>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 12: Bath, Rimouski, Marrakech

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Bath

Location: Bath, Great Britain
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.lta.org.uk/fans-major-events/AEGON-GB-Pro-Series/Calendar/Bath-Wk2/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6246/mds.pdf


Rimouski

Location: Rimouski, Canada
Surface: Indoor Hard
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://tennisrimouski.com/index.php?option=com_content&amp;amp;view=category&amp;amp;layout=blog&amp;amp;id=83&amp;amp;Itemid=186
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3535/mds.pdf


Marrakech

Location: Marrakech, Morocco
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.arryadia.com/mtt
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3585/mds.pdf
 
P 160

peter42

Użytkownik
Janowicz-Marchenko 6-3,5-7,6-4 a bylo już(0-4)
typ 1 kurs 1,6
Tobet


Marchenko od AO,przegrywal z zawodnikami duzo gorszymi (Copil,Ouanna,Minar) niz nasz Janowicz. Talent moze i ma ale ja fanem Ukrainca nie jestem. Janowicz w Sarajewie przegrał w cwiercfinale ze zwyciezca turnieju Hernychem,wiec wstydu ta porazka mu nie przynosi.Polak w obecnej formie powinien uporac sie z Ilya,ktory swoja gre opiera glownie na serwisie. Zapowiada sie wiec ostre strzelanie z obu stron,mam nadzieje ze zwycieskie dla Jerzyka.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gicquel-Kuznetsov 2 1,53 ✅

Gicquel to już tenisista-emeryt,35 lat robi swoje i już Francuz tak nie błyszczy.Kuznetsov potrafi wykręcać niezłe wyniki i przede wszystkim na tę chwilę jest lepszy na clayu.W ogóle się dziwie,że Francuz wybył z własnego kraju bo zwykle tam tylko ostatnio grywa i przeważnie w hali.Clay to nie jest świat Gicquela i Rosjanin powinien sobie spokojnie poradzić.Kuznetsov ostatnio SF w Rabacie,czas na Marakech ;)

De Bakker T. - Mertl J 1 1,40

Holender powinien ograć Czecha.Mertl ostatnio finał w Sarajewie,ale tam była bardzo szybka nawierzchnia,co sprzyjało jego grze.Oboje serwis mają niezły,ale Mertl dużo bardziej opiera swoją grę na podaniuż niż De Bakker,Holender ma dużo większy repertuar zagrań i sądze,że to on wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Carreno Busta Pablo vs. Bedene Aljaz 1,50
Hiszpan w tym sezonie ma imponujący bilans meczów wynoszący 0:6. Nie grał z grajkami wybitnymi nawet jeżeli chodzi o szczebel Challi, Fischer, Lojda... Bedene to zdecydowanie za solidny zawodnik na przełamanie dla Pablo, będzie musiał poczekać aż los da mu zdecydowanie łatwiejszego rywala.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zgadzam się z typami na Kuznetsova i Bedena. Andrey zaliczył dobre występy w Casablance i Rabacie. W dodatku kurs na Rosjanina jest wielce przyjemny. Jeśli serwis będzie mu wchodził tak, jak w meczu z np. Ouahabem to Marc może mieć problemy z przebijaniem piłek na drugą stronę. Aljaz w formie, Carreno wręcz przeciwnie kurs warty gry.
Bedene ⛔, Kuznetsov ⛔
Co do De Bakkera to nie byłbym przekonany. Mertl zagrał najlepszy turniej od challengeru w Guadalajarze, prawie pół roku temu. W niedzielnym finale nie był daleki od zwycięstwa ze swoim rodakiem. Fakt, jeśli piłka odbijana przez Hernycha wracała to Mertl w większości popełniał ue, ale w Bath będzie podobnie. Dużo będzie zależeć od dyspozycji Holendra, którego dawno nie widziałem, więc nie wiem czy nadal można liczyć na jego regularność lub skróty, które w pojedynku z Czechem mogą dać mu sporo punktów. Jeśli będzie spokojnie trzymał piłkę w korcie to prawdopodobnie wygra. Mimo wszystko, zobaczyłbym Thiemo zanim bym w niego inwestował ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis 11-30, 20.03.2012, challenger marakesz
Carreno Busta - Bedene
typ; 2-0 ⛔ 4:6 6:4 6:3 szkoda..
4.33
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju challengerowego w marokanskim, Marakeszu, Hiszpan Carreno Busta zmierzy sie ze Slowencem, Bedene. W ostatnich tygodniach lepiej radzi sobie Sloweniec. Czy to jednak oznaka by az tak faworyzowac go w tym meczu? Moim zdaniem nie. To fakt, ze Hiszpan w turnieju glownym nie wygral spotkania od pieciu turniejow. Moze, wiec nadszedl czas na przelamanie. Tym bardziej, ze Hiszpan rywali mial naprawde ciezkich. Martin Fischer, Dusan Lojda, Evgeny Donskoy czy Alex Kuznetsov to nie sa anonimowe nazwiska. Hiszpan bardzo dobrze czuje sie w grze na korcie ceglanym, a z takim mamy doczynienia w Marakeszu. Obaj spotkali sie jak do tej pory raz, wtedy gora byl Sloweniec, lecz po trzysetowej, wyrownanej batalii. Dzis licze jednak na zwyciestwo Hiszpana. A kurs na postawienie swoich pieniedzy na Carreno Buste wydaje sie byc zachecajacy.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Donskoy-Del Bonis 6-4,3-6,3-6
typ 1 kurs 1,75
Tobet


Dwóch zawodników o wielkim talencie który już czasami się ujawnia,szczególnie na nawierzchni ceglanej. W 2011 Del bonis szalał w stuttgarcie doszedł do pólfinału, w tym roku bardzo dobre wyniki w turniejach atp vina del mar i buenos aires -dwa ćwiercfinaly.Argentynczyk zaczyna juz powoli grac w turniejach wyzszej rangi i teraz raczej na nich będzie bardziej skupiać swoja uwagę.Za rywala bedzie miał Donskoya który w Maroku czuje sie jak ryba w wodzie, w lutym wygrywał turniej w Meknes,w tamtym tygodniu odpadł ze zwyciezca turnieju Klizanem a w 2011 challenger triumfował w casablance.Ogladałem oba spotkania 1rundy challengera w marakeszu donskoy bez problemów ogral teixteire,del bonis byl blisko odpadniecia ale gimeno traver nie umiał dokonczyc dzieła. Donskoy w takiej formie powinien sobie poradzic z Argentynczykiem,bo na chwile obecna jest o klase lepszym zawodnikiem niz gimeno z którym del bonis mial duzo problemow.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Crivoi-Kavcic 2 1,40 Bwin ⛔

Rumun od dłuższego czasu nic nie gra,przebija się przez kwale w chalengerach by potem odpaść w R1 czy R2.Teraz przebił się przez kwale,przeszedł Knittela w R1 po kreczu i czas już na Crivoia.Kavcic gładko tutaj ograł Sousa 61 62,który na tę chwile jest dla mnie lepszym tenisistą lepszym niż Rumun.Mecz meczowi oczywiście nie równy ale dla mnie zdecydowanym faworytem jest Słoweniec.


Gensse-Hanescu 1 2,4 Bwin ⛔

Hanescu powraca tutaj po kontuzji i efekty przerwy w grze widać było już w pierwszym spotkaniu.Rumun męczył się,zwłaszcza w pierwszym secie z anonimowym dla mnie Basilashvilim,typ głównie przeciwko Rumunowi aniżeli na Francuza,ale Gensse grać na clayu potrafi i ma szanse to jutro udowodnić,za mniejszą stawkę warto spróbować ;)
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Klizan-Marti
Typ:2
Kurs:2.80
Bukmacher:Expekt
Przeglądając oferty natrafiłem na coś ciekawego i nie zrozumiałego, mianowicie Słowak gra z Hiszpanem będącym w dobrej formie, nie widzę powodu dla którego kurs jest jaki jest, pokonał 800 w rankingu Fattare i jest dla mnie obecnie cienias bolas, Marti jest obiecującym Hiszpańskim tenisistą, pamiętam jego mecz z Tsongą z Madrytu i grał jak równy z równym wygrywając nawet seta,zabrakło wtedy szczęścia ale trzeba przyznać że to był mecz życia na tamten czas, piękne value które trzeba wykorzystać a różnica w rankingu też nie jest duża tym bardziej że Hiszpan idzie cały czas w górę, poleeecam.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Klizan jest &quot;obecnie cienias bolas&quot;? Może jednak to nie taki &quot;cienias bolas&quot; - w zeszłym tygodniu wygrał challengera bez straty seta. I nie pisz, że grał z samymi cieniasami bolasami bo volandri czy donskoy to gracze lepsi od Martiego. Klizan ma formę i ma atuty które umożliwiają mu pokonanie Martiego - może oczywiście zagrać jak w meczu z Devilderem, i wtedy to nawet z marokańskimi leszczami by przegrał.
 
B 3

besty

Użytkownik
popieram w 100% typ Peter42, Donskoy to naprawde solidny u utalentowany grajek a argentynias, coz forma nie blyszczy, imogl juz odpasc w poprzedniej rundzie. dlatego tez biore 1,90 na Donskoya z pocałowaniem ręki;)
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Klizan - Marti
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Według mnie wygra Klizan. Na ostatnich 10 spotkan przegrał 2 , na ostatnich 20 jak dobrze pamietam 4. Zajmuje wyzsze miejsce w rankingu od Martiego. Natomiast Marti na ostatnich 10 spotkan przegrał 4. Klizan w ostatnim turnieju wygrał dość gładko z Volandrim.Napewno jest w gazie. Na tenisie sie nie znam ale podpierając się statystykami według mnie 1. No i zobaczymy co z tego wyjdzie. ????
 
P 160

peter42

Użytkownik
Capkovic-De Scheeper 0-1 i krecz Capkovic
typ 2 kurs 1,5
Tobet


Capkovic grywał ostatni w Azji,gdzie w ciagu 3 turniejów, dwa razy przegral z Soeda(ostatnio półfinał Pinnguo) raz z Wangiem,17 marca grał ostatni mecz niby minely juz 4 dni ale lot z Chin do krótkich nie należy i do tego jeszcze aklimatyzacja.Kenny grywał w ostatnim czasie głównie we futersach w swoim kraju, w tamtym tygodniu ulegl w finale Ouannie.Do Bath miał znacznie bliżej, do tego jest lepszym zawodnikiem.Przełamac go jest bardzo cięzko, 2metry wzrostu lewa reka licze na jego pewny serwis i zwyciestwo w tym meczu.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Klizan grał w tamtym tygodniu bardzo dobry tenis, ale jak bedzie w tym to ciezko powiedziec czy bedzie chciało mu sie wysilac.Fattara to musiał ograć bo wstyd przegrywac z lokalnymi ogórkami, a Marti to juz duzo wyzsza półka ,w Hiszpanii mówia ze moze byc drugim Nadalem. Klizan to dla mnie zawodnik podobny do Ungura lubi sobie odpuscic wiec 1,4 na niego, to nie dla mnie.Patrzac na dzisiejsze mecze z Maroka to z tych wyzszych kursów w pierwszej chwili rzucił mi sie w oczy Marti,później Gensee bo w tamtym roku grał ładnie w tym challengerze(półfinał) i trzeci donskoy na 2-0,martwi tylko rosnacy kurs na Ruska.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Marakesz, 12-00, 21.03.2012
Carreno Busta - Duckworth
typ; 2-0
2.87
bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju challengerowego w marokanskim Marakeszu, Hiszpan Carreno Busta zagra z Australijczykiem Duckworthem. Dziś konsekwentnie stawiam na reprezentanta Hiszpanii, wczoraj sprawil on niespodzianke, pokonujac bedacego w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej dyspozycji, Slowenca, Aljaza Bedene. Dla Australijczyka bedzie to dopiero drugi turniej na ceglanej maczce w tym roku, w pierwszym, tydzien temu odpadl w pierwszej rundzie, w dwoch setach przegral wlasnie z Bedene. O rok starszy jest Hiszpan ma 21 lat, Australijczyk - 20. Hiszpan ma na swoim koncie rowniez wiecej sukcesow. Australijczyk moze sie pochwalic czterema wygranymi turniejami rangi futures, trzema na cegle, jednym na hardzie. Natomiast Hiszpan wygral piec turniejow rangi futures, do czego dolozyl dwa wygrane turnieje challengerowe na ceglanej maczce. Hiszpan udowodnil wczoraj, ze mimo serii ostatnich porazek gra mu sie niezle. Nie sadze, aby Australijczyk zagrozil mu w awansie do kolejnej rundy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Marakesz, 12-00, 22.03.2012
Del Bonis - Klizan
typ; 2
1.60
expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju challengerowego w marokanskim, marakeszu, Argentynczyk Del Bonis zagra z reprezentantem Slowacji, Martinem Klizanem. Reprezentant naszych poludniowych sasiadow jest ostatnimi czasy w duzym gazie. Wygral on turniej w marokanskim Rabacie, nie tracac po drodze do zwyciestwa nawet jednego seta. W Marakeszu Klizan rowniez narazie seta nie stracil, ogral w I rundzie reprezentanta gospodarzy, Fattara, a w drugiej Martla, oddajac mu zaledwie jednego gema. Argentynczyk ma za soba dwa ciezkie pojedynki w tym turnieju. Del Bonis stracil juz podczas tego turnieju dwa sety, po jednym z Gimeno Traverem i evgenyem Donskoyem. W Rabacie tydzien temu przegral juz w pierwszej rundzie. Forma Argentynczyka po turnieju w Buenos Aires wyraznie spada. Obaj jak do tej pory spotkali sie raz, rok temu, we wloskim challengerze gora byl Klizan. Dzis sadze, ze bedzie podobnie. Tym bardziej, ze Klizan jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji.
 
