>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 5: Kazan, Burnie

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lojda, D - Vovk, S 1,27✅

Różnica klas. Rosjanin w ogonach 4 setki rankingu, na codzień grywa w futuresach. Nie ma tam rewelacyjnych wyników, nawet na najniższym szczeblu ma problem z wygraniem kilku meczy pod rząd. Tutaj oczywiście dzika karta, za sam występ dostanie trochę $$ i punktów ale na nic więcej chyba nie może liczyć. Gra Czechem, który w ostatnim czasie nie obronił nie małej ilości punktów w kilku challangerach i spadł trochę w rankingu również grał w futuresach, chciał trochę pograć po kontuzji... Jak Lojda jest w formie to jest naprawdę grozny, szybkie korty nie do końca mu odpowiadają, ale takiego rywala musi odprawić z kwitkiem!


Udomchoke, D - Molchanov, D 1,35✅
Udomchoke bardzo udanie zaprezentował się na kortach AO, przeszedł w bardzo dobrym stylu kwalifikacje a pozniej w 1r rozegrał 5 setów z Simonem. Taki obraz na pewno robi wrażenie. Widać, że Taj dobrze przygotował się do tego sezonu. Nadal gra w Australii i liczę na tak samo udany mecze w jego wykonaniu. H2H 1:0 dla Taja, który w dwóch krótkich setak pokonał Denysa w 09r.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Smith, J-P - Sugita, Y 1,40✅
Kurs trochę marny, no ale i tak gram. Spotkanie może określić mianem dwóch młodych, bardzo zdolnych nadziei tenisa. No ale na chwile obecną różnica między nimi jest spora, zobaczymy jak to będzie wyglądało na korcie. Japończyk świetny występ w Chennai, w zeszłym tygodniu 1/2 finału w challangerze w Honolulu. Z tygodnia na tydzień poprawia ranking i kto wie czy na koniec sezonu nie zobaczymy go w pierwszej setce? Smith duża nadzieja w Australii, jak na razie 431 miejsce w rankingu, nie poradził sobie w kwalach do AO(a miał dwie szanse) Ja sobie przed sezonem założyłem, iż będę go obserwował, ponieważ w zeszłym sezonie błysnął kilka razy pokonując naprawdę niezłych grajków na poziomie challi. No ale nie daje rady na początku sezonu, tutaj dzika karta, znowu gra u siebie, ale ma pecha trafia na dobrego rywala, który jest naprawdę w tej chwili poza zasięgiem, no chyba, że Smith błyśnie swoim talentem...
Mam nadzieję, iż Guccione wreszcie ogranie się po kontuzji i zaliczy udany występ, wygra kilka spotkań pod rząd. Kurs 1,55 nie do gry, lubię Gucia, rywal spokojnie do ogrania...
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Feeney @2.00 vs Klaasen ✅ (6-0 6-2)
Grałem już Fenneya w kwalach @2.00 z nieopierzonym Jordanem Coxem i @2.00 z słabym Propoggią. W obu przypadkach wg mnie Adam powinien być faworytem. Oddsmakerzy zadeycydowali inaczej... no cóż, nie mój problem. Dziś w nocy w 1 rundzie czelka w Burnie po drugiej stronie siatki czekać będzie Raven Klaasen, którego forma ostatnio na kolana nie rzuca. Kolejne 2.00 na Feeneya i najpradwopodobniej kolejny raz Australijczyk jest niedoceniony przez buków. Teraz może i ma mizerny ranking, ale chłop już był kiedyś w trzeciej setce a ten rok zaczął nieźle, pokonując w Sydney Karola Becka i dotrzymując kroku Istominowi. Będzie sporo biegania do siatki i mam nadzieję, że Feeney i tym razem poradzi sobie z rywalem.
Guccione @1.61 vs Rieschick ⛔ (4-6, 5-7)
1.61 to nie jest zły kurs, biorąc pod uwagę, że Gucio broni punktów z ubiegłego roku (pokonał tu Kleina, Sugitę, Lorenziego i Tomicia!). Leworęczny rudzielec z Melbourne grał kiedyś nieosiągalny dla Niemca tenis... m.in. dwa razy pokonał Berdycha, po razie Nadala (krecz przy 6/5), czy Gonzaleza. Teraz jest co prawda na innym etapie kariery, ale takie mecze powinien spokojnie wygrywać. Pojedynek serwismenów, więc tiebreaki możliwe, stąd i ostrożnie ze stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Smith, J-P - Sugita, Y 1,40
Sam piszesz że ogrywał niezłych grajków ,a jest parę innych spraw które dziś niekoniecznie przemawiają za Sugitą a mianowicie:
-od początku roku podróżuję sporo:INDIE-&gt;AUS-&gt;USA-&gt;AUS
-ma za sobą trzy 3setówki,ostatnią powinien wygrac w 2,przegrał,może brakuje mocy?
- teraz jest idealny moment na odpoczynek,jeśli startuję w PucharzeDavisa prawie 2tyg. przerwy,jeśli nie,jeszcze więcej
-niczego w Burnie nie broni,odpadł w 2r rok temu po czym miał ok.miesiąc urlopu
może powtórzy scenariusz? Młodziak staty z kwali ma całkiem,całkiem. dla mnie nobet. a jeśli już to szybkie 2-0 w stronę AUS. Skośny może dziś grzecznie skasować wpisowe i zostać na urlopie w Tasmanii.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Feeney @2.00 vs Klaasen
ten chłop gra dziwnie, dziś poszukam streamu by go zobaczyć, bo co wczorajszej nocy na nim zarobiłem dziś postawię na rywala.
Mnóstwo piłek oddawanych przy swoim serwisie go skarci.
Cox miał 13,wykorzystał ledwie 2.Sitak miał 8,wygrał 1. Propoggia miał 10-wygrał 3. Wszyscy rywale są o lvl niżej niż Raven,on wykorzystując ledwie 3-4 z tego co będzie miał zakończy mecz szybkim 2-0.
Klaasen [email protected]
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
J.P Smith - Y. Sugita - 2 (1.40) ✅
bet365
Podobnie jak kolega Widzu w tym spotkaniu w roli faworyta widzę 23-letniego Japończyka. Pamiętam jak nie tak dawno widziałem jego spotkanie z N. Almargo. Zaskoczył mnie Y. Sugita swoją grą. Spodziewałem się raczej szybkiego zwycięstwa wówczas Hiszpana który wtedy niezbyt mimo wszystko równo grał. Japończyk sukcesywnie pnie się do góry. W poprzednim spotkaniu stawiałem (nie na forum) że przegra raczej to spotkanie. Tak się stało, ale w trzech setach dopiero. Dzisiejszy rywal ostatnio zablokował się. Dwie przegrane trzy setówki z grajkami słabo prezentujących się ostatnio. Nie przekonuje mnie długa przerwa Amerykanina. Niedawno po pierwszej wygranej rundzie w USA z M. Shortem zrobił sobie przerwe na ponad 20 dni przegrał następnie z N. Monroe (383 rakieta. O ile Japończyk nie potraktuje spotkania lekko powinien wygrać, ponieważ umiejętnościowo prezentuje się lepiej, natomiast co siedzi w głowie zawodnika nigdy się nie dowiemy.

D. Istomin - J. Statham - 2:0
(1,36) ✅
bet365
Denis zbytnio w Melbourne nie poszalał, od razu trafił na J.W Tsonge i musiał pożegnać się z Australian Open w czterech setach. Wcześniej jednak zanotował udany występ w turnieju Sydney gdzie przegrał dopiero w półfinale z J. Niemienen. J. Statham dwukrotnie grał już z Uzbekistańczykiem i dwukrotnie padał wynik 3setowy jednak na nawierzchni ceglanej. D. Istomin zdecydowanie najlepiej czuje się na nawierzchni twardej odnosząc na tej nawierzchni najwięcej zwycięstw. J. Statham o wiele lepiej czuje się na hali. Statystyki oczywiście nie grają. J. Statham nie prezentuje się najlepiej, nie oszukujmy się ale jeżeli przegrywa się z 435 rakietą to ciężko mówić o dobrej dyspozycji. Spodziewam się tutaj raczej dwusetowego wyniku i na korzyść Uzbekistańczyka oby tylko rozluźnienie zbytnio nie opanowało D. Istomina.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Copil @1.50 vs Weintraub ✅ (6-2 6-1)
Weintraub ze słoneczka w Ejlacie i ganianiu z gamoniami w słabo obsadzonych futuresach, wybiera się (podobnie jak w roku ubiegłym) do Kazania, gdzie bieda, niedźwiedzie, śnieg i piździawa. Rok temu w podobnej sytuacji były ledwie 3 gemy ugrane z Ignatikiem, teraz pod drugiej stronie czeka młody zabijaka Copil, który do tego broni punktów i tytułu. Rumun w hali jest wyjątkowo groźny, co pokazał chociażby kilka miesięcy temu ogrywając takich graczy jak Bachinger, Stebe i walcząc dzielnie z Benjim Beckerem czy Nieminenem. Rok temu nie dali mu rady w kazańskiej hali Kudry, Menendez, Stadler, Meffert i A.Beck. Amir bierze $780 wpisowego i zmyka z dzikiego Tatarstanu.
Bubka @1.50 vs Heliovaara ⛔ (4-6 4-6)
Jak nie będzie wałeczka, to Sierioża Dżunior powinien przejść dalej. Grał w Kazaniu w obu poprzednich edycjach, w 1 rundzie nie odpadał. W tym sezonie 3 runda kwalifikacji AO i wyrównany mecz z Bachingerem w Heilbronie przed tygodniem. Fin zaś zbłaźnił się Martim (talent co prawda) w Melbourne i był to jedyny jak dotąd jego występ AD 2012.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zhang Ze vs. Sugita Yuichi 1,40✅
Ja ponownie na Japończyka, już po raz 5 chyba w tym sezonie ???? Buki się nie uczy chyba... Kurs naprawdę dobry, a na pewno można znaleść jeszcze wyższy. Japończyk na pewno objawienie tego sezonu, idzie jak burza! Wczoraj bez najmnięjszych problemów Australijską nadzieje. W nocy przyjdzie mu się zmierzyć z Chińskim grajkiem, który na codzień grywa w futuresach. Pod koniec zeszłego sezonu otrzymał trzy dzikie karty do turniejów ATP, wygrał nawet jeden mecz z rodakiem. W Chinach są wiązane z nim jakieś tam nadzieje, ale na chwile obecną Sugita to klasowy tenisista w porównaniu z Chińczykiem...
Do Dubla dodaje LU, nie ma co analizować różnica kilku klas...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Burnie, Challenger, ATP
J.P Smith - Y. Sugita - 2
(1.40) ✅
D. Istomin - J. Statham - 2:0
(1,36) ✅
----------------------------------------------------------------------------------------------------
D. Udomchoke - S. Rieschick - 1 (1,57) ✅
bet365
30-letni Tajlandczyk wydaje się być nieznacznym faworytem w spotkaniu z Niemcem. D. Udomchoke zwrócił moją uwagę po odpadnięciu w pierwszej rundzie Australian Open. Po rozegraniu spotkań kwalifikacyjnych spotkał się z G. Simonem z którym ambitnie stoczył walkę w 5 setach. Forma Tajlandczyka widać rośnie. W pierwszej rundzie w Burnie rozprawił się w dwóch setach z 250 rakietą - D. Molchanevem który zdecydowanie jest pod formą. Pierwszy set nie zapowiadał łatwego zwycięstwa ponieważ D. Udomchoke wygrał go dopiero 7:6 jednak w drugim już odblokował się i rozjechał swojego rywala 6:1. S. Rieschick to 250 rakieta. W kwalifikacjach do turnieju Australian Open odpadł już w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej G. Rufinem 205 rakietą. Zawodnik także jest poza formą. W pierwszej rundzie w Burne Niemiec męczył się bardziej niż jego dzisiejszy rywal ponieważ pokonał dopiero 6:4, 7:5 263 rakietę - C. Guccione który zanotował już 3 porażkę z rzędu. Według mnie w tym spotkaniu faworytem będzie D. Udomchoke który interesującą zaprezentował się w Australian Open i wydaje się być w lepszej dyspozycji. Zawodnicy spotykali się jak dotąd dwa razy i est remis 1:1. Grali ze sobą jednak tak dawno że małe znaczenie ma sugerowanie się tą statystyką.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Zhang Ze vs. Sugita Yuichi 1,40
Ja ponownie na Japończyka, już po raz 5 chyba w tym sezonie ???? Buki się nie uczy chyba... Kurs naprawdę dobry, a na pewno można znaleść jeszcze wyższy. Japończyk na pewno objawienie tego sezonu, idzie jak burza! Wczoraj bez najmnięjszych problemów Australijską nadzieje. W nocy przyjdzie mu się zmierzyć z Chińskim grajkiem, który na codzień grywa w futuresach. Pod koniec zeszłego sezonu otrzymał trzy dzikie karty do turniejów ATP, wygrał nawet jeden mecz z rodakiem. W Chinach są wiązane z nim jakieś tam nadzieje, ale na chwile obecną Sugita to klasowy tenisista w porównaniu z Chińczykiem...
Do Dubla dodaje LU, nie ma co analizować różnica kilku klas...
w międzyczasie wygrał z Sugitą, o tym chyba warto wspomnieć.
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Marchenko @1.74 vs I.Minar - 7/10 / 5dimes ⛔ 7-6 2-6 1-6 [serwis z WTA + IQ ameby, witamy w futuresach]

Nisko upadł Marchenko ostatnio, choć kto widział jego grę - wie, że jego możliwości to pozycja w rejonach 50-150 przez lata plus okazjonalne pyskówki z najlepszymi. Jest młody jeszcze... być może czas na jakiś comeback, a mordercza batalia na AO ze Stakhovskim to dobry prognostyk na resztę sezonu. Po drugiej stronie Ivo Minar, który woli cegiełkę raczej a pod dachem czasami ma lęki. Jego znajomi mówią o nim, że jest dziwny. Ja mam z nim osobiste porachunki, bo nigdy prawidłowo nie przewidziałem wyniku meczu z jego udziałem. Ilya, synu Wasilija... dawaj!

i krótko, bo późno już...

Copil @2.10 vs Haider-Maurer - 7/10 / bet365 ✅ (6-4 6-4)

Kolejny raz gram Copila. Rok temu nie był faworytem w czterech z pięciu pojedynków w Kazaniu, a wygrał wszystkie (broni tytułu), to i dla czego miał by paść nagle na kolana przed przeciętnym Austriakiem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ll9 149

ll9

Użytkownik
Evgeny Donskoy - Alexandre Kudryavtsev - 2 - 1.67 - Betsafe ✅
Pojedynek dwóch krajanów i w zasadzie sąsiadów w rankingu. Młodszy o 5 lat Donskoy zajmuje obecnie 146 pozycję i w turnieju w Kazaniu rozstawiony jest z nr 7, natomiast Alex to 158 zawodnik rankingu ATP. Kudryavstev to bardzo ofensywny zawodnik, lubiący prowadzić grę, atakować i nie wdawać się w dłuższe wymiany, a twarda i szybka nawierzchnia w Kazaniu temu jak najbardziej sprzyja. Donskoy to zawodnik specjalizujący się głównie w grze na mączce, gdzie można pograć trochę dłużej z rywalem, poza tym z formą na początku tego sezonu wyraźnie nie trafił, zarówno w Genewie, jak i niemieckim Heillbronn odpadał w pierwszych rundach, nie wspominając o AO gdzie nie przeszedł nawet pierwszej rundy kwalifikacyjnej, wczoraj natomiast ograł młodziutkiego i nieopierzonego rodaka Antona Manegina. Kudryavtsev w tegorocznych pojedynkach radzi sobie o niebo lepiej, przeszedł kwle AO ogrywając w nich między innymi Rainera Schuettlera i Joao Souse. W turnieju głównym odpadł w pierwszej rundzie, ale los nie był dla niego łaskawy bo skojarzył go nie z kim innym jak z Rogerem Federerem. Wczoraj pokonał nieklasyfikowanego Zagidullina 6-1, 6-2, ale pierwszej rundy zarówno dla niego jak i Donskoya nie są jakimś większym wyznacznikiem ich obecnej formy. Dla mnie faworytem jest Alex, typ może nieco ryzykowny, ale przy takim kursie warty grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Burnie, Challenger, ATP
J.P Smith - Y. Sugita - 2
(1.40) ✅
D. Istomin - J. Statham - 2:0
(1,36) ✅
D. Udomchoke - S. Rieschick - 1 (1,57) ✅
------------------------------------------------------------------------
T. Chen - Y. Sugita - 2 (1,34) ✅
Bwin
Japończyk z pewnością jest na fali. Pytanie na jak dużej. Wczoraj darowałem sobie typowanie jego spotkania z Chińczykiem który także całkiem nieźle się rozkręcił ostatnio i dobrze sobie radzi. Y. Sugita miał z nim problemy i to wcale nie ujma. Widać że Japończyk chce tutaj powalczyć w Burnie. Jego dzisiejszy rywal wygrywał już z nim dwukrotnie na nawierzchni twardej ale panowie spotykali się ostatnio na korcie w 2007 roku.. Więc może darujmy sobie te statystyki. T. Chen jak narazie gra bez rewelacji. Pokonuje jednak rywali których powinien pokonać, chociaż traci przy nich sporo gemów. Ostatnie dwa spotkania to strata 5 lub 4 gemów na jeden set. Wyjątkiem był pierwszy set podczas ostatniego spotkania gdzie stracił 3 a w drugim już 5. Y. Sugita wydaje mi się że jest w lepszej dyspozycji i oczekuję z jego strony rewanżu za ostatnie dwa spotkania zwłaszcza że T. Chen nie pokazuje nic specjalnego. Przynajmniej nie zanotowałem z jego strony ostatnio żadnego sukcesu na korcie.
by scotratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Udomchoke - Yen-Hsun Lu - 2 (1,40) ⛔
unibet
Trochę zastanawiałem się nad tym typem ale jednak uważam że lepiej zaprezentuje się w tym pojedynku 28-letni Tajwańczyk i nie chodzi już o przepaść jaka dzieli w rankingu ATP obu panów ale dyspozycję. Tajwańczyk w Melbourne zaszedł bardzo daleko aż do 3 rundy gdzie musiał się rozstać z turniejem po pojedynku z M. Del Potro. Ciężko byłoby aby stało się inaczej. Del Potro także spisał się nieźle w turnieju ponieważ później pokonał w całkiem dobrej formie P. Kohlschreibera i niestety później odpadł po pojedynku z R. Federerem. No tutaj ciężko było o zwycięstwo z takim tenisistą. D Udomchoke także miał swoje &quot;5 minut&quot; i ostatecznie przegrał po zaciętej walce w 5 setach z G. Simonem. Jednak z szacunkiem do G. Simona ale wyraźnie Francuz ma problemy z formą i to od dłuższego czasu. Jak dotąd pokonuje jedynie grajków tenisowych. Z tenisistami z TOP 50 dostaje lanie. M. Del Potro co prawda zajmuje dwa oczka tylko lepszy ranking ale formę prezentuję lepszą od Francuza o kilkadziesiąt oczek przynajmniej na chwilę obecną. D. Udomchoke w poprzednim spotkaniu męczył się w 3 setach z S. Rieschickiem, Yen-Hsen Lu tymczasem zdemolował rywala z 240 miejsca w rankingu w dwóch setach tracąc jedynie 3 gemy. D. Udomchoke już w pierwszej rundzie stracił mase gemów z D. Molchanov który jak dotąd może się jedynie pochwalić zwycięstwem z G. Soedo i J. A. Harrisem ponieważ resztę przegrywa jak idzie. Uważam że w tym spotkaniu lepiej się zaprezentuje Yen-Hsun Lu.
by scotratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
J.P Smith - Y. Sugita - 2 (1.40) ✅
D. Istomin - J. Statham - 2:0
(1,36) ✅
D. Udomchoke - S. Rieschick - 1 (1,57) ✅
T. Chen - Y. Sugita - 2 (1,34) ✅ D. Udomchoke - Yen-Hsun Lu - 2 (1,40) ⛔
----------------------------------------------------------------------
D. Udomchoke - J. Wang - 2 (2,20) ⛔
bet365
Tutaj konsekwentnie stawiam po raz drugi na porażkę 30letniego Tajlandczyk który wczoraj szczęśliwie wygrał oba sety z nieobliczalnie spisującym się wczoraj Yen-Hsun Lu. Danai w pierwszym secie prowadził w pewnym momencie 5:2 po to aby skończyć set 6:6 i wygrać go w tibreaku. W drugim secie także pierwszy dokonał przełamania i ostatecznie i tak drugi set skończył się po tibreaku w którym rzutem na taśmę wygrał seta. Dzisiejszy rywal to poprzeczka wyżej. J. Wang ostatnie dwie rundy rozprawił się z rywalami tracąc dosłownie kilka gemów. Pojedynek dzisiejszej nocy według bukmacherów miał nieznacznie przegrać a wygrał roznosząc rywala. Więc forma jest. Zawodniczy spotykali się 3krtonie. Dwa razy górą na początku był D. Udomchoke jednak było dwa razy w 2003 roku. Trzeci ostatni raz spotkali się niedawno ponieważ w październiku 2011 roku. Wtedy górą był J. Wang który pokonał w dwóch setach Danaia. Według mnie faworytem tego spotkania będzie J. Wang.
S. Groth - Y. Sugita - 1 (2,62) ✅
bet365
Pierwszy raz gram w tym challengerze przeciwko Sugicie. Zastanawiam się na ile Japończyk stoi z siłami w tym turnieju. Jak wiemy gra turniej za turniejem. Wczoraj zaliczył 2 mecz z rzędu w 3 setach. Pytanie czy Japończyk wytrzyma 3 mecz w trzech setach, ponieważ nie sądzę aby udało mu się pokonaś S. Grotha w dwóch setach który spisuje się tutaj naprawdę nieźle. Samuel Groth miał odpaść dzisiaj w nocy według bukmacherów a tymczasem zrobił niespodziankę i wygrał J. Millmanem w dwóch setach. Po stronie Samuela na pewno stoją rezerwy siły, ponieważ mecz z Istominem wygrał przez walkower, a w tym turnieju nie rozegrał żadnego 3 setowca w porównaniu do Japończyka. Zawodniczy spotykali się dwa razy. Bilans to 1:1. Ostatni raz walczyli 2009 roku i spotkanie skończyło się zwycięstwem Japończyka w 3 setach. Wydaje mi się że Australijczyk powinien pokonać &quot;zmęczonego&quot; trochę już Y. Sugite.
by scotratez
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wang, J - Udomchoke, D 1,70
Danai zmierza pewnie po tytuł w tym turnieju. Chyba najtrudniejszego rywala pokonał dzisiaj w nocy i to w dwóch setach. Forma jest od początku sezonu i w takiej sytuacji jest grozny dla każdego rywala co udowodnił w meczu z Lu. Taj na pewno szybko chce wrócic do pierwszej setki w tym sezonie i na pewno jest na dobrej drodze. Miał w tym turnieju samych trudnych rywali, mecz z Wangiem na pewno spacerkiem nie będzie tym bardziej, iż spotkali się pod koniec zeszłego sezonu i Chińczyk wygrał w dwóch setach. Teraz czas na rewanż, jak nie teraz to już nigdy! Moim zdaniem Taj wygra ten turniej, po ograniu Lu jest na to skazany, oby dzisiaj w nocy zagrał równie dobre spotkanie- wtedy o wynik jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Ledovskikh M. - Minar I.
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: Bet365
6/10
{Tenis, Kazań challenger, 10:30}
Obu tenisistów dzieli obecnie &quot;przepaść&quot; w rankingu. Młody Rosjanin zajmuje 329 miejsce w rankingu ATP, zaś Czech - 176.
Rusek w swojej karierze na hali ma bilans 98/72, a Minar 48/54.
Do bezpośredniej rywalizacji doszło w 2005, podczas turnieju w Dnipropetrovsk, gdzie górą okazał się Ivo Minar rozstrzygając losy spotkania w dwóch setach 75 i 64.
Ledovskikh w kwalifikacjach pokonał naszego tenisistę Michała Przysiężnego po trzech setach. Przysiężny na hali ma bilans 125/63.
Z tego względu, że turniej jest w Rosji oraz chęć sięgnięcia po rewanż z pierwszej rywalizacji, a dodatkowo fakt, że w poprzednich dwóch turniejach w Kazaniu odpadał w pierwszej rundzie, to będzie bardziej zmotywowany. Przede wszystkim liczę na jego serwis.
Powodzenia!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Challenger, Burnie
J.P Smith - Y. Sugita - 2
(1.40) ✅
D. Istomin - J. Statham - 2:0
(1,36) ✅
D. Udomchoke - S. Rieschick - 1 (1,57) ✅
T. Chen - Y. Sugita - 2 (1,34) ✅ D. Udomchoke - Yen-Hsun Lu - 2 (1,40) ⛔
D. Udomchoke - J. Wang - 2 (2,20) ⛔
S. Groth - Y. Sugita - 1 (2,62) ✅
D. Udomchoke - S. Groth - 1
(1,55) ✅
----------------------------------------------------------------------
Skuteczność: 75% Yield: ✅1,84

D. Udomchoke - S. Groth - 1
(1,55) ✅
Bwin
Danai zaskoczył mnie pozytywnie w spotkaniu z J. Wangiem. Nie spodziewałem się tak dobrego występu ze strony Tajlandczyka, który w dwóch setach rozprawił się z Tajwańczykiem. S. Groth miał trochę łatwiejszą drogę a to ze względu, że ominęła go walką z D. Istominem. Ostatnio stoczył walkę z Y. Sugitą - rewelacją, jednak rewelacją która musiała w końcu nabrać powietrza po tym i tak udanym dla tego zawodnika małym maratonie turniejów. S. Groth to jednak nadal 498 rakieta więc czuje że różnica poziom będzie odczuwalna w tym meczu. D. Udomchoke na mój gust lepiej gra w tenisa i widać że zacięte spotkanie w Melbourne z G. Simonem nie było przypadkowe ani nie wynikało z aż tak złej dyspozycji Gillesa. Danai wyraźnie gra w tej chwili dobry tenis.

Kolejny turniej zapisuje sobie na plus i tym samym się cieszę że kolejny finał udało mi się prawidłowo wytypować. Challengera jeszcze nie typowałem i tym samym jestem zadowolony że mogę wrzucić go do kolekcji udanych turniejów. Dziękuje wszystkim za analizy w tym wątku i gratuluje typerowi Widzu który najskuteczniej tutaj podawał typy. Życzę wszystkim dużych wygranych!
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom