>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

G 0

gem

Użytkownik
Nie ma szans żeby zagrała w Rzymie, jeśli nie przeniosą tego meczu specjalnie dla niej na jutro. Turniej we Francji jest rangi 100 tys. więc jeśli chciałaby grać w Rzymie to wcześniej by odpadła, a dzisiaj będzie grała o jak najlepszy wynik we Francji. Zero odpuszczania ;)
 
T 4

tenfnan

Użytkownik
trochę naiwne te typy, w meczu Akira Santillan - Antoine Escoffier, też nie doszukiwałbym się &#39;odpuszczania&#39;. Pamiętam że śledziłem ten mecz na livescore to dość równo grali. Co do typu na Witthoeft, to mogę tylko powiedzieć że wczoraj zagrała bardzo fajny mecz z ponadprzeciętną Kozlovą.Z drugiej strony Maria wymęczyła z mocną ostatnio Parmentier, cs&#39;a raczej bym odpuścił...
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
ITF Eastbourne
Larcher de Brito - Zhu | Larcher de Brito @1.51 ✅ Larcher de Brito -3.5 @1.90 ⛔ (brakło 1 gema :-( )Pinnacle

Zaczynamy turnieje na kortach trawiastych i w tej części sezonu z cienia wychodzi 23 letnia Michelle Larcher de Brito. W ostatnich dwóch sezonach na trawie pokonywała takie zawodniczki jak Ivanovic, Kuznetsova czy Sharapova. Myślę, że lepszej rekomendacji odnośnie umiejętności gry na grassie dawać nie trzeba.
Jej przeciwniczka to 22 letnia chinka, która jedyne co gra to itfy w Azji. Moim zdaniem to przyjechała tutaj jedynie pozwiedzać Anglie.

4:6 6:4 6:3
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Dominguez Lino L. - Kamenskaya V. 2:1 (1:6 7:5 6:3)✅

Turniej ITF na kortach ziemnych w Marsylii. Dominguez Lino która odpadła w pierwszej rundzie RG zagra dziś z bardzo słabą zawodniczką jak dla mnie Kamenskaya.
Hiszpanka jest bardzo doświadczoną zawodniczką, grywa przeważnie w tych większych turniejach lub też musi przebijać się przez kwalifikacje. Inaczej wygląda to u Rosjanki, bo ta zawodniczka grywa tylko w turniejach ITF i to też nie regularnie. Bardzo mało występów w tym roku zanotowała ta zawodniczka, a meczów na kortach ziemnych rozegrała zaledwie 4. Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Dominguez Lino.

Typ:
Dominguez Lino L. @1.54 MarathonBet 8/10j.✅
 
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Schmiedlova A. K. - Kucova K.

Turniej challengerowy kobiet w Bol. Naprzeciwko siebie dwie Słowaczki dokładnie 38 rakieta Schmiedlova kontra zawodniczka z drugiej setki Kucova. Schmiedlova ma ten sezon fatalny wgl nie przypomina tej zawodniczki sprzed roku, zaledwie jedna wygrana w tym roku w turniejach WTA, przegrywa dosłownie każdy mecz, ale ja widzę w niej sporo rezerwy. Ona musi się w końcu przełamać ma znakomity serwis , bardzo dobry forhend brakuje jej tylko wiary w siebie, że znowu może wygrywać tak jak w tamtym roku. Już ostatni mecz na RG był dobry stawiła opór samej Muguruzie przegrywając w trzech setach. Co do Kucovej to zawodniczka przeciętna, przegrała w 3 rundzie kwalifikacji do RG, w miarę dobre wyniki w tym sezonie na kortach ziemnych.
Schmiedlova musi w końcu się przełamać i jutro będzie dobra okazja do tego a kurs bardzo dobry.

Typ:
Schmiedlova A. K. @2.07 PinnacleSports 5/10j.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Carreras - Soler Espinosa | Soler Espinosa @1.61 ✅ 1:6 2:6 :cool:
Opis do spotkania krótki, bo dziewczyny już zaczynają. Hiszpanka Soler Espinosa to zawodniczka grająca regularnie na poziomie WTA. W tym roku zagrała nawet w finale turnieju na mączce w Bogocie, gdzie przegrała z Falconi. Ogólnie jak to mieszkańcy hiszpanii jej ulubioną nawierzchnią jest clay. Jej przeciwniczka to 26 letnia Amanda Carreras, która od x lat siedzi w ITFach. Moim zdaniem różnica poziomu obu zawodniczek jest kolosalna, a taki kurs to value.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Hozumi - Soler Espinosa | Soler Espinosa 2:0 @1.8
Tak jak wczoraj ponownie idę w stronę Hiszpanki, która wczoraj urządziła gwałt w biały dzień. Od 2013 bilans Hozumi na clayu wynosi... 8/5, który przy Espinosie i jej 43/37 (głównie WTA) wygląda bardzo blado. Dzisiaj może nie skończy się taki pogromem jak wczoraj, mimo wszystko uważam że młoda Japonka nie ma tutaj zbytnio czego szukać z mega doświadczoną Hiszpanką.

⛔ Dajcie żyć ????
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Ja osobiście pograłem Riske 2:0 przeciwko Barty. kurs 1,9 (bwin)

Riske to jednak conajmniej o klasę lepsza zawodniczka. W Eastbourne rozegrała 3 mecze i wszystkie rywalki odprawiła w mgnieniu oka (36 gemów wygranych i tylko 8 przegranych). Barty już i tak tutaj sporo osiągnęła, przebijała się przez kwalifikacje, do tego mecze deblowe. Nie wiedzę tutaj innej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 17

strzelec13

Użytkownik
Ja osobiście pograłem Riske 2:0 przeciwko Barty. kurs 1,9 (bwin)

Riske to jednak conajmniej o klasę lepsza zawodniczka. W Eastbourne rozegrała 3 mecze i wszystkie rywalki odprawiła w mgnieniu oka (36 gemów wygranych i tylko 8 przegranych). Barty już i tak tutaj sporo osiągnęła, przebijała się przez kwalifikacje, do tego mecze deblowe. Nie wiedzę tutaj innej opcji.
✅✅✅ 7:6 7:5

Typowy itf. Riske w pierwszym secie przegrywa 1:5, wygrywa 7:6 po taju. Drugi set Barty prowadzi 5:3 40:0 i nagle zwrot i Riske bierze seta 7:5. Nerwów co nie miara ale najważniejsze, że na ✅
 
N 50

nikt

Użytkownik
✅✅✅ 7:6 7:5

Typowy itf. Riske w pierwszym secie przegrywa 1:5, wygrywa 7:6 po taju. Drugi set Barty prowadzi 5:3 40:0 i nagle zwrot i Riske bierze seta 7:5. Nerwów co nie miara ale najważniejsze, że na ✅
sledzilem to, gdybym nie wiedzial że moga byc tak nieogarniete, to wyglada na walek 100% ;)
za typ dzięki
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Nie mam niestety możliwości pisania w dziale &quot;Typy na żywo&quot;, więc dam tutaj swoje spostrzeżenie. Jest mecz ITF w Korei. Kwon, Soon Woo (nr 1 turnieju) gra z Nam, Ji Sung. Był w tym meczu Medical przy stanie 7:5 1:2 i podejrzewałem, że dla Kwona (ale to tylko moje domysły). Wszedłem w mecz dla Nam po kursie 2,75. Wygrał seta 6:2 i teraz zaczyna się 3 set. Myślę, że można jeszcze zaryzykować i zagrać go po kursie 1,7-1,8.
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Nie mam niestety możliwości pisania w dziale &quot;Typy na żywo&quot;, więc dam tutaj swoje spostrzeżenie. Jest mecz ITF w Korei. Kwon, Soon Woo (nr 1 turnieju) gra z Nam, Ji Sung. Był w tym meczu Medical przy stanie 7:5 1:2 i podejrzewałem, że dla Kwona (ale to tylko moje domysły). Wszedłem w mecz dla Nam po kursie 2,75. Wygrał seta 6:2 i teraz zaczyna się 3 set. Myślę, że można jeszcze zaryzykować i zagrać go po kursie 1,7-1,8.
5-7 6-2 6-3 ✅✅✅

Pięknie weszło :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 17

strzelec13

Użytkownik
wie ktoś może co jest z meczem Daniell M. / Novikov D. vs Brunstrom Jo. / Siljestrom A. ??
Przerwany przy stanie 7-6 5-5 dla Brunstorm/Siljestrom.

Będą dzisiaj dokańczać. Zaplanowany jest jako mecz nr 5 na korcie centralnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 17

strzelec13

Użytkownik
Śledzę teraz mecz kwalifikacje ITF wBaton Rouge, LA, USA (pula nagród $25,000). Gra Hattingh, Ilze[9] (20 lat) z Subhash, Natasha (14 lat). Kursy są mniej więcej 50/50. Zastanawia mnie ta sytuacja. Czy, aby różnica wieku na tym etapie jednak nie jest za duża. 20 lat to już niezły wiek jak na sportowca ale 14 to jeszcze juniorka... Albo jest mega utalentowana i stąd te kursy... ale jednak ta różnica wieku... Obserwuję dalej z ciekawości. Może w coś wejdę.
 
K 8

koksisko1991

Użytkownik
20 lat to sporo różnica, ale na poziomie itfu nie ma co się bawić za grubsze stawki ponieważ jest tu wiele wałków
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Hampel Lenny - O&#39;Connell Christopher
Krótka piłka, Lenny pogrywał ostatnio w challengerach, w Pradze mu poszło nawet dobrze w kwalifikacjach, pokonał Pavica, Sonego i Blasko. Odpadł dopiero po starciu z Rosolem w 1 rundzie 6:1, 7:6.
Bilans na clayu w tym sezonie to 13-8. Ubiegły rok zakończyl z bilansem 22-15 na tej nawierzchni.
Jego dzisiejszy rywal nie grywal w challengerach, bilans 22-8 w tym sezonie na clay, z tym że to same Futuresy. Zeszły sezon zakończył z bilansem 2-2 na clayu.
Dzisiaj spokojnie gram na Hampela.
Hampel Lenny @2.37 ✅

Polecam od siebie jeszcze Petrovic Danilo@1.44 ✅
Nie ma tutaj co duzo pisać, tymbardziej że czas ucieka
Oba mecze w Macedonii dziś.
Polecam jeszcze z kobiet
Bara Irina Maria @1.61 ⛔ (Lenzerheide)
Saez Larra Olga @1.57 ✅ (Periguex)
Barrere Eleonore @3.00 ⛔ (Gr. Baie La Croisette 2)
Korpatsch padaka, czyli Bara Irina Maria jeszcze wieksza padaka... szkoda slow.
Eleonore zagrala dobrze, miala fakt faktem 5:4 i swoje podanie przy 2 secie, no ale nie mozna wymagac aby kobiety utrzymywaly tak czesto swoj serwis.
Typ główny Hampel jak również Petrovic zgodnie z planem ????​

 
Do góry Bottom