18 1.40 ✅
Bet365
5/10

Podobnie jak wczoraj z Portugalią, dziś z Anglią też gram na Danie. Dania grała póki co 1 mecz, Anglia już dwa i to niełatwe, dwa dni z rzędu. Z Estonią do samego końca musieli walczyć o wygraną, z Belgią nawet walka do końca nie pomogła. Dziś też może będą walczyli, ale co z tego.


Rumunia U18 -15.5 - Austria U18 1.83 ⛔
Bet365
5/10

Jak bardzo bym się nie starał to Austria nie kojarzy mi się z koszykówką, ani trochę. Jak widzę nazwiska to się zastanawiam czy to jakaś młodzieżowa reprezentacja w narciarstwie alpejskim przypadkiem nie zbłądziła. Oczywiście nie twierdzę, że młodzi Rumuni wymiatają, ale to nie oni przegrali wczoraj 59 punktami z Czarnogórą.


I dwa duże handi:


Bułgaria U18 -18.5 - Gruzja U18 1.85 ⛔
Bwin
4/10

Skoro Węgrzy rozwalili Gruzinów 28 punktami, to lepsi Bułgarzy powinni pocisnąć spokojnie około 20 punktów. To są mistrzowie Dywizji B U16 sprzed 2 lat, Gruzini byli na 10 miejscu. Potencjał mają większy i go dziś wykorzystają.


Luksemburg (U18) - Węgry (U18) -27,5 1.85 ⛔
Bwin
4/10

Luksemburg wczoraj 59:106 z Bułgarią, Węgry 69:41 z Gruzją. Biorąc pod uwagę, że Gruzja to silniejsza ekipa od Luksemburga, to myślę, że dziś bariera 30 punktów różnicy między ekipami pęknie.



Polska (U20) -5.5 - Izrael (U20) 1.85 ✅
Bwin
4/10

Polska się prezentuje po prostu dużo lepiej niż Izrael na tym Euro.


Gruzja U20 - Czechy U20 1.83 ✅
Bet365
4/10

Belgia U20 - Estonia U20 1.48 ⛔
Bet365
4/10

Lepsza forma w turnieju i tyle. W obu wypadkach.




Wiem, że sporo, ale co zrobić, że tyle turniejów jest. Tak przynajmniej każdy coś sobie wybierze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
hm.... to mnie mega zaskoczyłeś Olo z tym typem w u20 na Gruzję z Czechami
Ja tam widzę wygraną Czechów. Z informacji, które zebrałem i przeanalizowałem to dwie najmocniejsze ekipy tych ME to: Belgia i Czechy. Czechy przegrały spotkanie z Belgią ale stawki dużej tam nie było bo obie ekipy awansowały do półfinałów a spotkanie było bardzo wyrównane i gdyby nie mega słaba skuteczność Czechów za 3pkt to kto wie. Wcześniej przegrali z W.Brytanią ale tamto spotkanie też było bez stawki - coach dawał odpocząć ???? Resztę spotkań wygrali mega zdecydowanie:
14.07.2011 vs LUX [W] 127-60
15.07.2011 vs POR [W] 77-55
16.07.2011 vs NOR [W] 85-65
17.07.2011 vs FIN [W] 76-62
18.07.2011 vs GBR [L] 74-85
20.07.2011 vs BIH [W] 74-57
21.07.2011 vs BEL [L] 69-75
Co najważniejsze - Czechy posiadają tutaj chyba najwyższy skład z wszystkich drużyn i rządzą na tablicach!
Natomiast Gruzja to drużyna średnia, która zanotowała całkiem niezłe wyniki:
14.07.2011 vs SUI [W] 82-74
15.07.2011 vs MKD [W] 87-75
16.07.2011 vs POL [W] 76-69
17.07.2011 vs EST [W] 88-87
18.07.2011 vs ROU [L] 85-89
20.07.2011 vs BUL [W] 88-75
21.07.2011 vs DEN [W] 84-66
Gruzini to właściwie mają tylko jeden argument: T. Shengelia - koleś ma 2,07m i rzuca 30ppg i ma 12.3rpg. Za nim to długo, długo nic.
W spotkaniu z Czechami już tak łatwo nie będzie miał ani na tablicach ani w zdobywaniu punktów.
Ja pobieram Czechy @2.1 ???? ale powodzenia
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra, jeszcze są kobitki, nie mam czasu za bardzo na rozprawki, więc słów parę tylko:


Japonia U19 +6.5 - Rosja U19 1.85 ✅
Bwin
4/10

Japoneczki wczoraj zniszczyły Argentyne, zagrały jeszcze lepiej niż się spodziewałem, więc dziś za ciosem. A Rosjanki z USA nie pokazały nic więcej niż Japonki. Dla mnie trochę za bardzo doceniają buki Rosje.


Zastanawiam się nad Kanadą, ale to może później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Polska U18 - Chorwacja U18 (0/+13,5) --&gt; 2 - 1,90 (z dogrywką) (Unibet) ✅ 72-78

Spora ta linia HC. Jest to mecz o 1 miejsce w grupie. Chorwaci mimo znacznego osłabienia grają naprawdę dobrze. Polacy są faworytami - to na pewno, ale czy są w stanie wygrać 14 pkt lub więcej ?? Pewnie i są, ale musieliby zagrać naprawdę wyśmienicie, a Chorwaci nie są &quot;ogórkami&quot; i na pewno będą walczyć o zwycięstwo. W zasadzie nie mają nic do stracenia i mogą grać bez presji, bo mają praktycznie pewne 2 miejsce co myślę przed rozpoczęciem turnieju wzięliby w ciemno biorąc pod uwagę skalę ich osłabień. Polacy jednak troszkę pod presją bycia gospodarzem i faworytem do medalu. Na pewno też Chorwaci staną dziś strefą, bo wczoraj jej rozbijanie w meczu z Grecją słabo szło. Tak więc moje zdanie takie, że Chorwaci nie przegrają większą różnicą niż 13 pkt. A szczerze to spodziewam się zaciętego spotkania.
W innych bukach HC jeszcze większe. W bwin, BetClic i w bet365 linia na poziomie 15,5. W tak wysoką porażkę Chorwatów to już w ogóle nie wierzę. Ja mam obecnie kasę w Unibecie stąd zagrane tam, ale 15,5 polecam bez 2 zdań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
U20 Dywizja A


Finał i mecz o 3 miejsce:

Hiszpania + Francja 1.56 ✅
Bwin
7/10

Handi nie ruszam, bo już bez przesady, tu się nie liczy wysokość wygranej, tylko wygrana.
Hiszpanie to bezapelacyjnie najlepsza ekipa tych mistrzostw, póki co 8 wygranych na 8 w tym jedna z Włochami 90:85. W końcówce lekko nawet odpuścili już, ale wygrali, to najważniejsze. Włosi i w 1/4 i w 1/2 swoje wygrane zawdzięczają ostatnim kwartom. Dziś mogą nie dotrwać w wystarczającym kontakcie by jeszcze powalczyć w 4 kwarcie.
Francja - Rosja to mecz o 3 miejsce. Francja do 1/2 była niepokonana, dopiero z Włochami przyszła porażka. Rosja zdążyła już przegrać z Serbią i Francją (57:70). Poza tym Francja wygrywa przekonująco, a Rosja tak ledwo ledwo często. Najlepsze przykłady do 68:66 z Czarnogórą (Francja 58:49) czy 67:65 ze Szwedami (Francja 79:55). Dziś takie ledwo nie pomoże i Francja ich pokona.


Do tego w Dywizji B gram win Gruzji i 3 miejsce Belgii

Gruzja U20 - Estonia U20 1.75 ✅
Bet365
4/10

Belgia U20 - Czechy U20 1.70 ⛔
Bet365
4/10


Z U18 dubel:

Dania + Portugalia 2.06 ✅
Bet365
4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Grecja-Ukraina U 18 13:30 typ Grecja -6.5 pts @1.85 fonbet 9/10 ✅
Mistrzostw nie sledze, choc sa rozgrywane u mnie we Wroclawiu.
Po krotkiej analizie widze typ na Grecje, ktora po pierwszym fatalnym meczu grala dosc przyzwoicie i minimalnie przegrala z polakami i ze slowencami. Przede wszystkim licze na dobra deske i lepsza skutecznosc z pol dystansu... Wyniki meczow spraingowych tez pozwalaja spogladac optymistycznie na zwyciestwo Grecji...
Ukraina totalny piach. Zbiorki to ich slaba strona (Wlosi sie nie starali). Wziac nalezy pod uwage fakt iz Ukraina w meczach wyraznie odstaje poziomem od reszty.
HC bardzo niskie , gdyz grecy zawiedli na calej lini i bronia sie przed spadkiem...
dzis moim zdaniem pierwszy krok zostanie zrobiony w kierunku zostania w dywizja A i to z mocnym akcentem...
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Slowacja-Izrael U 18 dyw B 15:00 typ Izrael -8.5 pts @1.83 bet365 8/10 ✅
Izrael dzis walczy o to by wyjsc z grupy, zadanie dosc proste bo przeciwnikami sa slowacy. Druzyna z poludnia cudem wygrala z dobra ekipa Szwecji dzieki slabej grze przeciwnikow.
Slowacja- ponad 50 % sily zespolu to Bojanovsky 2.15m , ktory jesli jest taka koniecznosc gra caly mecz (39minut), mimo tego ze Izrael nie ma kogo postawic naprzeciw tego centra to ma dobry, wyrownany i wypoczety sklad.
Izraelczycy przejechali jak walec po Szwajcarii i Norwegii. Przegrana ze Szwedami to tylko ich wina i sadze ze po meczu chlopaki zebrali mocna krytyke, gdyz naprawde trzeba zagrac piach aby przegrac majac HT +19.
Izrael bedzie walczyc wg mnie o awans do elity i dzis wygra dosc zdecydowanie roznica ponad 10 pts... tyle ode mnie ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Polska U18 - Tucja U18 (HC -7,5/0) --&gt; 1 - 1,80 (z dogrywką) Unibet ⛔ 62-59 e: Fatalna gra na deskach w 1 połowie. Gdyby nie to myślę, e zwycięstwo byłoby bardziej okazałe, ale i tak najważniejsze, że win ;)
Bardzo ciekawe zapowiada się mecz 2 fazy turnieju Mistrzostw Europy U18 pomiędzy Polakami a Kebabami. Polacy przed turniejem faworyci można powiedzieć, że i do złota, bo przecież ten skład to aktualni vice mistrzowie świata U17. Spotkanie z Chorwacją trochę postawiło Polaków pod ścianą. Bo weszli do 2 fazy z bilansem 1-1. Żeby awansować dalej muszą wygrać co najmniej 2 z 3 meczów, żeby spokojnie awansować. Zadanie łatwe nie będzie, bo przeciwnikami są 3 drużyny również mierzące w medal - właśnie Turcja, Niemcy i chyba najlepsza z tej 3ki Serbia. Tak więc dzisiejszy mecz to już mecz z kategorii tych, które trzeba wygrać. Ze Słowenią zagraliśmy bardzo dobrze, z Grecją już słabiej, ale wygrana była, no i porażka z Chorwacją po grze niby nie najgorszej, ale jednak porażka, a przecież Chorwacja mocno osłabiona. Oglądając każdy mecz Polaków i śledząc wyniki Turków będzie dziś ciężki mecz dla Polaków, ale jeśli się zepną i zmobilizują są w stanie wygrać i wg mnie pokryć ten HC 7,5 pkt. I BELIEVE :wink:

???? Chorwacja U18 - Niemcy U18 (HC 0/+7,5) --&gt; 2 - 1,80 (z dogrywką) Unibet ✅ 52-51 e: No, Chorwaci na dużym farcie :]
Taka sama linia HC jak w meczu Polaków z Turkami. Czas na 1wsze potknięcie Chorwatów ?? Myślę, że Niemcy nie stoją na straconej pozycji. Byli w bardzo silnej grupie. Pokonali 2 pkt Turków i przegrali dość znacząco z Serbią. Zaczynają więc tą fazę tak jak Polacy z bilansem 1-1 i jest to dla nich bardzo ważny mecz. Osobiście widzę zacięte spotkanie nawet z szansami dla Niemców na zwycięstwo.

???? Finlandia U18 - Czechy U18 --&gt; 2 - 1,22 (bez dogrywki) Unibet ✅ 55-72
Kurs mały, ale na podbicie AKO myślę, że może być. Finlandia to dla mnie outsider tych mistrzostw. Przegrywa każdy mecz naprawdę wyraźną różnicą pkt. Fakt, że za przeciwników miała 3 mocne drużyny - Niemcy, Turcję i Serbię. Czesi też nie najlepiej grają na tych mistrzostwach, ale Finów powinni spokojnie pokonać. Tym bardziej, że spotkania te są ważne - decydują o tym kto spada do dywizji B.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na szybko:

Chorwacja + Hiszpania + Litwa 1.82 ✅
Bet365
5/10

Po prostu tak mi wyszło, wybaczcie, nie mam dziś czasu za bardzo. Chorwacja w mojej opinii dobrze sobie radzi, z Niemcami powinni dać radę. Hiszpanie są bardzo silni, faworyci imprezy, łoją wysoko, Rosjanie jednak nie mają takiej formy by dać im radę. A w bałtyckim pojedynku stawiam na Litwinów, którzy mają na swoim koncie komplet wygranych. Łotysze wysokie porażki z Francją i Hiszpanią, Litwini powinni tak samo ich zniszczyć.


A do tego:

Hiszpania -8.5 1.85 ✅
Bwin
3/10

Litwa -10.5 1.85 ✅
Bwin
3/10



A z kobitek dalej cisnę Japonki, nie zawodzą mnie:

Japonia 1.40 ✅
Bet365
5/10

Japonia -5.5 1.83 ✅
Bet365
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Polska - Turcja
Polacy muszą po prostu wygrać dzisiaj. Główny kandydat do złotego medalu nie może pozwolić już sobie na porażkę. Jednak granie handicapu mija się z celem jak dla mnie, a granie Polski po 1.30 jako singiel nie jest opłacalne. Można dodać do jakies dubelka lub tripla spokojnie.
Ja jednak ten mecz tylko zobaczę (emocję na pewno i tak będą ???? )
Łotwa - Litwa
Litwa powinna tutaj spokojnie ogarnąć Łotyszów. Mocniejszy skład i też jeden z kandydatów do medalów.
Litwa [email protected] Unibet
7/10
Niemcy - Chowacja
Wszyscy stawiali Chorwatów na pozycji straconej po utracie najlepszych graczy. Oni jednak zaskakują, jednak myślę, że handicap na poziomie +7.5 Niemcy utrzymają. Nasi sąsiedzi wcale nie są tacy słabi. W grupie ograli całkiem dobrą Turcję i to o nich świadczy dobrze.
Niemcy [email protected] Unibet
6/10
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
POLSKA-TURCJA U18 18:00 typ POLSKA @1.28 bet365 8/10 ✅ i over 139.5 pts @1.83 bet365 8/10 ⛔

Cala analiza sie skasowala. Polska jest faworytem mistrzostw. DZis rzadzic bedzie KArnowski i reszta chlopakow , ktorzy niezle zbieraja , do tego szybkie kontry i wynik wysoki i pewne zwyciestwo chlopakow...

POWODZENIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ogladam mecz na sport klub nasi graja taka padake ze szkoda gadac pod koszem rzadza Turki mimo ze mamy Karnowskiego brak zasłon i turki dobijaja nawet 2-3 razy po niudanych rzutach zle to widze
juz jest 10 pkt straty nie wiem jak można nazwac Karnowskiego talentem dlamnie to gracz przecietny tylko wzrost nic wiecej wolny jak ketchup
 
smith90 0

smith90

Użytkownik
KArnowski nie będzie tak szybki jak Ponitka czy Gielo poza tym Karno to center gra z pod kosza i zbiera i walczy.
edit: poza tym mecz trwa 4q a nie 1.5q zobaczymy 2q o wiele lepsza ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom