>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typowanie na nie faworytów ! - Faza testów

bsk 184

bsk

Użytkownik
Generalnie te Wasze zabawy wykonują sami bukmacherzy (tylko nie na stu zdarzeniach) a na dziesiątkach tysięcy zdarzeń w poszukiwaniu takiego ustalania kursów, żeby nie było systematycznych błędów.
Jak np. widzą, że home bias się zmniejsza relatywnie w ciągu ostatnich 10 lat, to gospodarz jest mniej faworyzowany niż kiedyś w kursach itp.
Dodatkowo jest bogata literatura naukowa w dziedzinie statystyki na ten temat. Wynika z niej, że rynek kursów bukmacherskich jest doskonale efektywny, tzn. nie ma systematycznych sposobów by ograć bukmachera, bowiem kursy doskonale przewidują prawdopodobieństwo zdarzeń. Oczywiście to nie sami oddmakerzy to robią, a aparat jaki posiadają w postaci setek &quot;głosów&quot; samych obstawiających - stąd zmiany kursów. No i przecież jeszcze trzeba marżę przeskoczyć.
Innymi słowy, żeby wygrywać trzeba wiedzieć więcej i szybciej niż inni - to jedyny sposób. Dlatego też poszukiwania tych &quot;systemów&quot; na chybił trafił są skazane na niepowodzenie.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
...
Dodatkowo jest bogata literatura naukowa w dziedzinie statystyki na ten temat. Wynika z niej, że rynek kursów bukmacherskich jest doskonale efektywny, tzn. nie ma systematycznych sposobów by ograć bukmachera, bowiem kursy doskonale przewidują prawdopodobieństwo zdarzeń. Oczywiście to nie sami oddmakerzy to robią, a aparat jaki posiadają w postaci setek &quot;głosów&quot; samych obstawiających - stąd zmiany kursów. No i przecież jeszcze trzeba marżę przeskoczyć.
Innymi słowy, żeby wygrywać trzeba wiedzieć więcej i szybciej niż inni - to jedyny sposób. Dlatego też poszukiwania tych &quot;systemów&quot; na chybił trafił są skazane na niepowodzenie.
Bukmacherzy bardzo uśredniają kursy na oferowane zdarzenia, a czasami wręcz celowo &quot;wypuszczają&quot; klientów niższym kursem. Widać to doskonale przy modelowaniu matematycznym, pod warunkiem, że model jest w miarę precyzyjny.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Tak wyglądał wczorajszy dzień wg założeń tematu.
Wszystkie typy DNB czyli 2 oznacz 2DNB.

Jak widać na ✅ ale chyba zbyt mały by zadowalał.
Co raz częściej zastanawiam się nad grą typu:
Wybieram 10 zdarzeń, które moim zdaniem wejdą - &quot;pewniaki&quot;, a następnie grać ich odwrotność.
Skoro typowanie nie działa jak byśmy chcieli to można spróbować zagrać na przekór sobie ????

Edycja.
Zapomniałem dodać, że kursy w zdarzeniach testowanych przeze mnie są kursami uśrednionymi.
Gdyby grać za &quot;real ca$h&quot; nawet u jednego buka, jakim jest Marathonbet wyszłoby to dużo lepiej.
Np. Za mecz Bayern Munich W - Wolfsburg W zamiast 4.50 można było złapać 5.70!
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
voic3d, takie zakłady masz dostępne np. w bwinie.
Mówimy tu o zysku za X, a zwrocie za 2. Bwin ma, ale niezbyt często to zdarzenie występuje.
A jakiś handicap za to odpowiada ? AH X+0.0 ? czy coś takiego istnieje?
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Mówimy tu o zysku za X, a zwrocie za 2. Bwin ma, ale niezbyt często to zdarzenie występuje.
A jakiś handicap za to odpowiada ? AH X+0.0 ? czy coś takiego istnieje?
W takim wypadku najlepiej ustawić dwa zakłady systemem cover booker:
Mecz Dnipro - AIK
1.40 4.50 7.50
Dnipro jest faworytem więc, mając stawkę 10 zł, trzeba tak postawić, by w wypadku wygranej dnipro: nasz zysk + stawka= 10zł, zaś resztę na remis, czyli:
Na 1 (Dnipro): stawka 10/1.4 =7.14 -&gt; ew ✅10 zł
Na
X :stawka 10-7.14 = 2.86 -&gt; ew ✅12,87 zł
Mam nadzieję, że wytłumaczyłem to zrozumiale ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Kalkulatorem dutchingu będzie łatwiej ????
ale szkopuł w tym, że:
1 - nie interesuje mnie wygrana Dnipro (jak wygrają to liczę się porażką)
2 - chcę za remis zyskać dużo
3 - za wygraną AIK mieć zwrot stawki lub 50% kursu na AIK.
Zdarzenie dwudrogowe w Bwin działa tak jak bym chciał jednak rzadko jest udostępniane :/
 
cock 756

cock

Użytkownik
1 - nie interesuje mnie wygrana Dnipro (jak wygrają to liczę się porażką) 2 - chcę za remis zyskać dużo 3 - za wygraną AIK mieć zwrot stawki lub 50% kursu na AIK.
Proste równanie, obejdzie się bez kalkulatora. Było nawet w tym wątku... Podawałem jak policzyć sobie samodzielnie DNB. Czyli i &quot;2NB&quot;, albo &quot;1NB&quot; też policzysz.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Co prawda do zakończenia kilku meczów zostało 10 min ale raczej za dużo już się nie zmieni, a muszę już iść spać więc proszę o wyrozumiałość ????

 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Na dobranoc:
Chacarita Juniors v Central Cordoba ⛔
2 dnb @ 4,00
Alajuelense vs Limon :-|
2 dnb @ 5,30
Pailan Arrows v Churchill Brothers SC ⛔
1 dnb @ 3,00
Douglas Haig vs Olimpo ⛔
1 dnb @ 2,62
Guarani Asuncion vs Sportivo Carapegua ⛔
2 dnb @ 5,70
Millonarios vs Junior :-|
2 dnb @ 5,30
Nacional Montevideo vs Montevideo Wanderers ⛔
2 dnb @ 5,10
Deportivo Pasto vs Deportes Tolima :-|
2 dnb @ 5,30
Olimpia Asuncion vs Sol de America ⛔
2 dnb @ 4,45

ups...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ostatnia próba na 2dnb.

Turan vs FK Baku 1 dnb 3.30:-|
Al Ain SCC v Al Wahda Abu Dhabi 2 dnb @ 9.00 ⛔
Al Wasl SC v Al Shaab Sharjah 2 dnb @ 4.00 ⛔
Floriana v Balzan Youths 2 dnb @ 3.00
Dibba Al Fujairah vs Al Ittihad Kalba 2 dnb @ 3.00 ✅
Neftchi Baku vs Ravan Baku 2 dnb @ 7.30 ⛔
Viitorul Constanţa vs Concordia Chiajna 2 dnb @ 2.80:-|
AEL vs Enosis 2 dnb @ 8.30:-|
Polonia Warszawa vs Pogoń Szczecin 2 dnb @ 4.15 ⛔
AGF Aarhus vs Silkeborg 2 dnb @ 2.64 :-|
Steaua Bucureşti vs Astra Giurgiu 2 dnb @ 4.60 ⛔
Beitar Jerusalem vs Maccabi Tel Aviv 1 dnb @ 2.85 :-|
Hitchin v Cambridge City 1 dnb @ 2.62 ⛔
L&#39;Aquila v Teramo 2 dnb @ 3.00 :-|
Gimnasia LP v Deportivo Merlo 2 dnb @ 4.00 ⛔
Rosario Central v Instituto AC Cordoba 2 dnb @ 3.25 :-|
Mosta vs Sliema Wanderers 2 dnb @ 2.78 ✅
Chelmsford City vs Hampton &amp; Richmond Borough 2 dnb @ 3.50 ⛔
Kingstonian vs Hendon 2 dnb @ 3,50 ⛔
Fulham vs Newcastle United 2 dnb @ 2.95 ⛔
Peñarol vs Liverpool Montevideo 2 dnb @ 6.10 ⛔


Ps.
Potrzebuję pomocy w zawarciu zakładu X 1 no bet bo jak na razie znam tylko możliwość jaka jest w Bwin ale oferta na takie zdarzenie jest bardzo uboga wiec odpada

Edit.
⛔3,46j
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
W takim wypadku najlepiej ustawić dwa zakłady systemem cover booker:

Mecz Dnipro - AIK
1.40 4.50 7.50

Dnipro jest faworytem więc, mając stawkę 10 zł, trzeba tak postawić, by w wypadku wygranej dnipro: nasz zysk + stawka= 10zł, zaś resztę na remis, czyli:

Na 1 (Dnipro): stawka 10/1.4 =7.14 -&gt; ew ✅10 zł
Na
X :stawka 10-7.14 = 2.86 -&gt; ew ✅12,87 zł

Mam nadzieję, że wytłumaczyłem to zrozumiale ;)
Tutaj masz opisany zakład remis- wygrana, zwycięstwo gospodarzy-zwrot.

Jeśli nie rozumiesz tego systemu, to po prostu napisz, to postaram się lepiej wytłumaczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zrozumiałem to tak.
Obróciłem kursy, bo potrzebuję potrzebuję:
X = wygrana
Niefaworyt = zwrot
Faworyt = porażka
i wyszło mi tak:
stawiam 1,33j na niefaworyta
stawiam 8,67j na remis
wkład = 10j
ew faworyta = -10j ⛔
ew niefaworyta = 0j :-|
ew remis = 29j ✅
O to chodzi?
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Tak, właśnie o to chodzi! Coś takiego nawet łatwo w excelu napisać, także korzystaj.
Trzymam kciuki za twoje próby odnośnie tego tematu.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
cztery dni temu wysłałem link do kalkulatora, który to oblicza, no ale cóż... ;)
Teraz jak już wiem jak to się liczy to kumam kalkulator.
Dziękuję
Pozostaje jeszcze tylko jeden niemały problem

W naszym przykładzie minimalna stawka na zdarzenie jaką muszę postawić to 1.25, a to trochę dużo :/
Edit.
Jeszcze się nie pokończyły wszystkie mecze ale raczej szału nie będzie.
Chyba będzie trzeba sobie zrobić przerwę od tego sposobu gry.
Może jak trochę meczów towarzyskich się pojawi, jakieś ekstremalne ligi, albo w ogóle przejść na inny sport niż piłka nożna.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Stawki podaje dobre, 0,65 i 0,1. Gubi się na zaznaczonym polu. Pewnie dlatego, że overall stake jest mniejsze od 1, wpisz tam np. 75, a potem stawki sobie podziel.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
voic3d, zauważyłem w Twoich typach dość znaczące zaniżanie kursów, tzn. nie grasz tych 4,00+ tylko od 2,5 do 3,5 najczęściej.
Osobiście odstawiłem to bo zysk 2-10% dziennie przy małych stawkach na takie granie, mnie nie satysfakcjonuje. Pykam sobie single, ew. double i kaska wpada ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Patrzyłem na mecze, gdzie na faworyta bylo max 1.99 więc niefaworyt miał jakieś 4.00+
przy 2dnb było to ~3.20 z tym, że te z kursami dużymi słabo wchodzą ale faktycznie masz racje - jakby tak stawiać mniej spotkać ale tylko z dużymi kursami mogłoby się opłacić ale na razie troszeczkę się podłamałem.
Te single i double z jakimi kursami grasz? Bo jak pisałeś prędzej - szukasz głównie value i analizujesz spotkania &quot;swoim zdaniem&quot; tylko na jakie kursy/zdarzenia patrzysz ?
 
Do góry Bottom