>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 18: Prague, Savannah, Rome-2

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Prague

Location: Prague, Czech Republic
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €85,000
Tournament website: http://www.sarasotaopen.org/http://www.pragueopen.cz/2011/index.php
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5069/mds.pdfhttp://www.atpworldtour.com/posting/2011/600/mds.pdf


Savannah Location: Savannah , GA, USA
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.savannahchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5067/mds.pdf

Rome-2
Location: Rome, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.tennisclubgarden.it/Open/Open_2011.htm
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5057/mds.pdf
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Rufin - Lemke 2,00 (bet 365)

Kurs niespodzianka, niezależnie od wyniku meczu źle oszacowany.

Rufin po kontuzji powoli i mądrze na nowo buduje swój ranking. Po wygraniu 2 futuresów w Chile czas na wyższy poziom, gdzie takich rywali jak Lemke powinien z łatwością pokonywać . Droga rankingowa Australijczyka jest ciekawa – swoje 240 miejsce zbudował na sukcesach w futuresach.
 
derrick 0

derrick

Użytkownik
Vagnozzi-Massu 1 1,50 (Bet 365)
Challenger we Włoszech, więc Vagnozzi u siebie. Ostatnio niezła forma, pokonał nawet Monaco na ziemi, chociaż Juan ostatnio nie błyszczy. Massu ostatnie zwycięstwo odniósł ponad miesiąc temu z naszym Przysiężnym. Myślę, że Włoch powinien kontynuować dobrą passę i pokonać dołującego Massu.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Challenger we Włoszech, więc Vagnozzi u siebie. Ostatnio niezła forma, pokonał nawet Monaco na ziemi, chociaż Juan ostatnio nie błyszczy. Massu ostatnie zwycięstwo odniósł ponad miesiąc temu z naszym Przysiężnym. Myślę, że Włoch powinien kontynuować dobrą passę i pokonać dołującego Massu.
co do typu nie neguje ale ja osobiscie nie postawie na tego pana ani grosza juz nigdy

przypomne ze po pokonaniu Monaco 2:0 i wygraniu z Fogninim(krecz), a wczesniej kwale przeszedł jak burza ograł Donskoya 2:0(Donskoy forma dobra w chelach)
przyszły kwale do Estoril i porażka z Kumantsovem to kompromitacja albo wyreżyserowane zwycięstwo ruska kto jak woli

powodzenia życze
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W ostatnim okresie Vagnozzi to najglosniejsze nazwisko jesli chodzi o rozne dziwne zawirowania kursowe takze rowniez radze uwazac. ATP przyglada sie jemu bo cos dziwnie wygladaja jego mecze, kursy i kasa na bf.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Rzym -clay
Paire B.-Trevisan M. 1 1.35 Milenium
Paire to 99 zawodnik w rankingu.Doskonale mu idzie w chalangerach w tym roku.Zaliczył także drugą rundę turnieju Atp w barcelonie,gdzie przegrał po zaciętym meczu z Montanesem,ugrywając faworytowi seta!a jego przeciwnik?to anonimowy Włoch który niczym się nie wyróżnia.Zajmuje 370 miejsce w rankingu ale jak wiadomo ranking nie gra.Ale pomimo tego zdecodywanym faworytem jest Francuz i zdecydowanie stawiam na niego.Wszystko przemawia za nim.
Praga-Clay
Bogomolov jr.A.-Kellner A. 1 1.65
Kellner to 225 zawodnik w rankingu.Ostatnio doszedł do finału w Ostravie gdzie uległ Stephane Robertowi.Ten finał to jak narazie największy sukces tego gracza.Zresztą żeby nie gapiostwo Igniatika to Kellnera nie było by w półfinale.Jego przeciwnik to 91 zawodnik rankingu,który również doszedł do finału turnieju w Sarasocie,gdzie uległ Blakowi.Sam turniej w Sarasocie był zdecydowanie lepiej obsadzony niż ten w ostravie.A po za tym dotarcie do finału kellnera uważam za przypadek i myślę,że jutro Bogomolov to udowodni.
Savannah-clay
Kendrick R.-Estrella V. 1 1.65
Kendrick na clayu nie czuje się najlepiej ale to poprostu wyższa półka niż Estrella.Zawodnicy podobni wiekowo,lecz umiejętności po stronie Amerykanina.Jak dla mnie dobry kurs na Kendricka i uważam że ogra zawodnika trzeciej setki rankingu.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
tak btw. dodalbym tutaj jeszcze Monaco, o ktorym sie nie mowi, temat podobny, spadki i spora kasa postawiona przeciwko niemu w meczach jak
- 06.03. Ungur A. - Monaco J. 6-4, 2-6, 6-3 (mecz bez znaczenia w Davis Cupie)
- 3.03. Sweeting R. - Monaco J. 6-1, 0-6, 6-1
- 20.04. Vagnozzi S. - Monaco J. 6-3, 6-2
- 26.04. Lopez F. - Monaco J. 6-4, 7-5

wiadomo, ze mozna znalezc argumenty, ze mogl w uczciwy sposob przegrac te mecze (ja w to nie wierze), ale mi to przypomina zachowanie ala Dolgo czy Golubev, ktorzy nigdy nie osiagna wielkich wynikow bo nie graja na maxa






W ostatnim okresie Vagnozzi to najglosniejsze nazwisko jesli chodzi o rozne dziwne zawirowania kursowe takze rowniez radze uwazac. ATP przyglada sie jemu bo cos dziwnie wygladaja jego mecze, kursy i kasa na bf.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Kvůli špatnému počasí byly některé dnešní zápasy přesunuty na středu. Jedná se hlavně o zápasy Gonzalez – Pospíšil a Dimitrov – Robert.
Ze względu na złą pogodę niektóre dzisiejsze spotkanie zostały przeniesione na środę. Są to głównie mecze:
Gonzalez – Pospíšil
Dimitrov – Robert
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
na ktoś jakies szybsze info o wynikach niz te na stronce... ?
Chodzi o mecz Reynolds-Ward ktory mial sie rozpoczac o 16
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS Challenger Rzym 14-00
Brown- Schwank
typ: 0-2
2.62
Bet365
analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym challengera atp w rzymie eduardo schwank zagra z jamajskim- niemcem dustinem brownem. Argentynczyk idzie w tym turnieju jak burza. Nie stracil jeszcze nawet seta, a pokonal nie byle kogo.
Rome-2, Italy, Europe
05/05/2011 Quarterfinals Schwank, Eduardo vs. Acasuso, Jose 2:0 6:1 6:2
04/05/2011 R16 Schwank, Eduardo vs. Ungur, Adrian 2:0 6:3 7:5
03/05/2011 R32 Schwank, Eduardo vs. Cabal, Juan Sebastian 2:0 6:4 6:2
Ungur, Cabal czy rodak Acasuso to nazwiska znaczace w challengerach na kortach ziemnych. Wlasnie na korcie ziemnym jest rozgrywany turniej w Rzymie. To zdecydowanie stawia w roli faworyta Argentynczyka. Schwank na korcie ziemnym czuje sie jak ryba w wodzie. Swoje najlepsze wyniki osiaga wlasnie na ceglanej maczce. Brown to zawodnik preferujacy raczej szybsze nawierzchni. Popularny rasta niezle serwuje i preferuje ofensywny tenis. Brown rozegral o 3 sety wiecej od Argentynczyka w tym turnieju. W kazdym ze spotkan przegrywal po jednym secie.
Rome-2, Italy, Europe
05/05/2011 Quarterfinals Brown, Dustin vs. Kamke, Tobias 2:1 1:6 6:3 6:3
04/05/2011 R16 Brown, Dustin vs. Paire, Benoit 2:1 6:3 4:6 6:1
02/05/2011 R32 Brown, Dustin vs. Clement, Arnaud 2:1 6:2 4:6 7:6
Niemiec ma wiec prawo czuc sie juz troche zmeczony tym turniejem. Napewno bedzie dzis odczuwal trudy tego turnieju. Schwank natomiast w tym turnieju prezentuje sie znakomicie. Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Pokonal w tym turnieju w moim odczuciu juz lepszych zawodnikow na korcie ziemnym od Browna. Dlatego tez nie sadze, aby mial jakiekolwiek klopoty dzis z pokonaniem Browna. Argentynczyk jest zawodnikiem bardzo regularnym. Brown jest natomiast himeryczyny, po dobrym spotkaniu, nastepnego dnia potrafi juz zagrac katastrofalnie. Jako pierwszego finaliste turnieju w rzymie typuję Argentynczyka.
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Mam pytanie czy ktos mi moze powiedziec dlaczego w dniu dzisiejszym kurs na Lukasza Rosola byl 4???Widzialem tego pana kilka razy i nie jest kelnerem ale od razu mowie ze nie znam Fernado Gonzalesa,ale patrzac na ranking?????Pomine juz fakt ze szukalem linka do tego meczu i po 1 secie kurs na Lukasza 9
 
F 0

federer-king

Użytkownik
Mam pytanie czy ktos mi moze powiedziec dlaczego w dniu dzisiejszym kurs na Lukasza Rosola byl 4???Widzialem tego pana kilka razy i nie jest kelnerem ale od razu mowie ze nie znam Fernado Gonzalesa,ale patrzac na ranking?????Pomine juz fakt ze szukalem linka do tego meczu i po 1 secie kurs na Lukasza 9
Dlatego że gonzalez kiedys byl nawet 5 na świecie i wracal po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzja i cegła to jego ulubiona nawierzchnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom