>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Score Generator

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Witam, pracuje nad programem do wspomagania analizy spotkań piłki nożnej. Chciałbym przedstawić wam jego rezultaty i jednocześnie prowadzić statystyki ????
Testuje wszystkie spotkania. Ale podaje wam tylko te z prawdopodobieństwem zajścia większym niż 70%. Faworytów pogrubiłem.

Finlandia:

VPS - Lahti @2,2 ✅
HJK - Kemi @1,4 ✅
KuPS - HIFK @1,95 ✅
Rovaniemi - Inter Turku @1,7 ✅

Norwegia:

Start - Bodo @3,1 ✅
Brann - Valerenga @2,05 ✅
Tromso - Haugesund @3,4 ⛔
Odd - Aalesund @1,33 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ciekawią mnie zwłaszcza mecze z ligi norweskiej.
Według mnie Start sobie spokojnie poradzi z Bodo. Będę obserwował wątek i kolejne typy. Powodzenia.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Dzięki Rzepek za zainteresowanie. Na chwile obecną będę podawał tylko te dwie ligi. Chciałem dodać ligę irlandzką, ale tam wszelkie zasady statystyczne i różnorakie trendy się wykluczają.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wprowadziłem również testy dla spotkań w których wynik pracy programu nie jest jednoznaczny (1 lub 2). Poniżej przedstawiam propozycje dla typów &quot;z podpórką&quot; (1X lub X2).

SJK - PK - 35 ✅
Mariehamn - Ilves ✅
Viking - Strömsgodset ⛔
Rosenborg - Sarpsborg 08 ✅
Sogndal -Molde ✅
Lilleström - Stabaek ⛔

Oczywiście w niektórych przypadkach kurs jest tak niski że nie warto po nim grać. Jednakże to tylko w celach statystycznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Dzięki Janedee za odzew ;) Podsumowania kolejek będę dokonywał po zakończeniu się ostatniego spotkania. Informacyjnie będę tylko na bierząco wstawiał plusiki i minusiki ( tych oby jak najmniej) przy granych typach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 76

ulvmann

Użytkownik
Dzięki, będę śledził temat i może czasem powiesz coś więcej na temat działania programu itp.? Skorzystałem z typu na VPS - weszło. W meczu Start-Bodo pograłem remis, a Twój typ się sprawdził, więc moja strata.
Leci reputa, powodzenia w dalszej działalności!
edit:
Mistrzu, wszystko ok, ale w żaden sposób nie pasuje mi typ na Haugesund. Gdyby nie Ty, to stawiałbym czysto na Tromso (wygrane wszystkie mecze u siebie z Haugesund), a tak odpuszczę ten mecz i zobaczę jaki będzie wynik. Za Haugesund przemawia dobra pozycja w tabeli. O kontuzjach podstawowych graczy itp. się nie wypowiadam, bo aż tak głęboko w Norwegii nie siedzę ;)
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Po dwóch dniach 6:2 dla nas. Dzisiejsze mecze praktycznie na zero. Ale było bardzo blisko sporego plusa ????
Od następnej kolejki będę podawał tylko typy z kursami większymi niż 1,4. Zarówno dla typów czystych jak i podpórek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie chcę się za bardzo wtrącać, ale może tak jakoś będzie bardziej przejrzyście?

Np.
gra jednolitą stawką 100 j. na każde zdarzenie.

1. VPS - Lahti 2.20 ✅
2. HJK - Kemi 1.40 ✅
3. KuPS - HIFK 1.95 ✅
4. Rovaniemi - Inter Turku 1.70 ✅
5. Start - Bodo 3.10 ✅
6. Brann - Valerenga 2.05 ✅
7. Tromso - Haugesund 3.40 ⛔
8. Odd - Aalesund 1.33 ✅
9. SJK - PK - 35 1.17 (1X, Bet 3 6 5) ✅
10. Mariehamn - Ilves 1.22 (1X, Bet 3 6 5) ✅
11. Viking - Strömsgodset 1.42 (1X, Bet 3 6 5) ⛔
12. Rosenborg - Sarpsborg 08 1.07 (1X, Bet 3 6 5) ✅
13. Sogndal - Molde 1.57 (1X, Bet 3 6 5) ✅
14. Lilleström - Stabaek 1.33 (1X, Bet 3 6 5) ⛔
----
Yield: 43%
Zysk: 598 j.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Chcialem tak ladnie zrobic to tez na koniec kolejki ;) ale skoro juz stalo się, to wykorzystam Cię Yar000 i mam nadzieję że już update&#39;ujesz rowniez dzisiejsze wyniki, zebym nie musial powielac postu ;) W sumie to chce prowadzic oddzielne statystyki dla typów czystych i podpórek. Gdyż program jest przystosowany pod generowanie typow 1lub 2, a dla podpórek jest on w bardzo wczesnej fazie testów ;)
 
D 25

dad5

Użytkownik
Życzę Ci powodzenia i przede wszystkim wytrwałości!
Sam jestem ciekaw typu 15 i 16, ponieważ od jakiegoś czasu też zajmuję się wspólnie ze znajomym taką &quot;skrzyneczką&quot; pomagającą w typowaniu i dla tych typów wyszło:
Kalmar - AIK Stockholm X2 @ 1,5
Helsingborg - Elfsborg X2 @ 1,42 (tutaj nawet można by się wg mnie pokusić o czyste 2, ale że wynik mam z pogranicza, to wybrałem bezpieczniejszą opcję z podpórką)
a więc troszkę inaczej niż u Ciebie ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Niestety wyszło zupełnie na odwrót :p
Kiedyś musi nie wejść ???? Jak pisałem szanse na wejście typu to 70%. I po tych dotychczasowych testach takie prawdopodobieństwo właśnie wychodzi.

Nieudany debiut w lidze szwedzkiej. Teraz musi być już tylko lepiej ????
 
Do góry Bottom