>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Adamo

S 0

sachem1

Użytkownik
No to zeby nie bylo klopotu dla Ciebie to niech zostana te typy bez wrzucania skanow tylko jak masz jakies podwojne typy i nie bedzie problemem to tez prosimy o wrzucenie ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy, 2 liga
Spotkanie: Vysocina Jihlava - Znojmo
Typ: 2
Kurs: 4,40
Bukmacher: Expekt

Analiza:
I znów buki wystawiły co najmniej dziwny kurs. Jihlava wygrała ze Znojmo w ubiegłorocznych rozgrywkach 2:0, ale nie wchodzi się przecież dwa razy do tej samej rzeki, każdy mecz jest inny. A biorąc pod uwagę tegoroczne wyniki, Znojmo jest dla mnie w tym pojedynku zdecydowanym faworytem.
Spójrzmy jak gra Jihlava - w czterech meczach 1 - 1 - 2 i bramki 3:8! czyli strzelają mniej niż 1 bramkę na mecz. Najbardziej jednak bolą ich chyba porażki, bo doszło do nich na własnym boisku z Bohemians Praga 0:3 ( z którym nigdy nie przegrali ) i Ujście nad Ł. 2:5 ( z którym w 5 ostatnich latach zawsze wygrywali, nie było nawet remisu! ). Tak więc kryzys w zespole Jihlavy jest aż nadto widoczny.
Przeanalizujmy teraz grę Znojmo - na cztery mecze 2 - 0 - 2 i bramki 6:5. Też bez rewelacji, ale.... I te ale jest bardzo istotne - porażki przydarzyły się zespołowi Znojmo z Tescomą Zlin i Sokołowem, czyli drużynami znajdującymi się aktualnie na 2 i 3 miejscu w tabeli. Tu mała łyżka dziegciu w beczce miodu - w ubiegłym roku Znojmo wygrało z Tescomą Zlin 2:1 by w tym przegrać 1:3. Jednakże ostatni mecz pucharowy Znojmo, w którym pokonało ono pierwszoligowy Bohemians, przekonuje mnie do tego typu.
Reasumując - mecz typowo na remis - słaby gospodarz, dobrze grający goście, ale bez hurraoptymizmu. Trzeba brać pod uwagę w takich meczach również ambicję zespołu, który w tym sezonie na własnym boisku nie wygrał. Ja jednak stawiam dwójkę, nie licząc na tzw. przełamanie gospodarzy. Znojmo może się okazać dzisiaj gwoździem do trumny dla obecnego trenera Romana Pivarnika.
Dla grających bezpiecznie polecam zagrać x2 z kursem 1,95 łącząc to wydarzenie z meczem koszykówki Polska - Turcja hc -12,5 ( 1,80 ) co jest według mnie najlepszą lokatą w dniu dzisiejszym. Powodzenia grającym :smile:
Zaraz wrzucę skany
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Wrzucam skany - zagrałem mecz Znojmo na dwa sposoby - prowadzenie do przerwy i na końcu spotkania. Mam nadzieję, że przynajmniej jeden z nich będzie trafiony. Co do meczu Polski napiszę tylko tyle, że się odbędzie i Turcja pokaże nam miejsce w szeregu ( niestety ).
⛔
⛔
Moje zdziwienie jest wielkie, ale pomimo przegranej, jestem szczęśliwy, że Polska wygrała. Jednak wolę typować piłkę nożną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy, 2 liga ⛔
Spotkanie:
Vysocina Jihlava - Znojmo
Typ:
2
Kurs:
4,40
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
I znów buki wystawiły co najmniej dziwny kurs. Jihlava wygrała ze Znojmo w ubiegłorocznych rozgrywkach 2:0, ale nie wchodzi się przecież dwa razy do tej samej rzeki, każdy mecz jest inny. A biorąc pod uwagę tegoroczne wyniki, Znojmo jest dla mnie w tym pojedynku zdecydowanym faworytem.

Spójrzmy jak gra Jihlava - w czterech meczach 1 - 1 - 2 i bramki 3:8! czyli strzelają mniej niż 1 bramkę na mecz. Najbardziej jednak bolą ich chyba porażki, bo doszło do nich na własnym boisku z Bohemians Praga 0:3 ( z którym nigdy nie przegrali ) i Ujście nad Ł. 2:5 ( z którym w 5 ostatnich latach zawsze wygrywali, nie było nawet remisu! ). Tak więc kryzys w zespole Jihlavy jest aż nadto widoczny.
Przeanalizujmy teraz grę Znojmo - na cztery mecze 2 - 0 - 2 i bramki 6:5. Też bez rewelacji, ale.... I te ale jest bardzo istotne - porażki przydarzyły się zespołowi Znojmo z Tescomą Zlin i Sokołowem, czyli drużynami znajdującymi się aktualnie na 2 i 3 miejscu w tabeli. Tu mała łyżka dziegciu w beczce miodu - w ubiegłym roku Znojmo wygrało z Tescomą Zlin 2:1 by w tym przegrać 1:3. Jednakże ostatni mecz pucharowy Znojmo, w którym pokonało ono pierwszoligowy Bohemians, przekonuje mnie do tego typu.
Reasumując - mecz typowo na remis - słaby gospodarz, dobrze grający goście, ale bez hurraoptymizmu. Trzeba brać pod uwagę w takich meczach również ambicję zespołu, który w tym sezonie na własnym boisku nie wygrał. Ja jednak stawiam dwójkę, nie licząc na tzw. przełamanie gospodarzy. Znojmo może się okazać dzisiaj gwoździem do trumny dla obecnego trenera Romana Pivarnika.
Dla grających bezpiecznie polecam zagrać x2 z kursem 1,95 łącząc to wydarzenie z meczem koszykówki Polska - Turcja hc -12,5 ( 1,80 ) co jest według mnie najlepszą lokatą w dniu dzisiejszym. Powodzenia grającym :smile:
Zaraz wrzucę skany


Jednak się przełamali w meczu ze Znojmo. Przepraszam wszystkich, którzy posiłkowali się moim typem. Znojmo przerwało mi piękną serię wysokich kursów. Ale jutro jest nowy dzień!
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Primera A
Spotkanie: Atletico Huila - Deportes Tolima
Typ: over 3,5 ( 4 gole lub więcej )
Kurs: 2,85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, po porażce Znojmo i pierwszym przegranym typie dnia, czas powrócić na właściwe tory. Dziś kurs mniejszy, lecz wybrałem właśnie ten mecz, żeby trochę więcej zarobić finansowo. Mecze Atletico i Deportes obfitują w bramki. W ciągu 12 ostatnich spotkań na boisku Atletico, aż 8 meczy zakończyło się overem 3,5. W ostatnim meczu, który odbył się pięć miesięcy temu, padło 11 bramek. Dziś liczę również na ciekawe widowisko, gdyż Tolima jest jak na razie bez zwycięstwa i będzie chciała wreszcie zdobyć pełną pulę, a co za tym idzie będzie prowadziła otwartą grę. Dodatkowo Tolima nie strzeliła jeszcze w tym sezonie ( 2 mecze ) bramki. Moim skromnym zdaniem Tolima nie sprosta Atletico i przegra 3:1. Życzę szczęścia wszystkim typerom!
 
Do góry Bottom