>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 9: Wrocław, Yokohama

Status
Zamknięty.
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Przysiężny - Lacko over 22,5 gema @1,90 bet365. ✅

W ciągu ostatnich kilku dni miałem przyjemność oglądania turnieju Wrocław Open na żywo. Hala jest szybko, co skutkuje stosunkowo sporą liczbą tb podczas meczów. Jeżeli chodzi o zawodników to nie mam wątpliwości, że czysto sportowo obecnie lepszy jest Lacko. Dlaczego uważam, że to spotkanie będzie dość wyrównane? Pierwszym, mniej ważnym czynnikiem jest to, że Michał gra u siebie. Aktualnie swój bój toczy Jerzy Janowicz i myślę, że przyczyni się to do pełnej hali podczas meczu wieczoru, co zapewni Przysiężnemu dodatkową motywację. Drugim czynnikiem jest serwis, na którym nasz rodak opiera swoją grę. Myślę, że jeśli będzie on funkcjonował chociaż w miarę poprawnie, to możemy zobaczyć nawet trzy sety (oczywiście linia może zostać pokryta również w dwóch partiach, wystarczy jakieś 7:6, 6:4).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 68

skoti96

Użytkownik
Michał się spina u siebie to fakt. Myślę, że przynajmniej tie breaka ugra w jednym secie, wszystko zależy od nastawienia Słowaka. Strasznie chimeryczny jest...
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Janowicz już do setki raczej nie wróci, nie wyleczone kontuzje dają o soie znać, no i jeszcze jeden ważny czynnik o którym wszyscy wiemy
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Jerzy dostał kompletnego zaćmienia od momentu przełamania w 1. secie aż po re break... szkoda, i skończcie z głupotami, że sprzedał mecz bo walczył jak lew.. brawo Jurek, a Melzer wygra ten challek.
 
S 0

stanw

Użytkownik
Tak jak myślałem Michał poradził sobie dziś z Lacko:]. Słowak może i nie tankował ale po prostu Przysiężny okazał się ciut lepszy no i serwis bardzo ładnie dziś siedział. Oby tak dalej.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Wrócił stary Janowicz, czyli rzucanie rakietą, psucie łatwych piłek i pretensje do sędziego. Mecz był do wygrania, ale znów głowa dała o sobie znać.
 
arass1 177,1K

arass1

Użytkownik
Lacko raczej myślami jest przy kwalifikacjach do Indian Wells, stąd chyba takie rozstrzygnięcie.
Znacie plany startowe Janowicza na najbliższe tygodnie?
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Jurek dzisiaj pokazał, że mentalnie to brakuje mu nie tylko do top 100, ale i top 300 bardzo wiele. W Orbicie pełno rodzin z dziećmi , a Jerzy klnie na całą halę i jeszcze rakietę rozwala ostentacyjnie przed sędzią. Pokaz braku kultury, bufonady i psychiki całkiem nie do sportu na najwyższym poziomie https://www.youtube.com/watch?v=5q_jVURDi-I
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Jurek dzisiaj pokazał, że mentalnie to brakuje mu nie tylko do top 100, ale i top 300 bardzo wiele. W Orbicie pełno rodzin z dziećmi , a Jerzy klnie na całą halę i jeszcze rakietę rozwala ostentacyjnie przed sędzią. Pokaz braku kultury, bufonady i psychiki całkiem nie do sportu na najwyższym poziomie https://www.youtube.com/watch?v=5q_jVURDi-I
Jerzyk oczywiście przesadza coraz częściej, ale z tym że na trybunach pelno rodzin z dziećmi to Cię trochę poniosło.. wszak to sport a nie Disney na lodzie. Każdemu zawodnikowi mogą udzielić się emocje..
 
S 0

stanw

Użytkownik
Michnev-Halys 1 2,7 ForBet
Stawiam na Czecha, który w dwóch poprzednich rundach pokonał Setkicia i Arnaboldiego po 2-0. W obu spotkaniach bardzo dobrze funkcjonował u niego serwis, a że nawierzchnia we Wrocławiu jest bardzo szybka to spory plus dla Czecha. Francuz w ost czasie rozgrywa sporo meczy i dziś będzie to dla niego bodajże 8 spotkanie w przeciągu 10 dni. To spora dawka i wydaje mi się, że tak jak w przypadku Janowicza tak i Francuza da o sobie znać lekkie zmęczenie. Michnev potrafi grać na hali w tym sezonie bilans 9/4 w poprzednim roku świetny wynik 32/6. Więc warto dziś pojść w stronę Czecha.
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Jerzyk oczywiście przesadza coraz częściej, ale z tym że na trybunach pelno rodzin z dziećmi to Cię trochę poniosło.. wszak to sport a nie Disney na lodzie. Każdemu zawodnikowi mogą udzielić się emocje..
Chyba mnie nie ponioslo, bo sam siedzialem na tych trybunach obok rodziny z dzieciakami 5-8 lat, a obok inni ludzie , ktorzy przyprowadzili tez w podobnym wieku. Zreszta gdyby raz przeklnal , to by bylo pol biedy, u niego to juz jest recydywa , niemal kazdy jego turniej to jakies sceny, nawet ostatni wygrany w Bergamo. Dodajac do tego jego streamy w internecie, podczas ktorych rowniez klnie jak szefc wylania sie obraz czlowieka totalnie bez braku kultury, a przede wszystkim bez pomyslunku. Czy on w ogole wie ze jest osoba publiczna? Podaj mi przyklad innego polskiego sportowca, ktory by sie tak ze swoimi bluzgami i zachowaniem bezwstydnie obnosil. Moze Ameryki tu nie odkrywam z tym wszystkim , ale on jak na swoj wiek i pozycje naprawde na cos z glowa i jego rozwoj emocjonalny stanal gdzies na wieku 15 lat
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
@up człowieku nie rób z igły widły. nie takim mistrzom jak on zdarza się nagminnie przeklinać, łamać rakiety, więc nie rób już tego jakiejś wielkiej afery

Lacko raczej myślami jest przy kwalifikacjach do Indian Wells, stąd chyba takie rozstrzygnięcie.
Znacie plany startowe Janowicza na najbliższe tygodnie?
na konferencji mówił że kanada, którą raczej odpuści, a później 2 czelki meksyku czyli guadalajara i ten drugi, nie pamiętam jaki
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Ogladalem ostatnio na zywo Mathieu w spotkaniu z mlodym austriakiem Ofnerem, ktory zagral calkiem fajny mecz. Gdyby wykorzystal swoje szanse w pierwszym secie noglby powalczyc z Mathieu. Niestety polegl w pierwszym i po prostu siadll psychicznie i przegral w 2 setach. Melzera nie widzialem na zywo ale wyglada fajnie, trzyma serwis i gra przyjemnie dla oka
Melzer 1.57 Unibet
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Przysiężny - Halys 1 @ 2.02 Sbobet ✅

Przysiężny już zrobił swój najlepszy wynik we Wrocławiu docierając do półfinału. Forma jest bardzo solidna. Od początku sezonu konsekwentnie grywa pod dachem i widać, że w końcu przyszły także dobre rezultaty.

Halys na przeciągu ostatnich 11 dni, rozegrał 7 spotkań. Przegrał tylko 1 spotkanie, finał w Bergamo z Janowiczem. Myślę, że czas na słabsze spotkanie i regres formy.

W bezpośrednich pojedynkach mamy 2-0 dla Polaka. Grali na szybkich nawierzchniach, raz w hali, raz na trawie. Przysiężny ciepło wypowiadał się o wrocławskiej publiczności, a ta powinna go dziś ponieść po 3 zwycięstwo z Francuzem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Przysiężny - Halys 1 @ 2.02 Sbobet
Przysiężny już zrobił swój najlepszy wynik we Wrocławiu docierając do półfinału. Forma jest bardzo solidna. Od początku sezonu konsekwentnie grywa pod dachem i widać, że w końcu przyszły także dobre rezultaty.
Halys na przeciągu ostatnich 11 dni, rozegrał 7 spotkań. Przegrał tylko 1 spotkanie, finał w Bergamo z Janowiczem. Myślę, że czas na słabsze spotkanie i regres formy.
W bezpośrednich pojedynkach mamy 2-0 dla Polaka. Grali na szybkich nawierzchniach, raz w hali, raz na trawie. Przysiężny ciepło wypowiadał się o wrocławskiej publiczności, a ta powinna go dziś ponieść po 3 zwycięstwo z Francuzem.
Warto też dodać, że jak Francuzowi zabraknie pierwszego podania to już nie jest kolorowo. Cały turniej słabiej serwuje drugim serwisem niż Polak i to może być kluczowe, jak nie w postaci przełamania to w tie breaku jako mini brejk, a taje w tym meczu przecież bardzo prawdopodobne.
Też uważa, że Przysiężny wygra ten mecz @ 2.00 Unibet ✅
 
J 47

januszo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 17.30
Spotkanie: Przysiężny : Melzer
Typ: Tie break w meczu
Kurs: 2.28
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:
Finał we Wrocławiu. Na jednego i drugiego zawodnika sukcesywnie stawiałem w ich drodze do finału, byli zdecydowanie najlepsi. Przysiężnego nie zawodzi pierwszy serwis, bazując na nim próbuje swoje mecze ugrywać z zawodnikami wyżej rozstawionymi, często mającymi większe możliwości. Dodatkowo wyczekując ich słabszej dyspozycji próbuje użądlić przełamanie, jak to mu się wczoraj udało z Halysem w 2 secie. Dzisiaj ma na przeciwko zawodnika grającego lepszy tenis niż Halys - Melzera. Chyba nie stracił on w tym turnieju swojego podania, na pewno nie w ostatnich dniach. Ma większy wachlarz możliwości w ataku, w końcu to były gracz z top10. Z tego właśnie powodu taktyka Przysiężniaka się nie zmieni, wie że jedyną możliwością na ugranie czegoś w tym meczu jest wykorzystanie swojego serwisu, będzie to robił. Przysiężny niesamowicie motywuje się w finałach, wygrał w swoim życiu 75% granych finałów z tego co wczoraj słyszałem w telewizji. Widzę w tym becie duże value i życzę powodzenia. Dodatkowo na ten mecz rzucam over 21.5 oraz tie break w 1 secie(zawsze większa szansa niż w 2, ale takie coś gram sobie drobno)
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Był serwis, był Przysiężny
Dzisiaj grał załośnie. Nie mówie już nawet o serwisie który nie siadał zupełnie, ale te jego przebijanie piłki które lądowało na 5 metrowym aucie to porażka...
Melzer zasłużenie wygrał łatwo 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom