>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 5: Kazan, Burnie

Status
Zamknięty.
B 3

besty

Użytkownik
Minar I. (Cze)-Copil M. (Rou)

DO ciekawego pojedynku dojdzie dzis, w półfinale turnieju w Rosji. Wg bukmacherów faworytem spotkania jest Rumun, Copil. Ja jednak sądze inaczej. Oglądałem wszystkie mecze Minara w tym turnieju, no, moze nie wszystkie ale od meczu z Pospisilem, gdzie wyszedł on obronną ręką pokonując Jarosława w 3ch setac, wczoraj bez żadnych problemów pokonał Ledovskikh&#39;a Rosjanina, gospodarza turnieju w dwóch setach tracąc przy tym 3 gemy... dyspozycja serwisowa Minara jest bardzo dobra, i naprawdę z łatwością utrzymywał swoje podanie, jego rywal miał tylko 1 BP.!

Minar @2,10

Betsafe
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Minar I. (Cze)-Copil M. (Rou)
DO ciekawego pojedynku dojdzie dzis, w półfinale turnieju w Rosji. Wg bukmacherów faworytem spotkania jest Rumun, Copil. Ja jednak sądze inaczej. Oglądałem wszystkie mecze Minara w tym turnieju, no, moze nie wszystkie ale od meczu z Pospisilem, gdzie wyszedł on obronną ręką pokonując Jarosława w 3ch setac, wczoraj bez żadnych problemów pokonał Ledovskikh&#39;a Rosjanina, gospodarza turnieju w dwóch setach tracąc przy tym 3 gemy... dyspozycja serwisowa Minara jest bardzo dobra, i naprawdę z łatwością utrzymywał swoje podanie, jego rywal miał tylko 1 BP.!
Minar @2,10
Betsafe
Proszę Cie, pokonał wczoraj gościa który ewidentnie puścił mecz, szybko konczył wymiany, siatką lub autem, Rumun z kolei całkiem niezle tutaj sobie radzi i jak dotąd gra na pewno lepiej od dzisiejszego rywala, wczoraj dobry mecz z gospodarzem który w przeciwieństwie to Ledo chciał wygrać.
Nie polecam nikomu grać Minara, Copil jest obecnie lepszym tenisistą i powinien to dzisiaj udokumentować, radziłbym nie sugerować się wczorajszym wynikiem bo jeśli ktoś oglądał mecz to widział w jakim stylu ODDAŁ mecz Ledovskikh
 
B 3

besty

Użytkownik
Proszę Cie, pokonał wczoraj gościa który ewidentnie puścił mecz, szybko konczył wymiany, siatką lub autem, Rumun z kolei całkiem niezle tutaj sobie radzi i jak dotąd gra na pewno lepiej od dzisiejszego rywala, wczoraj dobry mecz z gospodarzem który w przeciwieństwie to Ledo chciał wygrać.
Nie polecam nikomu grać Minara, Copil jest obecnie lepszym tenisistą i powinien to dzisiaj udokumentować, radziłbym nie sugerować się wczorajszym wynikiem bo jeśli ktoś oglądał mecz to widział w jakim stylu ODDAŁ mecz Ledovskikh

Oczywiscie, ze Rusek grał piach, ale chodzi mi o ogólną dyspozycje minara,serwuje świetnie, mocno i płasko, co jest jego dużym atutrm, ciezko taki serwis dobrze zreturnowac. Kort zweryfikuje mój i twój pogląd o danych tenisistach, jak dla mnie 60/40 minar ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Challenger, Burnie

J.P Smith - Y. Sugita - 2
(1.40) ✅
D. Istomin - J. Statham - 2:0
(1,36) ✅
D. Udomchoke - S. Rieschick - 1 (1,57) ✅
T. Chen - Y. Sugita - 2 (1,34) ✅ D. Udomchoke - Yen-Hsun Lu - 2 (1,40) ⛔
D. Udomchoke - J. Wang - 2 (2,20) ⛔
S. Groth - Y. Sugita - 1 (2,62) ✅
D. Udomchoke - S. Groth - 1
(1,55) ✅
skuteczność: 75% Yiedl ✅1,84
----------------------------------------------------------------------------------
Challeneger w Burnie dobiegł końca i ciesze się że kolejny turniej mogę sobie odnotować na plus. Jednocześnie ciesze się, że po raz kolejny trafnie udało mi się wytypować finał. Dziękuje wszystkim za analizy w tym wątku, i gratuluje Widzu który w Burnie najtrafniej oceniał spotkania.
by scotratez
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom