>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 12: Bath, Rimouski, Marrakech

Status
Zamknięty.
P 160

peter42

Użytkownik
Ito-Seifert 6-3,6-1 żałość
typ 2 kurs 2,5
Tobet

Niemiec Seifert gra juz 3tydzień w Kanadzie wygrał 2 futersy i teraz kontynuje zwycieska passe w challengerze Rimouski. Rywala bedzie mial najtrudniejszego z dotychczasowych Japonczyka Ito,który jednak wczoraj męczył sie strasznie z naszym rodakiem Panfilem.Ito w tym roku wygrał jeden challenger w kyoto i raz był w półfinale w honolulu,doszedł takze do 2rundy Ao.Umiejetnosci po stronie Japonczyka ale Seifert tez jakis słaby nie jest napewno ma lepszy serwis i to powinna byc kopalnia punktów w tym meczu.Licze na zwyciestwo Niemca moze byc nawet po 2 tb.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Brunken, J-F/Seifert, S - Pospisil, V/Shamasdin, A 2 1.40
challenger Rimouski - 2 runda debla.

Brunken i Seifert w debla grywają sporadycznie, już same ich miejsca rankingowe mówią wszystko, są odpowiednio na 1213 i 1045 miejscu, rywale natomiast to odpowiednio 151 i 70 zawodnik rankingu deblowego.
Niemcy nie grywają ze sobą, natomiast Kanadyjczycy mieli już okazje razem grywać w kilku turniejach.
Gospodarze pierwszą rundę przeszli spacerkiem, Niemcy ledwo ledwo przeszli.
Dodatkowo Brunken i Seifert odpadli już z singla, a do tego ten drugi ma ostatnio spory maraton meczów...
Popisil nadal gra w singlu, Shamasdin to deblista, w ogóle nie gra singla, u siebie na pewno chcą pokazać się z dobrej strony.
Wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jutro ciekawe mecze w Bath.Value na pierwszy rzut oka wydaje się być Brown,który gra z Beckiem.Andreas już dzisiaj trafił na Ryderstedta z dobry serwisem i odrazu trzy-setówka.Brown dysponuje dobrym podaniem i sądze,że Andreas z nimi będzie miał spore kłopoty i może nawet przegrać jeśli czarnoskóry &quot;Niemiec&quot; nie będzie zbytnio fantazjował na korcie.
Jouan też powinien wygrać.Baker ograł tu Copila oraz Lajovic co powinno mu starczyć,Jouan jakoś do mnie bardziej przemawia,ale to gospodarz więc różnie może być.
Kolejne spotkanie Mertl-Mertens.Czech utrzymuje przede wszystkim dyspozycję serwisową z Sarajewa co pozwala mu pokonywać kolejncyh rywali,Mertens niczego specjalnego nie gra,ostatnio występował w Futuresach,ale i tam bez jakiś specjalnych wyników.Sporo będzie zależeć od serwisu Czecha bo jeśli będzie trzymał podanie jak w spotkania z De Scheeperem czy z De Bakkerem to o wynik można być spokojnym ;)
Ostatnie spotkanie to Grigelis-Berrer.Niemiec powinien na luzie ograć Litwina i a tak w ogóle to powinien wygrać tego challengera bo chyba jedynie Beck czy Brown mogą z Berrem powalczyć,ale oni jakiejś formy niezłej nie mają więc wychodzi wygrana Berrera w Bath ;)

Brown✅ Mertl ✅ Berrer ✅ i Jouan ⛔

Beck nie dał rady z dobrze serwującym Brownem,Mertl spokojnie ograł Belga,Berrer o dziwo troche pomęczył a Jouan przegrał z gospodarzem ;)
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zgadzam się co do Mertla. Czech naprawdę dobrze radził sobie w Sarajewie. Nie widziałem go jeszcze w Bath, ale musiał całkiem nieźle radzić sobie z gry w dłuższych wymianach. Belg poprzedni sezon miał kiepski, w tym roku 1. raz jest w IIIrd, a przegrywał dwukrotnie z Goffinem i po razie z Golubevem i Mannarino. W aktualnej dyspozycji stawiam na Mertla.
Mertl @1.55 ✅
Popieram również value na Browna. ;)
 
F 24

faulik

Użytkownik
Menendez-Maceiras, A - Ungur, Adrian 1,95

Typ dnia. Hiszpan wczoraj wytrzymal bombardowanie Mathiue to dzis bez problemu ogra Ungura. Hiszpan naprawde swietnie gra w tym turnieju, walczy o kazda pilke, swietnie serwuje. Ungrua nie widzialem ale patrzac po wynikach forma nie jest najwyzsza. Traci sety z &quot;ogrokami&quot;.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Troszkę nie zgodzę się z powyższym typem i w tym meczu postawię jednak na UNGURA. Wczoraj grał z swoim rodakiem Crivoi i mimo, że drugiego seta odpuścił to jednak w 3 secie kontrolował całkowicie grę... To że Menendes wygrał z Mathieu niczego większego nie znaczy, bo Francuz stara się po długiej kontuzji wrócić na chociaż średni poziom i forma jego jest bardzo niestabilna, sporo robi UE...
Myślę, że walka będzie zacięta ale jednak skłaniam się na stronę Ungura.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Martin Klizan v Victor Hanescu TYP:2 KURS: 2.10
Ten mecz to dla mnie spore VALUE. Kursy powinny być delikatnie na korzyść Hanescu i myślę, że jeszcze w ciągu dnia nieco spadną ????
Klizan ostatnimi dniami dobrze sobie radzi, wygrał ostatni Chelenger a tutaj już jest w półfinale ale... ale trafił na Hanescu, który po nieudanych nieco turniejach ATP w tym roku chce odnaleźć formę w Chelengerze i powiem szczerze, że całkiem dobrze mu to idzie. Oglądałem jego wczorajszy mecz i wydawał się być bardzo pewny siebie, bardzo opanowany czego nie można powiedzieć o Klizanie, który to w meczu z Delbonisem kilkukrotnie rzucał rakietą ???? Jeżeli nie opanuje nerwów z takim zawodnikiem jak Hanescu (który potencjał ma przynajmniej na TOP40) to mecz może się zakończyć szybko na niekorzyść Klizana.
Zobaczymy jak będzie ale myślę, że w tym meczu górę weźmie ogranie i doświadczenie zawodników, w czym HAnescu znacznie przewyższa swojego przeciwnika.
 
G 0

gzj

Użytkownik
Ja gram zdecydowanie na Klizana. Dla mnie osobiście bardziej liczy się forma tu i teraz a ta jest zdecydowanie pod mojego faworyta. Zdecydowanie lepszy bilans i lepsze wyniki. A to kto jaki ma potencjał to mało ważne.

GKS Katowice też ma potencjał na extraklase a jest w ogonie 1 ligi ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Masz prawo oczywiście do tego ... Każdy gra co chce... Jednak pamiętaj że Hanescu jest dobrym graczem typu ATP, Klizan to dalej jeszcze solidny Chelengerowiec i już wczoraj miał spore problemy z Delbonisem a dziś rywal znacznie trudniejszy... No ale to Twój wybór ????
 
P 160

peter42

Użytkownik
Mertens- Mertl 4-6,3-6
typ 2 kurs 1,57
Tobet

Typ na przełamanie bo ten tydzien jest bardzo kiepski, jak nie wejdzie to odpoczynek do przyszłego tygodnia. Jak dla mnie czysty win Czecha, wczoraj widziałem jak grał z Kennym,świetnie serwował i dobrze returnował mógł duzo szybciej to skończyć ale niestety marnował bp.Dzis bedzie miał napewno wiecej okazji do przelaman bo serwis Martensa nie jest tak groźny jak Francuza. Mertens ograł tu słabego Nieminena i przecietnego Ignatika, z tym drugim to juz meczyl sie strasznie i to raczej Bialorusin podarował mu zwyciestwo_Obstawiam Czecha,mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.ps Jak miałbym typowac mecz Klizan-Hanescu to zdecydowanie Słowak ???? ,mimo że meczył sie wczoraj w 2secie,Hanescu widac ze wraca i brakuje mu jeszcze ogrania.
 
