>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 12: Bath, Rimouski, Marrakech

Status
Zamknięty.
L 58

lgaw

Użytkownik
Ito - Authom 2.5
betsson

Authom gra na swojej ulubionej nawierzchni, w dodatku od początku turnieju prezentuje się bardzo dobrze. Ito w tym sezonie jest niewątpliwie w formie, jednak wygrane w tym turnieju przychodzą mu z ogromnym wysiłkiem, słaby mecz z Reix, a z Panfilem .....
Authom ma argumenty w postaci dobego serwisu i forehandu, powinien to dziś wykorzystać. Ito może i ma ładny bilans w tym sezonie, jednak wiekszych skalpów na jego liście nie ma. Mecz 50/50, z leciutkim wskazaniem na Maxim&#39;a, wiec po 2.5 pobieram
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Rozumiem, że dyspozycje Ito tradycyjnie oceniamy po livescorze ???? ? Jakie były wytyczne do oceny meczu z Reix czy panfilem?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No to w Bath mamy finał Mertl-Brown.Kursów spodziewam się zbliżonych i zapewne zagram w stronę Czecha.Mertl bardziej mnie przekonuje do siebie,jest bardziej regularny,serwis też ma dobry,powiedziałbym nawet,że lepszy niż Niemiec.Brązowy pewnie będzie przyspieszał grę,skracał wymiany,jakieś skróciki,mocniejsze uderzenia ale uważam,że to nie starczy na doświadczonego Jana.Ciekaw jestem jakie kursy nam buki zaoferują na to spotkanie,licze na conajmniej 1,7 na Czecha i można śmiało grać ;)

Mertl-Brown 1 2,19 Fortuna ⛔
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Byłbym zdziwiony gdyby to Mertl był faworytem. Jeśli bwin nie wyjdzie z 1,85 - 1,85 to kursy powinny się ukształtować mniej więcej na poziomie 1,7 - 2,1 na korzyść browna.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Brown-Mertl 1,60-2,20 na Bwin ????

Nie wierze w to,że Brown wygra,owszem gra przyjemny dla oka tenis,skróty,efektowne akcja serve&amp;volley i z forehandu też umie ładnie przyłożyć,ale mimo wszystko Niemiec jest wybuchowy a Mertl gra bardziej poukładany i spokojny tenis i jeśli podanie będzie na poziomie funkcjonować to będzie dobrze.Value na Czecha jak nic ;)
 
drago 108

drago

Użytkownik
Popieram w pełni. Mertl od Sarajewa gra solidnie, serwis funkcjonuje, jak należy i gra z głębi wygląda u Czecha w moich oczach lepiej niż gra Dustina, czy choćby te skróty, które czasami lądują na korcie obok... Brown rozegrał już trzykrotnie trzysetówki. Niewiele brakowało, a Janowicz wyeliminowałby go w 2rd. Mertl gra drugi finał z rzędu. W Bośni był bliski wygranej, a myślę, że w Bath będzie mu łatwiej.
Jan Mertl @2.20 ⛔
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja w finale Bath proponuje over 22.5 po 1.90 ✅ . Ciezko bedzie sie im nawzajem polamac, licze tutaj na przynajmniej jeden tie break. Faworyta ciezko tutaj sie dopatrywac a over jest dobra i dosc pewna opcja. Obaj opieraja swoja gre na serwisie wiec taka linie panowie spokojnie powinni pokryc nawet jesli mecz zakonczy sie w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pospisil-Authom 1 1,57 Bet365

Krótko bo niedługo grają.Z początku myślałem żeby zagrać na Belga ale po dłuższym zastanowieniu zaufałem Kanadyjczykowi.Pospisil wydawać się może,że nieco męczył w niektórych spotkaniach ale jakoś bardziej przekonuje mnie niż Authom.Belg ostatnio nieźle gra ale te 1-6 z Ito w secie w ogóle do mnie nie trafia,wiem,że to 1 set ale może mieć dłuższy przestój dzisiaj.Pospisil dodatkowo u siebie i ściany pewnie pomogą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom