>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Tydzień 18: Prague, Savannah, Rome-2

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Prague

Location: Prague, Czech Republic
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €85,000
Tournament website: http://www.sarasotaopen.org/http://www.pragueopen.cz/2011/index.php
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5069/mds.pdfhttp://www.atpworldtour.com/posting/2011/600/mds.pdf


Savannah Location: Savannah , GA, USA
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.savannahchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5067/mds.pdf

Rome-2
Location: Rome, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.tennisclubgarden.it/Open/Open_2011.htm
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5057/mds.pdf
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Rufin - Lemke 2,00 (bet 365)

Kurs niespodzianka, niezależnie od wyniku meczu źle oszacowany.

Rufin po kontuzji powoli i mądrze na nowo buduje swój ranking. Po wygraniu 2 futuresów w Chile czas na wyższy poziom, gdzie takich rywali jak Lemke powinien z łatwością pokonywać . Droga rankingowa Australijczyka jest ciekawa – swoje 240 miejsce zbudował na sukcesach w futuresach.
 
derrick 0

derrick

Użytkownik
Vagnozzi-Massu 1 1,50 (Bet 365)
Challenger we Włoszech, więc Vagnozzi u siebie. Ostatnio niezła forma, pokonał nawet Monaco na ziemi, chociaż Juan ostatnio nie błyszczy. Massu ostatnie zwycięstwo odniósł ponad miesiąc temu z naszym Przysiężnym. Myślę, że Włoch powinien kontynuować dobrą passę i pokonać dołującego Massu.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Challenger we Włoszech, więc Vagnozzi u siebie. Ostatnio niezła forma, pokonał nawet Monaco na ziemi, chociaż Juan ostatnio nie błyszczy. Massu ostatnie zwycięstwo odniósł ponad miesiąc temu z naszym Przysiężnym. Myślę, że Włoch powinien kontynuować dobrą passę i pokonać dołującego Massu.
co do typu nie neguje ale ja osobiscie nie postawie na tego pana ani grosza juz nigdy

przypomne ze po pokonaniu Monaco 2:0 i wygraniu z Fogninim(krecz), a wczesniej kwale przeszedł jak burza ograł Donskoya 2:0(Donskoy forma dobra w chelach)
przyszły kwale do Estoril i porażka z Kumantsovem to kompromitacja albo wyreżyserowane zwycięstwo ruska kto jak woli

powodzenia życze
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W ostatnim okresie Vagnozzi to najglosniejsze nazwisko jesli chodzi o rozne dziwne zawirowania kursowe takze rowniez radze uwazac. ATP przyglada sie jemu bo cos dziwnie wygladaja jego mecze, kursy i kasa na bf.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Rzym -clay
Paire B.-Trevisan M. 1 1.35 Milenium
Paire to 99 zawodnik w rankingu.Doskonale mu idzie w chalangerach w tym roku.Zaliczył także drugą rundę turnieju Atp w barcelonie,gdzie przegrał po zaciętym meczu z Montanesem,ugrywając faworytowi seta!a jego przeciwnik?to anonimowy Włoch który niczym się nie wyróżnia.Zajmuje 370 miejsce w rankingu ale jak wiadomo ranking nie gra.Ale pomimo tego zdecodywanym faworytem jest Francuz i zdecydowanie stawiam na niego.Wszystko przemawia za nim.
Praga-Clay
Bogomolov jr.A.-Kellner A. 1 1.65
Kellner to 225 zawodnik w rankingu.Ostatnio doszedł do finału w Ostravie gdzie uległ Stephane Robertowi.Ten finał to jak narazie największy sukces tego gracza.Zresztą żeby nie gapiostwo Igniatika to Kellnera nie było by w półfinale.Jego przeciwnik to 91 zawodnik rankingu,który również doszedł do finału turnieju w Sarasocie,gdzie uległ Blakowi.Sam turniej w Sarasocie był zdecydowanie lepiej obsadzony niż ten w ostravie.A po za tym dotarcie do finału kellnera uważam za przypadek i myślę,że jutro Bogomolov to udowodni.
Savannah-clay
Kendrick R.-Estrella V. 1 1.65
Kendrick na clayu nie czuje się najlepiej ale to poprostu wyższa półka niż Estrella.Zawodnicy podobni wiekowo,lecz umiejętności po stronie Amerykanina.Jak dla mnie dobry kurs na Kendricka i uważam że ogra zawodnika trzeciej setki rankingu.
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
tak btw. dodalbym tutaj jeszcze Monaco, o ktorym sie nie mowi, temat podobny, spadki i spora kasa postawiona przeciwko niemu w meczach jak
- 06.03. Ungur A. - Monaco J. 6-4, 2-6, 6-3 (mecz bez znaczenia w Davis Cupie)
- 3.03. Sweeting R. - Monaco J. 6-1, 0-6, 6-1
- 20.04. Vagnozzi S. - Monaco J. 6-3, 6-2
- 26.04. Lopez F. - Monaco J. 6-4, 7-5

wiadomo, ze mozna znalezc argumenty, ze mogl w uczciwy sposob przegrac te mecze (ja w to nie wierze), ale mi to przypomina zachowanie ala Dolgo czy Golubev, ktorzy nigdy nie osiagna wielkich wynikow bo nie graja na maxa






W ostatnim okresie Vagnozzi to najglosniejsze nazwisko jesli chodzi o rozne dziwne zawirowania kursowe takze rowniez radze uwazac. ATP przyglada sie jemu bo cos dziwnie wygladaja jego mecze, kursy i kasa na bf.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Kvůli špatnému počasí byly některé dnešní zápasy přesunuty na středu. Jedná se hlavně o zápasy Gonzalez – Pospíšil a Dimitrov – Robert.
Ze względu na złą pogodę niektóre dzisiejsze spotkanie zostały przeniesione na środę. Są to głównie mecze:
Gonzalez – Pospíšil
Dimitrov – Robert
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
na ktoś jakies szybsze info o wynikach niz te na stronce... ?
Chodzi o mecz Reynolds-Ward ktory mial sie rozpoczac o 16
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS Challenger Rzym 14-00
Brown- Schwank
typ: 0-2
2.62
Bet365
analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym challengera atp w rzymie eduardo schwank zagra z jamajskim- niemcem dustinem brownem. Argentynczyk idzie w tym turnieju jak burza. Nie stracil jeszcze nawet seta, a pokonal nie byle kogo.
Rome-2, Italy, Europe
05/05/2011 Quarterfinals Schwank, Eduardo vs. Acasuso, Jose 2:0 6:1 6:2
04/05/2011 R16 Schwank, Eduardo vs. Ungur, Adrian 2:0 6:3 7:5
03/05/2011 R32 Schwank, Eduardo vs. Cabal, Juan Sebastian 2:0 6:4 6:2
Ungur, Cabal czy rodak Acasuso to nazwiska znaczace w challengerach na kortach ziemnych. Wlasnie na korcie ziemnym jest rozgrywany turniej w Rzymie. To zdecydowanie stawia w roli faworyta Argentynczyka. Schwank na korcie ziemnym czuje sie jak ryba w wodzie. Swoje najlepsze wyniki osiaga wlasnie na ceglanej maczce. Brown to zawodnik preferujacy raczej szybsze nawierzchni. Popularny rasta niezle serwuje i preferuje ofensywny tenis. Brown rozegral o 3 sety wiecej od Argentynczyka w tym turnieju. W kazdym ze spotkan przegrywal po jednym secie.
Rome-2, Italy, Europe
05/05/2011 Quarterfinals Brown, Dustin vs. Kamke, Tobias 2:1 1:6 6:3 6:3
04/05/2011 R16 Brown, Dustin vs. Paire, Benoit 2:1 6:3 4:6 6:1
02/05/2011 R32 Brown, Dustin vs. Clement, Arnaud 2:1 6:2 4:6 7:6
Niemiec ma wiec prawo czuc sie juz troche zmeczony tym turniejem. Napewno bedzie dzis odczuwal trudy tego turnieju. Schwank natomiast w tym turnieju prezentuje sie znakomicie. Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Pokonal w tym turnieju w moim odczuciu juz lepszych zawodnikow na korcie ziemnym od Browna. Dlatego tez nie sadze, aby mial jakiekolwiek klopoty dzis z pokonaniem Browna. Argentynczyk jest zawodnikiem bardzo regularnym. Brown jest natomiast himeryczyny, po dobrym spotkaniu, nastepnego dnia potrafi juz zagrac katastrofalnie. Jako pierwszego finaliste turnieju w rzymie typuję Argentynczyka.
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Mam pytanie czy ktos mi moze powiedziec dlaczego w dniu dzisiejszym kurs na Lukasza Rosola byl 4???Widzialem tego pana kilka razy i nie jest kelnerem ale od razu mowie ze nie znam Fernado Gonzalesa,ale patrzac na ranking?????Pomine juz fakt ze szukalem linka do tego meczu i po 1 secie kurs na Lukasza 9
 
F 0

federer-king

Użytkownik
Mam pytanie czy ktos mi moze powiedziec dlaczego w dniu dzisiejszym kurs na Lukasza Rosola byl 4???Widzialem tego pana kilka razy i nie jest kelnerem ale od razu mowie ze nie znam Fernado Gonzalesa,ale patrzac na ranking?????Pomine juz fakt ze szukalem linka do tego meczu i po 1 secie kurs na Lukasza 9
Dlatego że gonzalez kiedys byl nawet 5 na świecie i wracal po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzja i cegła to jego ulubiona nawierzchnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom