>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy by Score Generator

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Witam, pracuje nad programem do wspomagania analizy spotkań piłki nożnej. Chciałbym przedstawić wam jego rezultaty i jednocześnie prowadzić statystyki ????
Testuje wszystkie spotkania. Ale podaje wam tylko te z prawdopodobieństwem zajścia większym niż 70%. Faworytów pogrubiłem.

Finlandia:

VPS - Lahti @2,2 ✅
HJK - Kemi @1,4 ✅
KuPS - HIFK @1,95 ✅
Rovaniemi - Inter Turku @1,7 ✅

Norwegia:

Start - Bodo @3,1 ✅
Brann - Valerenga @2,05 ✅
Tromso - Haugesund @3,4 ⛔
Odd - Aalesund @1,33 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ciekawią mnie zwłaszcza mecze z ligi norweskiej.
Według mnie Start sobie spokojnie poradzi z Bodo. Będę obserwował wątek i kolejne typy. Powodzenia.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Dzięki Rzepek za zainteresowanie. Na chwile obecną będę podawał tylko te dwie ligi. Chciałem dodać ligę irlandzką, ale tam wszelkie zasady statystyczne i różnorakie trendy się wykluczają.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wprowadziłem również testy dla spotkań w których wynik pracy programu nie jest jednoznaczny (1 lub 2). Poniżej przedstawiam propozycje dla typów &quot;z podpórką&quot; (1X lub X2).

SJK - PK - 35 ✅
Mariehamn - Ilves ✅
Viking - Strömsgodset ⛔
Rosenborg - Sarpsborg 08 ✅
Sogndal -Molde ✅
Lilleström - Stabaek ⛔

Oczywiście w niektórych przypadkach kurs jest tak niski że nie warto po nim grać. Jednakże to tylko w celach statystycznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Dzięki Janedee za odzew ;) Podsumowania kolejek będę dokonywał po zakończeniu się ostatniego spotkania. Informacyjnie będę tylko na bierząco wstawiał plusiki i minusiki ( tych oby jak najmniej) przy granych typach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 76

ulvmann

Użytkownik
Dzięki, będę śledził temat i może czasem powiesz coś więcej na temat działania programu itp.? Skorzystałem z typu na VPS - weszło. W meczu Start-Bodo pograłem remis, a Twój typ się sprawdził, więc moja strata.
Leci reputa, powodzenia w dalszej działalności!
edit:
Mistrzu, wszystko ok, ale w żaden sposób nie pasuje mi typ na Haugesund. Gdyby nie Ty, to stawiałbym czysto na Tromso (wygrane wszystkie mecze u siebie z Haugesund), a tak odpuszczę ten mecz i zobaczę jaki będzie wynik. Za Haugesund przemawia dobra pozycja w tabeli. O kontuzjach podstawowych graczy itp. się nie wypowiadam, bo aż tak głęboko w Norwegii nie siedzę ;)
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Po dwóch dniach 6:2 dla nas. Dzisiejsze mecze praktycznie na zero. Ale było bardzo blisko sporego plusa ????
Od następnej kolejki będę podawał tylko typy z kursami większymi niż 1,4. Zarówno dla typów czystych jak i podpórek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie chcę się za bardzo wtrącać, ale może tak jakoś będzie bardziej przejrzyście?

Np.
gra jednolitą stawką 100 j. na każde zdarzenie.

1. VPS - Lahti 2.20 ✅
2. HJK - Kemi 1.40 ✅
3. KuPS - HIFK 1.95 ✅
4. Rovaniemi - Inter Turku 1.70 ✅
5. Start - Bodo 3.10 ✅
6. Brann - Valerenga 2.05 ✅
7. Tromso - Haugesund 3.40 ⛔
8. Odd - Aalesund 1.33 ✅
9. SJK - PK - 35 1.17 (1X, Bet 3 6 5) ✅
10. Mariehamn - Ilves 1.22 (1X, Bet 3 6 5) ✅
11. Viking - Strömsgodset 1.42 (1X, Bet 3 6 5) ⛔
12. Rosenborg - Sarpsborg 08 1.07 (1X, Bet 3 6 5) ✅
13. Sogndal - Molde 1.57 (1X, Bet 3 6 5) ✅
14. Lilleström - Stabaek 1.33 (1X, Bet 3 6 5) ⛔
----
Yield: 43%
Zysk: 598 j.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Chcialem tak ladnie zrobic to tez na koniec kolejki ;) ale skoro juz stalo się, to wykorzystam Cię Yar000 i mam nadzieję że już update&#39;ujesz rowniez dzisiejsze wyniki, zebym nie musial powielac postu ;) W sumie to chce prowadzic oddzielne statystyki dla typów czystych i podpórek. Gdyż program jest przystosowany pod generowanie typow 1lub 2, a dla podpórek jest on w bardzo wczesnej fazie testów ;)
 
D 25

dad5

Użytkownik
Życzę Ci powodzenia i przede wszystkim wytrwałości!
Sam jestem ciekaw typu 15 i 16, ponieważ od jakiegoś czasu też zajmuję się wspólnie ze znajomym taką &quot;skrzyneczką&quot; pomagającą w typowaniu i dla tych typów wyszło:
Kalmar - AIK Stockholm X2 @ 1,5
Helsingborg - Elfsborg X2 @ 1,42 (tutaj nawet można by się wg mnie pokusić o czyste 2, ale że wynik mam z pogranicza, to wybrałem bezpieczniejszą opcję z podpórką)
a więc troszkę inaczej niż u Ciebie ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Niestety wyszło zupełnie na odwrót :p
Kiedyś musi nie wejść ???? Jak pisałem szanse na wejście typu to 70%. I po tych dotychczasowych testach takie prawdopodobieństwo właśnie wychodzi.

Nieudany debiut w lidze szwedzkiej. Teraz musi być już tylko lepiej ????
 
Do góry Bottom