F 24

faulik

Użytkownik
Menendez-Maceiras, A - Mathieu, P-H 3,7

Widzialem Menendeza z Riba zagral super mecz zlapal forme (wczoraj pokonal Kuznetsova). Hiszpan naprawde dobrze serwuje wczoraj miedzy innymi 11 asow . Francuz wrocil w tym roku po ciezkiej kontuzji. Wiadomo ze potrafi grac ale mysle ze nie jest jeszcze na etapie aby wygrac 3-4 mecze z rzedu. Wiadomo takze nie od dzis ze Francuz ma &quot;slaba&quot; glowe i jak nie idzie to oddaje mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brands, D - Jouan, R 1,50
Jestem zaskoczony takim kursem na Niemca, jak dla mnie On jest tutaj zdecydowanym faworytem. Widziałem wczoraj fragmenty obu panów, Francuz za przeciwnika miał słabiutkiego odalonego o setki miejsc w rankingu a i tak musiał walczyć w trzech setach. Brands pokonał Henrycha, który po wygranym turnieju nie mogł zagrac tutaj równie dobrze. Niemiec spokojnie zdominuje Jouna, koleś nie ma kończącego uderzenia w przeciwieństwie do Niemca, który lubi agresywną i kontową grę....
 
drago 108

drago

Użytkownik
Menendez-Maceiras, A - Mathieu, P-H 3,7
Widzialem Menendeza z Riba zagral super mecz zlapal forme (wczoraj pokonal Kuznetsova). Hiszpan naprawde dobrze serwuje wczoraj miedzy innymi 11 asow . Francuz wrocil w tym roku po ciezkiej kontuzji. Wiadomo ze potrafi grac ale mysle ze nie jest jeszcze na etapie aby wygrac 3-4 mecze z rzedu. Wiadomo takze nie od dzis ze Francuz ma &quot;slaba&quot; glowe i jak nie idzie to oddaje mecze.
Dobra, dobra. Kuznetsov był po ciężkim trzygodzinnym meczu z Gicquelem. Spotkania z Menendezem nie widziałem, ale myślę, że Andrey mógł nie wytrzymać kondycyjnie, bo w spotkaniu z Marciem dawał temu znaki.Odpowiadając na argument o serii zwycięstw, to 3 spotkania wygrał w Rotterdamie... Fakt, kurs jest wysoki i kuszący, ale stawiałbym tutaj na Francuza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom