>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 11: Dallas 2, Guadalajara, Pingguo, Rabat, Sarajevo

Status
Zamknięty.
P 160

peter42

Użytkownik
Kudryavtsev-Lajovic 1-6,6-3,6-1
typ 1 kurs 1,6
Tobet

Po środowym zwyciestwie Lajovica zastanawiałem sie jak on to wygrał skoro nic nie grał,ograł mojego faworyta Basica ale ten zrobił chyba wszystko żeby mu w tym pomóc, bo przez godzine gry nie bylo żadnej walki ani dłuższych wymian.Dziś jednak mam nadzieje że Kudra pokaże miejsce w szeregu Serbowi.Rosjanin talent ma i smykałke do gry kombinacyjnej pokazał to w 1secie z Federerer w Australii.W tym turnieju duży wpływ na wynik meczu ma serwis a ten Kudra ma zdecydowanie lepszy. Za 1,6 biore Ruska i licze na jego wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 160

peter42

Użytkownik
Ballaret/Vasselin -Bednarek/Charroin zwrot
typ 2 kurs 1,45
Tobet

Typ za nieduza stawke dolozyłem sobie go do pilki, bo na pierwszy rzut oka powinna to byc setka w koncu Vasselin odpuscił singla chyba nie po to by męczyć sie w deblu , ale z drugiej strony swietny z niego deblista z tej 4 napewno najlepszy. Kurs na Bednarka powinien być wyzszy,ale z drugiej strony buki zrobiły sobie furtke w razie odpuszczenia tego meczu przez Vasselina.Jego partner Ballaret to typowy ziemiarz kojarze go z atp monte carlo w którym dostaje wc, reszte roku gra w challengerach bez wiekszych sukcesów. Bednarek/Charoin graja w tym roku sporo razem i moze wygraja w koncu jakis turniejek byli juz raz blisko , przegrali w finale w Wolfsburgu.Teraz pora ograc ta turniejowa sklejke.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Hernych-Brown 7-6,7-6
Typ 1 kurs 2
bet 365

Tak na szybko bo o 12 zaczynaja,mnie nie przekonuje ile asów zrobil brown,jaki ma procent zwycieskiego serwisu i jak gladko ogrywa rywali w Sarajewie bo z kim on dotychczas gral(wracajacy przysiezny, słabi oswald i cacic) to goscie z którymi musiał wygrac. Dzis jednak Hernych sprawdzi ile Brown jest wart, bo oprócz serwisu na korzysc Niemca w pozostalych elementach Czech jest lepszym zawodnikiem. No i doswiadczenie w 2011 hernych był w 3rundzie ao, a gdzie najdalej zaszedł brown. Ranking Hernycha 247 miejsce nie odpowiada jego umiejetnoscią powinien byc spokojnie 100miejsc wyzej,gdyby nie kontuzje które go nie omijaja.Zdrowy Hernych powinien sie uporac z Brownem, bo wczoraj nie miał problemów z podobnej klasy zawodnikiem co Niemiec naszym Janowiczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jan Mertl - Jan Hernych @ 1,66 Bet365 ✅

Czeski finał w finale challengera w Sarajewie. Obydwaj w trzeciej setce rankingu, choć jutrzejszy mecz pozwoli jednemu z nich o awans do TOP200. Moim zdaniem będzie to Hernych.
W tych bardzo szybkich warunkach jakie oferuje tenisistom hala i kort w stolicy Bośni i Hercegowiny Mertlowi udało się &quot;wysapać&quot; finał. Zwycięstw nad nieklasyfikowanym graczem i claycourterem komentował nie będę, natomiast wczoraj pokonał Bozoljaca w tie breaku trzeciego seta. Serb miał match pointa przy swoim podaniu, ale Mertl wyszarpał półfinał. Dziś finał sprezentował mu Kudryavtsev, który skreczował przy stanie 4-4 w pierwszym secie. Nie chodzi mi jednak o analizowanie każdego wyniku Mertla ale zwrócenie uwagi na fakt, że nie jest to tenisista mogący zagrozić poważnemu graczowi jakim jest Hernych. Kudryavtsev radził sobie z Mertlem jak równy z równym pomimo że serwował jedynką około 170 km/h. Mertl popełnia sporo prostych błędów, szczególnie z backhandu. Ratuje go porządny serwis, choć nie ma co wyolbrzymiać jego &quot;siły nabywczej&quot;.
Hernych będzie miał zdecydowaną przewagę w wymianach, ma znacznie szerszy wachlarz zagrań niż Mertl, odstrzelił już trzech graczy dysponujących bardzo silnym podaniem (Brands, Janowicz, Brown).
Jutro Mertl trafi na najbardziej wymagającego zawodnika z głębi kortu z jakim grał w tym turnieju i oczekuję że serw będzie wracał częściej na jego stronę kortu, a wtedy Hernych nie będzie miał problemu ze zwycięstwem. Kurs 1,66 jest w tych okolicznościach bardzo atrakcyjny i spodziewam się że spadnie do jutrzejszego popołudnia poniżej 1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom