>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typowanie na nie faworytów ! - Faza testów

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam, skoro w piłce nie ma pewniaków, i zdarza się dość sporo niespodzianek które powodują że nasze kupony lądują w koszu proponuje grę na nie faworytów.
Od niedzieli 11 listopada, prowadzę proste testy na podstawie arkusza w Excelu.
Jak na razie 5 dni typowań za mną - stąd też moja chwilowa nieobecność na forum. Wyniki jednak mnie zaskakują, chodź wiem że to dopiero początki.
Udostępniam wam tutaj pliki .pdf z typowań na poszczególne dni:
Niedziela, 11 listopada 2012:
cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/11%2011%2012.pdf
Poniedziałek, 12 listopada 2012:
cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/12%2011%2012.pdf
Wtorek, 13 listopada 2012:
cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/13%2011%2012.pdf
Środa, 14 listopada 2012:
cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/14%2011%2012.pdf
Czwartek, 15 listopada 2012:
cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/15%2011%2012.pdf
Piątek, 16 listopada 2012:
http://cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/16%2011%2012.pdf
Weekend będzie kluczowy, gdyż wtedy gra cała Europa, więc meczy będzie dużo. W przypadku dobrych wyników typowań tego typu, zacznę grać tym sposobem za realne pieniądze.
Pozdrawiam.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Generalnie boire wysokie kursy które stoją w miejscu lub spadają, ale było też kilkanaście takich które rosły (np. wczorajszy mecz Fiorentina - Montreal). Także nie ma tu jakiejś stałej reguły.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli zatem nie masz ściśle określonych reguł doboru typów, to trudno tu mówić o jakimś systemie... bo jakie wnioski mają wyciągnąć dla siebie inni - z Twojego nawet najbardziej udanego testu zakończonego dużym zyskiem?
Czym się mają kierować i co naśladować?
Tak więc ten wątek w dziale Systemy Bukmacherskie, to chyba nieporozumienie...
 
D 77

dalik

Użytkownik
&quot;Systemy....&quot; Daj spokój edi8.

Nazwijmy to po prostu sposobem na grę, a temat jest najsensowniejszy na całym forum.

Od siebie dodam tylko, że proponuję pomyśleć nad zdarzeniami dwudrogowymi (tenis?).

Nieszczęsny X w piłce nożnej krzyżuje wszystkie plany.

Pozdrawiam i życzę jak największych wygranych.

 
P 2

poldziu250

Użytkownik
Fajny system , w piłce jest sporo niespodzianek więc wydaje mi się że będzie opłacalny ten system ???? Bardzo fajnie opracowane . Swoją drogą też miałem kiedyś podobny system lecz niestety po fazie na sucho testowania po 14 dniach był ten właśnie dzień tragiczny i nic nie chciało wejść . No ale jak to mówią do odważnych świat należy . Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie ???? Czekam na więcej ! ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
&quot;Systemy....&quot; Daj spokój edi8.

Nazwijmy to po prostu sposobem na grę, a temat jest najsensowniejszy na całym forum.

Od siebie dodam tylko, że proponuję pomyśleć nad zdarzeniami dwudrogowymi (tenis?).

Nieszczęsny X w piłce nożnej krzyżuje wszystkie plany.

Pozdrawiam i życzę jak największych wygranych.

Dalik, tak myślałem też o 2 drogowych, fakt że X w piłce krzyżuje plany. Ale to działa też w dwie strony, dziś w testach postawiłem X2 w meczu Galatasaray - Karabukspor. Kurs na gości 11.50, a na X2 okolice 3,3-3,5. Wiem że to rzadko się zdarza, aczkolwiek rozważe także typowanie właśnie na zdarzenia 2-drogowe: tenis, siatkówka, ew. remisy w koszykówce.

Pozdrawiam.

PS. Podsumowanie za dziś czyli za piątek 16 listopada, pojawi się o godzinie 1 w nocy gdyż trwają jeszcze 2 ostatnie mecze, ale jak na razie jest ciekawy plusik.

PS.2. Nie jest to żaden system tylko sposób na grę. Zresztą już w pierwszym poście napisałem że jest to sposób.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Wyniki mamy dość zróżnicowane. Moje podam po 1 w nocy, kiedy to skończy się ostatni mecz, jednak widzę że yield z dzisiejszego dnia masz już teraz sporo niższy od mego. (Nie krytykuje, lecz porównuje ???? )
Druga ciekawa rzecz, to granie DNB. Przykładowo mecz: Galatasary - Karabukspor.
DNB na Karabukspor w Marathonie w pewnym momencie można było wziąść po kursie 14 - dużo lepiej niż moje 2 z podpórką na remis.
Inna opcja jest taka, aby typować w przypadku takich meczy opcję X oraz nie faworyta. Oczywiście jako 2 typy - tak zresztą zrobiliśmy w przypadku kilku meczy w naszych typach.
Co będzie korzystniejsze ? Myślę że to akurat kwestia szczęścia jak ułożą się mecze.
Aczkolwiek, zobaczę co da się zrobić z DNB i myślę że takie typy również pojawią się wśród moich typów testowych.
Pozdrawiam
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dodałem już statystyki za piątek 16 listopada. Testy tego dnia to jak na razie rekord, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
Tak kształtowały się wyniki za pierwsze 6 dni testów:
http://cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/podsumowanie6dni.pdf
Jak na razie jestem bardzo usatysfakcjonowany, po pierwsze zyskiem, a po drugie że każdego dnia byłem na plusie (nawet jeżeli ten plus był minimalny).
Sobota, 17 listopada 2012:
cubsonart.com/bukmacherka/typowanie-niefaworyci-testy/17%2011%2012.pdf (155 typów - zobaczymy jak ten sposób ma się do weekendowych meczyków, gdzie gra cała Europa)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 77

dalik

Użytkownik
cubsonart
Zastanawiam się czy nie przesadzasz z liczbą spotkań
Rozumiem, że są wyższe kursy i jeden pokrywa ci 3 inne ale nie można liczyć na to, że aż tak bardzo bukmacher się myli.
Pisałeś o X oraz 2 ale tam chyba wyjdzie ci kurs zbliżony do X2 (chyba, że grać typy u różnych bukmacherów - najwyższe kursy)
Moje wstępne założenia:
- stawiać na gospodarza (patrzę jak obie drużyny grają u siebie i na wyjeździe)
- DNB
- można pokusić się grać na samego X
- na ten weekend można grać przeciwko poważnym faworytom, którzy będą grali w tygodniu puchary (mogą sobie odpuścić ligowe spotkania)
- cały czas głowię się nad innymi sportami (NBA na noc nie weszła :/)
Edyta.
Przyznam szczerze, że jak przeglądam sobotnią ofertę i widzę te kursy 3+ to przestaję się dziwić, że wybrałeś tak dużo spotkań ????
 
A 22

admek69

Użytkownik
Bardzo ciekawy temat. Myślę że wielu osobą nie tylko podsunie pomysł na gre, ale też pokaże, że kursy rzędu 3 i wyższe wcale rzadziej nie wchodzą niż te poniżej 2;]
+ dla was lecą za pracę. Systematycznie będę tu zaglądał.

Pozdrawiam
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
cubsonart
Zastanawiam się czy nie przesadzasz z liczbą spotkań
Rozumiem, że są wyższe kursy i jeden pokrywa ci 3 inne ale nie można liczyć na to, że aż tak bardzo bukmacher się myli.
Pisałeś o X oraz 2 ale tam chyba wyjdzie ci kurs zbliżony do X2 (chyba, że grać typy u różnych bukmacherów - najwyższe kursy)
Moje wstępne założenia:
- stawiać na gospodarza (patrzę jak obie drużyny grają u siebie i na wyjeździe)
- DNB
- można pokusić się grać na samego X
- na ten weekend można grać przeciwko poważnym faworytom, którzy będą grali w tygodniu puchary (mogą sobie odpuścić ligowe spotkania)
- cały czas głowię się nad innymi sportami (NBA na noc nie weszła :/)
Edyta.
Przyznam szczerze, że jak przeglądam sobotnią ofertę i widzę te kursy 3+ to przestaję się dziwić, że wybrałeś tak dużo spotkań ????
Liczę dzisiaj na kilka konkretnych niespodzianek, może nawet zagram je za real cash po 2-3 euro na zakład ;)
Bardzo ciekawy temat. Myślę że wielu osobą nie tylko podsunie pomysł na gre, ale też pokaże, że kursy rzędu 3 i wyższe wcale rzadziej nie wchodzą niż te poniżej 2;]
+ dla was lecą za pracę. Systematycznie będę tu zaglądał.
Pozdrawiam
Dzięki i zapraszam do śledzenia tematu ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
Przyznam szczerze, że na razie u mnie nie jest za pięknie ale jeszcze trochę spotkań pozostało.
Nawet jeżeli dzisiejszy dzień będzie na ⛔ to i tak mam zamiar tak grać aż do bankruta ????
Te DNB nawet wchodzą, a skoro tak można się pokusić o mniejszą ilość zdarzeń ale za więcej monet bo te 0,10-0,20 GBP to raczej zabawa.
Edyta.
Zauważyłem jednak, że problem może być gdy gramy przeciwko najlepszym (Arsenal , Real itp..) w szczególności gdy grają u siebie.
Wiadomo, że kursy są fajne bo około 7.00-12.00 ale to już chyba przesada.
Proponuję skupić się nad czymś między 2.00-6.00.
Gdy mega faworyt gra na wyjeździe można pokusić się o zwycięstwo, a na pewno o remis.
Tak bym to widział
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Everton, Chelsea, United popłyneli dziś ;) do tego słabiutki Southampton pokonał QPR na wyjeździe. Zaraz biore się za podliczanie ;)
Mega faworytów u siebie, grałbym może za 1/2 stałej stawki ? Real, Barca, itp przegrywają i remisują te kilka meczy na sezon (liga), więc można by nawet na tym zyskać. Tylko zależy czy potkną się na np. Atletico, gdzie kursy kosmiczne już nie będą, czy np. na takiej La Corunie..
 
D 77

dalik

Użytkownik
Powoli mykam nyny więc prezentuję Wam moją grę za real cash (stawki w GBP) z dni:
16-11-2012 - zakończony
17-11-2012 - prawie zakończony
18-11-2012 - nierozpoczęty (tylko typy)

Jak widać na załączonym obrazki wyszło całkiem pozytywnie.
Bilans ogólny jest na ⛔ ale przede mną 63 spotkania, które mogą jedynie polepszyć bilans bo ich koszt jest już wliczony ????

@ cubsonart
Wszystko w jak najlepszym porządku ????
Tak jak piszesz, pewniaków można grać za mniejszą kwotę (zresztą chyba tak robię - większy kurs, mniejsza stawka)
Najbardziej cieszą mnie remisy które typowałem i weszły, ale jest też kilka typów, których nie postawiłem.
Ładnie kwotę się nalicza gdy wchodzi coś takiego:
West Brom v Chelsea - 1 @ 3,75
West Brom v Chelsea - 1 dnb @ 2,62
Pozdro dla kumatych
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
U mnie na dziś 155 typów, 8 jeszcze jest oczekujących i jak narazie jest minus o wartości 18,9 (postawione 1550 - virtual cash). Może akurat na 0 się wyciągnie.
Spostrzeżenia:
- Gdzie niegdzie typowałem remisy, a wszedł wysoki kurs (np. Rennes). Takich meczy było kilka. Z drugiej strony miałem trochę szczęścia bo weszło kilka ciekawych remisów.
- Niespodzianki wpadały najcześciej w mocnych piłkarsko ligach i krajach. Anglia, Włochy, Francja, Ukraina, Rosja, Belgia.
- Zastanawiam się co wybierać np w takich przypadkach kursów gdzie faworyt gra u siebie a przeciwnik ma kurs od 4 do 6,5.
Mamy takie możliwości:
- czyste 2
- czysty X
- 2 DNB
- X;2
Z punktu widzenia kursów, najkorzystniej grać czyste X i 2. Tylko że trafia się różnie.
Myślałem też spróbować pograć z handi, gdy faworyt lub mega faworyt grają u siebie.
Weźmy jako przykład zakończony mecz ADO Den Haag - PSV 1:6.
http://www.oddsportal.com/soccer/netherlands/eredivisie-2012-2013/den-haag-psv-1350190/#ah;2
Jak widzimy bet365 na AH+3, przy typie na PSV oferował kurs 5,25.
W ligach o dość zróżnicowanym poziomie, oraz w sytuacji gdy mega faworyt gra u siebie, takie sytuacje mogą wchodzić. Co Dalik o tym myślisz ?
 
homel 918

homel

Użytkownik
Powinienes grac przeciwko top 5 w zimeniaku np toto-mixie jak rusza to masz top 5 co dziadki stawiaja, w betsonie masz top 4 w bwinie masz top 5 , w betgunie masz najpopularniejsze ever i zawsze 2 zdarzenia z tej listy nie siadaja [ nie licze betguna bo tam jest mnostwo w top bet] wiec sobie grasz progresja i wychodzisz na swoje , ja przetestujesz to daj znac ???? ale wydaje sie ze idealny sposob na gre i nie musisz sam wybierac , jak wiesz wiekszosc przegrywa i ta wiekszosc wybiera typy z top 5 dlatego grasz peciwko i ladne kursy , sam moze sprobuje takie cos
 
Do góry Bottom