>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

P 2,5K

plsn

Użytkownik
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Zgadza się. Ale bardziej dziwi mnie to szachrowanie kursów aniżeli jej forma. Skoro przed meczem jak Brodsky grała z Rosie Johanson i kursy były po 1.9-1.9, a teraz mierzy się z moim zdaniem ze zdecydowanie lepszą tenisistką co widać w rankingu jak również na korcie. I kurs jest wobec tego zupełnie nieadekwantny. Tu jest ta zagadka. Może wpłynął na to wynik, że Brodsky zgromiła turniejową dwójkę. Ale ja dalej będę za turniejową jedynką ;)
Fakt można się bić i dywagować na argumenty, iż Totka też miała przez pewien okres słabą formę, Brodsky podobnie. Lecz moim zdaniem na oko jest tutaj skromny value na węgierkę.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Nie odbieram Totce szans, tenisistka przyzwoita na poziomie itf, bardzo łatwa drabinka do półfinału, Brodsky natomiast wyraźnie się rozkręca w tym turnieju, półfinał z Johanson już imponujący, tzw. potencjał nieporównanie większy niż u Totki. Wydaje mi się, że kursy są z grubsza adekwatne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 119

wrtu

Użytkownik
Mimo wszystko to w Totce upatruje faworytkę tego spotkania i kurs 3,00 na nią to duże value.
ed. Przegrana po zaciętej walce.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ITF Cantanhede
Veersteg - Tanielian
Tanielian 1 set. @ 4.33 4j
Tanielian mecz @ 4.5 4j
Tutaj te kursy troszke dziwaczne jezeli by patrzec na forme obu Pan. Tanielian jeszcze juniorka po wynikach widac ze dziewczyna jest rozstrzelona jak kulki w paintbalu gdyz dobre wyniki przeplata ze slabymi ostanio bardzo dobry mecz z Georges ktory przy zachowaniu troszke wiecej zimnej krwi mogla wygrac lecz widac ze brakuje jej jeszcze obycia do tego miala juz kilka udanych spotkan w tym sezonie. Veersteg wyglada ostatnio jakby forme szlifowala na polu z ziemniakami i te ziemniaki by ja conajmnije przeciazyly wogole bez zycia Kuzmowa ktora powinna byc w minimalnym jej zasiegu sprawia jej tegie lanie Tehrani zawodniczka pokroju Tanielian jest w stanie z nia powalczyc. Mysle ze Tanielian conajmniej te 35% szans trzeba tutaj pryznac wiec powinna chociaz tego seta ugrac oby byl to conajmnije pierwszy.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ITF Cantanhede
Ecklund - Armitano
Ecklund @ 2.37 8j
Jeszcze to tak na szybko Ecklund wydaje mi sie tutaj byc faworytka tak conajmniej 55% a wiec mamy value bardzo zaciete boje z Nell ta pokonala latwo SHAULSKAYE rakiete z 9 setki 6-4,6-4 i potwornie sie meczyla z Ecklund 7-5 5-7 5-7, Lucy Brown (931) tez musiala sie nameczyc z nasza faworytka 6-7(7) 7-6(1) 6-1 wiec widac ze Ecklund ma poziom teoretycznie troszke wyzszy niz Armitano (1136) a jej wyniki w ostatnim czasie to prawie same porazki :p Mysle ze Ecklund powinna ten mecz wygrac.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Czechy
Michalicka - Neuchrist ✅✅✅ choć ten 2 set lekka patologia ???? , ale 2-0 też zrobione
Tego Austriaka to bardziej kojarzę z szybkim nawierzchniami bo on z tego co pamiętam ma solidny serwis i dobrze operuję płaskim forehandem. Tutaj co prawda w II rundzie ograł niezłego przecież Lojdę, ale tak poza tym na przestrzeni lat trudno u niego doszukać się wartościowych wygranych na nawierzchni ziemnej. Michalicka tu jest zdecydowanym faworytem i ten kurs 1.4 IMO nawet przesadnie wysoki. Ostatnio Czech w dobrej formie w Challengerze w Pradze przebił się przez kwalifikacje, potem w MD dał dobry zacięty 3 setowy mecz z Ghemem. Tydzień temu w Popradzie ograł Arguello by później trochę pechowo (właściwie na własne życzenie) przegrać z Torebko. Niemal wszystkie argumenty są po stronie Michalicki, do tego ten najważniejsze, czyli argumenty czysto tenisowe. Lekko w tym meczu można pójść singlem w stronę CS 2-0.
ITF Bułgaria - Doubles
Glancy/Haenle - Stergiou/Theodorou ✅✅✅ no była promocja
Nie no wiem skąd się wynaleźli Ci Grecy bo ani to wybitni juniorzy ani tym bardziej seniorzy (wszak mają po 19 i 20 lat). Wyniki żałosne a tu nagle nie wiadomo skąd pojawiają się na ITF w Bułgarii (może są na wczasach w Złotych Piaskach) i robią finał debla. Co prawda historia ITF, Challengerów czy nawet ATP - vide Nielsen z Marrayem na Wimbledonie 2012 pokazują, że takie cudowne historie w tenisie się zdarzają, ale jako racjonalnie podchodzący do świata człek, nie biorę takich wizji pod uwagę. Glancy z Haenle maja po swojej stronie lepsze wyniki, doświadczenie i obaj mają na swoim koncie po kilka wygranych ITF w grze deblowej. Sądzę, że jeśli to nie są zesłani przez Zeusa ???? nowi (choć zasadniczo starsi to mi do głowy nie przychodzą ???? ) Greccy wirtuozi tenisa, to Niemiec z Irlandczykiem zapiszą dziś na swoje konta kolejny triumf w debla na szczeblu ITF.

Dublem kurs 2,19
Bet 365 ✅✅✅ łatwo w sumie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
W 119

wrtu

Użytkownik
ITF Manzanillo kobiety
Olmos - Gorches 8,00 ⛔

Krótko, bo za chwilę mecz. Olmos wyżej w rankingu, w tym turnieju również gra przyzwoicie, ale to Gorches zrobiła niespodziankę awansując do półfinału. Po kursie 8,00 trzeba spróbować. Myślę, że Gorches łatwo skóry nie odda ????
 
W 119

wrtu

Użytkownik
ITF Gwangju kobiety
Yeon Hong - Ra Lee 5,00 ⛔

Finał. Ra Lee jest oczywiście faworytką, jednak to Yean Hong miała cięższą drogę do finału. Kurs jest dla mnie niezrozumiały. Ponieważ trzy sety wydają się tu bardzo prawdopodobne, polecam również postawić po takim samym kursie na dokładne zwycięstwo Re Lee 2-1.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
France F11 Futures Toulon
Alexis Musialek - Pedro Martinez Portero
Alexis Musialek 1,5@ 5/10
✅ na szczęscie po I secie Musialek ogarnął się :] III set to był istny kabaret jeśli chodzi o własne podania obu graczy

Co prawdo rzadko gram spotkania tenisowe na niższym poziomie ale obok takiego prezentu nie mogłem przejść obojętnie i napiszę kilka słów o tym spotkaniu.
Mamy finał we Francuskim Toulon i pojedynek dwóch graczy który można powiedzieć,że dzieli bardzo dużo. Musialek obecnie jest sklasyfikowany na 283 pozycji a jego Hiszpański przeciwnik dopiero na 1148 pozycji. Także przepaść jest ogromna a tu taki kurs 1,5 :) Musialka już kiedyś koleżanka Roxi opisywała w swoich postach jest to 27 letni Francuski gracz który mimo swojego wieku występuje tylko w turniejach rangi Futures lub Challenger poziom ATP to są zdecydowanie za wysokie progi dla niego i pewnie tak już zostanie bo to już nie jest jakiś młodzian. W ubiegłym roku kilka turniejów rangi Futures powygrywał w tym sezonie jak na razie tylko jeden turniej wygrany w Iranie. W ubiegłym tygodniu próbował swoich sił w Challengerze we francuskim Blois ale już w I rundzie trafił na rywala z dużo wyższej półki Horacio Zeballosa i uległ 6-2,6-4. Od początku tego turnieju widać,że gra solidnie a wczoraj nawet pokonał w półfinale Peliwo 6-7,6-3,6-4 także tylko w pierwszym secie było to wyrównane spotkanie potem już Musialek przejął inicjatywę i wygrywając zameldował się w dzisiejszym finale. Pedro Martinez Portero to Hiszpański 18 latek który można powiedzieć dopiero wchodzi do światka tenisowego. Co jest warte uwagi to to,że z roku na rok robi postępy bo jeszcze w 2013 młody Hiszpan był na 1674 miejscu a w tym roku już jest na 1148. Młodzieniec gra w tym turnieju już od Kwali także już można uznać za spore osiągnięcie dotarcie aż do finału turnieju. Pedro praktycznie do każdego turnieju co się zgłasza musi przebijać się przez kwalifikacje do danego turnieju. Reasumując Musialek to jest gracz dużo bardziej doświadczony i ograny od swojego hiszpańskiego przeciwnika i powinnien to dzisiaj udowodnić w starciu finałowym gdzie jest gospodarzem jak również sporym faworytem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Czechy F5 Men
Kellovsky - Marko 1.4 ✅✅✅ 7-6 6-4 a więc i 2-0 siadło (jak wrzucą do oferty to 2-0 można też pograć)
Nie wiem skąd taki kurs na Czecha w starciu ze Słowakiem. Obaj rówieśnicy (rocznik 96), ale dysproporcja w doświadczeniu (rywali jakich dotychczas mieli) jest ogromna. O rankingu nie wspominam bo tak prawdę powiedziawszy mimo, że ich dzieli blisko 1000 miejsce to pomiędzy 1153 (max 1054) jakie ma Czech a 2030 (1975 max) Słowaka, wcale nie musi oddawać aż tak mocno różnicy w umiejętnościach, bo to na dobrą sprawę można 2-3 dobrym występami zniwelować. Słowak z wyników do jakich dotarłem to w życiu grał tylko z 4 grajkami, których nazwisko w ogóle znam (same porażki Schmid, Puc, Petrovic i Michniev). Na jego tle przeciwnicy (Coopejans, Machado, Michon, Bellotti) Czecha (fakt, że porażki) wyglądają imponująco i to cenne doświadczenie winno dziś dać pewność siebie, które w starciu z takim rywalem może być kluczowe.
IFT Holandia F3 Men
Huta-Galung - Lizariturry 1.22 ✅✅✅
Huta to niewdzięczny gracz do obstawiania, bo na swoim koncie ma mnóstwo &quot;podejrzanych&quot; meczy. Jednak tutaj pograłem go bo przy jego &quot;zjeździe&quot; w rankingu (obecnie połowa 2 setki, a jeszcze rok temu top 100) to w sumie trudno zakładać, że skoro się tutaj pojawił (po przegranej 1 rundzie kwalifikacji do Wimbledonu) to już na takim etapie (1 runda będzie odpuszczał). O jego rywalu pisałem całkiem niedawno, kiedy to mi &quot;wywalił&quot; ticket przegrywając ze śmiesznym Chińczykiem, mając o ile dobrze pamiętam 6-0 5*-4. Tutaj dysproporcja w umiejętnościach obu graczy będzie gigantyczna i tylko &quot;nieczysta&quot; gra Holendra mogłaby dać jakieś nadzieje Hiszpanowi na ugranie w tym meczu czegoś więcej niż 5-6 gemów.
ITF Amarante Women
Marin - Fayol 1.4 ⛔⛔⛔ mieli być panowie to się skusiłem na kobiety dla lepszego kursu, błąd a Marin z 2-0 w 3 secie na 3-6
No tutaj nie da się pisać wielkich analiz bo panie &quot;szału&quot; nie robią. Po prostu Hiszpanka lepiej gra na hardach (kilka dobrych wyników z rywalkami znacznie wyżej notowanymi od siebie). Po prosty wychodzę ze założenia, że na tak słabą przeciwniczkę powinno to spokojnie wystarczyć.
AKO 2.39 Bet 365 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Holandia F3 Men
Schoorel - Tchoutakian 1.25
Zdaje się, że Schoorel &quot;wraca&quot; na właściwe tory. Wczoraj dość gładkie 2-0 z Aguilarem, któremu dał zaledwie 4 gemy. Dziś rywal co najmniej o klasę gorszy do Chilijczyka a do tego zdecydowanie preferujący szybkie nawierzchnie. Tutaj raczej Schoorel powinien szybko spakować rywala 2-0.
ITF Bruksela Women
Wikkerink - Kairi 1.4 1-6 2-6 powinno wystarczyć za komentarz ⛔⛔⛔
Typ bardziej przeciwko Kairi, która raczej preferuje &quot;hardy&quot;, słabo ograna na &quot;ziemi&quot;. Rywalka też żadna gwiazda, ale miała kilka &quot;przebłysków&quot; i dobrych wyników z zawodniczkami znacznie wyżej notowanymi.
ITF Toruń Women
Piter - Lehnert 1.16
W domu Piter taką rywalkę powinna ograć niemal z urzędu. Filipinka (w sumie to Niemka ???? ) to nie ten &quot;level&quot;. Co prawda Piter bywa chimeryczna, ale to samo można powiedzieć o większości Pań.
AKO 2.04 Bet 365 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rumak57 271

rumak57

Coach
Itf Amarante
Sokirian-Gomez
Sokirian 1 set 4.0 6j
Sokirian mecz 4.33 6j
Noo wydaje sie byc mocny typ na dzisiaj a mi sie wydaje ze ten typ trzeba zagrac Sokirian juz pokazala ze jest dobra zawodniczka chociazby z Azcoita ostatnio po ciezkim 3 setowym pojedynku ulegla w ostatnim seci 5-7 a przypomnijmy ze to wyzej notowana zawodniczka jak Gomez. Dodatkowo stoczyla urwala rowniez kilka gemow Scholsen jeszcze lepszej zawodniczce a Gomez swoj rowny poziom na levelu 7-8 setka rankingu . Zapowiada sie wyrownany mecz a Sokirian napewno te 40% szans ma.
 
W 119

wrtu

Użytkownik
ITF Sharm el Sheikh kobiety
Malykh - Malikova 5,00 ✅ 6-1 1-6 6-4
???? Wczoraj Malykh pokonała Melgar (kurs na to spotkanie wynosił 10,00!) dzisiaj natomiast mierzy się z Malikovą. Oczywiście to Malikova jest faworytką tego meczu...ale tylko na papierze ???? Co prawda jest wyżej w rankingu, ale wydaje mi się, że Malykh nie stoi w tym meczu na straconej pozycji. W ofercie B365 zakłady są tylko na mecz. Proponuję poczekać do &#39;&#39;live&#39;&#39;, gdzie kurs &#39;&#39;na naszą&#39;&#39; powinien jeszcze wzrosnąć i zabezpieczyć się dodatkowo setem ????
 
W 119

wrtu

Użytkownik
ITF Sharm el Sheikh kobiety
Sakchatchawan - Intert 8,00 ⛔ 1-6 0-6
Sytuacja niemal podobna do tej u góry. Mianowicie: Intert również wczoraj pokonała faworytkę i zawodniczkę która jest wyżej w rankingu, czyli Abou Zekry. Kurs również wynosił 10,00. Dzisiaj natomiast mierzy się z zawodniczką na pozór skazaną na porażkę ???? Będzie to prawdopodobnie wyrównany mecz, ale skoro kurs na Malykh wynosił 5,00 to dlaczego kurs na Intert wynosi 1,062? ???? Wspominam o tym, bo są to dwie zawodniczki, które wczoraj sprawiły niespodziankę i awansowały do drugiej rundy. Intert po wczorajszym czuje się pewnie zarobiona, dzisiaj pewnie też będzie ;)
Czekajcie aż mecz będzie na live - grajcie na wygraną w pierwszym bądź w drugim secie ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Torro-Flor M-T. - Soler-Espinosa S. 1 @ 2,09 Pinnacle zwrot
Wimbledon swoją drogą, ale w Contrexeville rusza bardzo mocno obsadzony ITF 100k i kilka typów można wyłapać
Pojedynek Hiszpanek ze sporym value po stronie Marii-Teresy. Wielokrotnie pisałem o Niej przy okazji turnieju w Saint-Gaudens, który ostatecznie wygrała w niezłym stylu. Obecnie forma trochę słabsza i w rankingu po raz kolejny spadła w okolice 200 miejsca, więc pora, aby poprawić tą pozycję. Rywalka na pewno nie jest jakaś bardzo wymagająca. Soler-Espinosa na cegle czuje się najlepiej, co do tego nie ma wątpliwości. Serwisem nie zaskoczy, bo nie ma do tego warunków siłowych. Nadrabia dobrym przygotowaniem motorycznym i regularnym przebijaniem. Może to być niestety za mało, bo jej rywalka gra dużo bardziej ofensywnie i wkłada w uderzenia więcej siły. Serwisem na pewno bardziej potrafi postraszyć, forehand to koronne uderzenie Torro-Flor i ustawia większość wymian. Brakuje tylko regularności. Na poziomie ITF potrafi kręcić rekordy wygranych meczy i sądzę, że nie stoi na straconej pozycji w pojedynku ze swoją rodaczką.
Kovinic D. - Min G. 1 @ 1,35 ✅
Cirstea S. - Mitu A. 2 @ 1,60 ⛔
AKO: 2,16 @ MarathonBet ⛔
Druga propozycja to dubel, więc pokrótce kilka zdań. Kovinic na cegle prezentuje naprawdę solidny poziom. Gra bardzo agresywnie z FH i BH, nieźle serwuje, trochę za dużo UE i za mało chłodnej głowy. Grace forma w tym sezonie kiepska, a jeszcze musi grać na wolnej nawierzchni, co na pewno nie jest dla Niej dobrym rozwiązaniem. Gra na cegle z jakimiś wynikami, ale na tej amerykańskiej, czyli dużo szybszej. Nie ma co się dziwić, skoro prezentuje styl naparzania po rogach i na hardzie radzi sobie dużo lepiej. Czarnogórka na takiej nawierzchni jest dużo groźniejsza od Amerykanki i ma więcej atutów, aby wygrać to spotkanie.
Oglądałem Sorane kilka razy w tym sezonie. Wróciła po ciężkiej kontuzji barku i widać to od razu. Przegrywała na mączce z naprawdę beznadziejnymi zawodniczkami. Jej styl gry nie jest stworzony do takiej nawierzchni i każda dłuższa wymiana promuje Mitu. Na hardzie miałaby większe szanse, bo siłowy styl gry kończyłby większość wymian, podobnie serwis, który potrafiłby ustawić grę. Na mączce nie widzi mi się, aby potrafiła wygrywać z regularną przebijaczką, jaką jest jej rywalka. Mitu świetnie zagrała na French Open, gdzie prawie otarła się o 1/4 finału. Siły może i nie ma, ale technicznie potrafi wytrzymać wymiany i zabiegać rywalkę. Dłuższe przebijanie nie zrobi na Niej wrażenia. Cirstea to w tym momencie dla mnie &#39;&#39;trup&#39;&#39; i może sezon na hardzie w Ameryce Północnej będzie dla Niej lepszy. Na tą chwilę nie ma argumentów, aby wygrać z dobrze dysponowaną na mączce Mitu.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Beck A. - Ostapenko J. 2 @ 2,20 Bet365 ✅ 6-4 4-6 5-7
Analiza na szybko, bo mecz zaraz się zaczyna. Beck nagle złapała jakąś kosmiczną formę i odprawiła Radwańską i ugrała seta ze Svitoliną. Potem nawet nieźle zagrała na trawie. Ja jednak uważam, że to wciąż zawodniczka nieregularna i łapie formę na chwilę. Rok temu doszła w Contrexeville do 1/4 finału, ale forma i ogólnie cały sezon był dla Niej dużo lepszy. Na tą chwilę wygląda to lepiej, bo będzie pewnie w okolicach 70 miejsca w rankingu, więc tragedii nie ma. Ostapenko dostając WC pokazała się z jak najlepszej strony. Wygrana 6-2 6-0 z Carlą Suarez-Navarro to chyba jedna z największych niespodzianek. Oglądałem ten mecz i przecierałem oczy ze zdumienia co ta młódka grała. Non stop presja płaskich uderzeń z FH i przede wszystkim z BH, wszystkie piłki praktycznie grane 0,5 metra przed linie końcową, aby był problem z returnem, serwis ustawiał sporo wymian. Jedyny minus to trochę duża liczba DF i UE, ale to akurat może nie dziwić w przypadku takiej gry. Niemka taki serwisem i siłą nie dysponuje, a ciągłe przebijanie płaskimi piłkami z niezbyt dużą siłą może okazać się słabym sposobem na grę z Ostapenko. Moim zdaniem ta zawodniczka to spory talent, bo od czasów Sevastovey, która strasznie się pogubiła, nie było takiej zawodniczki na Łotwie. Value moim zdaniem dość spore i pobieram dość wysoki kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Friedsam - Pantuckova 1 @1,22 bet365 ✅ 6-3, 6-0 szkoda, że nie było zakładu na DW nigdzie...
taka moim zdaniem 22% lokata, bo jeśli Niemka nie odpuści to powinna rywalkę zjeść 2:0. Czeszka jest mi kompletnie obca, na livesports znalazłem tylko 2 jej mecze, ostatni z lipca 2013 z Hercog 0-6, 2-6. Friedsam bardzo dobrze wyglądała na Wimbledonie, powalczyła z Bencic, gra fajny ofensywny tenis, w dodatku u siebie. Oby nie odpuściła ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Friedsam - Pantuckova 1 @1,22 bet365
taka moim zdaniem 22% lokata, bo jeśli Niemka nie odpuści to powinna rywalkę zjeść 2:0. Czeszka jest mi kompletnie obca, na livesports znalazłem tylko 2 jej mecze, ostatni z lipca 2013 z Hercog 0-6, 2-6. Friedsam bardzo dobrze wyglądała na Wimbledonie, powalczyła z Bencic, gra fajny ofensywny tenis, w dodatku u siebie. Oby nie odpuściła ????
Gabi solidnie radzi sobie na turniejach ITF
http://www.tenisinfo.pl/index.php?a=player&amp;amp;p1_id=542986&amp;amp;info=1

40 juniorka w roku 2013
mecz przegrałą ale to ciekawa zawodniczka juz kilka razy dała zarobic.....
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom