>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 11: Dallas 2, Guadalajara, Pingguo, Rabat, Sarajevo

Status
Zamknięty.
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
Daleki jestem od narzekania po nieudanych typach, bo nie gram od wczoraj i wiele widziałem, wygrałem i przegrałem. Niemniej, obok tego, co się dzisiaj wydarzyło, trudno mi przejść obojętnie.
Ouahab to nie jest gracz anonimowy, ale do setki to on dobijał się - zresztą nieskutecznie - kilka lat temu. Zanim zaczął grać kilka tygodni temu, miał niemal roczną przerwę. Nie patrzyłem na ranking, bo wylot na tenisowy margines zaliczyło wielu, którym przypałętała się kontuzja etc.
Dzisiaj Ungur nie tylko zagrał skandalicznie, ale też zachowywał się w ten sposób. Kontestowanie decyzji sędziego, wybicie piłki z pełną siłą poza obiekt można wziąć za wyraz niemocy. Ale już przebijanie przez środek kortu czy skróty przy siatce, po których stoi się bezmyślnie - to już wyraz niechęci do gry. A wystarczyło pomyśleć. Dlaczego?
Dlatego...

 
W 1

wojtiz

Użytkownik
dokladnie, rowniez ogladalem mecz Ungura, ktory zagralem 2:0 na korzysc Rumuna po kursie 1.80, wierzyc mi sie nie chcialo jak ogladalem ten mecz co ten chlopak wyprawial, ktory juz w tym sezonie osiagnal 2finaly challengerow. Po pierwszym secie liczylem na przebudzenie Ungura grajac kontre po kursie 2.75 za naprawde duzą stawke. No i szlo rowno do stanu 4-4 gdzie nagle Adrian dal sie przelamac, kompletna katastrofa nie chcialo mu sie nawet biegac, kolega Ouahab tak naprawde tylko przebijal pilki... nie gral niczego ciekawego. Wystarczylo wygrac 2 seta i w trzecim mysle ze wynik wynioslby maksymalnie 6-2 dla Ungura z tego wzgledu ze Algierczyk nie wygladal na swiezego, widac bylo jego nadwage oraz to, ze z kazda pilka traci sily, zatem nie rozumiem postawy Ungura-wystarczylo troche pomyslec, poganiac troche Ouahab&#39;e, a nie pizgac pily przez srodek ;)w dodatku zero sportowej zlosci u Rumunka: ???? ... przykro
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
cały Ungur , raz ma motywację raz nie ma, dlatego trzeba trafić w turniej gdy mu zależy ???? z tego co pamiętam to już kiedyś nosił się z zamiarem zakończenia kariery
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Przeciesz Ungur to fixer jego rodak to samo nie nadarmo mówi sie zamist Hanescu Fixerescu
Ungur juz kiedys zrobił lepszy numer w chalangerze we włoszek mecz chyba z Galvanim a na pewno z jakims włochem w TB pierwszego seta prowadzenie 6:0 i przegrał tego seta w TB 6:8 a drugi set oddał do zera to był Fix na maxa
wszystkie rumuny do tego Minar jest jeszcze kilku tak jak kolega Ted powiedziła trzeba wyłapac turniej w którym Ungurowi bedzie sie chciało bo na maczce na poziomie chelków jest mocny ale własnie tylko wtedy jesli mu sie chce


christopher48 // To był mecz z di Mauro (ten z czelka w Rimini w 2010 roku):
http://tennis.matchstat.com/index.php?ControllerName=Compare&amp;amp;Name_Player1=Adrian+Ungur&amp;amp;Id_Player1=4461&amp;amp;Name_Player2=Alessio+di+Mauro&amp;amp;Id_Player2=756

Nawet pytałem kiedyś o to w ZAGADKACH SPORTOWYCH ;-) (bo jakoś mnie ten mecz zapadł w pamięci):
http://forum.bukmacherskie.com/f300/zagadki-sportowe-42679-70.html#post2323374

Pozdrawiam.
 
A 2

alex88

Użytkownik
Co sądzicie o becie Ouahab L. (Alg) - Kuznetsov A. (Rus) 0-2 ??

Ruesk moim zdaniem jest o wiele lepszym grajkiem, no a Ouahab&#39;a teoretycznie nie powinno być w tej rundzie, gdyby nie wczorajszy przekręt ???? czy myślicie, że 2-0 wejdzie?? Dzięki za pomoc ????
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Rusek to dobry typ, wydaje mi się także, że warto pograć Robina Haase po kursie 1.55 z Leonardo Mayerem. Holender nie powinien mieć problemów z pokonaniem Mayera, wczoraj strasznie męczył się z Fabbiano, który do wirtuozów twardych nawierzchni nie należy.
Kuznetsov 1.3
Haase 1.55

Ponadto dobrze prezentuje się kursik na Mullera (1.6), grać on będzie z 34 letnim Russelem. Gilles dobrze zaprezentował się na Indian Wells, wygrał w 1 rundzie z Tomicem, odpadł z Tipsarevicem, dzisiaj przeciwnik z o wiele niższej półki i mniejszych możliwościach.
Muller 1.6
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
specjalnie się zalogowałem,aby dodać jeszcze kilku grajków-fixerów aktualnie grajacych .1 udomchoke,to co wyprawiał z millmanem to smiech na sali 5-0 prowadził w secie,po czym doszło na 6-6 w tb wtapiał 5-1 aby wygrać 7-5 :grin:

2 grajek to Minar,ale to wie wiekszość z was.3 Brugues davi .Gral z Joao sousa w pierwszym secie zniszył portugalczyka 6-2. po czym nagle zapomnial jak sie gra,ii wszystko robił aby nie wygrać i wtopił



christopher48 // Odwrócenie losów meczu nie zawsze świadczy o fixie. No chyba, że widziałeś te mecze i coś niepokojącego zauważyłeś? Pozdrawiam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dużo tutaj wpisów, żali itp na temat oddanych meczy bez walki, fixów itp. To i ja dorzucę swoje zdanie.

Oczywiście nie uważam, iż tenis to czysty sport, zwłaszcza na poziomie challngerów. No ale pisanie, że jest się pewnym, że ten i ten mecz został kupiony ponieważ koleś wygrał mimo, iż przegrywał w TB 6:0 itp. Niby co koleś gra na maxa niszczy rywali i pozniej oddaje 7 punktów. Jak już ktoś sprzeda mecz(a nie ma wątpliwości,że są takie mecze) to chyba normalnie jest aby mecz wyglądał na normalny bez podejrzeń itp. Przecież pamiętam jak NADAL przegrywał 0:5 15:40 a mimo to wygrał seta! I co kupił mecz, ja Wasz proszę...
Jak mecze jest sprzedany, to my się o tym nie dowiemy, a Oni zrobią wszystko aby to wyglądało na normalny mecz, a nie jakiś cyrk.
Druga rzecz, oczywiście jest jak tacy grajkowie na poziomie chalii praktycznie grają, nie można wymagać aby do każdego meczu podchodzili jak do finału wielkiego szlema. Z taka samą agresją, zaanagażowaniem itp. Są słabsze mecze, niekiedy jest to niezaleze od samego zawodnika, niekiedy po prostu trochę odpuszcza, nie daje z siebie 100%, to normalne. Djoko nakręca się tylko na wielkie szlemy, sam przyznał, iż jak przegra z kimś z czołówki w turniejach masteres czy 500 to nic złego się nie stanie. A Wy wymagacie aby taki Ungór czy inny grajek każdy mecz grał jak o życie, teoretycznie tak powinno być, ale nie oszukujmy się. Ja siedze w tym sporcie od lat i takie są moje przemyślenia, chyba nie są błędne. Jedni się z nimi zgodzą inni, będą musieli jeszcze trochę czasu w tym posiedzieć aby zrozumieć pewne sprawy.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Capdeville puszcza mecz Ramowi wiadomo czemu ruszaja chyba w wekend kwale do Miami Capdeville jest na liscie startowej wszystko jasne a ja dałem sie nabrac mówi sie trudno