M 0

miqq

Użytkownik
@kubamajcher - Kursy na Rumuna mogą już tylko podskoczyć, bo większość jednak mimo wszystko gra Słowaka.


Polecam - oddsportal.com . Na początku kursy były na równi, teraz mamy wyraźne spadki na Klizana.
Gościa widziałem tutaj i gra naprawdę bardzo fajny tenis, i jego lewa ręka dziś może sporo namieszać Rumunowi.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Ode mnie krótko bo mecz za chwilkę, a że jestem w pracy to nie miałem czasu napisać wcześniej. Beck - Brown ciekawy mecz, oglądałem jednego i drugiego ostatnimi czasy, Beck wczoraj nie zachwycił w 1 secie, i doszło do TB chociaż trzeba przyznać że Szwed puki trzymał podanie prezentował się naprawdę dobrze. Brown podaniem przyłożyć potrafi i jak ktoś napisał puki nie świruje gra całkiem ładnie. Do czego zmierzam...ano spróbuję delikatnie zaryzykować na TB w 1 secie, kurs niezły, a rezultat wielce prawdopodobny. Jeżeli obaj będą dobrze serwować to wątpię żeby doszło do przełamania, zaryzykować warto moim zdaniem.
powyżej 12,5 gemów w 1 secie @ ako 5 , stawka 50 i oglądamy ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Bath 23.03.2012 15-00
Jouan - Baker
typ; -1.5 seta Jouan
3.10
Tobet
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym challengera na twardych kortach w Bath, reprezentant gospodarzy J.Baker zagra z Francuzem Jouanem. Po drodze do cwiercfinalu Baker stracil jednego seta, w pojedynku drugiej rundy z Lajovicem, natomiast w I wygral do zera z Copilem. Francuz w tym turnieju stracil juz dwa sety, tracil po jednym zarowno z Broadym jak i w II rundzie z Brandsem. Wygranie jednak z Niemcem zrobilo na mnie ogromne wrazenie. Francuz w tamtym pojedynku poslal az 23 asy serwisowe. Baker nie liczac tego turnieju, nie byl ostatnio w najlepszej dyspozycji. Przegral m.in. w I rundzie turnieju w Sarajewie. Natomiast Francuz od kilku tygodnii prezentuje sie bardzo dobrze. Byl w finale ITFa w Lille. Mysle, ze sciany nie pomoga dzis reprezentantowi gospodarzy i to Francuz zamelduje sie w kolejnej rundzie turnieju.
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
ITO - Reix 2:0 (7:6, 7:5)
Japończyk jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Niedawno wygrał turniej w Kyoto, gdzie pokonał Jaziri&#39;ego w finale (pierwszy set to pechowo przegrany tiebreak do 5, a następne dwa sety do 2 i do 1 - punkty wygrane z pierwszego podania to 38/46 &quot;82%&quot;, więc niezły wynik. Do tego kilka asów.). Ostatnia jego porażka z Berrerem prawie miesiąc temu w dwóch tiebreakach. Ostatni mecz z Seifertem (wydaję mi się, że porównywalny do Clementa - 6:3, 6:1), natomiast Clement wymęczył zwycięstwo z Hughesem będącym w trzeciej setce rankingu. Nie sądzę, żeby w tym meczu Ito stracił jakieś podanie, bo ostatnio gemy przy jego serwisie wyglądają naprawdę nieźle. Zaraz się zaczyna więc szybko brać
ITO ✅✅
ITO -1.5 ✅✅✅
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Brown-Baker 1 1,40 ✅

Kursy lecą ale nie ma się co dziwić,Brown jest tutaj zdecydowanym faworytem.Baker ograł tutaj Copila,Lajovica i Jouan i mu już starczy.Gra u siebie,wykręcił całkiem niezły wynik i trzeba w końcu spakować walizki.Niemiec pokonał Albota,Janowicza oraz Becka nie wyobrażam sobie by przegrał z kimś takim jak Baker,jedynie co faworyzuje Brytyjczyka w tym spotkaniu to to,że gra u siebie.

Drugi mecz bym odpuścił Berrer wczoraj troche pomęczył z Grigelisem a dzisiaj przeciwko niemu staje dobrze dysponowany Mertl.Dla Czecha ostatnio bardzo dobrze funkcjonuje serwis i ciężko będzie dla Niemca go złamać.Kurs 1,44 na Berrera zaniżony według mnie.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Klizan - Ungur 1 @ 1.50✅
Klizan ma streaka 9-0 w meczach i 18-0 w setach. Jedzie kazdego kogo ma na rozkladzie. Gra swietnie, ogladalem jego mecze z Del Bonisem i Martim. Naprawde robi wrazenie i niebawem powinien spokojnie zagrac w jakims turze z cyklu ATP bo tutaj sie marnuje. Ma dobry serwis, fh. Traci malo pktow przez ue. Moglby troche ostudzic emocje na korcie bo rzucanie rakieta czy wrzaski w nieboglosy na pewno mu nie pomagaja. A robil to w sytuacji w ogole mu nie zagrazajacej. A co mozna napisac o tym zalosnym Rumunie ktory celowo oddal mecz z Ouahabem? Gdyby Ungur mial taka drabinke jaka mial Klizan to juz by go na pewno w turnieju nie bylo. Na dobra sprawe w miare dobrego przeciwnika mial dopiero w polfinale gdzie podejmowal Menendeza, a wczesniej strata seta z anonimowym Gombosem, wygrana z Crivoi 2-1 nie wspominajac o ograniu Idmbarka ???? Moim zdaniem Rumun nie ma czego szukac w starciu ze Slowakiem i zdziwie sie jesli mecz skonczy sie inaczej niz przez wygrana Klizana. Nawet 2-0 tutaj wchodzi w gre spokojnie po ladnym kursie 2.25
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Chyba trochę niedoceniasz Ungura. To, że oddał mecz w zeszłym tyogdniu Z Ouhabem to wszyscy już wiedzą, ale to też jest kompletnie nieistotne w kontekście dzisiejszego finału. Klizan tu jest faworytem, ale to dlatego, że sam gra bardzo dobrze, a nie ze względu na słabą grę Adriana. Zresztą Ungur wczoraj pokazał, że ma spory potencjał.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie napisalem tego w kontekscie argumentu. Dodalem to ot tak sobie. Jak dla mnie Klizan jest w duzo wyzszej formie niz Rumun, zobacz kogo on mial na rozkladzie i fakt ze od 9 spotkan nie stracil nawet seta chyba tez ma znaczenie. Moze byc roznie ale moim zdaniem pewna wygrana Słowaka.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Zgadzam się z samym typem, po prostu chciałem przestrzec przed lekceważeniem Ungura, no i nie chciałem by osoby wyciągały mylne wnioski i w następnych tygodniach traciły kasę grając przeciwko Ungurowi. Klizan umiejętności już od dawna ma ponadprzeciętne, ale ostatnio wzrosła jego pewność siebie i sądzę, że na szczeblu ATP upoluje kilka skalpów w tym sezonie.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Bednarek/Charroin- Brunken/Seifert
typ 2 kurs 2,95 , typ +1,5 seta 2 kurs 1,8
Tobet

Polak i Francuz w ostatnim czasie grają bardzo dobrze,byli juz blisko zwyciestw w turniejach challengerowych i w Rimouski dostaną kolejna szanse. Kurs na nich 1,35 jak dla mnie jest zbyt niski,napewno po ich stronie jest doświadczenie ale bombardierzy z niemiec napewno nie ustapia.Przeciez to jest finał i szansa na pierwsze skalpy,Brunken/Seifert pokonali tutaj Pospisila/Shamasadina a ten drugi pokonywał juz Bednarka/Charoinna wiec dlaczego nie mieli by tego zrobic Niemcy. Zaryzykuje na nich za niedużą stawke.

Peliwo-Pospisil
Typ 2 kurs 1,3
Tobet

Przygoda Peliwo z tym turniejem dzis juz powinna sie skonczyć,Pospisil to wielki talent nie gorszy niz Raonic jak dla mnie murowany faworyt do finału.Kurs słabiutki ale nawet bukmacherzy nie daja wiekszych szans drugiemu z Kanadyjczyków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom