>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bordeaux-Rubin kazan
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.72
Bukmacher: b e t 365
Analiza:

Rubin Kazan w ostatniej kolejce ligi rosyjskiej poniósł porażkę i obecnie zajmuje 9 miejsce, co jest słabymi i niezadowalającym wynikiem. W Lidze Europejskie mają jeszcze szanse awansować do playoff, pod warunkiem, że dzisiaj zainkasują, 3 pkt. A taki awans na pewno poprawił by nastroje wokół drużyny. Dla tego dzisiaj podejdą do meczu w optymalnym składzie szczególnie ze nie muszą się na chwile obecna martwić ligą gdyż ta teraz będzie pauzować do marca. Bordeaux też mocno zawodzi w lidze dopiero 12 miejsce . W LE grają dzisiaj o tzw „pietruszkę” a przed nim trudny mecz ligowy z Angers ( 2 miejsce w tabeli). Dla tego tez kadra na ten mecz jest dość oszczędna i u gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Sane, Sainet, Plasil, Ounas, Belay,Jussis, Diabate, Chantome, Tourne, Pallois, Palb. Myślę że Kazan wygra ten mecz.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Węgry
Spotkanie : Debrecen-MTK Budapest
Typ : 2 DNB
Kurs : 4,0
Bukmacher : Bet365
Godz : 15:30
Analiza :


Kompletnie nie mam pojęcia dla czego na gości kurs z 3,25 podskoczył na 6,0 ale przy kursie 4,0 na 2 DNB ten mecz jest wart gry. Po pierwsze gospodarze u siebie to żadna potęga 3 zwycięstwa 3 remisy 3 porażki. Goście też nie grają na wyjazdach katastrofalnie, dużo remisów bo aż 5, porażek 4 i 2 zwycięstwa.MTK zajmuje 3 miejsce w lidze a Debrecen 7 lecz różnica punktowa jest nie duża, to tylko 4 pkt przewagi. Sprawdzałem kadry obu zespołów i fakt u gości nie zagra kluczowy pomocnik Kanta (16/6) ale u gospodarzy braknie bardzo ważnego pomocnika Szakaly ( 9/0) oraz wciąż nie zagra kluczowy defensywny pomocnik Varga (11/0) plus do tego napastnik Kulcsar (8/3) i obrońcy Mate ( 11/1) . Typ nie jest może i mocny, ale na pewno kurs nie są wprostporcjonalne do szans obu ekip . Za drobne można spróbować.
 
Do góry Bottom