>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typowanie na nie faworytów ! - Faza testów

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Tylko 2 DNB ? W sparingach wydaje mi się że gra na DC, jeśli te wynosi minimum 3 - 3,50, ma sens.. chociaż to tylko moje domysły ;)
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Postanowiłem reaktywować temat i znowu przetestuję tą metodę gry, jednak tak aby wiedzieć co stawiać aby zarobić jak najwięcej tą metodą - DC, DNB czy czysto na nie faworyta.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik


Hokej na niefaworyta (podwójny wynik).

Myślałem jak wyselekcjonować spotkania, by nie grać wszystkich co lecą.

Może po prostu typować losowo? Jeżeli będziemy trafiać w value to w dłuższej perspektywie czasu będzie ✅
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Może po prostu typować losowo? Jeżeli będziemy trafiać w value to w dłuższej perspektywie czasu będzie ✅
To losowo czy selekcja ? :cool:
Inna sprawa - po co dodajesz do kuponów typ po kursie 1,001 - tutaj Southampton 3ma bramkami - nie, i wcześniej w temacie też widziałem podobnie.
Tylko patrzeć aż Ci coś przypadkowo nie siądzie a wtedy będzie &quot;i po **** ja to tam dorzucałem&quot; ;)
PS. Na jutro gram całą ofertę na hokej która jest na livesports.pl czysto na nie faworyta.
Wychodzę z założenia że jako w hokeju pada dużo więcej bramek to także większa szansa na to że i nie faworyt coś ustrzeli, a jak już ustrzeli to może i więcej od faworyta.
Nagle hokej wydał mi się bardziej przychylny dla tego sposobu gry.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
selekcja losowa ????
A tak poważnie to chodzi o to, że jak będziesz typował sugerując się wszystkimi statystykami, prawdopodobieństwami , składam i, archiwalnymi wynikami i czym tam jeszcze dusza zapragnie to nigdy nie postawisz na niefaworyta po kursie większym niż 4.00
Chodzi o to by nie grać wszystkiego, a jedynym sposobem ograniczenia typów jest losowa selekcja.
Co do typu na kurs 1.001 to już tłumaczę:
Zauważ, że stawka to 0.02 GBP. Gdybym chciał grać singla to minimalna stawka jaką mógłbym postawić to 0.16 GBP. Grając AKO Marathonbet dopuszcza minimalną stawkę 0.02 GBP.
Pytanie - po co w ogóle stawiać za takie grosze?
Odpowiedź - Jak już testować to za real cash
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
To ja właśnie w excelu przetestowałem to co oddsportal miał na dziś z hokeja. Grając czysto na niefaworytów postawiłbyś płaską stawką 69j a zwrot wyniósłby 83,67j, co daje yield 21,26%.
Nie wiem czy to jakiś super dzień dla nie faworytów w hokeju ale typując przeciw faworytom w piłce, takiego dziennego yieldu nie osiągnąłem ani razu (na około 3 tygodnie gry, maksymalny yield wynosil 18,5%).
Na jutro, tak jak mówiłem płaska stawka 1j, tyle że na wszystko co ma oddsportal w ofercie hokejowej.
Do symulacji używałem tylko nie faworytów na których średni kurs był 2,65 lub więcej.
Symulacja: https://www.dropbox.com/s/1y13ct9qjkc62dx/hokej%20nie%20faworyci%20test.pdf
I cofam się do 15 stycznia i robię również analizę tego dnia.
Yield po analizie dnia 15/01 spadł do 17,54%, ale to nadal b. dobry yield.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Pisałeś wyżej o czystych niefaworytach. Jednak wydaje mnie się, że w takich spotkaniach niefaworytowi udaje się wyrywać chociaż remis.
Lepiej chyba grać typy 2-way.
Co o tym myślisz?

Ps. Do kuponu poprzedniego dorzucam jeszcze 2 spotkania, które róznież puściłem tego dnia.
Na 4 zdarzenia wszystkie 4 siadły po całkiem przyjemnych kursach.
Wiadomo, że to fart ale pokazuje, że gra na niefaworytów w hokeja może mieć sens, jednak tak jak pisałem wcześniej - czystego niefaworyta raczej bym nie stawiał i zdarzenia bym wybierał , a nie grał wszystkie.

 
W 0

waldikson

Użytkownik
Mój pierwszy post od bardzo dawna więc witam wszystkich.
Wg mnie powinieneś zwrócić większą uwagę na zakłady live, zobaczyć jak się rozkładają wyniki po połowie do końca meczu, selekcja powinna się odbywać w pewnych przedziałach kursowych i nigdy ale naprawdę nigdy nie zwracać uwagi na to kto z kim gra (w tym systemie nie ma to najmniejszego sensu - jeżeli zakład mieści się w Twojej selakcji to musisz go zagrać nawet jak będzie grał Real - Bzite Górne). Zwróć uwagę ile meczy z remisem do przerwy kończy się zwycięstwem FUKSA jak do tego ma się Twoja selekcja kursowa i czy na pewno opłaca się grać FUKSA po stawce 3,60 czy może dopiero po 4,10. Jak sobie to wszystko ogarniesz i poukładasz to myślę, że powinieneś być zadowolony z wyników - dokładając później inne zakłady np pierwsza bramka itp. Pamiętaj, że grając tym sposobem musisz twardo trzymać się reguł i widełek, które sobie założyłeś. Takie granie wymaga tylko dobrego liczenia. Jak się dobrze do tego zabierzesz to będzie git.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dzięki za podpowiedź.
Mając remis w przerwie meczu to kurs na niefaworyta znacznie spada.
Często jest też, ze to niefaworyt strzela pierwszą bramkę (chyba faworyt go lekceważy) ale kurs na takie zdarzenie jest po prostu slaby.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nieduże pieniążki więc poszedł test na dzisiaj:
Liczba zdarzeń: 54
Typ: głównie DNB na niefaworyta ale są też czyste 1 (gospodarz)
Wkład: 1,08
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nieduże pieniążki więc poszedł test na dzisiaj:
Liczba zdarzeń: 54
Typ: głównie DNB na niefaworyta ale są też czyste 1 (gospodarz)
Wkład: 1,08
Wygrane: 1,07
Zysk na czysto: -0,01 ⛔
Trafione zdarzenia: 19 ✅
Nietrafione zdarzenia: 27 ⛔
Nierozstrzygnięte zdarzenia: 8 :-|
 
Do góry Bottom