>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Włochy F17
Travaglia 1.36
Włochowi wróżono dużo większą karierę, ale on miał długi czas problemy zdrowotne i tak naprawdę na poważnie nie zaistniał w tenisowym świecie. Równie dobrze czuje się na szybkich nawierzchniach jak i na mączce. To nie jest klasyczny &quot;baloniarz&quot; bo kiedy tylko ma choćby cień okazji przechodzi do ofensywy (niezły forhand). W ostatnim czasie niezłe wyniki, co prawda przegrane mecze, ale 3 sety z Hansem Podlipnikiem (przegrany dopiero po TB w 3 secie) i także 3 z Rubenem Ramirezem-Hidalgo, dobrze świadczą o formie Włocha. Jego dzisiejszego rywala , Argentyńczyka Bahamonde nie znam zupełnie. Jednak po przyjrzeniu się jego wynikom nie mam wątpliwości, że nie powinien zagrozić Włochowi a kurs 1.36 uważam za &quot;promocyjny&quot;.

ITF Versmold
Friedsam 1.2 ✅✅✅ 6-1 6-2 wynik właściwie oddaje dysproporcje ????
Anna-Lena to turniejowa 3 w Versmold z dużymi szansami naet na wygranie tego nieźle obsadzonego turnieju. Wczoraj bez problemów uporała się z młodą zdolną Czeszką Pantuckovą (6-3 6-0). W tym zestawieniu, z rodaczką Hogbarski faworytka może być tylko jedna i nie zmienia tego fakt, że Hogbarski pokonała wczoraj Rus, bo Holenderka od dawna jest tylko cieniem samej siebie sprzed 2-3 lat. Kurs może szału nie robi ale do ako w sam raz.
ITF Versmold
Lottner/Klemenschits 1.44 ⛔⛔⛔ tenisowy kryminał rodem z WTA, 3 x z brejkiem w 2 secie, przy 5-5 nie złamały z 40-15 !!!, same oddały na 5-7 z 30-15, w mistrzowskim TB z 7*-6 na 7-10, brak słów
Niby te ich rywalki Stuchla i Kuncikova grywają ze sobą, ale wyniki to nie mają oszałamiających. Może i Niemka Lottner to żadna gwiazda debla (ok 150 miejsca w rankingu), ale mając u boku tak dobrą i doświadczoną partnerkę jak Klemenschits (była w top 60 WTA) do tego na własnych śmieciach powinny się spokojnie uporać z Czeszkami.

AKO 2.36 Bet 365

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Milton 1,66 bet365⛔

Sezon na trafie się jeszcze nie skończył! Na wyspach rozgrywany jest futures z kt órego wybrałem jeden mecz z fajnym kursem... Milton w tamtym sezonie bilans na trafwie 8/4 w tym 9/4 i jeszcze go pewnie poprawi. W ostatnich dniach pokonał Seville, Henrycha.. Umie grac bardzo dobrze na tej nawierzchni i jest głównym kandydatem do wygrania tego turnieju, urwał seta Berrerowi podczas kwali do Wimbledonu. Naprawdę świetny sezon na trawie, zasługuje na tytuł.

Za rywala ma rodaka w tamtym sezonie na grassie 4/4 w tym 4/3, wiec bez szału. Pokonywał tylko rywali z okolic 2 setki a Milton naprawdę uznane nazwiska i to pokazuje różnice w poziomie na ten moment, zwłaszcza na trawie. Jak dla mnie świetny kurs bo faworyt jest dośc wyrazny jak dla mnie ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Vekic D. - Cirstea S. 1 @ 2,20 Bet365 ⛔
Ja rozumiem, że Vekic może nie jest jakąś wirtuozką ziemnego tenisa, ale bez przesady. Kurs ~1,60 na Rumunkę bardzo mnie zdziwił i myślałem, że tyle dają na Donne. Niby dlaczego Sorana miałaby być faworytką w tym meczu? Ranking? Prawie 70 miejsc różnicy na korzyść Chorwatki. Forma obu pań? Vekic na French Open doszła do 3 rundy, gdzie poległa z Ivanovic, a wcześniej ogrywając Jovanovski i przede wszystkim Garcie. Rumunka poległa w kwalifikacjach z Cepede, ale na pewno na plus można jej uznać wygraną z Duque-Marino. Na trawie zbytnio sobie nie pograły. Może oddsmakerzy nagle uwierzyli, że Rumunka jest w świetnej formie, bo wygrała wczoraj z Mitu? Nie było niestety obrazu do tego meczu, ale po przebiegu nie było to jakieś mega łatwe spotkanie. Ot, siedział serwis, a balony rywalki były atakowane i trafiały. Vekic wczoraj męczyła się straszliwie z Tatishvili i miała problemy ze swoim serwisem, więc pewnie tym też się sugerowali. Obie panie preferują agresywny, siłowy styl z płaskim serwisem i forehandem oraz brakiem dłuższych wymian i dużą ilością UE. Cirstea wraca dopiero po kontuzji i szuka formy, ale stawianie jej w roli faworytki po jednym dobrym meczu to dla mnie lekkie nieporozumienie. Value zdecydowanie po stronie młodszej tenisistki, mimo słabych wyników na cegle i nieprzystosowania się do gry na takiej nawierzchni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ITF BELGIA
Malisse/Stromme - Geens/Salman 1 kurs 1,72 bet365 ⛔ porażka w super TB
Rzucił mi sie w oczy powrót Xmena niewiem czy to tylko narazie debel czy może pogra rekreacyjnie na poziomie ITF lub Challanger
Gra w parze z rodakiem Stromme młodzian lepiej wyglada wlasnie w deblu zaliczał juz finały ITF..... Xmen wiadomo bardzo dobry deblista kiedys 25 na swiecie......ograli tu juz pare z numerem 1 i to .....2:0 .....pora na kolejny skalp
Przeciwnicy to także reprezentanci Belgii bez większych osiągnieć sprawdziłem staty w deblu jakis tam jeden przegrany finał Geensa a Salman jeszcze gorzej........
Ostatnio w holandi w finale grał 47 letni GROEN, Sander ....to dlaczego Malisse niemiałby tego powtórzyc ..............
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
kurde bo mecz za chwilę, można łapać na live...
Willis - Smethurst 1 @2,00
polecam, Willis gra na trawie ostatnio bdb, powalczył ładnie nawet z Baghdatisem, wczoraj wywalił Miltona w formie. Ostatni mecz z dzisiejszym rywalem wygrał 6-4, 6-3. Taki kurs to value wg mnie, można próbować. Zaraz zaczynają...
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
E. Kulichkova - Soylu I. 1 @ 1,65 1xbet ⛔ Parodia...
Typ na 1/2 turnieju ITF 50k w tureckim Bursa. Zdaje sobie z tego sprawę, że jeszcze nie tak dawno grałem przeciwko Rosjance, gdy grała na mączce. Potrzymuje stwierdzenie, że na tej nawierzchni radzi sobie najgorzej. Pograła jednak trochę meczy i chyba już wie jak trzeba się poruszać na cegle. Rywalki zbytnio jej nie przeszkadzały i na dobrą sprawę podobnie jest dzisiaj. Elizaveta to głównie atomowy strzał z forehandu i szukanke narożników oraz bardzo silnu i płaski serwis, kt9ry pomaga wygrywać większość wymian. Z tego co słyszałem to Soylu to utalentowana Turczynka, cały czas na dorobku, ale bez doświadczenia z takimi rywalkami. Kulichkova jest rozstawiona z 1 w tym turnieju i nic nie stoi na przeszkodzie, aby wygrać kolejny tego typu turniej. O kwalifikacje nie musi się martwić, bo od ra,u stsrtuje z głównej drabinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kern - Kekez typ 1 ako 2,10..........bet365 0:2 ⛔....w finale Fanselow ograł Kekeza 2:0 ....Kern pokpił sprawe
Robin powrót po kontuzji w roku 2013 ranking 350 ....przez uraz spadł do ósmej setki ...ale gdzie najlepiej sie odbudować .....wiadomo na swoich śmieciach.......
Pokonał w 1 rundzie nie bez kłopotu francuza Viberta potem ograł rodaka Masura rozstawionego z numerem 1 i to w łatwych dwóch setach ...wczoraj Sabanina kwalifikanta również łatwo 2:0 ............Robin bardzo dobrze spisywał sie jako junior otwierał druga dziesiątke w roku 2011...stawiam na niemca który jest głodny gry i leci jak na razie w tym turnieju jak burza
Rywalem Robina bedzie Duje Kekez chorwat z piątej setki rankingu jak dla mnie dobre wyniki tylko na bałkanach .....tutaj w Saarlouis straszne męki z zawodnikami gospodarzy z rankingami powyżej `1500...wygrana po trze setach z Kuhn Nicola w ćwiercinale pokonał włocha FAGO 2:1 pierwszego seta oddał do zera nastepnie 7:5 7:5
Jak dla mnie faworytem nie jest Chorwat tylko Niemiec .....pobieram kurs 2,10 z pocałowaniem ręki..............
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ITF Sharm El Sheikh - Kobiety
Devits - Vengopual
1 set : Devits @4.33 4j
mecz: Devits @ 5.00 4j
Kursy troszke dziwia na to spotkanie Devits ostatnie spotkanie przed kwalami do tego turnieju przegrala z nie byle kim jak na poziom ITF bo Leykina (425) 7-5,6-4 wcześniej z Dana Kremer która też uchodzi za niezła juniorke a przegrała pożniej dopiero z zawodniczką Tinijc niegdys 236 w ostatnim czasie z kolei potrafila pokonac Adamescu ( 724) ktora napewno od Vengopual nie odstaje czy powalczyc z Sunkara (550). Z kolei Tatachar (624) gra ostatnio duzo ponizej oczekiwan bo o ile porażka Jeada nie moze dziwic bo mloda juniorka pnie sie ku gorze to dwukrotna kleska z LE Roux (945) juz tak, ktora rowniez w najwyzszej dyspozycji nie jest (6-1,6-0)(6-2,6-2). Do tego dochodzi jeszcze 6-1,6-1 z Peddi Reddy (617) czy wyrownane sety z nikomu nic nie mowiacymi nazwiskami takimi jak SHIVEKAR czy NANDA Kumar. Wszystko to sklania mnie do postawienia na Devits i tak tez to widze bo napewno szanse sa dosc mocno zanizone a rzeczywistosc moze sie okazac inna ;)
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Sanders S. - Kiick A. 2 @ 1,62 1xBet ⛔
Bellis C. - Jaksic J. 1 @ 1,41 1xBet
⛔
Lubię turnieje ITF rozgrywane w USA, bo w większości przypadków można je oglądać w dobrej jakości i z komentarzem. 50k w Stockton jest całkiem fajnie obsadzony, jeśli ktoś kojarzy zawodniczki z dalszych miejsc. Analizę w przypadku tych dwóch typów połączyłem, bo obie zawodniczki prezentują podobny styl gry. Amerykanki Kiick i Bellis grają głównie w USA organizowanych przez USTA. Allie w tym roku pograła już trochę w Europie na cegle, ale bez jakiś wybitnych rezultatów. Bellis, jako ta młodsza, bo mająca dopiero 16 lat gra sporo mniej, ale już z pierwszymi sukcesami i wygranymi ITFami. Styl gry obu dziewczyn to typowa amerykańska szkoła, czyli oburęczny BH, płaski FH i serwis oraz szukanie przede wszystkim kątów. Wiadomo, że pojawiają się dzięki temu UE, ale ich gra jest dość szybka, ze sporą ilością winners&#39;ów. Rywalka Kiick w moim odczuciu jest dużo słabsza. Sanders widziałem kilka razy w tym roku i jej miejsce może nie jest gdzieś w okolicach 400-500, bo potencjał ma, ale regularność i serwis to sprawa dość słaba. 2 podanie to dramat i popełnia mnóstwo DF, a i UE mnożą się w zastraszającym tempie. Jaksic rok temu zrobiła finał w Monterrey, ale wszystkie jej rywalki prócz Ivanovic były w jej zasięgu. Ogólnie to dalej poziom ITF i to nie jakiś solidny. Allie i CiCi grają u siebie na turnieju, w którym powinny najwięcej punktować i forma oraz obecne umiejętności stawiam zdecydowanie ponad poziom obu ich rywalek.
Mestach A.S. - Stevenson A. 2 (+5,5 gema) @ 1,90 1xBet ✅ 6-3 7-6
Jak ktoś ogląda kobiecy tenis od parunastu lat, a nie od wczoraj to nazwisko Stevenson na pewno mu sporo mówi. Alexandra dobre 12 lat temu była świetnie zapowiadającą się juniorką, kumplowała się z siostrami Williams, z Sereną wygrała nawet turniej w debla, szybko przyszły pierwsze sukcesy. Jak się okazało wszystko to było za wcześnie. Po świetnych występach przyszły porażki w 1 rundach z słabymi zawodniczkami, a następnie poważna kontuzja ramienia. Amerykanka wznowiła kilka lat temu karierę, ale gra głównie na poziomie ITF. Jak można opisać jej grę w kilku słowach? Atomowy serwis, płaski i bardzo silny serwis, dobry BH, brak regularności w wymianach i podaniu, potrafi spokojnie wygrać seta 6-2, a potem oddać w takim samym stosunku 2 kolejne. Jej rywalką jest Mestach, która takich atutów na pewno nie ma. Przebijanie, slajs z BH, dobra gra przy siatce, ale brak kończących uderzeń. Jej forma w tym roku jest bardzo słaba, bo na trawie potraciła sporo punktów, a właśnie na tej nawierzchni powinna radzić sobie najlepiej. Belgijka jest zdecydowaną faworytką, ale jeśli Stevenson podejdzie poważnie do tego meczu i jest chociaż w większej części zdrowa to powinna coś tam powalczyć. Jakoś nie widzę tutaj jednostronnego widowiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Broady N. - Oudin M. 1 @ 2,49 MarathonBet ⛔ 2-6 6-2 1-6 Klasyka ITFów...
Wczoraj obie młódki zbytnio się nie popisało i przed US Open pokazały, że WC na ten turniej jest dla nich jeszcze odległa. Jako, że to tylko ITFy to stawka jest niska.
Broady w nocy fajnie zagrała z El Tabakh. Wiadomo, że to nie była jakaś ciężka przeciwniczka, ale serwis nieźle funkcjonował, sporo dobrych zagrań z jednoręcznego BH i fajnie grała z FH. Dzisiaj rywalka na papierze zdecydowanie trudniejsza. Czemu tylko na papierze? Głównie dlatego, że Melanie dopiero wraca do poważnego tenisa. W karierze przeszkodziła jej operacja oka i problemy z sercem. Kilka lat temu fajnie grała na US Open. Stylem trochę przypomina Caro Wozniacki, ale nie ma takich warunków fizycznych. W tym roku zagrała ledwie 5 meczy i to dopiero od czerwca. W 1 meczu pokonała Arcangioli. Forma, jaką zaprezentowała w tym meczu Amerykanka była naprawdę daleka od ideału. Mnóstwo piłek psutych w głupi sposób, serwis słabo funkcjonował i jeszcze sporo przed Nią, jeśli chcesz powalczyć o WC do US Open, albo przejść przez kwalifikacje. Broady pokazała na Wimbledonie, że forma zwyżkuje i kurs na Nią jest jak najbardziej do zaatakowania.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Austria F5 Men
Diarra - Dankl 1.22 ✅✅✅ miało być &quot;lekko i przyjemnie&quot; i w sumie 2-0, ale końcówka 2 seta to lekka żenada ????
Austriak Diarra rozstawiony z nr 7 do tego na własnych śmieciach a w ostatnim czasie pograł zacięte mecze z Ledovskikh-sem, Djerre czy Sakamoto (potrafił też w tym roku ograć Hajka). Na przeciw Niemiec rocznik 90, z rankingiem 1200 , który w swej &quot;karierze&quot; nie ograł na mączce nikogo sensownego. Jeśli Diarra jest zdrowy i zagra swój poziom, to czeka nas szybkie 2-0.
ITF Irlandia F1 Men
Barry
- Cash 1.36 ✅✅✅ szybkie 2-0 ????
Nr 2 Irlandzkiego tenisa Sam Barry, który co prawda na weekend grał w DC w RPA (2 porażki z Vorsterem i Roelofsem), jednak wczoraj gładko uporał się z jakimś nieznanym Brytyjczykiem oddając mu ledwie 3 gemy. Wygląda na to, że nie jest &quot;zajechany&quot; a w domowym ITF-ie motywacji nie powinno mu brakować. Tym bardziej, że rywal dziś straszyć może jedynie nazwiskiem. Cash wczoraj dość szczęśliwie wygrał z Włochem Carli, na którego tenisowe &quot;dokonania&quot; należy spuścić zasłonę milczenia ???? . Liczę, że Sam potraktuje mecz poważnie i na &quot;dywaniku&quot; szybko wyśle Anglika pod prysznic.

Opisy później
Do tego dorzucam Dancevica z Challengera w Granby 1.36 ⛔⛔⛔(opisany w dziale przez maciasOO i dx2)
To gram Ako 2.27
Bet 365 ⛔⛔⛔ gruby błąd, że nie sprawdziłem tego co robił Dancevic a przecież na weekend grał w DC przeciwko Belgii
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
K.Sebov - M.Zacarias 2 @ 1,31 ✅
S.Karatantcheva - M.Borecka 1 @ 1,21 ⛔ ????
AKO: 1,59 @ MarathonBet ⛔
Dubel jak ta lala. Turniej w kanadyjski Gatineau raczej kiepsko obsadzony i najwyżej rozstawione (Glatch 1 i właśnie Zacarias 2) zapewne spotkają się w finale. O Meksykance pisałem wielokrotnie. Płaski, kątowy FH, słabszy BH, silny serwis, niezbyt regularna, ofensywnie nastawiona. To tak w skrócie. Na swoim podwórku kosi wszystko. ITF 25k też nie powinien być dla Niej przeszkodą. Sebov to Kanadyjka w wieku 16, która dostała drugi raz z rzędu WC od organizatorów. W 1 rundzie pokonała zawodniczkę o podobnym ranking, czyli okolice 1000 miejsca. Nie sądzę, aby była jakimś wielkim problemem dla Marceli.
Sesil rok temu doszła w Sobocie/Rokietnicy do finału, gdzie przegrała z Kucovą. W tym roku Bułgarka rozstawiona z 1 pokonała pewnie Piter. Z tego co czytałem to Polka nie miała raczej zbytnio nic do powiedzenia z Karatantchevą, mimo pełnej motywacji. Bułgarka ma bardzo urozmaicony tenis, bo potrafi przyłożyć porządnym serwisem, dobrze radzi sobie z FH, ale dość często lubi zwalniać grę i odgrywać slajsem. Borecka wielkim wyzwaniem raczej nie będzie, bo to zdecydowanie niższy poziom nawet od Kaśki Piter.
Vaidisova N. - Vogt S. 1 @ 1,97 MarathonBet ✅
W tym meczu myślałem, że oddsmaker&#39;zy dadzą się złapać i wystawią niski kursy na Czeszkę. O dziwo, spojrzeli trzeźwo. W 1 rundzie ograła po 3 setach Rumunkę Dinu. 1 set przegrany dopiero w TB, ale tak naprawdę Nicole miała mnóstwo BP. Pisałem już o tej zawodniczce, że powoli wraca do wielkiego tenisa. Dużo w tym roku nie grała, bo kilka razy nie potrafiła przebić się przez kwalifikację. Nie jest to zawodniczka silna psychicznie, co pokazał mecz z Ozaki, który oglądałem. Czeszka miała mnóstwo okazji na wygranie seta, miała nawet szansę na podwójne przełamanie, ale nie wykorzystała ich. Potem nastąpiła lawina nieszczęść i to spotkanie przegrała zdecydowanie w głowie, bo po czymś takim średnio jej się chciało grać. Umiejętności i doświadczenie są po jej stronie, bo bardzo silny serwis, choć trochę nieregularny, potrafi zrobić różnice, a kończące uderzenia z FH ciężko jest returnować, jeśli już trafią w kort. Problemem jest regularność i trzymanie wysokiego % serwisu oraz piłek po nim wygrywanych. Vogt w tym sezonie prezentuje się nieźle. Wygrany ITF 50k w Brescii, dobry występ w Versmold. Potem dwa bardzo słabe mecze w Bastad i Bad Gastein, gdzie przegrała z Burnett i Martincovą. Trochę dziwne, bo te zawodniczki były spokojnie w jej zasięgu. Stephanie nie jest tak ultra ofensywna, ale potrafi grać kątowo, serwis raczej regularny, ale nie tak silny, nieźle radzi sobie z BH. Liczę, że Vaidisova może w końcu odpalić w tym turnieju i zebrać trochę punktów do rankingu. Dużo zależy od tego jak wejdzie w ten mecz i czy się nie podpali. Kurs mnie zachęcił i jest warty spróbowania.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Estonia F1 Men
Ivanov - Raisma 1.22 ✅✅✅
Mecz dwóch &quot;lokalsów&quot;, ale ten Raisma to &quot;dziecko&quot; i jeśli Ivanov nie będzie &quot;pajacował&quot; dla podkręcenia meczu to powinien być szybki wyrok 2-0. Ivanov jest obecnie najwyżej w karierze do tego w challengerze w Tampere przed tygodniem pokazał rewelacyjny tenis - wygrane z Machado czy Beckiem (kreczem przy 6-7 5-2, ale jednak) muszą robić wrażenie.
ITF Słowacja F3 - Finał Debla
Horansky/Zelenay - Arvidsson/Borsos 1.3 ✅✅✅
Tu sam Zelenay powinien zrobić gigantyczną różnicę. Do tego to finał w &quot;domowym&quot; turnieju. Rywale &quot;podrzędni&quot; i chyba jedynie fakt, że przed tym finałem Horansky gra jeszcze półfinał singla, może robić jakieś nadzieje dla Szweda i Węgra. Jednak imo nawet podmęczony Horansky mając u boku kogoś takiego jak Zelenay powinien dać radę.
ITF Serbia F7
Jankovic - Ilic 1.28 ⛔⛔⛔ w końcu go Ilic ograł
H2H 4-0 bez straty seta. Dziś nie powinno być inaczej. Ilic co prawda po drodze pokonał kilku lepszych od siebie (teoretycznie) graczy, ale i Miki Jankovic wczoraj np bez problemów odprawił niezłego jak na ten poziom Petrovica.

AKO 2.04 Bet 365 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Banes/Volante - Luz/Menezes 1.33 ⛔⛔⛔
Ten kurs to jakieś nieporozumienie. Osobiście więcej niż 1.16 bym nie dał. O Włochu pisałem tydzień temu gdy grał challenger w Coritnie i teraz tylko dodam, że w tym roku wygrał już 4 czy 5 ITF w grze podwójnej. Tutaj ma obok siebie ogarniętego w deblu Australijczyka Banesa, który nota bene też ma w tym roku na clayu kilka wygranych i sporo finałów w cyklu ITF. Po drugiej stronie siatki dwóch młodych Brazylijczyków. Ten Luz super junior, ale to dopiero &quot;pieśń&quot; przyszłości. Do tego mało grywa debla, podobnie jak jego partner Menezes i na dodatek z rywalami, o których, mimo że interesuję się cyklem ITF, to w wielu przypadkach słyszę po raz pierwszy. Nie wyobrażam sobie aby tak doświadczeni gracze jak Włoch z Australiczykiem mieli jakieś większe problemy z pokonaniem takich rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
O. Dodin - S. Oyen 1 @ 1,36 ✅ 6-2 4-6 6-4
A. Stevenson - M. Rose 1 @ 1,28 ✅ 6-1 6-4
AKO: 1,75 @ Bet365 ✅
Dodin w tym sezonie strasznie faluje. Jakoś nie może się przestawić z seryjnego wygrywania turniejów ITF na dobre wyniki w turniejach WTA. Ostatnio też zgubiła formę i zdarzyło jej się kilka głupich porażek. Oceana jest naprawdę sporą nadzieją francuskiego tenisa. Serwis ustawia większość wymian, silny i płaski FH daje sporo winnerów. Za siłowym stylem gry idą UE i pod tym względem naprawdę faluje i nie jest zbytnio regularna. Zaraz zaczynamy US Open, a formę przydałoby się przyszykować. Nie widziałem jej na listach do dużego ITF 100k w Vancouver, więc może tu będzie szukać dyspozycji. Akurat rozstawiona z 1, rywalka na początek raczej słabiutka. O ile nie ma w planach szybkiego zawinięcia się do USA i jakiegoś treningu na miejscu, to powinna tutaj coś pograć.
Drugi typ jest na kwalifikacje do ITFu w Landisville. Stevenson wczoraj odprawiła łatwo rywalkę na praktycznie identycznym poziomie. Alexandra już raczej bawi się tylko w tenisa po swoich kontuzjach. Sylwetka już nie ta, bo kilka kilo przydałoby się zrzucić. Jednak powera w łapie dalej ma i serwisem oraz FH czy BH wzdłuż linii spokojnie dawała radę kilka tygodni temu w meczu z Mestach, który spokojnie był do wygrania. 1 runda to jak dla mnie obowiązek i raczej się nie wyłoży. Dobrze by było, gdyby nie trafiła znowu na jakąś Mestach czy Broady, bo wtedy by sobie jeszcze pograła coś wyżej. Stevenson nawet przy końcu kariery jest dużo lepszą tenisistką niż Rose, która pałęta się gdzieś w okolicach 800 miejsca w rankingu.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Broady - Lukic 1 @ 1,33 zwrot
Chang - Duval 2 @ 1,36 ✅
AKO: 1,36 @ Bet365 ✅
Mecze niedługo się zaczynają, więc krótka i na temat. Broady po sezonie trawiastym w końcu złapała dobrą formę. To, że jest gdzieś w okolicach 200 miejsca nic nie znaczy dla mnie, bo była już blisko pierwszej 100, ale przeszkodziła jej kontuzja. W meczach z Gajdosovą czy Makarovą waliła asy jak oszalała. To zdecydowanie jej główna broń, ale także bardzo dobrze gra jednoręcznym BH. W 1 rundzie dostaje kwalifikantkę o której nic nie potrafię powiedzieć, ale patrząc na formę Brytyjki nie powinna stanowić problemu.
Duval w końcu wraca po ponad rocznej przerwie spowodowanej nowotworem. W Landisville dostała WD i na początku dostaje rywalkę z okolić 800 miejsca. Sam jestem ciekaw jak będzie wyglądał jej powrót do tenisa. W ciągu poprzednich 2 lat zrobiła naprawdę mega postęp i gdyby choroba nie wyhamowała jej kariery to pewnie teraz byłaby w okolicach 40-50 miejsca w rankingu. Fajnie się ją oglądało, bo lubi ofensywną grę, sporo gra crossów, dużo biega, nie boi się skrótów i gry przy siatce. Jeśli fizycznie czuje się dobrze to myślę, że te 1-2 rundy powinna przejść. Na pewno brakuje ogrania, ale rywalka akurat jest odpowiednia, aby złapać dobry rytm.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Torro-Flor M-T. - Piter K. 1 @ 1,21 ✅
Sorribes Tormo S. - Dominguez Lino L. 2 @ 1,50 ⛔
AKO: 1,80 @ MarathonBet ⛔
Dubel na turniej ITF 75k w Pradze. Stawiam tutaj na doświadczone Hiszpanki. Torro-Flor na cegle to dla naprawdę dobra zawodniczka. Ranking tego nie oddaje, bo nie obroniła sporej ilości punktów za poprzedni rok i dlatego wyleciała z pierwszej 100. Tutaj ma dobrą okazję na zdobycie. W następnej rundzie będzie naprawdę świetny mecz, gdzie prawdopodobnie może spotkać się z Vaidisovą. Ale do rzeczy. Tita ma naprawdę świetne uderzenia z FH, ładnie gra slajsem z BH, serwis też pomaga. Co u Piter? Pokonał Peterson, co nie jest jakąś wielką niespodzianką, bo Szwedka pokazała się u siebie, ale tak to raczej nic specjalnego nie pokazuje. Polka to głównie przebijanie balonów na drugą stronę, czasem zagra dobrze wyrzucającym serwisem, ale nie tak dobrego kończącego uderzenia jak Hiszpanka. Kurs niski, ale Maria-Terese nie wybiera się jeszcze do stanów, więc powinno obyć się bez problemów.
Dwie Hiszpańskie przebijaczki. Lourdes miała pewny udział w Vancouver, gdzie obsada jest naprawdę mega silna, ale to jednak turniej na hardzie, więc Hiszpanka poleciałaby zapewne w 1 rundzie. Tutaj rozstawiona jest z 2, więc logiczne, że drabinkę będzie miała łatwiej i może zgarnąć więcej punktów. Rywalka dość silna, ale bez jakiejś wybitnej formy. W tym sezonie Sara lekko faluje, bo zaczęła grać w silniej obsadzonych turniejach i rywalki są trudniejsze. Na pewno jest bardzo utalentowana, co można było zaobserwować m.in. w Charlestone. Posiada niezłe kończące uderzenie z FH i przyzwoity, aczkolwiek bardzo nieregularny serwis. Wczoraj z Vankovą po 1 dobrym secie miała sporo problemów z utrzymaniem podania w 2 secie. Dominguez-Lino na cegle w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze i w takich turniejach nie odpuszcza. Przebijanie nie robi na Niej wrażenia, a z głębi kortu jest moim zdaniem solidniejsza od młodszej koleżanki. Doświadczeniem również ją zjada, ale niestety kondycyjnie już nie te lata. Starsza z Hiszpanek została jeszcze w tym tygodniu w Europie, więc sądzę, że chce tutaj nazbierać trochę punktów i raczej zepnie się na ten mecz.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Torro-Flor Maria-Teresa - Vaidisova Nicole 2 @ 2,29 Pinnacle ⛔ 4*-0 w 1 secie -&gt; 5-7 i mózg się przegrzał, a potem poleciało dalej...
Ćwierćfinał turnieju w Pradze i z pewnością będzie to spotkanie dnia. Nie chce mi się znowu pisać o tych zawodniczkach, bo robiłem to już naprawdę dużo razy od początku tego sezonu. Obie preferują dość podobny, siłowy styl gry. Czeszka jednak ma więcej argumentów ofensywnych, ale nie radzi sobie aż tak dobrze w defensywie i nie gra za dobrze slajsem z BH. Nicole ma za sobą 2 dobre mecze. Czytałem o meczach Czeszki i ten z Kostovą chyba był trudniejszy. Jej gra w tym meczu trochę falowała, bo mając sporą przewagę w 1 secie nie potrafiła go zamknąć i mocno się denerwowała z tego powodu. W 2 secie mimo straty przełamania zdołała odrobić breaka i wygrać seta. z Pous-Tio miała tylko problemy w 2 secie, gdzie nie potrafiła wykorzystać BP i chyba za bardzo się denerwowała, bo rywalka grała jeszcze uważniej w defensywie i Vaidisova nie potrafiła przebić się przez ten mur. Torro-Flor miała naprawdę ciężką przeprawę z przebijaczką Piter. Kobity łamały się dosłownie co gem. Hiszpanka ogarnęła się trochę w 2 secie i potrafiła utrzymać czasem swoje podanie, ale 1 i szczególnie 3 set to była porażka. U Torro-Flor naprawdę słabo wyglądał serwis i z tego co widziałem to cały czas praktycznie grała na 2 podaniu, przez co walnęła 8DF. Gdzie widzę szanse Czeszki? Przede wszystkim dużo silniejszy i groźniejszy serwis, który w Pradze funkcjonuje dość dobrze i nie generuje zbyt dużej liczby DF. Obie mają silny FH i bawią się w jakieś przebijanie baloników. Jest piła to trzeba walić i kończyć. Nicole gra u siebie i w pomeczowym wywiadzie cieszyła się, że wygrała kolejny mecz, a publiczność jej pomaga. Kurs kompletnie nieadekwatny do tego, co obie panie pokazały w swoich ostatnich meczach. Regularność do nich zbytnio nie pasuje i obie potrafią łapać solidnego &#39;&#39;choke&#39;a&#39;&#39;, tak jak Vaidisova z Borecką w Sobocie. Zdecydowanie dłuższe i cięższe spotkanie miała Hiszpanka, więc to też jest jakiś argument, aczkolwiek nie przesadzałbym. Value spore i mimo gorącej głowy u Czeszki jestem w stanie zaryzykować. Tym bardziej, że do USA się nie wybiera, a kolejne występy będzie notować dopiero we wrześniu w Azji.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
N.Broady-Duval 1 @1.7
Victoria Duval faktycznie po jakis tam problemach zdrowotnych natury rakopodobej, jak sie wczoraj dowiedzialem, ale wciaz duzy amerykanski talent. Niektorzy pewnie domyslaja sie skad ten typ. Naomi Broady nie jest zła, ale ten typ ma tez zupelnie inne podłoze. Duval otrzymala od organizatorow dzika karte na kwalifkacje do turnieju w Cincinnati. Oczywiscie wyjscia sa dwa. Wyjscie A: gramy dalej w turnieju ITF na wynik i wyjscie B: jedziemy grac do Cincinatti. Gdybym to byl turniej rangi WTA 250 to nie wiem, ale turniej Masters Series to jest cos. Jest jeszcze wyjscie C: gramy dwa mecze kwalifikacyjne w niedziele, ale sadze ze porazka Duval stanie sie faktem dzis.
Ta sytuacja troche przypomina zjawisko Janko Tipsarevica z Monachium, kiedy Serb grajac mecz drugiej rundy z Estrella mial informacje, ze organizatorzy turnieju Masters Series w Madrycie podarowali mu dzika karta. Efekt byl taki, ze w koncowce 3-ego seta Tiprsarevic nagle stanal i Serb poległ. Mam wrazenie, ze dzis bedzie miało miejsce podobne zdarzenie. Dzikie karty czesto uzgadniane sa z zawodnikami i Duval sie tam po prostu spodziewam i wydaje mi sie, ze Amerykanka nie bedzie pilowac dwoch meczow w niedziele, poniewaz to czesto okazuje sie zgubne. Warto postawic wedlug mnie ze wzgledu na oklicznosci, a Naomi Broady sportowo tez w tej chwili dobrze sie prezentuje.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Mestach A. - Buyukakcay C. 1 @ 1,36 Bet365 ✅ 6-4 7-5
Nie będę się zbytnio rozpisywał nad tym spotkaniem. Mestach tankuje ranking w ITFach od początku sezonu, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Tour po Azji raczej średnio udany, ale już w USA idzie jej dużo lepiej. Pisałem o tej zawodniczce już kilkukrotnie, więc tylko przybliżę jej styl. Belgijka gra praktycznie identycznie jak jej rodaczka Flipkens, czyli dużo slajsa, przebijania piłek z wysokim kozłem pod końcową linie, sporo latania do siatki, płaski serwis, ale niespecjalnie mocny, dobrze radzi sobie technicznie i nieźle pod względem motorycznym. Wczoraj widziałem jej mecz z Hsu i wyglądała pewnie. Turczynka powinna dobrze leżeć Mestach pod względem stylu. W uderzenia wkłada sporo siły, nie jest to jakieś cierpliwe przebijanie, ale raczej skracanie wymian poprzez szukanie winnerów. An-Sophie lubi grać z takimi rywalkami, co pokazała m.in. z Paszek. Im dłuższa wymiana tym lepiej dla Niej. Belgijka pewnie znowu dojdzie do finału i po tym co zobaczyłem wczoraj nie widzę przeszkód, aby tego nie dokonała. Tym bardziej, że do Vancouver się nie wybiera.
N.Broady - V. Duval 1 @ 1,88 1xbet zwrot
Zgadzam się z dx2. Opisał on dokładnie całą sytuację i co do tego nie będę nic dodawać. Dużo tak naprawdę zależy od losowania, bo rywalki w kwalifikacjach będą naprawdę silne. Jeśli chodzi o sprawy logistyczne to z Landisville do Cincinnati wg wujka google leci się ponad 3h. Mecz zacznie się ok. godziny 14 czasu lokalne, więc spokojnie można się zawinąć po meczu, zameldować się wieczorem w hotelu i zrobić jeszcze jeden trening przed kwalifikacjami, które startują w sobotę od godziny 10. Duval zagrała naprawdę dobre spotkanie z Jorovic w 2 fazie. Oglądałem ten mecz i Amerykanka obroniła nawet piłkę meczową przy serwisie Ivany, wygrała seta, a potem wszystko poszło dalej i 3 set to regularna gra Victorii, a Serbka całkiem się położyła. Duval miała jeszcze mecz deblowy, ale skreczował po bodajże rozegranych 3 gemach i z tego co czytałem było to spowodowane właśnie sporym wysiłkiem z meczu singlowego. Broady ostatnio w dobrej formie i pokazała się na poziomie WTA. Wczoraj w 2 secie męczyła się z King, która rozegrała dopiero swój 2 mecz od ponad roku. Myślę, że Naomi ma szansę na dobry wynik w Landisville. Jej największa broń, czyli serwis musi dobrze funkcjonować, bo bez tego zaczną się problemy. Liczę, że Duval jednak nie będzie chciała się forsować przed kwalifikacjami, a i Brytyjka samą postawą sportową zapracuje sobie na 1/2 finału turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Do góry Bottom