vASSELIN TEZ PUSCIŁ MECZ A DZISIAJ ZROBIA TO ZAPEWNE DANCEVIC I ANREEV
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Panowie może ktoś napisać o pojedynkach o możliwym scenariuszu jak ten Capdeville? tzn. że bardzo możliwe, że zawodnik odpuszcza bo leci na inny turniej? Myślę, że takie info byłoby bardzo ważne dla grających.
/Jeśli OT to do skasowania.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Soeda Go vs. Mitchell Benjamin 1,33 ✅
Kangur OK, świetny junior i naprawdę dobrze zapowiadający się grajek. Na pewno jedna z większych nadziei tenisa w Australii. Od początku przyzwoicie sobie radzi to jego czwarty ćwierćfinał. Więc kolejny sukces, no ale teraz po dwóch ciężkich meczach rywal chyba jeden z lepszych na tym poziomie. Sodea solidny challanger level, oczywiście zdarzają mu się wpadki, gorsze mecze, ale można na niego liczyć...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Panowie może ktoś napisać o pojedynkach o możliwym scenariuszu jak ten Capdeville? tzn. że bardzo możliwe, że zawodnik odpuszcza bo leci na inny turniej? Myślę, że takie info byłoby bardzo ważne dla grających.

/Jeśli OT to do skasowania.

Tutaj znajdziesz listę kwalifikacyjną do Miami:

http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=197635


----------------------------------------------------------



Tak jak napisał Widzu, zrobiła się dyskusja o fixach. Sam się trochę w nią wplątałem. No i może to dobrze, bo o takich sprawach też trzeba pisać ;-)

Jednak proponuję powrócenie tutaj do właściwego tematu challengerowego TYDZIEŃ 11.



Jednocześnie proponuję, aby wszelkie uwagi na temat fixów pisać w tym temacie:

http://forum.bukmacherskie.com/f12/ustawianie-meczy-w-tenisie-60051.html

Tylko w miarę kulturalnie ;-) Żeby to nie były żale itp.

Oczywiście jeśli podejrzewamy jakiś fix, to można o tym napisać w temacie turniejowym.

Natomiast w tym linku, który podałem (USTAWIANIE MECZY W TENISIE) zachęcam do dyskusji ogólnej oraz można podawać jakieś przykłady z przeszłości. Najlepiej jakby to były mecze, które się samemu widziało albo był jakiś opis, a nie fix (albo anty-fix) z suchego wyniku ;-)
 
drago 108

drago

Użytkownik
Soeda Go [...] ale można na niego liczyć...
Oj z tym stwierdzeniem kategorycznie się nie zgadzam. Od przegranej z Rieschickiem omijam z daleka kitajca, jeśli chodzi o stawianie funduszy na niego. Z Niemcem, u siebie, w Japonii, jeśli mnie pamięć nie myli wygrał pierwszego seta 6/3, a w drugim był z przodu z brejkiem (bodajże 5/4 lub 5/3). Miał na pewno kilka meczowych (wliczając własny serwis) w tym secie, a mecz przegrał w trzecim 4/6. 2 tygodnie przed tym turniejem odpadł z Torebkiem w ćwierćfinale challengera w Loughborough 0/6 7/6(8) 6/2, tutaj nie mam pewności, bo sam meczu nie pamiętam ani nie śledziłem, ale kojarzę, że tutaj też przegrał mecz po piłce lub piłkach meczowych. Podsumowując w moich oczach gra na Go to ryzyko samo w sobie i lepiej mieć przy sobie jakieś dobre ziółka od babci, bo cięzko oglądać spokojnie jego spotkania.
Poza tym, nie pałam optymizmem do tych azjatyckich challengerów, bo tam to zawsze coś ciekawego się przydarzy. Jeśli chodzi o sam mecz to tym bardziej bet na Soedę jest dość ryzykowny. Agresywnie grający Australijczyk może tutaj namieszać.
3.20 na Bena jest zdecydowanie bardziej ponętne, niż gra chaotycznego Japończyka za marne 1.33, ale życzę powodzenia, bo sam się na doga nie skusiłem ;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dustin Brown - Nicola Cacic 2-0 @ 1.90 Bet365 ✅ 64 63

Jak dla mnie typ dna na bardzo pewnego w Sarajewie Dustina Browna. Niemiec gra swietnie , widac ze dobrze czuje sie na dywanie. Wygral 2 mecze po 2-0 z Przysieznym i Oswaldem. Zanotowal lacznie 35 asow w 4 setach wygrywajac przy tym 63/71 (89%) pkt 1 serwisem. Latwo wygrywa mnostwo gemow do 0 czy tez do 15 a wiec zeru stresu. Dodatkowo rywale mieli tylko 1 bp (Przysiezny w 2 secie) co pokazuje jak go tutaj potwornie ciezko przelamac. Nicola Cacic zanotowal tylko 19 asow 6 setach bowiem wygral 2x 2-1 z Berrerem i Martinem. Serb Wygral 133/153 (87%) pkt 1 serwisem , broniac przy tym wszystkie 6 bp a wiec do tej pory rowniez nie zostal przelamany przez rywali. W jego gemach bylo bardziej nerwowo bo sporo bylo takich utrzymwanaych do 30 i troche do 40. Statystyki wygranych pilek po 2 serwie sa zdecydowanie na korzysc Browna bowiem wygral on 39/57(68%) pkt, natomiast Cacic duzo gorzej bo 31/63 (49%). Pokazuje to ze wymianach lepiej prezentowac powinien sie Niemiecki Jamajczyk ktory z Przysieznym pokazal kilka swietnych returnow. Roznica w rankingu jest ogromna: Dustin Brown 177 , Nikola Cacic 396. Serw to kwalifikant z malym doswiadczeniem na poziomie challengerowym. Dustin natomiast to tenisita z duzym doswiadczeniem ktory na tym poziomie gra regularnie gdzie w w 2010 r wygral 3 turnieje. Pewnosc gry przy wlasnym podaniu Niemca sprawiaja ze bez wachania typuje na jego zwyciestwo 2-0 i sadze ze nie koniecznie w Tie breakach( wygral wzsystkie 3 TB) bo moim zdaniem mozliwe sa przelamania w obu setach na jego korzysc.

 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brown nie gra swietnie , w dodatku ma łatwą drabinkę, cały czas czekam na lepszego rywala by pograć przeciw niemu, jednak chyba się nie doczekam :|
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
W ewentualnym połfinale trafi na Janowicza/Hernycha gdzie powiino byc Jamajczykowi znacznie trudniej odniesc kolejne zwyciestwo.
 
Y 0

ysslys

Użytkownik
LACKO
Po pierwsze chciałbym się przywitać, ponieważ nie udzielałem się dotąd na tym forum. Jakiś czas temu zainteresowałem się tenisem. Wciąż się uczę, dlatego chciałem się Was zapytać o opinie dot. dzisiejszego meczu Lacko. Ostatnie dwa mecze wygrał dość pewnie i bezstresowo, czym dał nieźle zarobić. Jak myślicie - poradzi sobie z Ruskiem? Z tego co widziałem w postach wcześniej - Rosjaninowi się spieszy na inny turniej (jeżeli oczywiście chodzi o tą samą osobę).

PS. Podobnie zastanawiam się nad Klizanem.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
kwalifikacje do miami ruszają od następnego tygodnia więc nie ma gdzie się śpieszyć. Pozycja Andreeva w rankingu jest okropnie niska więc za wszelką cenę powinien ciułać punkty gdzie się da by mieć pewne miejsce w turniejach głównych szlemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Y 0

ysslys

Użytkownik
kwalifikacje do miami ruszają od następnego tygodnia więc nie ma gdzie się śpieszyć. Pozycja Andreeva w rankingu jest okropnie niska więc za wszelką cenę powinien ciułać punkty gdzie się da by mieć pewne miejsce w turniejach głównych szlemów.

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie: z czego wynika niska pozycja Andreeva? Miał jakąś kontuzję, przerwę, czy może gra po prostu słabiej ostatnimi czasy?
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie: z czego wynika niska pozycja Andreeva? Miał jakąś kontuzję, przerwę, czy może gra po prostu słabiej ostatnimi czasy?
Moim zdaniem Andreev leci dzisiaj w poniedziałek kwale jesli awansuje do 1 rundy turnieju zgarnie pewnie wiecej kasy niz za wygranie tego chalangera pozatym ma za przeciwnika Lacko który na hardzie jest pietro wyżej od Ruska
przy załozeniu ze ruski wygra i bedzie grał w sobote zostanie mu tylko dzien na ograniecie przelotu duzo nie ma tylko 1300 mil i przygotowanie do kwali i takie tam
no a jesli miałby grac finał to juz by były jaja no chyba z kwali by zrezygnował kasa misiu kasa

jak mysliscie czemu Capdeville wczoraj przegrał to samo Vasselin

stawiam na słowaka który start ma zapewniony w Miami i moze zostac tutaj do niedzielnego finały

Frank tez pewnie zostanie odstrzelony dzisiaj

dodam ze Rusek z sarajeva tez jest na liscie kwali a ma troche dalej niz Andreev
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom