>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 9: Wrocław, Yokohama

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP


Wroclaw Open 2017
Wroclaw, Poland
2017.02.27 - 2017.03.05
SGL 32 DBL 16
Indoor
Hard
Total Financial Commitment
€85,000

Keio Challenger International Tennis Tournament
Yokohama, Japan
2017.02.27 - 2017.03.05
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Hard
Total Financial Commitment
$50,000


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Był ktoś może na kwalifikacjach ? Jeśli tak to przydałoby się, aby ocenił szybkość nawierzchni.
Z jutrzejszych spotkań dobrze wygląda Hurkacz, który w końcu dostaje w 1 rundzie we Wrocławiu rywala, którego jest w stanie pokonać. W zeszłym roku dzielnie walczył z Lacko, ale poległ w 3 setach. 2 lata do tyłu, grał z Berankisem i przegrał po 2 zaciętych setach. Chyba w końcu czas na pierwsze zwycięstwo we Wrocławiu.
Hubert potrafi prezentować swój najlepszy tenis przed własną publicznością, co wnioskuje ze spotkań w Davis Cup. Z LH dobry bilans 9-4. Jestem dobrej myśli.
Hurkacz @ 1.79 Sbobet ⛔
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wrocek szybki, nie słyszałem by coś pozmieniali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Był ktoś może na kwalifikacjach ? Jeśli tak to przydałoby się, aby ocenił szybkość nawierzchni.
Kwalifikacje są w hali AZS, a turniej główny w hali Orbita, więc obie nawierzchnie mogą się różnić. Jeśli chodzi o tą z Orbity, to jakiś czas temu w jednym z wywiadów czytałem, że organizatorzy będą starali się &quot;trochę spowolnić nawierzchnię, aby kibice mogli zobaczyć więcej technicznego tenisa&quot;. Teraz jednak a propos wolniejszej niż w zeszłym roku nawierzchni nic nie mogę znaleźć, więc chyba jest po staremu, czyli szybki Taraflex.
EDIT: część meczów turnieju głównego w początkowej jego fazie jest też w hali AZS, mój błąd
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Skugor - Klein ::: 1 ⛔
Pinnacle @1,8
Ładny kurs jest na Skugora moim zdaniem. Panowie grali 6 dni temu w innym japońskim challengerze i wygrał 2-1 Chorwat. Nie wydaję mi się, żeby tym razem miało być inaczej. Obaj Panowie mają świetny serwis i dla obydwu jest kopalnią punktów. Jak dochodziło do wymian to ewidentną przewagę miał Franco. Dużo lepiej utrzymuje piłkę w grze, ma mocniejszy forehand. Więcej atutów ma Chorwat po swojej stronie.
Watanuki (+3,5g) - Zhang ::: 1 ⛔
Pinnacle @1,98
Watanuki, utalentowany 19-latek. Zrobił na mnie wrażenie w meczu z De Loore. Potem wygrał z Bemelmansem. To już mi się nie wydaje przypadek. Kavciciowi urwał seta. Zhang w formie bo wygrał challangera w San Francisco, kilka niezłych nazwisk na liście tam miał. Wiadomo jak to jest z tymi średniakami, trzeba patrzeć na szerszy obraz - Zhang ma 27 lat i najwyżej w rankingu był 148. Jeden taki turniej jeszcze mnie nie przekonuje o jego wartości.
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Turniej we Wrocławiu odbywa się w 2 miejscach. Hala Orbita z której jest transmisja video oraz hala AZS. Byłem dzisiaj w hali Orbita na 3 meczach bez problemu można na trybunach grać na telefonie na live. Żadnej przewagi nie uzyskujemy między rzeczywistą grą a wynikami u bukmacherów są maksymalnie 2 sekundy różnicy. Wszystko zależy od sędziego głównego w którym momencie dotknie tableta zmieniając wynik. W hali orbita mamy nawierzchnię dywanową której parametry są bardzo zbliżone do nawierzchni twardej. Korty AZS to nawierzchnia Decoturf taka sama jak na US Open. Samemu grałem przez pół roku na kortach AZS i mogę powiedzieć jedno piłki bardzo szybko latają a ich odskok jest średni.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Wrocław
Godz: 18:00
Spotkanie: Jaloviec M. - Janowicz J.
Typ: Dokładny wynik - 0:2
Kurs: 1.53 ✅✅✅
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Nasz wspaniały rodak, o burzliwym usposobieniu, dość nieoczekiwanie wygrał niedawno podobny turniej we Włoszech. Dość nieoczekiwanie, bo nie sądziłem, że po tych jego problemach z głową (że tak się wyrażę) jeszcze coś z niego będzie. Dodatkowo przez ostatni okres borykał się z kontuzją. Jak jednak widać, wrócił w bardzo dobrym stylu. We włoskim turnieju nie dość że stracił zaledwie jednego seta, to jeszcze ani razu nie został przełamany! Taki wynik musi robić wrażenie. Serwis funkcjonował na bardzo dobrym poziomie, nierzadko jego podanie kończyło się asem. Jeśli Jurek podtrzyma tę formę w kolejnych meczach, powinien szybko wrócić do top 100 rankingu ATP. Co jednak najważniejsze - zaczął grać mądrze i nie stroi fochów na korcie.

Po sukcesie w Bergamo, przyszedł czas na zmierzenie się w turnieju na krajowym podwórku. Turniej rozgrywany jest również na hali, co przemawia za Jurkiem, choć nawierzchnia będzie się nieco różnić od tej włoskiej. Za sobą będzie miał jednak rzeszę kibiców, co powinno podziałać na niego mobilizująco - nie sądzę, by w pierwszym meczu nie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.

Jego przeciwnikiem będzie mało znany 23-letni czeski tenisista Marek Jaloviec. Jest to gracz okupujący trzecią setkę rankingu ATP, ale tę pozycję zbudował głównie występując w turniejach rangi ITF a więc tyłka to nie urywa W dodatku ostatni oficjalny mecz rozegrał on w listopadzie ubiegłego roku więc nic nie możemy powiedzieć o jego aktualnej dyspozycji. W zeszłym roku rozegrał też najwięcej spotkań w swojej karierze, a było ich 26. We wcześniejszych latach grywał sporadycznie. Nigdy jednak nie miał choćby cienia szansy, by zmierzyć się z takimi tenisistami jak nasz Jurek - niewątpliwie jest to czynnik, którym Polak bije Czecha na głowę.

Myślę, że Jurek to bądź co bądź tenisista o klasę, a może i nawet dwie klasy lepszy od jego przeciwnika, dlatego małą niespodzianką byłby fakt utraty przez niego choćby jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Blake Mott - Marc Polmans 1 1,48 unibet
H2H 4:0 już dużo mówi o tym kto w tym meczu powinien nadawać ton grze. Blake ostatnio notuje fajne wyniki - udane kwalifikacje w Melbourne, finał chelku w Burnie. W Japonii też dotychczas kładzie przeciwników na łopatki i nie bierze jeńców wygrywając w dwóch setach choć trzeba stwierdzić ze nie są to mocni rywale. Polmansa młody chłopak 19 lat osatnio tylko pierwsze rundy w chelkach. Stawiam na Motta bo jego forma rośnie...
 
S 0

stanw

Użytkownik
Witam, ma ktoś jakieś informacje czy Lukas Lacko wybiera się na kwalifikacje do Indian Wells?? Jak tak to jest spora szansa na zwycięstwo Michała Przysiężnego, pozdrawiam
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Janowicz - Melzer 2 @ 2.79 Sbobet ✅
Wiara masowo idzie w Janowicza, który wygrał w zeszłym tygodniu turniej, nie tracąc swojego podania. Mimo, iż kibicuje Jurkowi to pogram przeciwko niemu, ponieważ kursy są nieadekwatnie wystawione do szans obu panów w tym meczu.
Melzer to bardzo niewygodny gracz. Posiada ogromne doświadczenie, w końcu w przeszłości gościł w TOP 10. Obecnie tak samo, jak Janowicz próbuje wrócić do TOP 100. Na coś więcej raczej nie pozwoli wiek i zdrowie. Na pewno na poziomie challengerów trzeba traktować go jako jednego z faworytów do końcowych triumfów.
W tym sezonie wygrał już jednego challengera na nawierzchni halowej w Budapeszcie. We Wrocławiu mamy podobne warunki do gry, które jak najbardziej pasują Austriakowi.
Myślę, że to może być zacięte spotkanie, w którym o zwycięstwie zadecydują detale. JJ w końcu musi zagrać słabszy mecz, nie wiem czy to wydarzy się dziś, ale jest na to spora szansa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 68

skoti96

Użytkownik
Zgadzam sie. Byłem wczoraj w Orbicie i Jaloviec to żaden wyznacznik, a dzisiaj masowa spora. Będę lapal na live +3.5 gema na Melzera. Jedno przełamanie i tie-break to optymistyczna wersja zwycięstwa Jurka. A kurs powinien być w granicach 1.7 tak jak teraz na Pinnacle
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Witam, ma ktoś jakieś informacje czy Lukas Lacko wybiera się na kwalifikacje do Indian Wells?? Jak tak to jest spora szansa na zwycięstwo Michała Przysiężnego, pozdrawiam
kwalifikacje IW startują w poniedziałek więc jakie to ma znaczenie?
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Zgadzam sie. Byłem wczoraj w Orbicie i Jaloviec to żaden wyznacznik, a dzisiaj masowa spora. Będę lapal na live +3.5 gema na Melzera. Jedno przełamanie i tie-break to optymistyczna wersja zwycięstwa Jurka. A kurs powinien być w granicach 1.7 tak jak teraz na Pinnacle
Zgodzę się w 100% nie wiem jak grał tutaj Melzer ale widziałem wczoraj grę Janowicza, wyglądało to tak - u naszego rodaka serwis z jego strony a z przeciwnika to błędy, błędy i jeszcze raz to samo... Czech zagrał totalna amatorke, Janowicz też nic nie pokazał prócz paru zagran.
Handicap na Melzera lub czysty win
 
S 0

stanw

Użytkownik
kwalifikacje IW startują w poniedziałek więc jakie to ma znaczenie?
A no takie że lot do Los Angeles które jest blisko położone Indian Wells trwa z przesiadkami prawie 13 godzin, do tego dochodzi aklimatyzacja plus jeszcze możliwość treningu na korcie przed pierwszym meczem kwalifikacyjnym. Więc nie wydaje mi się aby Lacko miał zamiar w sobotę albo w niedzielę lecieć na te kwalifikacje. Poza tym na pewno większe pieniądze do zarobienia w Ameryce niż we Wrocławiu.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Czyli Twoim zdaniem przyjechał sobie do Wrocławia tylko po to żeby zagrać jeden mecz i tankować w drugim, bo przecież jest w takiej formie, że na IW może pokusić się o wygraną. Dobrze, idź tą drogą dalej, powodzenia.
e: ale zdajesz sobie sprawę z tego, że te kwale są lepiej obsadzone niż cały czelek razem wzięty? No ale przecież piniądz leży na ziemii, olać jakiegoś czelka i już w czwartek lecieć do IW, bo hajs za darmo rozdają. Nie twierdzę, że dzisiaj nie odpadnie, bo nawet w czysto sportowych okolicznościach może polecieć, ale takie myślenie, że ktoś tam odpuści, bo gdzieś tam są kwale może okazać się bardzo, bardzo zgubne. I było zresztą przerabiane na tym forum miliony razy. Ale tak jak mówiłem, powodzenia.
 
S 0

stanw

Użytkownik
Czyli Twoim zdaniem przyjechał sobie do Wrocławia tylko po to żeby zagrać jeden mecz i tankować w drugim, bo przecież jest w takiej formie, że na IW może pokusić się o wygraną. Dobrze, idź tą drogą dalej, powodzenia.
Porównaj sobie kolego pieniążki za drugą bądź trzecią rundę w czelku a za pierwszą rundę w Indian Wells:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom